/ 174 oldal
Hozzászólások
A LOTYÓ ELŐBB MEGY MÁSIK TOPICBA, MINTHOGY HAZAJÖNNE szomoru1 zavart2 kerdes
eljen vigyor2 vigyor2
itten van ez a hirdetés:

Sziasztok!

2007 februárjára egy fergeteges farsangi bulit szervezzünk. Azért, hogy mindenki felkészülhessen, időben információhoz jusson, már most elkezdjük az előkészületeket.

Várunk minden régi - új, csetes - fórumozós látogatót.

Az időpontról és helyszínről egy kicsit később, de kérek mindenkit, aki részt kíván venni a bulin, jelentkezzen itt - ebben a témában. Mivel termet kell bérelni, szeretnénk látni, hogy hányan is lennénk.

Előre kérem, hogy a Katicika félék - akiknek mindig csak a szája jár - ne is írják fel magukat, mert felesleges:))

Moncy, Ceca, Qwykk, Tom, Szerető, Charlotte, Teve, Speedy, Kriszti, Vivan, Rose, Nóci, CB, Eros..................a teljesség igénye nélkül....várunk mindenkit!!!

Jelezzétek, ha szívesen eljönnétek!

Audrey
asszem pille nevében is beszélhetek, tehát pille és jómagam...és persze próbálunk egy-két nappalilakót is elcsábítani, úgy értem, hogy a farsangi buliba:)
ez a topic zombiee dühöngője? vagy zombiee-t kell itt isteníteni? vagy itt lehet dühöngeni csak úgy? vagy itt lehet csúnyán beszélni? vagy minden egyben?
asszem én inkább isteníteném császármoderátorarccsávó-t vagy hogyisvan...csak látnék még belőle apró kis részeket finom finom finom
nem mindegyik, csak aki itt a gg-n van:):):):):):)
"veszélyes, de próbáljátok ki!" nagyon májer dolog ám, aztán dicsekedjetek is vele, egészen addig, amíg nem találkozunk szembe az én sávomban, mögöttem a két gyerekkel...és ha utána megkeres a férjem és levágja a farkad, baszod, akkor tűzd ki a kalapod mellé, és úgy hirdesd a világban, hogy te egy nagy faszkalap vagy violent violent boxer boxer mf3 mf3
huh, imádom a belga pralinékat finom finom
én nem akarnék árulkodni, de ne tudd meg miket csinált, míg nem voltál itt hehe hehe hehe
biztos hogy mindegyiket meg lehetne cáfolni, és kiderülne, hogy nem szenvedsz egyikben sem...de ahhoz jobban kéne ismernünk téged...én is faluban lakom, de nem szoktam műizékkel hadonászni, a hétvégén tartok egy varázskurzust, gyere és meggyógyítalak:):):):):):)
nem...most megnéztem mi is az

Ha az emberi tökéletesség és teljesség távlataiban gondolkozol, akkor teljes lelki egységed és boldogságod elérésének hét fokozata van a következő sorrendben:

1. Békesség,
2. Remény,
3. Öröm,
4. Hit,
5. Bizonyosság,
6. Bölcsesség,
7. Szeretet.

Ezeket fokozatosan felszabadítva önmagadban kell megvalósítanod.

Ne feledd! Lelki egészséged a benned lévő harmonikus állapod függvénye.

én most úgy érzem, hogy mind a hét fokozat megvan:):):)

A Bach virágterápia elmélete szerint lelki hiányosságaid gyakran a következő diszharmonikus állapotokban nyilvánulhatnak meg:

* gyengeség
* kétségbeesés
* félelem
* szenvedés
* önbizalomhiány
* határozatlanság
* lehangoltság
* túlhajszoltság
* kételkedés önmagadban
* csüggedés
* türelmetlenség.

Ha van olyan negatív jellemvonásod, amely megtöri harmóniádat, akkor a Bach virágterápia növényei segítenek legyőzni személyiséged árnyoldalát és életedet boldogabbá, örömtelibbé és hasznosabbá teszik.

de ebből is van...akkor mégiscsak kéne virágterápia:)
egy jelentős haszna volt az iskolaköpenynek, elfedte a tanulók családi helyzetének nagy anyagi különbségeit...én is hordtam szki-ban 2 évig, innen is látszik, hogy egy évvel vagyok idősebb, mint lotyókám:) remélem andris szíve kicsit jobban húzz az érettebb nőkhöz hehe hehe hehe
1942. November 27. (64 éve történt)
Seattle-ben megszületett Jimi Hendrix gitáros.

Ő volt az első olyan gitáros, aki nemcsak ujjaival volt képes csodákat művelni, hanem nyelvével és fogával is gitározott. Zenéjében sajátságosan ötvözte a bluest, a rockot és a rhythm and bluest, valamint a fekete és mexikói folkot. (meghalt: 1970-ben)

1997. November 27. (9 éve történt)
Sydneyben eltemették Michael Hutchence-t, az INXS zenekar volt énekesét.
asszittem te hívtad fel:(:(:( legyél nagyon figyelmes hozzá, én is az leszek
találtam egy ágyat a nappaliba:)


sose jössz rosszkor:)
és olyankor mi történik? elmúlik a depressziós hangulatod?
ha depisek vagytok mi dob fel titeket?
eddig is azt mondtad, hogy nincs, aztán csak előkerült a gyönyörű szemed, meg az izmos, szőrös felsőtested töredéke:) ne csináld zombiee, miért kéne megfosztanod minket egy tökéletes férfi látványától?
lejjebb:):):):):)
finom finom finom finom finom finom
egy mellbimbót akarok látni, teeeeee szőrös hasú félisten:):):) imádom a szőrös felsőtesteket, olyan férfias:)
annyira nem csúnya, csak meghökkentő első blikkre:)
akkor még mindig nem látnánk belőled mindent, tehát körbelengene a sejtelem...muti valamit, te istencsászármoderátorarccsávó!
add be ide a közösbe a mellbimbódat, béjjjbi finom finom finom
szereti itt valaki marlene dietrich vagy edith piaf ismertebb dalait? egyáltalán a búgó hangú énekesnőket szereti valaki?



ez nagyon művészi:)
én mocskos pornóoldalakkal fertőzöm magamat:):):):) te mit csinálsz?
vasárnap kora este van, minden jóérzésű embernek a gép előtt kéne ülnie:):):):) hol a p..sába vagytok nappalilakók?
"Van már ilyen topic!
Téma lezárva és törlésre kijelőlve, csatlakozzatok a másikhoz!"

és ezt a dumát is sokszor írja...semmi érdemi hozzászólás...miért nem veszi már észre valamelyik admin????
én nagyon szívesen nyalok neked a Sonkás topic:D-ban...de hát ez mégiscsak Zombiee@topic:D...apropó! lesz akkor zombiee mellbimbó is hamarosan?



pillanatokon belül kilép az ajtón, kötőtűvel a kezében, és gombolyagos kosarával a karján, és pillanatokon belül megmondja, hogy hova tűnt katinka
hihihi...egyedül vagyok itthon..nocsak, csöngettek...ki lehet az?
reggel óta vasalok, nem a cuncus féle időszámítás szerinti reggel óta nyes nyes hanem 8 óta, huh de unom már:)szóval küldd a pasit
na jól van már, elég lesz a fényezésből:) mit akartok evvel a nagy nyalással? mit kell csinálnom? hehe hehe hehe
látod bébé is tudja...igen, idegenekkel is, engem tényleg mindenki szeret vigyor5 vigyor5 vigyor5
csak kedves szoktam lenni, néha azokkal is akik nem érdemlik meg:)engem tényleg azért szeretnek, mert kedves vagyok, de te ezt nem tudhatod...kérdezd meg pillét, majd ő megmondja hehe nyes eplus2 vigyor5 vigyor2
persze, engem is ez vigasztal, hogy az élet szép, és megy tovább vigyor5 vigyor5
reggelt????? barátom, 7:30 óta várok a legédesebb, legszexisebb, legkedvesebb pasira, nekem az volt a reggel:) most már mondhatni: túl vagyunk a nap 40%án hehe hehe hehe reggel????
és hogy teljes legyen a kép, katicika partnere az est folyamán:

ez benne a plussz, egy szójáték:) katicika a garonne-ban dönti magába a garrone-t vigyor2 vigyor2 vigyor2 vigyor2 vigyor2
teeeeeeeee! nem hiszem, hogy nem tudod ki ez!
hogy a hotelre írott na bazeg mit jelent:) na bazeg de szar..vagy na bazeg de jó?
miért pont 5 év után? ez személyes tapasztalat ezek szerint...
én általában megmondom mi jó és mi nem, mi kell és mi nem...
de ha nem is a legtökéletesebb a szex (és értelemszerűen kihoztad belőle a maximumot)még mindig lehet egy mélyebb érzelmi töltés, amiért azt mondod, hogy így jó, ahogy van
hm?
neeeeeeeem...ez benne van a pakliban...lehet, hogy bűnrondák vagyunk...lehet, hogy nem:):):):):):):)
/ 174 oldal
/ oldal   Összesen: 8684 hozzászólás, Listázva: 6751-6800

MmePrune

Nem:

Beállítottság: heteroszexuális

Regisztrálás ideje: 2006. szeptember 28.

Ország: Magyarország

Eddigi beküldései

 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!