Gyönyörű lány, jó alakja, formás segge és csodálatosan szép, izmos pinája van. Fölállítja a szerszámot, csak így tudok most írni.5*******
Jó nő, izgi pinával. Sajnos, nem vagyok nagy puncis lány.
Szép, karcsú a lány és bizt. jól szopik.
A párod biztosan és örömmel elboldogulna több fasszal is, mit veszíthet? Csak nyerhet, ilyen mellekre állnának is rendesen, a punciját meg -sajnos- csak elképzelni tudom. Sebaj, segít a többi sorozat.
Szívesen betérnék a fekete és a fehér közé, félúton.
Várjuk, de nagyon.
Két nő van a képeken, ettől rejtett? Vagy inkább összeszedett?
Szép, ápolt tested van, Andi és gyönyörű, lepkepinád, kívánatos popsid.
Csodás, kerek fenék, jó, húsos pinával, tövig nyomnám én is.
Szép mellek, kerek popsi és nagyon jó punci, méretes szerszámmal. Küldjetek még.
Festői táj, gyönyörű hölggyel. Küldjetek még!
Gyönyörű, csodálatos, nem csoda, hogy itt-ott megremegett a kezed, a vaku pedig túlvilágította a kinti fotókat. Ezerszer jobbak a nem kitakart képek, ez az arc is csodálatos, szépséges, s a hozzá tartozó minden más szintén.5****
Legutóbb a nejem egyszerre akarta a puncijába is meg a popsijába is, meg közben nyalogasam a csiklóját is. Elővettünk egy műbrokit, de ez nem volt elég. Mondtam neki, hogy ezt egyedül már nem tudom csinálni, segítséget kell hívnunk. Kezd viszatérni a régi formája.
Szívesen a kezei közé adnám magam, biztosan megelégedne egy kicsit kisebb cerkával is.
Nagy része illuminált idétlenkedés 2 fizetett kurvával, szétröhögik az egészet. Azt is megörökíthették volna, amikor kifizetik őket.
Hű, micsoda mellek! Csodamellek.
Ilyen körülmények között a profiknak se nagyon menne. Voltak benne jó részletek, de erőltetett így a kád padkáján.
Jó teste, szép arca van ennek a román vagy bolgár harisnyás Pipinek, vlszínűleg fizetett falusi kurva, kár érte, mert gyönyörű, de faszi a puha kis pöcsivel még nagyon kezdő, a videóssal együtt.
Nagyon jó a csaj, szép, formás, kerek feneke van és popószex egy ekkora, méretes dákóval, nem semmi. Kár, hogy punci nem látszik közben, alulnézetből is szívesen láttam volna.
Nagyon jó feneke van a hölgynek s a végén kezd belejönni a mozgásba. Hol a folytatás?
Egy heti adagot rányomott.
Így kell a balettáncosnőket kefélni.
A csaj csak a háttér szerepét játssza? Rövidebb nem volt?
Rövidebb nem volt?
Kár, hogya csak avége. A csúcsra vezető út is élvezetes lehet, akár a nézők számára is. jó a csaj, jó dudák. És szép az arca.
Munkásöltöző, meló után a csaj. Igazi rejtett kamera, kézből.
Hangtalan, de nem biztos, hogy szagtalan.
Én közben a mellei között is elmentem volna.
Egészséges bio anyag, nincs benne E mittomén mennyi. És jó az íze, azt mondják a lányok. tele van fehérjével. (is).
Minden dohányossal, aki olyan helyen füstöl, ahol tiltva van, minimum ezt tenném.
Mit suttogtok a végén, nem értettem. S ilyen segédeszközzel sem találkoztam még. Én vagyok a tájékozatlan és tudatlan?
Jól kamatyol a csaj, hosszabbat kérünk, ha lehet.
Szerintem kávé HELYETT. Várjuk a folyt.köv-t. Esetleg hanggal.
Jó csaj, jó nagy mellekkel, de a szerszám a szájában, kezében se kutya.
Megyek Zalába. Lehetne még folytatni, ugyanígy, csak hátul megtolnám az asszonyt, hogy ne távolodjon el a kamerától, mert az is összezavarodik az autofókuszával.
Megyek Zalába. Lehetne még folytatni, ugyanígy, csak hátul megtolnám az asszonyt, hogy ne távolodjon el a kamerától, mert az is összezavarodik az autofókuszával.
Ő az előző megállónál szállt be-szószerint. A jó csajokat berántják. A bécsiszeletet meg ki.
Hónaljparóka. Úgy divat.
Hülye sirály: nem kell csukott szemmel repülni. Nagyon jól elkapott pillanat
A telefonálós éppen engem hív.
Ez is akkor látja saját farkát, mint én a hátam közepét.
Inkább így: Fasz a csillár.
Ami nagy, annak súlya is van. Gyönyörű mellek és nagyon szexi, buja csaj.
Egy holdvilágos februári éjszakán, nincs kizárva, hogy eljövök érte. Számíthatsz rá. Meg ő is rám.
Szép feneke, puncija van. A pattanásokat, ha a fenekéről nem is, de photoshoppal a képről el lehet tüntetni. Nem mintha zavarna, általában minden női fenéken akad, csak éppen szebb lesz a kép, ha nincs.
Te minden nap látod ezt a csodálatos puncit, nekem meg csorog a nyálam. Küld a folytatást!
A hálón inne van az 1. osztályos napozó?
Ne add fel, hátha 1x sikerül.
Eza csaj jól megszívta.
A kis partizánlány fajtaankodik. Felnyomnám neki a sarlót kalapácsostul.
Ezt látom, amikor reggel megyek föl a galambjaimhoz.
Egy fazekas mesterasszony se csináná jobban korongozás helyett.