Istennő!!
Profi a hölgy!Bevállalnám!!!Lehet?
Szép nő és a mikropöcök!
Isten mellek gyönyörű punci!Ilyet irt fel az orvos!
Nálam No.1
Nagyon gyenge!!!
Bajuszos nő!Állati!!!
A csaj tuti de az a farok....!Nagyon gáz!
Fatal nő léttére ennyire lógós melleket?Elég gáz!A punci okés!
olyan szép punci hogy addig nyalnám elkopna a nyelvem
A cickó gázos de a punci kárpótol mindenért!Szép!!!
Ha én lehetnék a vibri!
Cickók!
Betömik!
Jól tele!
Zsir a lány!A mellei észbontóak!
Csesznye mellek,gyönyörű popsi!
A feneke az tökély de a melle az csüng mint a ló fasza!
Jól nyomja az öreglány!
Két szőr csomó!
Ezt tanitani kellene!Egy tanitónőt ismerek is Egerben!Nagyon tud!
Szép a hölgy!Csak a cimkét levághatta volna a bugyiról!
Egyszerüen tökéletes a csaj!
Eszméletlenül szép nő vagy!Kár,hogy nem ismerlek!Gratulálok a képekhez!
Öcsém!Mint a nyulak!
Borotvát neki!
A popsi nagyon király!
Ezt a mamit én is bevállalnám!!!
Ez kb 50-szer volt fenn!Unalmas!
Nem egy mai csirke de ott van a szeren!
ISTENNŐ!
Csak szeretnéd hogy veled történjen meg!Ez már volt fenn!
Szép a hölgy!Minden elismerésem!
Tökéletes nő egyik példánya!
Nagyon szerencsés a fickó!Irigylem!!!
Nemcsak a punci szép a mellek is odabasznak!
Két szőrmók!
Csodaszép nő!
Szép test!!
Ilyen cicit körzővel sem lehet késziteni!Csodálatos!
Punci,posi gyönyörű!Cici már nem az igazi!De gratulálok!
Jó mert nem rossz
Mutasd magad csepplyány
Szép a karácsonyfa
Nagyon egyben van
Szép cicik
Szőrmók
Isten mellek!!!!
Hová tünt a szavazás???
A nö miért nem olvas közben?






Magyarország







