Ez is ötös
NAGYON JÓ
kicsit akció hiányos
csinos szőke
nagyon szép
nem a legszebb
szép nő
sorozat szerintem nem lett olyan jó, pedig a csajnak megvan mindene
jah valami nem stimmel nála
tud valamit
CSILLAGOS 5ÖS
ez egy szép sorozat
csinos
elmegy
aranyos :l
csaj jó de a a sorozat gyenge
érdekes a háttérkép...
reggeli torna? xD
nekem hab nélkül is bejönne
1 nem is elég?
tudja hogy mi kell neki :)
Majdne megette az ágyat :P
Rémangyal
szép nő
eltölteném vele a délutánt
nem az esetem
nagyon szép csaj
egyértelműen 5ös
gyúrunk wazze?
Azért a konyhakések ott virítanak a háta mögött xD
ne szólj szám nem fáj fejem
gyönyörű
szerintem nem rossz
dögös szöszi
nem rossz bőr
nem az esetem
banánt neki
elfogadnám
nagyon szép
könyvtárosnéni?
nem a legszebb de elmegy
gyönyörű nő
szép csaj
sajnos rövid a sorozat :)
elmegy
egyik szebb mint a másik
nagyon szép
nem jön be
nekem nem tetszik
5-ös sorozat






Magyarország










