háát mit mondjak ügyess vagy
már filmszár lett ababa meg gyöngy faszu apuka
ilyen szomszédot akarok
a végén már nem is kell neki
enni való popó
tudtok élni
egyszer ilyet látok hátba hugyozom
mert nem vette észre mi?
gagyi minden
sokadszor
ez még a......
lehetett volna még vagy20 perc
meg apunci is selyem
szépek a mellei!!!
ÉS SZERINTED IRIGYLI A KOLLEGANŐJE
mekkora valaga van
el lettem volna ezekkel cicikel egy darabig
most ez a menő. Jövöre szarni fog?
királyokv. tok
ahogy látom a kettes vágányon is járnak
Las Banditas
enni való
jól seggbe kurták
nagyon ott van
miért kell mindig össze hugyozni a kamerát
ne egyé paraszt
hő király
tág az odu
ott van a spiccen
jóú picsa e
mi a faszt keres itt első hely
tök guszta már annak aki nem hánnya össze magát
BÁRSONYOS
betolhatta volna azt az ubit
téleg jóú
király
jók a cicik
5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 .......
ranglista elbaszva te vagy az első!!!
kezdem báni hogy papnak mentem
még egyszer megnézném sokkot kapnék
brutál jó
szülésnél nem lessz gond
nagyon guszta muti még máshogy is
érdekel hát nem vagyok fából
űgyes jól nyomják
szía elfogadod a rózsáma
hű de helyes cuni
A sorozat királynője JUJ de ott van
szépek azok akis cicik és szép nagy az a bula






Magyarország










