Szerintem inkább ehhez vezet egyenes út:

hehehe....

hehehe....
Na, most szünet van a maccsen... Szóval a kérdéssel kapcsolatban béta sztem arra gondolt, hogy a megoldás (a betűk szerint) valami értelmes szót ad ki. Ha nem így lenne, sztem nem értelmes szöveg lett volna a feladvány. Ha bármi lehet a számok helyett, akkor tényleg végtelen megoldás lehetséges, véletlen, hogy az általam behelyettesített számok pont egész számot adtak ki. Szóval sztem próbálkozzunk olyan számokkal behelyettesíteni, ami értelemes szöveget ad ki. Sőt, sztem lehet, hogy könnyebb lenne keresni valami 2-3-4-5 betűből álló értelemes szót megoldásul, ami esetleg még a Balatonnal is kapcsolatos lehet, tartalmazza a feladvány betűit, és akkor visszafelé könnyebb lenne.
Nyíregyháza-Szolnoki Olaj KK, 1. félidő: 27 - 32!! Yesss, vezetünk!!!
Kössszzz! Kiléptem!!!
Azt már megfigyeltem, hogy neked sem épp kedvenced dako... Na, gyerekek, én mentem Olajmeccset nézni, 18.00. és kezdődik, HAJRÁ OLAJ!!! Nektek meg jó vitázást, pedig sztem (sőt: szvsz!!
) ti is inkább néznétek vagy valami hasonló! Csa!!
) ti is inkább néznétek vagy valami hasonló! Csa!!
Gyerekek, épp be akartam szúrni ide, hogy a szoljon.hu portálon a Szolnoki Olajbányász Nyíregyháza elleni kosármeccse lesz online, nézzétek és Hajrá Olaj!!!
Na ja, meg megöntjük csokival... amit előbb vajjal összekevertünk... Ja, és előveszünk egy kivajazott tepsit... legközelebb én is kivajazva teszem el...
Sztem is több megoldás lehet. Lássuk pl.: A-1, Á-2, B-3, C-4, D-5, L-6, N-7, O-8, S-9, T-10. Így az eredmény: (4*9*8*5*2*6*1*10*8*9):(3*1*6*1*10*8*7)= 12.441600:10.800=1152, tehát még kerek szám is, betűvel kicsit értelemtlen: AADÁ
Ha hozzátennéd esetleg, hogy a megoldás is egy értelmes szót ad ki a betűkből, akkor talán egyértelműább lenne... Sztem erre gondoltál.
Ha hozzátennéd esetleg, hogy a megoldás is egy értelmes szót ad ki a betűkből, akkor talán egyértelműább lenne... Sztem erre gondoltál.
Ezt annakidején is láttam, de most is behugyoztam a röhögéstől!!! Ilyen ifjú tehetségek kellenek nekünk!!!
A legjobb a Rubint Rékás volt meg a Stahl Judit-Stohl Buci-Stílfűrész...
A legjobb a Rubint Rékás volt meg a Stahl Judit-Stohl Buci-Stílfűrész...
Na majd jön Katicika, mint vérmes Annácska-rajongó és jól az orrotokra koppint!!!
Ne gúnyolódj, küldeni akarta egyet, de én marha ide írtam priviben Neked, és utána nem engedte elküldeni, nem mentettem el, így sajna rábasztam. De semmi gond, 2 db-bal pótolom a dolgot!
Véleményeket kértél hogy javíts, íme:
1./ Ezen csaj mellét többet nem mutasd, mert szörnyű.
2./ Vegyél viagrát vagy valami hasonlót, mert elég "májashurka" volt a cerka.
3./ Mi ez a szar, szopásnak nevezett 3 miliméteres bólogatás? Ez gyalázatosan rossz. Vagy tanítsd meg a csajt cumizni, vagy más csajjal próbálkozz.
4./ Ha a szájába élvezel, utassa meg, vagy látható legyen a spricc.
Egyébként a puncija nem rossz, de nagyjából ennyi a pozitívum.
1./ Ezen csaj mellét többet nem mutasd, mert szörnyű.
2./ Vegyél viagrát vagy valami hasonlót, mert elég "májashurka" volt a cerka.
3./ Mi ez a szar, szopásnak nevezett 3 miliméteres bólogatás? Ez gyalázatosan rossz. Vagy tanítsd meg a csajt cumizni, vagy más csajjal próbálkozz.
4./ Ha a szájába élvezel, utassa meg, vagy látható legyen a spricc.
Egyébként a puncija nem rossz, de nagyjából ennyi a pozitívum.
Haggyámá daki, ilyen testem még nekem is van!
Én csak annyit tudok ezügyben amit annakidején tanítottak: csatnak fasznak zsebkendőnek baloldalon van a helye!
Na persze, mivel hó nincsen, így maradna a szex, aztán Katicika rajtam gyakorolná a rég áhított korbácsolási technikáit...
Természetesen nincs sértődés, sőt, Szilviát jobban illetné!!
Csak nem a Lándzsarázó Vilmos, aki (rex = király) szerintem is "szakmájának" koronázatlan királya???
Az 1 dolog, hogy szőrös a kuffer. Tán elnézhető lenne, hogy alul is az... De hogy belül a combja is ennyire, ez műr nekem gusztustalan, túl férfias...
Baccameg, valami a sex-rex körül mozoghat, de arra csak Petőfi: Ivás közben versét találtam egyenlőre...
Fergie-t én is debasz!!!
Ahogy Micimackó mondta: "gondol, gondol..."!
Na ja, akkor legközelebb Budkina Faso-i nyelvjárásban írok hsz-t, de ha megkérsz, le is fordítom...
Iván a háborúban eltávozást kap. 2 hetet kap, és mivel Szibériában lakik, sítalpon megy haza. Amikor visszatér, a társai faggatják, mi történt odahaza.
- Hát, először megittam egy üveg vodkát, majd megdugtam az asszonyt, aztán megint megittam egy üöveg vodkát, és ismét megdugtam az asszonyt. Aztán lecsatoltam a síléceket...
- Hát, először megittam egy üveg vodkát, majd megdugtam az asszonyt, aztán megint megittam egy üöveg vodkát, és ismét megdugtam az asszonyt. Aztán lecsatoltam a síléceket...
Sztem Leonardo Da Vinci-ről lehet szó, aki közismerten szintén homoszexuális volt.
Nem is lett belőle sztem vita, és maximálisan egyetértek veled! Nyugodtan írhat Szoni vagy bárki románul, de utána biggyessze oda a fordítást is, ennyi...
Speciel én egyszemélyes "koreográfiával" készülök felköszönteni!!!
Ő is??? Mert Alexandrosz ugye "bi" volt, de Xerxészről nem tudtam. Na, mindig tanul az ember...
Hát a "nagy többség" szerintem itt MAGYAR anyanyelvű, románul NEM beszélő, románul NEM tudó, és feltehetően megtanulni NEM akaró ember. Akik egy magyar site magyar nyelvű fórumában lehetőleg magyar nyelvű hsz-eket akarnának olvasni anélkül, hogy ehhez szótárazniuk kellene... Mint ahogy Mme Prune is írta, a netes szótár sz@rt se ér, sok mindent nem talál meg, sok szónak 100 jeletését adja ki, stb., stb., stb. Én speciel nem érzem, hogy javamra válna a román nyelv behatóbb ismerete, és sztem a legtöbb itteni fórumozó is így gondolkodik. Nem érzem, hogy a román nyelv számomra hasznos lenne.
Szeretnék én is Neked sok boldogságos szülinapot kívánni!! 2 db. cuppanós puszi smilei!!!
Garmadával nincsenek is, de azért pl. Szoni vagy Katicika esetében elő szokott fordulni. Az meg ne tunyaság kérdése sztem, hogy ha valaki nem akar megtanulni egy adott nyelvet. Ezen kívül sztem inkább ennek a pár embernek kellene a nagy többséghez idomulniuk, és nem a többségtől elvárniuk, hogy szótárat szerezzenek be, megtanulják a nyelvet, fordítgassanak, stb. Nem?
Na ja, de akkor előbb utóbb többen lettek volna tízezernél...
Ez majdnem jó... A testőrség tagjait a nemesi családok másod-, harmad-, stb. szülöttjei adták. Valóban megtiszteltetés volt, ha valaki bekerült közéjük, de nemhogy mindig volt utánpótlás, hanem ha bárki (csatában, betegségben, stb.) meghalt, AZONNAL felvettek valaki a helyére, így a számuk mindig 10.000 volt. Ezért volt a nevük ez. De egye fene, végül is majdnem kitaláltad...
Speciel erre finoman megkértem már Szonit, majdnem vita és sértődés lett a vége..
Na, ezt senki sem tudja??? Még várok vele egy kicsit...
Az isteni Slyvia.
Ez kb. akkor olyan, hogy kik lennének a tökéletes vasutas házaspár? Hát a Charlie Sheen (sín) és az Éva Peron!!! :)
Akkor sztem én néztem be vmit, de nem kaptál tom-tól egy 24 órás ban-t? Csak megfenyegetett vele?
Nos, mivel hallottunk itt komoly és komolytalan, ilyen-olyan megoldást, akkor szűkítem egy kicsit a kört.
Xerxész perzsa uralkodó elit testőrségét hívták "Halhatatlanoknak", és számuk 10.000 fő volt. Akkor már csak egy kérdésre várok választ:
Miért hívták így őket?
Xerxész perzsa uralkodó elit testőrségét hívták "Halhatatlanoknak", és számuk 10.000 fő volt. Akkor már csak egy kérdésre várok választ:
Miért hívták így őket?
Ha nem lennék fogákony a poénjaira Tisztelt Admin Uram, már rég besértődtem volna!!
Poénos megoldásnak tökéletes, de "komoly" megoldásként sajna el kellett vetnem.
Poénos megoldásnak tökéletes, de "komoly" megoldásként sajna el kellett vetnem.
Hehe...
Az ön megoldása helytelen!
Az ön megoldása helytelen!
Ezzel ne szórakozz, mert akkor már mindketten elbasztunk 1-1 "életet"...
- bodri7 a Koleszos csajszik topicban,
- lacek a VICCEK-ben még arra se vette a fáradtságot, hogy legalább 1 viccet beírjon,
- lololo111 vagy 10 topicban.
A mai 3 pontvadász. (tiltva vagyon mindahárom!)
- lacek a VICCEK-ben még arra se vette a fáradtságot, hogy legalább 1 viccet beírjon,
- lololo111 vagy 10 topicban.
A mai 3 pontvadász. (tiltva vagyon mindahárom!)
Rólam? Na, ez érdekel... Legfeljebb nem válaszolom meg... :)
Hehe, ezzel megfogtál, mert erről én még az életben nem hallottam... El kell fogadnom, mert valóban létezik ilyen, de azért fenntartanám a kérdést engedelmeddel, mert van egy ennél kicsit talán "ismertebb"... Akiknél a kérdés harmadik része is megválaszolható.
Nos, egy kicsit nehezebb:
Kik voltak a "Halhatatlanok", mennyien voltak, és főleg: Miért hívták őket így?
Kik voltak a "Halhatatlanok", mennyien voltak, és főleg: Miért hívták őket így?
Valahogy gondoltam, h a Sherman-t nem kellene betenni, mert az túlontúl ismert... Affrancba, majd legközelebb.
Egye fene, akkor előbb nyalok, aztán hanyattdőlök...
YESSS!!!
Mondtam, h eze könyebb lesz!
Mondtam, h eze könyebb lesz!
Ez a kérdés második fele.
Azt már nem is mertem remélni...
69-es formátumban vagy felváltva???
69-es formátumban vagy felváltva???






Nem: férfi
Magyarország




Jassica





