/ 171 oldal
Hozzászólások
Szerintem inkább ehhez vezet egyenes út:


Klikkelj a normál/tömörített mérethez


hehehe....
Na, most szünet van a maccsen... Szóval a kérdéssel kapcsolatban béta sztem arra gondolt, hogy a megoldás (a betűk szerint) valami értelmes szót ad ki. Ha nem így lenne, sztem nem értelmes szöveg lett volna a feladvány. Ha bármi lehet a számok helyett, akkor tényleg végtelen megoldás lehetséges, véletlen, hogy az általam behelyettesített számok pont egész számot adtak ki. Szóval sztem próbálkozzunk olyan számokkal behelyettesíteni, ami értelemes szöveget ad ki. Sőt, sztem lehet, hogy könnyebb lenne keresni valami 2-3-4-5 betűből álló értelemes szót megoldásul, ami esetleg még a Balatonnal is kapcsolatos lehet, tartalmazza a feladvány betűit, és akkor visszafelé könnyebb lenne.
Nyíregyháza-Szolnoki Olaj KK, 1. félidő: 27 - 32!! Yesss, vezetünk!!!
Kössszzz! Kiléptem!!!
Azt már megfigyeltem, hogy neked sem épp kedvenced dako... Na, gyerekek, én mentem Olajmeccset nézni, 18.00. és kezdődik, HAJRÁ OLAJ!!! Nektek meg jó vitázást, pedig sztem (sőt: szvsz!! nyes ) ti is inkább néznétek vagy valami hasonló! Csa!!
Gyerekek, épp be akartam szúrni ide, hogy a szoljon.hu portálon a Szolnoki Olajbányász Nyíregyháza elleni kosármeccse lesz online, nézzétek és Hajrá Olaj!!!
Na ja, meg megöntjük csokival... amit előbb vajjal összekevertünk... Ja, és előveszünk egy kivajazott tepsit... legközelebb én is kivajazva teszem el... hehe circling nyes nyes nyes
Sztem is több megoldás lehet. Lássuk pl.: A-1, Á-2, B-3, C-4, D-5, L-6, N-7, O-8, S-9, T-10. Így az eredmény: (4*9*8*5*2*6*1*10*8*9):(3*1*6*1*10*8*7)= 12.441600:10.800=1152, tehát még kerek szám is, betűvel kicsit értelemtlen: AADÁ

Ha hozzátennéd esetleg, hogy a megoldás is egy értelmes szót ad ki a betűkből, akkor talán egyértelműább lenne... Sztem erre gondoltál.
Ezt annakidején is láttam, de most is behugyoztam a röhögéstől!!! Ilyen ifjú tehetségek kellenek nekünk!!! eljen eljen nyes nyes nyes nyes A legjobb a Rubint Rékás volt meg a Stahl Judit-Stohl Buci-Stílfűrész... nyes nyes nyes nyes
Na majd jön Katicika, mint vérmes Annácska-rajongó és jól az orrotokra koppint!!! nyes hehe eplus2
Ne gúnyolódj, küldeni akarta egyet, de én marha ide írtam priviben Neked, és utána nem engedte elküldeni, nem mentettem el, így sajna rábasztam. De semmi gond, 2 db-bal pótolom a dolgot!
Véleményeket kértél hogy javíts, íme:
1./ Ezen csaj mellét többet nem mutasd, mert szörnyű.
2./ Vegyél viagrát vagy valami hasonlót, mert elég "májashurka" volt a cerka.
3./ Mi ez a szar, szopásnak nevezett 3 miliméteres bólogatás? Ez gyalázatosan rossz. Vagy tanítsd meg a csajt cumizni, vagy más csajjal próbálkozz.
4./ Ha a szájába élvezel, utassa meg, vagy látható legyen a spricc.

Egyébként a puncija nem rossz, de nagyjából ennyi a pozitívum.
Haggyámá daki, ilyen testem még nekem is van!
Én csak annyit tudok ezügyben amit annakidején tanítottak: csatnak fasznak zsebkendőnek baloldalon van a helye!
Na persze, mivel hó nincsen, így maradna a szex, aztán Katicika rajtam gyakorolná a rég áhított korbácsolási technikáit... nyes hehe crazya eplus2
Természetesen nincs sértődés, sőt, Szilviát jobban illetné!!
Csak nem a Lándzsarázó Vilmos, aki (rex = király) szerintem is "szakmájának" koronázatlan királya???
Az 1 dolog, hogy szőrös a kuffer. Tán elnézhető lenne, hogy alul is az... De hogy belül a combja is ennyire, ez műr nekem gusztustalan, túl férfias...
Baccameg, valami a sex-rex körül mozoghat, de arra csak Petőfi: Ivás közben versét találtam egyenlőre...
Fergie-t én is debasz!!! nyes finom hehe eljen
Ahogy Micimackó mondta: "gondol, gondol..."!
Na ja, akkor legközelebb Budkina Faso-i nyelvjárásban írok hsz-t, de ha megkérsz, le is fordítom... nyes crazya hehe circling eplus2 hehe crazya sniffles nyes bee1
Iván a háborúban eltávozást kap. 2 hetet kap, és mivel Szibériában lakik, sítalpon megy haza. Amikor visszatér, a társai faggatják, mi történt odahaza.
- Hát, először megittam egy üveg vodkát, majd megdugtam az asszonyt, aztán megint megittam egy üöveg vodkát, és ismét megdugtam az asszonyt. Aztán lecsatoltam a síléceket...
Sztem Leonardo Da Vinci-ről lehet szó, aki közismerten szintén homoszexuális volt.
Nem is lett belőle sztem vita, és maximálisan egyetértek veled! Nyugodtan írhat Szoni vagy bárki románul, de utána biggyessze oda a fordítást is, ennyi...
Speciel én egyszemélyes "koreográfiával" készülök felköszönteni!!! finom finom finom
Ő is??? Mert Alexandrosz ugye "bi" volt, de Xerxészről nem tudtam. Na, mindig tanul az ember...
Hát a "nagy többség" szerintem itt MAGYAR anyanyelvű, románul NEM beszélő, románul NEM tudó, és feltehetően megtanulni NEM akaró ember. Akik egy magyar site magyar nyelvű fórumában lehetőleg magyar nyelvű hsz-eket akarnának olvasni anélkül, hogy ehhez szótárazniuk kellene... Mint ahogy Mme Prune is írta, a netes szótár sz@rt se ér, sok mindent nem talál meg, sok szónak 100 jeletését adja ki, stb., stb., stb. Én speciel nem érzem, hogy javamra válna a román nyelv behatóbb ismerete, és sztem a legtöbb itteni fórumozó is így gondolkodik. Nem érzem, hogy a román nyelv számomra hasznos lenne.
Szeretnék én is Neked sok boldogságos szülinapot kívánni!! 2 db. cuppanós puszi smilei!!!
Garmadával nincsenek is, de azért pl. Szoni vagy Katicika esetében elő szokott fordulni. Az meg ne tunyaság kérdése sztem, hogy ha valaki nem akar megtanulni egy adott nyelvet. Ezen kívül sztem inkább ennek a pár embernek kellene a nagy többséghez idomulniuk, és nem a többségtől elvárniuk, hogy szótárat szerezzenek be, megtanulják a nyelvet, fordítgassanak, stb. Nem?
Na ja, de akkor előbb utóbb többen lettek volna tízezernél... nyes eplus2
Ez majdnem jó... A testőrség tagjait a nemesi családok másod-, harmad-, stb. szülöttjei adták. Valóban megtiszteltetés volt, ha valaki bekerült közéjük, de nemhogy mindig volt utánpótlás, hanem ha bárki (csatában, betegségben, stb.) meghalt, AZONNAL felvettek valaki a helyére, így a számuk mindig 10.000 volt. Ezért volt a nevük ez. De egye fene, végül is majdnem kitaláltad... eljen
Speciel erre finoman megkértem már Szonit, majdnem vita és sértődés lett a vége..
Na, ezt senki sem tudja??? Még várok vele egy kicsit...
Az isteni Slyvia.
Ez kb. akkor olyan, hogy kik lennének a tökéletes vasutas házaspár? Hát a Charlie Sheen (sín) és az Éva Peron!!! :)
Akkor sztem én néztem be vmit, de nem kaptál tom-tól egy 24 órás ban-t? Csak megfenyegetett vele?
Nos, mivel hallottunk itt komoly és komolytalan, ilyen-olyan megoldást, akkor szűkítem egy kicsit a kört.
Xerxész perzsa uralkodó elit testőrségét hívták "Halhatatlanoknak", és számuk 10.000 fő volt. Akkor már csak egy kérdésre várok választ:

Miért hívták így őket?

kerdes kerdes kerdes
Ha nem lennék fogákony a poénjaira Tisztelt Admin Uram, már rég besértődtem volna!! nyes
Poénos megoldásnak tökéletes, de "komoly" megoldásként sajna el kellett vetnem. bee1 bee1 hehe wink
Hehe... hawaii Az ön megoldása helytelen! crazya hehe eplus2
Ezzel ne szórakozz, mert akkor már mindketten elbasztunk 1-1 "életet"... nyes hehe eplus2
- bodri7 a Koleszos csajszik topicban,
- lacek a VICCEK-ben még arra se vette a fáradtságot, hogy legalább 1 viccet beírjon,
- lololo111 vagy 10 topicban.

A mai 3 pontvadász. (tiltva vagyon mindahárom!)
Rólam? Na, ez érdekel... Legfeljebb nem válaszolom meg... :)
Hehe, ezzel megfogtál, mert erről én még az életben nem hallottam... El kell fogadnom, mert valóban létezik ilyen, de azért fenntartanám a kérdést engedelmeddel, mert van egy ennél kicsit talán "ismertebb"... Akiknél a kérdés harmadik része is megválaszolható.
Nos, egy kicsit nehezebb:

kerdes kerdes kerdes

Kik voltak a "Halhatatlanok", mennyien voltak, és főleg: Miért hívták őket így?

kerdes kerdes kerdes
Valahogy gondoltam, h a Sherman-t nem kellene betenni, mert az túlontúl ismert... Affrancba, majd legközelebb.
Egye fene, akkor előbb nyalok, aztán hanyattdőlök... nyes hehe wink
YESSS!!! eljen eljen eljen Mondtam, h eze könyebb lesz!
Ez a kérdés második fele.
Azt már nem is mertem remélni... nyes hehe eplus2 69-es formátumban vagy felváltva??? finom eplus2
/ 171 oldal
/ oldal   Összesen: 8526 hozzászólás, Listázva: 6951-7000
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!