Basszameg, akkor feltöltök én is egy trailert AKÁRHONNAN és megvan 5000 GG pontom. Beszarás, még arra se vesza a fáradtságot, h amatőrnek tűnjön.
Baccameg, jó sokáig nem volt GG az éjszaka... Meg ahogy nézem, még kora délelőtt sem... Már azt hittem, az új fórumot nyomták be, azért nem volt GG, de ezek szerint tévedtem...
csopir[VIP] eddig kettő tök felesleges topicindítás, tök semmitmondó indítással!!
De evvel még nincs megoldva ám, barátocskám!
Na ja, a gépi kód túl evidens volt, próbáltam azért nem ennyire egyértelmű segítséget adni!
Na akkor oldd mááá meg lécci a feladványomat! (lásd még: 2308 hsz-em)
Az egy filmsorozat, TEEEE!!
Mi a számtech gépi kód "nyelve"? (Ha most beírod, hogy bináris, fenéken billentelek!)
Mi a számtech gépi kód "nyelve"? (Ha most beírod, hogy bináris, fenéken billentelek!)
Ha megmondanám, akkor ennyi erővel a megoldást is rég megadhattam már volna... Nézz utána...
Na akkor még segítek: Jelenlegi ismereteink szerint a babilóniaiak milyen szémrendszerben számoltak?
Akkor ezt pl a topic címe szerint egy KÉPPEL is illusztráld!!
De akkor neked meg mars egy kis kakilás, hogy megoldd végre azt a nyamvadt kérdésemet!!!
Hehe... Ha most azt mondom, besz@rok ezen, akkor illik ide???
Na, megmondom őszintén, a tudományos magyarázatát nem ismerem!
Ha erre azt mondom, hogy a WC-n ülve "trónolva" szoktam világmegváltó ötleteim az eszembe jutni, megköveztek???
Jogos! Szóval az 1331 (természetesen) helyes, a bal alsóra adott 8 is helyes (bár nem adott magyarázatot arra, hogy miért, pedig a későbbiekben van jelentősége), a jobb alsó sarokra vonatkozó megoldás elfogadható, bár nem így gondolkodtam, de ha ez alapján oldjátok meg, elfogadom, de van más megoldása is.
A középső számra vonatkozóan akkor annyit sgeítek, hogy nem konkrét műveletet kell elvégezni a jobb felő számmal. Na jó, ez így még semmi, plussz segítségül: Babilon.
A középső számra vonatkozóan akkor annyit sgeítek, hogy nem konkrét műveletet kell elvégezni a jobb felő számmal. Na jó, ez így még semmi, plussz segítségül: Babilon.
Mivel erre a kérdésemre már régóta még csak találgatás sem érkezik, azt hiszem, megmondhatom a magoldást, nem?
A szitu ugyanaz, de ott két középkorú férfi rendezi a sírokat a temetőben, majd ők is megállnak a sírok előtt, még megnézni a sírrendezést. AZ egyik átszól a másiknak:
- Felesége?
- Anyósom...
- Az se rossz...
________________
A szitu továbra is ugyanaz, két fekete ruhás, lefátyolozott nő rendezi a sírokat, és a végén állnak a sírok előtt egymás mellett. AZ egyik átszól a másiknak:
- Ön is özvegy?
- Nem, én baromi ronda vagyok...
- Felesége?
- Anyósom...
- Az se rossz...
________________
A szitu továbra is ugyanaz, két fekete ruhás, lefátyolozott nő rendezi a sírokat, és a végén állnak a sírok előtt egymás mellett. AZ egyik átszól a másiknak:
- Ön is özvegy?
- Nem, én baromi ronda vagyok...
Két mamika áll egymás mellett a temetőben, egy-egy sír előtt. Rendezik a sírokat, kényelmesen, ráérősen, majd még megállnak megtekinteni az eredményt. Az egyik átszól a másiknak, reszketeg, alig hallható hangon:
- Maga hány éves, Kedveském?
- Nyolcvankilenc. Hát maga?
- Kilencvenöt.
- És még hazamegy???
- Maga hány éves, Kedveském?
- Nyolcvankilenc. Hát maga?
- Kilencvenöt.
- És még hazamegy???
Így van. Annyi a különbség, hogy az orvosi-állatorvosi és a jogi egyetem abszolválása után a végzett hallgató automatice doktorrá válik. Míg a többinél (pl.: a matematika tudományok doktora, a történelem tudományok doktora stb.) meg plussz éveket kell az egyetemen lehúzni PhD. vagy doktorandusz képzésen, illetve (ahogy tudom) jelentős publikációt is kell prezentálnia a tagnak, és nem árt valami egyedit is "alkotnia" az általa képviselt tudomány terén. Szóval jóval nehezebb és bonyolultabb. Tehát aki pl.: a matematika tudományok doktora, az egy "szimpla" egyetemet végzett matematikusnál feltehetően sokkal jobb képviselője a tudományának. Ha belegondolsz, sokkal kevesebb "egyéb" doktor rohangál, mint orvos vagy jogász.
Na, sztem így már dako is érti majd.
Na, sztem így már dako is érti majd.
A most megszűnő Budai MÁV-ban.
Szoktam volt mondani, doktor vagyok, de nem orvos...
Szoktam volt mondani, doktor vagyok, de nem orvos...
Asserossz...
Ismerted, Te piszok!
Székely pipázik a gangon a kislócán. Felesége kirobog hozzá:
- Gyűjjék má, kigyelmed, kigyulladt a sparhelt!
A székely beleszí a pipába:
- Jóvan, megyek mingyá'
Pár perc múlva megint kiront az asszony:
- Most már tényleg gyűjjék kend, mert ég a konyha!
Még egy mély szívás a pipából:
- Mondtam már, megyek mingyá'
Nemsokára ismét ott az asszony:
- Na, hiába szóltam kigyelmednek, leégett az egész ház!
Mire a székely:
- Akkó' meg má' hová siessek???
- Gyűjjék má, kigyelmed, kigyulladt a sparhelt!
A székely beleszí a pipába:
- Jóvan, megyek mingyá'
Pár perc múlva megint kiront az asszony:
- Most már tényleg gyűjjék kend, mert ég a konyha!
Még egy mély szívás a pipából:
- Mondtam már, megyek mingyá'
Nemsokára ismét ott az asszony:
- Na, hiába szóltam kigyelmednek, leégett az egész ház!
Mire a székely:
- Akkó' meg má' hová siessek???
Csak egy villámkérdés, hogy feljöjjön a topic, olyan let volt...
Ki az? Korán kel, fehér a ruhája, tésztát gyúr, nem a pék?
Sorry, ez shwertz[VIP]-nek szólt!!! Bocsika...
Ne hagyd magad, nekem tetszenek a vicceid!!! Legfeljebb szelektálj egy kicsit, hogy a legütősebbek legyenek, és ne egy oldalban, hogy ne érje szó a ház elejét! De én melletted vagyok!
Sztem szeretnénk megtudni...
Jó cicik!!!
Ezek a képőek ugyanarról a csajról készültek? MInd?
Akár 45, akár 60, nem minúsítem inkább...
Ha jobb minőségű képek lettek volna, akkor kapott volna tőle egy 5*-it, főleg a feneke miatt, de így... Pedig jó a csaj.
Legyetek bátrabbak, mutassatok többet, sztem érdemes!
THX!!!
Milyen számok kerülnek a kérdőjelek helyére és miért?
4____64 //// 7___343 //// 8___512 //// 11____?
__40___ //// __157__ //// __200__ //// ___?___
10____6 //// 10____9 //// 8_____6 //// ?_____?
(Azért írtam így, mert a képben a számok négyzetekbe voltak beírva, tehát úgy kellene elképzelni, mintha a számok 5-5 négyzetben lennének elhelyezve, 5-5 db. szám alkot egy csoportot, minden csoportra ugyanaz a szabály vonatkozik, azért van több csoport, hogy esetleg könnyebb legyen).
Affrancba, ez a sz@r megint nem jeleniuk meg, pedig tegnap este itt figyelt, Mme Prune is látta, de most nekem se jelenik meg. Akkor beírom manuálisan a köv.ben.
Felhozom:
(2269-ben van az ábra...mmeprune)
Milyen számok kerülnek a kérdőjelek helyére és miért?
(2269-ben van az ábra...mmeprune)
Milyen számok kerülnek a kérdőjelek helyére és miért?
Okés, akkor hagyom a francba. Aludj jól, álmondj szépeket!!!
Na végre, ha nem látszik a feladványom, gíy látható lesz majd. !!!!
Még egyet megpróbálok:
4____64 // 7____343 // 8____512 // 11____?
__40___ // __157___ // __200___ // ___?___
10____6 // 10_____9 // 8______6 // ?_____?
4____64 // 7____343 // 8____512 // 11____?
__40___ // __157___ // __200___ // ___?___
10____6 // 10_____9 // 8______6 // ?_____?
Nem jó...
4 64 7 343 8 512 40 157 200
Így?
4 64 7 343 8 512 40 157 200
Így?
4 64 7 349 8 512 11 ?
40 157 200 ?
10 6 10 9 8 6 ? ?
(ez csak PRÓBA)!!!
40 157 200 ?
10 6 10 9 8 6 ? ?
(ez csak PRÓBA)!!!
Nálam már láccik a kérdésem, nos, akkor van megoldás??? Vagy másnál nem látszik? Mert ha továbbra is láthatatlan, akkor inkább leírom.
Milyen számok kerülnek a kérdőjelek helyére és miért?

Majd kitört a nyaka a hülye redvás luvnyának, nehogy az arcára menjen. Minek megy el az ilyen pornózni???
Nagyon szépen és erotikusan szopizik a csaj, csak kár, h ilyen rövid volt.
Egynek elment...
Na, ez egy frankó kis videó volt!
Nem volt rossz, jöhet a folytatás!






Nem: férfi
Magyarország







