Azt a nagy rizsát én is hallottam róla, hogy havi 1-1,5 millát költ a szépségápolásra... Lehet, hogy azt felejtette el hozzátenni, hogy ennyiben volna, ha ki is fizetné mindet. Lássuk csak:
- bolti lopások I. (parfümök, egyebek) átlag 15.000/db, havi 10 db, az 150.000.-;
- bolti lopások II. (ruhák, ilyenek), átlag 50.000/alkalom, havi 5, az 250.000.-;
- ki nem fizetett fodrászok, havi 10, az megint 150.000.-;
- ki nem fizetett szoli, manikűr, kisebb szépségápolás, 10.000/db, havi 10 alkalom, az 100.000.-;
- ki nem fizetett sminkes-kozmetikus, 20.000/db, havi 20 alkalom (minumum), az 400.000.
Az összesen 1.050.000.-. Már meg is van.
Csak annyit kellene mondania, hogy ennyit költENE, ha ki is fizetné!!!
- bolti lopások I. (parfümök, egyebek) átlag 15.000/db, havi 10 db, az 150.000.-;
- bolti lopások II. (ruhák, ilyenek), átlag 50.000/alkalom, havi 5, az 250.000.-;
- ki nem fizetett fodrászok, havi 10, az megint 150.000.-;
- ki nem fizetett szoli, manikűr, kisebb szépségápolás, 10.000/db, havi 10 alkalom, az 100.000.-;
- ki nem fizetett sminkes-kozmetikus, 20.000/db, havi 20 alkalom (minumum), az 400.000.
Az összesen 1.050.000.-. Már meg is van.
Csak annyit kellene mondania, hogy ennyit költENE, ha ki is fizetné!!!
Apám, te aztán tartalmas, érdekfeszítő, hosszú és színvonalas hsz-t tettél le az asztalra!!!
Bakker, ez aztán nem semmi!!! Azt már hallottam, hogy egyes "nagy" sztárok szeretnek ingyen piálni (elmennek külföldön egy-egy szórakozóhelyre, isznak mint állat, nem fizetnek, mondván, hogy a klub elégedjen meg azzal, hogy személyükkel emelték a hely színvonalát, és hogy sok ember csak miattuk ment be, stb.), hallottam ilyenről Britney-val, Paris Hiltonnal meg márokkal kapcsolatban. Na, de ott ez elfogadott, ezen kívül akik ezt megetszik, odakint tényleg "sztár"-ok. De hogy jön ehhez Annácska??? Vagy ő is már önmagát abba a magasságba sorolja???
Bakker, 15 ezres fodrászszámla nem is olyan sok egy belvárosi szalonban, és még azt sem tudja kifizetni??? Ja, hogy ott nem tudott a szájával-fenekével fizetni...
Bakker, ez nagyon égő...
Bakker, 15 ezres fodrászszámla nem is olyan sok egy belvárosi szalonban, és még azt sem tudja kifizetni??? Ja, hogy ott nem tudott a szájával-fenekével fizetni...
Bakker, ez nagyon égő...
Legközelebb be is szarik???
Na, megint egy lopott, kamu videó. Bakker, legalább a hangot levetted volna! Ez nem saját videó, nem amatőr, magyarul egy fos.
Egynek jó, de ilyen hosszan???
Na, egy mezei dugás... Semmi extra...
A hülye kurva, akkor minek megy el pornósnak, ha utána meg fintorog, hogy nehogy a hajára menjen???
Annyira azért nem küzdött meg vele!
Inkább no comment...
Fantasztikus cicik!!!
(Benézve az ágy alá):
Jééé, megvan a virlis-pepperónis pizzám dupla sajttal! 1 hónapja keresem! (Édeshármas)
Jééé, megvan a virlis-pepperónis pizzám dupla sajttal! 1 hónapja keresem! (Édeshármas)
Hehe, "tudos" megint osztja a 2 szavas hsz-eket!!!
Pedig már én is rászóltam, hogy nemkéne!
(tudos kimoderálva egy időre!)
Pedig már én is rászóltam, hogy nemkéne!
(tudos kimoderálva egy időre!)
Értettem!!! és lol! Akkor nem próbálkozom a rosszalkodással...
A "saját" topicom-ba azért betettem egy "király" képet!
A "saját" topicom-ba azért betettem egy "király" képet!
Tényleg kötözködni akarok csak (a napi pontom már úgyis megvan), ha most valahova beírok egy "király"-t, kipenderítesz???
Ja, és nekem is NAGYON érik már!
Ezt ne csináld, mert TÖBBEN kőkemény "király"-ozásba kezdünk, hátha megkapjuk az említett "büntetést"!!! lol lol lol
Valami kapcsolat BIZTOSAN van köztük (még annak a lehetősége is felmerült bennem-bennünk, hogy Katicika = Annácska), mert épeszű ember nem védené ilyen fanatikusan.
wow, imádom az ilyen pink képeket!!!
Finom punci!!!
Ez inkább állra, egy kicsit nyelvre, de az is kiköpködve, de NEM SZÁJBA!!!
Na és akkor mi van? Egy mezei pornőfilm részlet... Mondjuk csodálom a pasit, hogy attól a fos gyenge rángatástól hogy tudott olyan nagyot spriccelni...
- Bent van már főnök?
- Bent...
- Húúú, de hatalmas...!!!
-------------------------
A múltkor szex után (kissé még kábán az orgazmmustól) szinte "rutinból" kitettem egy 10.000-est az asztalra. Akkor döbbentem meg, amikor az asszony szó nélkül elrakta...
- Bent...
- Húúú, de hatalmas...!!!
-------------------------
A múltkor szex után (kissé még kábán az orgazmmustól) szinte "rutinból" kitettem egy 10.000-est az asztalra. Akkor döbbentem meg, amikor az asszony szó nélkül elrakta...
"tudos" ismét kitett magáért 1-2 topicban semmitmondó hsz-ekkel... (japán sex pl.)
Na ja, és akkor még az én nevem fel sem került... Pedig biztos volna legalább egy ember, aki javasolna...
Jézus ereje, para11, ez valami undormány! Akkor tényleg inkább egy duci csaj, mert ez szörnyű!!! majdnem lerókáztam a monitort...
Mivel a mai pont-adagom rég megvan, táncsak nem illetnek pontvadász jelzővel, de ezt le kell írnom, még akkor is, ha már előttem vagy százan elmondták: Tény, hogy sokaknak nem tetszik, ha "husi" egy lány, de bárki bármit mond, arcra nagyon szépej tudnak lenni ezek a lányok, megkockáztatnám, hogy a legszebb arcóak a duci lányok közül kerülnek ki.
Egy pár pontvadász:
- tudos
- kovacs0516
- bencecica
szétbaszarintottak vagy 10 topicot.
- tudos
- kovacs0516
- bencecica
szétbaszarintottak vagy 10 topicot.
Huvazze, gyerekek, elmegyek egy kicsit itthonról és a "kedvenc" topicomban 3 lapot kell visszalaopznom!!! Na, ezt megérni... sak azt nem tudom, Katicika mikor veszi észre magát, hogy a szép-csúnya képfeltöltés versenyt-küzdelmet-harcot megnyerte...
Sajna én beleuntam... Meg aztán eddig a Katicika-DrAnthony "párharcok" állása kb 0-14 a javamra, szóval magasan vezetek, egy apró győzelmet én is megengedhetek neki...
Sajna én beleuntam... Meg aztán eddig a Katicika-DrAnthony "párharcok" állása kb 0-14 a javamra, szóval magasan vezetek, egy apró győzelmet én is megengedhetek neki...
A bal oldali szöszi ugye Annácska, jól látom???
ÁÁÁÁ, dehogy csak a felét!!!
Na ebben mi a szexi???? Telehuggyozza egy felnőtt ember a nadrágját.. Akit ez izgat...
Nagyon szuper!!!!
Az utolsó kép nem kellett volna.... Azok a hatalmas seggszőrök... brrrrrr
Őszinte véleményt?? Nagyon ott van az asszony!!!
Már elnézést, de itt csak 1 intelligencses ember vannn... Vagy mijaszösz... Osztan máskó ne sértegessé!!!
Sosem mondtam hogy Katicika képei nem jobbak. Csak azok szépen megcsináltak, beállítottak, utólag egy kis utómunkával (photoshop, stb.) javítottak. Ennyi erővel a 70-éves nagyanyámról is lehet ilyen jó képeket csinálni. Egy kis művészi fényképezés, smink, ügyes fodrász, utólag szépen kijavítgatva, itt cosrgatná rá a nyálukat a népek. Na, itt is ez van. Az általam feltett képek a keserű valóságot mutatják, hiába erőlködik Katicika.
Hogyhogy honnan szedtem? Hát innen! Letöltöttem a filmet, majd megfelelő lejátszó programmal lejátszottam, aminek van egy olyan menüpontja (pause-olva a filmet), hogy "Capture frame". Ennyi. Ebből lettek ezek a csapnivaló minőségű képek!
No, csakazértis!
Ja, és nem érhet a pontvadászat rágalma, a 30 fórum pont hajnalban már megvolt!
Ja, és nem érhet a pontvadászat rágalma, a 30 fórum pont hajnalban már megvolt!
Ja, és még annyit: Én azt röhögöm de nagyon, hogy Katicika TUDTA, hogy hajnalban (szokás szerint) még tolok fel egy-két képet, és munkába indulás előtt még képes volt felkelni és 1-2 "szép" Anna-képet felrakni! Na, ez a nem semmi! Azért ez az igyekezet már értékelendő lehetne!
Különben meg talán itt a legigazabb a régi latin mondás: "Auditur et altera pars!".
Minden éremnek két oldala van, ha innen nézem, ilyen, ha onnan, amolyan.
Minden éremnek két oldala van, ha innen nézem, ilyen, ha onnan, amolyan.
Ennek örülök!!!
Nekem speciel mindezzel ez volt a célom (többek között), hogy megnevettessek embereket.
Meg ha figyelmesen nézed, tom, azt is láthatod, hogy a háttérben folyik egy kis "Kié az utolsó szó!" verseny is!
Nekem speciel mindezzel ez volt a célom (többek között), hogy megnevettessek embereket.Meg ha figyelmesen nézed, tom, azt is láthatod, hogy a háttérben folyik egy kis "Kié az utolsó szó!" verseny is!
Hmmmm... Lehet, hogy a Te gépeden nem minden hsz-wm jelenik meg? Esetleg pont a Te gépeden egyes Anna képeim eltűnnek???
Mert:
1.: Annyira azért nem "csalok", Király Katinak miért nincs ilyen UFO-módra eltorzulva az arca??? Több olyan képet is tettem fel, ahol együtt látszanak Annával, és Kati arca nem olyan förtelem.
2.: Ez NEM SEX!!! Itt játszik, szerepel. Ha amatőr felvétel lett volna (pl. Pamela Andreson, Paris Hilton stb.), megérteném, de itt eleve sminkelve, "megcsináltan" érkezett, és a sex miatt nem torzulhat el az arca, hiszen EZ NEM SEX!!
3.: Belelovalltam magam az útálatba? Akkor ne menj túl messzire: #1019 hsz-em.
4.: A Kismalac videók között van egy videó, ahol egy tucat (majdnem csúnya lányból) Istennőt varázsolnak sminkkel, photoshop-pal, ilyenekkel.
Nos, én nem teszek mást, csak megmutatom az IGAZI Annácskát! Ahol a fénykép nem agyonra és 100X beállított, utólag nem megmontázsolt, photoshoppal kijavítgatott, megszépített nőt mutatja, hanem abban a valóságban, ahogy van. Úgy pedig (ahogy a képeim is mutatják) KIÁBRÁNDÍTÓ.
Az egy dolog (jelezétek már), hogy Ti nem mennétek el mellette, és egy kis hármas hancúrban vele bennelenétek: Lelketek rajta. De hidd el: szörnyen kiábrándító lenne a valóság. Inkább a maga természetességében egy átlagos lány, mint egy PVC baba. Szerintem.
Mert:
1.: Annyira azért nem "csalok", Király Katinak miért nincs ilyen UFO-módra eltorzulva az arca??? Több olyan képet is tettem fel, ahol együtt látszanak Annával, és Kati arca nem olyan förtelem.
2.: Ez NEM SEX!!! Itt játszik, szerepel. Ha amatőr felvétel lett volna (pl. Pamela Andreson, Paris Hilton stb.), megérteném, de itt eleve sminkelve, "megcsináltan" érkezett, és a sex miatt nem torzulhat el az arca, hiszen EZ NEM SEX!!
3.: Belelovalltam magam az útálatba? Akkor ne menj túl messzire: #1019 hsz-em.
4.: A Kismalac videók között van egy videó, ahol egy tucat (majdnem csúnya lányból) Istennőt varázsolnak sminkkel, photoshop-pal, ilyenekkel.
Nos, én nem teszek mást, csak megmutatom az IGAZI Annácskát! Ahol a fénykép nem agyonra és 100X beállított, utólag nem megmontázsolt, photoshoppal kijavítgatott, megszépített nőt mutatja, hanem abban a valóságban, ahogy van. Úgy pedig (ahogy a képeim is mutatják) KIÁBRÁNDÍTÓ.
Az egy dolog (jelezétek már), hogy Ti nem mennétek el mellette, és egy kis hármas hancúrban vele bennelenétek: Lelketek rajta. De hidd el: szörnyen kiábrándító lenne a valóság. Inkább a maga természetességében egy átlagos lány, mint egy PVC baba. Szerintem.
Készülj, az ilyen semmitmondó hsz-ek miatt hamarosan tiltást kapsz!!!
Mondasz valamit. Annakidején volt egy kedvenc számom, az Erasure-től az "I love to hate you". Van egy haverom, aki az USA-ban él, ő sem tudta lefordítaniu, azt mondta, hogy bármit jelenthet:
"Szeretlek gyűlölni", "Gyűlölve szeretlek", "Gyülöllek szeretni téged".
Annát nem gyűlölöm pl. Csak fellépek egy PVC nő exibicionista dolgai ellen. Mert azzal nem volna baj, ha nem akarná eladni magát annak, ami nem: Dívának, sztárnak, közszereplőnek. Mert hát valljuk be: Egy tizenkettő-egytucat faszrángató pornószínésznőcske, aki valamiért ki tudott emelkedni a tucat "K"-k tömegéből, de sajna többet képzel magáról. Azért mert a szürke tömegből kilépett, még ugyanaz maradt: "K".
"Szeretlek gyűlölni", "Gyűlölve szeretlek", "Gyülöllek szeretni téged".
Annát nem gyűlölöm pl. Csak fellépek egy PVC nő exibicionista dolgai ellen. Mert azzal nem volna baj, ha nem akarná eladni magát annak, ami nem: Dívának, sztárnak, közszereplőnek. Mert hát valljuk be: Egy tizenkettő-egytucat faszrángató pornószínésznőcske, aki valamiért ki tudott emelkedni a tucat "K"-k tömegéből, de sajna többet képzel magáról. Azért mert a szürke tömegből kilépett, még ugyanaz maradt: "K".
Tőled nem ezt vártam!!!
Na jó, bevallo, menthetetlenül szerelmes vagyok belé. De van egy másik titkos szerelmem is, Katicika!
Na jó, bevallo, menthetetlenül szerelmes vagyok belé. De van egy másik titkos szerelmem is, Katicika!
Na és az örök kedvenc:
Ja, nem csoda, ha a sapkájával volt elfoglalva, ilyen hajjal:
Komolyan, olyan guszta egy csaj:






Nem: férfi
Magyarország




Tory Lane
