de szereti a kicsike!!!nagyon megdugnam!
kar hogy csak part,szivesen kenyesztetnem a holgyet!szep
hat egy ijen szep punci melet en nem tudnek unatkozni!
gyonyoru popsi kinyalnam,megdugnam!
szep husos punci,megmartoznek bene!
nagyon kinyalnam mind 2 lyukadat,asztan meg tovig nyomnam beled!szep punci,popsi,teli elveznem
nagyon kivanatos es szep test,sokat tudnam kenyesztetni,foleg gyonyoru popsijat
nagyon szep cicik-nyalogatnam,nagyon szep popsi-megdugnam!
nagyon jo no,szivesen kenyesztetnem!
csodalatos,gyonyoru,szep mellek,szep popsi,nagyon megkostolnam puncijat,melleit,asztan jol megdugnam!!!
anyit nyalnalak s dugnalak edes!!!
nagyon megdugnam gyonyoru pinadat!
o de segbe kurnam eszt a szepseget
szetszopatnam,megdugnam puncijat,kinyalnam,asztan adig dugnam popsijat mig teli nem elveznem!
nagyon szep pina,hoszasan nyalnam-dugnam,teli elveznem!!!
szia edes,gyonyoru vagy,ugyesen szopikalsz,nem szeretnel engem is kiprobalni?ha erdekel irj uzenetet!
nagyon szep a puncid,kinyalnalak-megdugnalak!
hmmm....szeretnek en is beled elvezni edes,te szeretned????
Kati edes gyonyoru hatcsod,lyukaid vanak,kenyesztetnelek ejel-napal!
ugyes szep pina!
nagyon szep no,rengeteget dugnam,nagyon szep mellek,dugni-nyalni valo punci!
hat en barmenyi menyiseget lenyalnam a szep lyukaidrol edes!!!!
nagyon szep lyukak,kinyalnam-megdugnam oket
hmmm....de szeretnem kinyalni eszt a popsit,asztan jol megdugni!!!
nagyon megdugnalak te kis vadmacska!
gyonyoru puncid popsid van,hoszasan nyalnalak,dugnalak!
gyonyoru vagy,nagyon megdugnalak!
nagyon szep a parod,kenyesztetnem!
gyonyoru no,szep test,nagyon kinyalnam-megdugnam!
nagyon szep,kivanatos szepseg,gyonyoru popsi!
nagyon edes,szetnyalnam-szetdugnam-teli elveznem popsijat!
szivesen teli elveznem szepseges puncidat edes!
szerintem jobb lenne ha az en farkamat hasznalnad!szeretned?
hmmm....jo no,csokoltatom puncijat!!!kerunk meg...
huuuuu de szereti a kicsike!!!!en is leszopatnam!ugyes csajszi
engem is kezelesbe vehetne az ugyeske!!!
gyonyoru no,nagyon megdugnam,kenyesztetnem hoszasan!
gyonyoru pina,kinyalnam es asztan tele elveznem en is!!!
gyonyoru kezei????gyonyoru mellei!
nagyon jo lene ha en is megdughatnam a holgyet!
szep punci,kinyalnam!
hat eszt a gyonyoru not jo is lene megkapni,ki nem szalnek belole!
huuuuu.....dorika en is megdugnalak!!!!
en meg a baratnodel jacadoznek el szivesen,gyonyoru!!!
a rucid szamomra anyira nem fontos,letepnem rolad,a puncid,a popsid nah az fontos!nagyon segbe dugnalak!
rengeteget nyalnam-dugnam a lyukaidat edes!
hmmm....jo lene a vibri hejeben lenni!
en is szivesen ismerkednek szep lyukaidal,melleidel!
teli elveznem mind 2lyukadat
hmmm...fel alt a farkam mikozben nesztem a kepeket,en is szivesen leszoptatnam,nagyon megdugnam a holgyet,kinyalnam!!!!










soros2






