hogy folytatnam e???nem tudnek veled betelni baby!!!gyonyoru vagy!!!hoszasan nyalnam,dugnam,teli elveznem lyukaidat!!!
szivesen teli elveznem lyukaidat
50eves???ejel napal dugnam,foleg a popojat!!!!
nagyon megdugnam....kenyesztetnem!!!
elmerulnek benned
szivesen beszalnek a holgy oromere....ha erdekel irjatok uzit
nagyon szeretnem kinyalni es teli elvezni lyukaidat,szadat,testedet...gyonyoru vagy!!!!kenyesztetnelek hoszasan
en legsziveseben bele elvesztem volna!
en fojton csak dugnam,nyalnam,teli elveznem!!!
szerencses ember a pasid....dugnalak
nagyon megdugnam a kicsiket de elodte alaposan kinyalnam
szivesen teli elveznem gyonyoru popsi lyukad de elodte alaposan kinyalnam!!!!
en is szivesen bele elveznek!!!
hmmm...felalt a farkam ezektol a szep lyukaktol!!!!gyonyoruek!!!!mind a 2ot teli elveznem naponta tobszor is!!!!
huuuu jo mejen bele csucsult!!!!en is megengednem neki
nagyon kivanatos,megmartoznek bened
nagyon szeretnek beled elvezni
kivanatos vagy!!!!kenyesztetnelek!
gyonyoru vagy!!!!!hoszasan nyalnam lyukaidat es szivesen teli elveznem!!!
nagyon szivesen kenyesztetnem!!!!!
szivesen teli elveznem pinadat
en is beszalnek hozzatok
szivesen kenyesztetnem a holgyet
en bele elvesztem volna...asztan vegig nezem ahogyan kifolyatya magabol
szivesen teli elveznem neki
nagyon szeretnem kinyalni es teli elvezni popodat
gyonyoru hatcsoja van...hoszasan kenyesztetnem,kinyalnam mind 2 lyukat,asztan teli elveznem oket!!!!gyonyoru no,nagyon szeretnem kenyesztetni
szivesen elveznek a puncidba is!!!!
nagyon szivesen hoszasan kinyalnalak es teli elveznem mind 2 gyonyoru lyukad naponta tobszor is!!!!
nagyot elveznek popojaba!!!
hoszasan kinyalnam asztan meg teli elveznem!!!!!
en nagyon szeretnem!!!!!!
nagyon jo kivanatos....kenyesztetnelek!!!!!
en szivesen tennek veled amit csak kernel
szivesen kenyesztetnem puncidat
nagyon megdugnam!!!!!
huuuu de megdugnam eszt a puncit
szeretnem teli elvezni a kicsiket
szivesen lennek a holgy szolgaja
nagyon szeretnem teli elvezni lyukaidat
szivesen lennek a szerencses harmadik
nagyon tecel nekem,szeretnellek alaposan,hoszasan kinyalni,megdugni,beled elvezni!!!
teli elveznem
szeretnem erezni,elvezni,kinyalni
hmmm...de szeretnek a vibrik hejeben lenni
nagyon szeretnem kinyalni,megdugni eszt a puncit
nagyon szep pina,tovig nyomnam beled mikor elelvezek
nagyon kinyalnam es teli elveznem baratnodet
nagyon jo pina,szivesen teli elveznem!!!!
tovig nyomnam beled edes mikor elelvezek










viktor2340
Stacy Silver
