nagyon szeretnek a vibri hejeben lenni
nagyon szeretnem kinyalni,megdugni,teli elvezni hatcsodat
hat ijen szep lyukakat nem lehet nen szeretni...nagyon kivanatos dugni valo.
nagyon szep formas a holgy...szeretnem kenyesztetni,dugni puncijat
szeretnem tovig nyomni beled mikor elelvezek
nagyon szeretnem erezni retros puncidat
hmmm...de tele elveznem popsidat
nagyon szep melleid vannak,elszopogatnam oket hoszasan!
szeretnem teli elvezni popsidat
hmmm....szivesen kenyesztetnem gyonyoru popsi lyukad
nagyon szeretnem megdugni
nagyon szep pina,tovig nyomnam neki mikor elelveznek
nagyon megdugnam en is a kicsiket
szep punci,teli spricelnem
gyonyoru holgy,kenyesztetnem szep puncijat
nagyon tudnam kenyesztetni
nagyon szep lyukak,szivesen teli elveznem oket...persze elodte alaposan kinyalnam
huuu...nagyon szep feleseged van!!!hoszasan nyalnam puncijat-popsijat asztan teli elveznem oket!Szivesen beszalnek!irjatok uzenetet
huuuu...nagyon kivanatos punci,szivesen kinyalnam es megdugnam!!!
gyonyoru vagy!szeretnek a vibri hejeben lenni
hmmm...ismeros...jo kis nedves punci
nagyon szep pina!!!kinyalnam,megdugnam
szivesen bele elveznek popsidba
szivesen a szajaba adnam en is
hmmm...nagyon nagyot tudnak en is elvezni szep puncidba,vagy akar egyut a paroddal
nagyon szep,en is kinyalnam!!!
nem is a farkadbol jon...
tenyleg gyonyoru!!!kenyesztetnem
nagyon szeretnem kinyalni es megdugni szep kis puncidat
nagyon dugnam
gyonyoruek!!!kinyalnam-megdugnam mind 2ot
en is szivesen beled elveznek
en is szivesen teli toltenem a kicsiket...
hamar teli elveznem a kicsiket
nagyon megbasznam a holgyet!de.....baratom mi a raknak az a zokni???
jaj de szepen nyog,betenem en is neki jo mejen
ugyesen csinalja
huuu szivesen eljacanek en is vele...nagyon megdugnam
szivesen teli elveznem a holgy lyukait ugy megkotozve.
nagyon szep lyukak,szivesen teli pumpalnam oket
gyonyoru popsi,punci,fojamatosan nyalnam,dugnam,teli elveznem lyukaidat
nagyon kinyalnam es megdugnam eszt a titkarnot
noemi te GYONYORU vagy!!!ejel-napal kenyesztetnelek!
hmmm...en nagyon kinyalnam es megdugnam eszt a pinat
nagyon tudnam dugni a kedvesedet...teli elveznem puncijat
fojamatosan nyalnalak,dugnalak...teli elveznem lyukaidat
gyonyoru vagy...isteni szep,nyalni valo punci,hoszasan kinyalnam,asztan meg teli elveznem!!!
nagyon szep formas,kivanatos popsi,kinyalnam,megdugnam
gyonyoru pina!!!kinyalnam,megdugnam,teli elveznem
nagyon tecik a holgy,szivesen,hoszasan nyalnam asztan meg dugnam lyukait










tomm112
Kessy
