teli elveznem!!!
szep punci,kenyesztetnem!!!
szivesen meglocsolnam en is!
szeretnek elmerulni bene!
szerencses pai,szivesen teli elveznem popsidat!
huuuu....gyonyoru no,kinyalnam es dugnam en is!!!
en nagyon szivesen ki is nyalnam meg megdugnam nem csak neznem!
szivesen beszalnek
hmmm...kivanatos,nyalni dugni valo no!!!lehetnek en a vibri hejeben???
hoszasan kinyalnam lyukaidat
hmmm...kinyalnam aszt a pisis pinadat!!!
nagyon kinyalnam puncidat es kenyesztetnem!!!
hmmm....engem is leszopnal????beszalnek hozatok!!!
en is szivesen bele elveznek!!!elodte alaposan kinyalnam
szeretnek kinyalni mind 2 lyukadat!!!
nagyon szep mellek,szep punci,alaposan kinyalnam es asztan megdugnam!!!szeretnek a vibri hejeben lenni!
nagyon kivanatos!!!
alaposan kinyalnam asztan teli elveznem!!!
szivesen nyalnam,dugnam,teli elveznem a holgyet!
szeretnek bele elvezni lyukaidba!!!
hmmm...nagyon fincsi lehet!megkostolnam!!!en ha lany lenek nem haboznek.
hmmm...
nagyon tudnam kenyesztetni kicsiket!
nagyon tudnam kenyesztetni kicsiket!
nagyon kinyalnam es megdugnam feleseged!
hmmm...szep punci,popsi,mellek,kenyesztetnem-dugnam!
en bele elvesztem volna...akor nyomtam volna jo mejre magam
szep melek...szopogatnam,markolasznam oket!
nagyon tecik nekem ez a no,ez a pina,popo,test,kenyesztetnem-dugnam ejel-napal!
gyonyoru pina,tovig nyomnam bele mikor elelvezek!!
kinyalnam es megdugnam mind 2lyukadat
imadni valo no,nagyon tecik,szeretnem hoszasan kenyesztetni,dugni!!!
nagyon szeretnem kinyalni a popsi lyukad asztan teli elvezni!
nagyon szeretnem kenyesztetni a dragadat!
huuu de megdugnalak!
hmmm...jo lene a jatakok hejeben lenni!
nagyon kinyalnam es megdugnam eszt a gyonyoruseget
nagyon szep formas no,megdugnam.
hmmm...en is szivesen megkostolnam puncijat
nagyon szeretnek a vibri hejeben leni
tudnam kenyesztetni es dugni,szopatni,teli elvezni puncijat!
gyonyoru no,kivanatos!!!nagyon szeretnem kinyalni es megdugni!
nagyon kinyalnam,megdugnam,teli elveznem!
fotozhatna mikozben nyallak titeket
szeretnem teli elvezni.
azert volt szopas proba is!gyonyoru no,ki nem szalnek belole
imadnam dugni es nyalni
nagyon megdugnam lyukait!
szivesen kenyesztetnem es dugnam a holgyet!
megdugnam a szoszit
hmmm....nagyon szep igy haturol!nagyon dugnam!
szivesen teli elveznem a kicsiket!de elodte alaposan kinyalnam!!!










Andree26
Joana Redgrave
