nagyon szeretnek beled elvezni edes
gyonyoru popsi,kinyalnam,megdugnam!!!
nagyon megdugnalak
nagyon szeretnem dugni pinadat orsolya edes!
lennek a vibri hejeben
en is szivesen kenyesztetnem popsidat!!!
en is szivesen masziroznam ha ez a jutalom!
nagyon szevesen jacanek ezel a szepsegel,egy Isten no vagy!!!ejel napal csak kenyesztetnelek es dugnalak
szep labak,ra elveznek en is
en is szivesen beled hatolnek edes!
eszt a szepseget en is imadnam!!!
jo kepek,szep pina,en is rojtosra dugnam!
sziversen lennek a vibri hejeben
hmmm kar hogy nem vagyok Bp-i!es nem vagyok 35-40ev kozoti,nagyon basznam eszt a not
nagyon jo,igy tovabb
nagyon szep lyukak,kenyesztetnem oket
de jo lenne tovig nyomni neki
szep pina,en is szivesen dugnam!!!
nagyon dugnam eszt a pinat
meg szep hogy erdemes,gyonyoru no,kivanatos test,szep mellek,nyalni-dugni valo punci!hmmm...
tovig nyomnam beled mikor elelvezek
nagyon szeretnek a vibri hejeben lenni
kenyesztetnelek,dugnalak
alaposan kinyalnalak es megdugnalak haturol!GYONYORU popsi!
gyonyoru vagy,a 2es kep a legjobb nagyon kinyalnam megdugnam pinadat!
hmmm...lenek a gojok es az ujad hejeben,eloszor a nyelvemel,asztan a farkammal.
beleelveznek puncidba
tovig nyomnam gyonyoru puncidba
nagyon megdugnam habos lyukait
gyonyoru vagy edes,kenyesztetnelek
kinyalnam,megdugnam
szivesen beled elveznek edes
nagyon tecik,bevalalnam,tudtok utazni???ha igen es erdekelek irjatok uzenetet
gyonyoru no,kivanatos,nagyon szivesen kenyesztetnem-dugnam
en is megmartoznek bene
nagyon szep pina...kenyesztetnem!
tovig nyomnam puncijaba
en is oda tenem neki haturol
az utolso kep nagyon jo,kinyalnam,megdugnam haturol
huzal inen aprolek
szep mellek,befogado punci,teli elveznem
nagyon szep es kivanatos
a velemenyem az hogy szetszoptatnalak,teli elveznem pinadat,szopogatnam,szorongatnam meleidet,popsiba vagnalak,alaposan kinyalnalak!!!ha erdekel irj uzenetet
egy ijen gyonyorusegel ki az aki nem imadna?!
ledtem volna a maszor hejeben
kinyalnam megdugnam,teli elveznem minden testnyilasat
szeretnek a vibri hejeben lenni
nagyon jo pina,teli elveznem!
nagyon szivesen nyalnalak,dugnalak haturol!!!
nagyon szeretnelek erezni,kenyesztetni










iby21






