hát ez elég csinos
avtomobil a sexháztartásban:)
ha van ha nincs illen szöveg akkor is szép punci
ez megen sikerált
vastag és igénytelen?mi ez ha nem megkülömböztetés??
pinás képeket segítek
hogy lehet ilyet kérdezni?
én is akarok a barátod lenni
te ne egyél több banánt mert soha nem tudunk lecsalogatni a fáról
jól van kűűdd
a méretes farokra úgy nézem nagy szükség lessz a sörgyárban kéne szét nézni
jó kis puna
ez csak cigi de jó
mi is de
ezt én is élvezném

4 év járás tee


Nekem már kétszer bejött!
1;Katona voltam részegen sétáltam vissza éjjel a laktanyába amikor találkoztamegy nővel neki mondtam,hogy ne mozdulj mindjárt jövök és megbaszlak!Mire visszaértem ő ott is állt.(Igaz trippert is szereztem:).)
2;Valahonnan megismertünk egy libát annak mondtam baszunk vagy de?4 év lett belőle.
1;Katona voltam részegen sétáltam vissza éjjel a laktanyába amikor találkoztamegy nővel neki mondtam,hogy ne mozdulj mindjárt jövök és megbaszlak!Mire visszaértem ő ott is állt.(Igaz trippert is szereztem:).)
2;Valahonnan megismertünk egy libát annak mondtam baszunk vagy de?4 év lett belőle.

Odaát


Kamukéró két párhuzamos utcát jelöltél meg


Ha ez igaz lenne se lenne jó!ha te 21 évesen szüzen egy ilyen pornó lap előtt ücsörögsz akkor gondolom tizenhatszor lövöd tele a képernyőt naponta.Ha pedig nem így van akkor te impotens vagy akkor pedig úgyis mindegy a szüzességednek!!
most kid?
nagyon jó kis kártya
nem nagyon ügyes
jót dugtunk
na ez éppen nekem való
huhhhhh
nam baj ha szőrös kevesebb benne a kalória
ölég jó
hallgass a többiekre tartsa meg magának

Azért mert az már nekik sem az első!!!




Nekem is szükségem van mukára:)
Szép nagy bula!
Út szélén nyomattad?
Pedig véleményem nekem is van
és azt kéket hozta?
Én még jól ki is szurkáltam volna azokat a lufikat!
kafa jól megintézte!
+ez jól meg törte!
A legizzasztóbb sport számomra sex!!De jól is van ez így!

Egy haverommal történt még nagyon rég,hogy tolás közben,begörcsölt a zsák fölötti ín ,izom vagy tudja a rosseb mi,de olyan szinten hogy mentőt kellett hívni,és vagy öt napig nem ment dolgozni.A körzeti meg nem írta ki betegállományba,mert nem volt olyan betegség kód!Aztán csak megoldotta valahogy kellő korrumpálás után!

Saját csak annyi amikor eccer hátulról szúrtam a babámat a padlón szőnyegen véresre koptak a lábujjaim.Abban a pillanatban ez nem volt hiba,de másnsptól sírni tudtam volna!
Tegnap este egy csomó új élmény de nem csúsztam szét tőle,a volt csajomat viszont izgatta.
te minden este leittasodsz,nem lehet hogy a babád ezért nem tol veled?Most meg újabban gyógyszer+pia hova is vezet ez?A pia pénzt neked nem véletlenül kurvákra kellene költened??Ez nem .aszogatás csak kérdezősködős tanács,bár kalácsom az nincs de tudok 1-2 jó kurvát ajánlani!!

Ilyesmit legutóbb a buszmegállóban láttam,persze ruhában de úgy begerjedtem,hogy egész nap kivont karddal közlekedtem!!
126-os!!Tökfej nem elég,hogy többször írod be még rosszul is??

És ezt a feleséged is tudja?


Engem is felizgatna ha valaki dugná a nejemet,bár utána már higgadtan tölteném a büntetésemet!!
És ha az a punci annyira szép miért is a te sípodat kell nézegetnünk?
Az a lapozható hamburger PUNCI,gyönyörű!!
Valószínüleg DE!