Ímádnám újra átélni.
De szívesen lennék ma délelött akár első akár második, de ha többedik az sem lenne gond!
Ma mennek párok, hölgyek az új Glory-ba?
Pénteken készül pár a Gloryba? Vagy esetleg hölgy aki nem akar kísérő nélkül menni? Beszéljük meg privátba a részleteket.
Pár, vagy hölgy készül ma az új Gloryba?






Nem: férfi
Magyarország










