nagyon jó a csaj!
nekem bizony tetszik
eszméletlen sorozat!!!
szerintem gyakrabban rosszalkodhatnátok!
jó sorozat
van más részed is?
jöhet a többi
láthatnánk többet is?
jól néz ki
hú, nagyon jó!
naná, hogy tetszik
jó nő!
láthatnánk egészben?
nem rossz
jöhet a folytatás
nem csak a "vár" lett jó
jól néz ki
nagyon jól sikerűlt képek
nagyon jó így is!
nagyon jó sorozat
nem rossz
jó nő!
én inkább kihagynám
jól néz ki, már ami látszik
hát, nem is tudom
jó képek
jó, de bátrabban és többet
jó a mellméret
jó, de legközelebb kevesebb ruhával
jó nő!
nagyon jó képek, várjuk a következő sorozatot
nagyon jó nő!!!
hát, tényleg jó vagy
nagyon jó!
jól néz ki
jó sorozat
nem rossz
igen, tetszik
jó képek!
jól néz ki
nekem tetszik
jó nő!
nem rossz sorozat
nem rossz képek
jó képek, és nagyon jó nő
nagyon jó!!!
nem rossz
ami látszik az jó, de lehetne több a látnivaló
jó sorozat
szuper!






Magyarország










