Ez inkább guminő!
Gyönyörű a lány! Ha ennél többet mondanék akkor az már szócséplés lenne! Grat!
Chubi rap :D
HOGY LEHET SZEX KÖZBEN NAPI DOLGOKRÓL BESZÉLGETNI???? EZT SOHA NEM FOGOM MEGÉRTENI. LÁTSZIK IS A SZEXEN!UNALMAS DOLGOKRÓL BESZÉLGETNEK UNALMAS SZEX KÖZBEN... ÜBER GÁZ!!!!
Tényleg az...
hmmm...
Kicsit beletekertem gondoltam lesz valami változás de mintha ugyanonnan folytatódott volna a videó :S
Ezzel nem fikázni akarok mivel én még egy videót sem küldtem be csak jelezném hogy a változatosság gyönyörködtet :)
Kicsit beletekertem gondoltam lesz valami változás de mintha ugyanonnan folytatódott volna a videó :S
Ezzel nem fikázni akarok mivel én még egy videót sem küldtem be csak jelezném hogy a változatosság gyönyörködtet :)
Tényleg érti a témát! :)
Amelyik férfi azt mondja hogy nem bírná az hazudik!
Amelyik lány mondja azt hogy bírná az szóljon nekem!!! :D
Amelyik lány mondja azt hogy bírná az szóljon nekem!!! :D
ez is mintha lett volna már párszor itt a GG-n :S
na jó most már vége a pániknak... ezt nem ide kéne felrakni vagy ha már felrakod akkor hang nélkül vagy zenével mert így csak magadat égeted. Amúgy a privát véleményem nem szalonképes és ezek szerint az IQ-m sem éri el az uniós szintet tehát nem írom le... viszont csatlakozom az előttem szólók 99,9 százalékához...
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ....
....hánytam...
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Egyenlőre nem néztem meg és erős a kisértés hogy maradjon is így miután elolvastam a hozzászólásokat is...
...megnéztem...
Kicsit fel kéne nyitni az adminok szemét! Igaz én sem fizetek az oldalnak tehát nem érdekük hogy az én bajomat orvosolják mégis ha belegondolok hogy van aki fizet azért hogy jobb képeket több videót nézzen meg annak mennyire elege lehet abból hogy minden lopott vagy már feltett videót felraknak újra meg újra ide :S
Valamit ki kéne találni hogy vége legyen ennek. Lehet hogy ritkábban frissülne az oldal mégsem lenne unalmas hogy 3x 4x nézzük meg ugyanazokat a videókat. LE A TOLVAJOKKAL!!!
Valamit ki kéne találni hogy vége legyen ennek. Lehet hogy ritkábban frissülne az oldal mégsem lenne unalmas hogy 3x 4x nézzük meg ugyanazokat a videókat. LE A TOLVAJOKKAL!!!
Nekem is tetszett mert érdekes és tényleg eredeti viszont osztom azokat a véleményeket is ami azt mondják hogy ide erotikus és/vagy sex videókat képeket nézegető emberek járnak. Ettől függetlenül jó a videó csak ide nem feltétlenül illő.Bár ez a maszkos elasztikusos majdnem kötözgetős műfaj annyira nem jön be de maga az egész videó zenével tényleg jó. Hajrá a készítőnek és remélem valaki felfedez mert jól csinálod amit csinálsz csak nem itt kéne megmutatnod magad.
Nem rossz de tényleg rövid :S
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
szerintem ha kamu akkor no comment és irány az egyéb videók közé ha meg igazi akkor meg csak annyit hogy egy 13-14 éves kiscsajt megdumálni nem nagy cucc bár ilyenre lehet hogy nem venném rá 10 perc alatt bár ki tudja? Az meg megint más kérdés hogy ha meg is fűzném vajon illik e felrakni a netre arccal együtt. Gondolj csak bele ha ez a lány 10-15 év múlva híres szinésznő vagy pár év múlva szépségkirálynő lesz akkor mit mond? Úgy elbaszod az egész életét ahogy illik. Szóval üzenem az összes ilyen parasztnak aki engedély nélkül rak fel csajokat arccal a netre hogy gondolkozzanak már picit.
Amúgy szép nagyon a csajszi nekem is tetszik csak aki felrakja az egy paraszt szerintem.
Amúgy szép nagyon a csajszi nekem is tetszik csak aki felrakja az egy paraszt szerintem.
nekem is bejött de gondoljatok bele hogy egy ilyen nővel lennátek e együtt? ahogy hozzáérsz jóformán elélvez és nem tudod eldönteni hogy élvez e vagy sír egyszer tetszik de nem kéne egy ilyen nő hosszú távon :S
a melltartó nem tartott semmit :)amúgy szép feneke volt a csajnak
itt az ismétlések ideje? ez is volt már itt :S
Ez már szerepelt itt pár hónapja :S de még mindig jó a videó akár lopott akár nem :)
ez nekem sem tetszett sorry :S
Nekem azért tetszik mert nem egy Dugást lehet látni hanem szeretkezést és ez a nem mindegy! Szerintem príma anyag nagyon! Grat hozzá!
Erre a csajra nekem sem állna fel :S
A minőségről egyezik az előttem szólókkal a véleményem az meg hogy a volt barátnőddel készült videót rakod fel...hmmm valahogy nem tetszik. Még ha nem is látszik semmi a csajból nem gondolod hogy bunkóság egy olyan lányról készült videót felrakni akivel nem vagy együtt?
Nem egy nagy szám maga a videó sztem. Hogy miért? nézd vissza Te is és megtudod. :P
Nem egy nagy szám maga a videó sztem. Hogy miért? nézd vissza Te is és megtudod. :P
Remélem lebuktok ha meg kamu akkor veregesd meg a saját vállad és ahelyett hogy kamuzol próbálj meg felszedni egy csajt!
Vagy a csaj tud valamit vagy a srác bírjaelég gyengén :S ebben a helyzetben ez talán jó a csajnak mert azt gondolja hogy milyen ügyes hogy ilyen hamar elélvezett a srác.Na de amikor a csajban "robban" el fél perc alatt akkor meg pöszén néz :P
Csillának tényleg szép mellei vannak! :)
Kedves mindenki!
Én vettem a fáradságot és elolvastam minden hozzászólást ha keresgéltek akkor danielgray véleményét is megtaláljátok. Van ilyen is olyan is a véleményekből. Igazából mind két oldalt megértem valahol. Igaz hogy ha ez alapján a videó alapján kéne megismernem a lányt akkor bajban lennék mert sötét is a minősége is rossz. Szerintem nincs bajban a lány ilyen szempontból.
Bár magával a videó comment stílusával én sem értek egyet mert "barátnőkről vagy jót vagy semmit" híve vagyok mégis azt vettem ki hogy daniel foglalkozott a csajjal és próbálkozott valahogy mégsem jött össze neki. Egy idő után azért még a legmegértőbb legodaadóbb férfinak is elfogy a türelme mert nincs sikerélmény és nincs közös öröm.
Ha valamiért nem jön össze a dolog, akár amiatt mert a lánynak nem volt elég jó akár azért mert a srácra nem jutott már energia, azért eléggé lefárasztja az embert.
Minden "talán csinálnod is kéne valamit haver..." és " talán te vagy a frigid te paraszt" emberkének üzenem hogy próbálja csak ki hogy egy hónapig nem mehetsz el míg látod hogy a párod elélvezett. Ha egy hónap után (bár itt feltételezem a normális heti 4-5 szeretkezést) nem kaparod a falat akkor az illető egy romantikus és végletekig türelmes ember. Neki azt tanácsolom hogy menjen el aknaszedőnek a sereghez :)
DE
Azért tényleg nem egy ilyen helyen kéne felvetni ezt a problémát (már ha ez probléma) illetve nem kéne a nézők orrára kötni hogy ilyen gondod(tok) van!
Erre biztosan megvannak a megfelelő fórumok.
(Talán)Egy jótanács!(már ha még együtt vagytok)
Menj el egyedül szakemberhez hátha tudna segíteni hogy hogy lehet orvosolni ezt a dolgot illetve hogy mi is lehet a gond.
Amúgy nekem alapból tetszett a videó csak tényleg egy kicsit rossz szájízzel néztem meg miután elolvastam hogy mit fűztél hozzá.
UFF
Én vettem a fáradságot és elolvastam minden hozzászólást ha keresgéltek akkor danielgray véleményét is megtaláljátok. Van ilyen is olyan is a véleményekből. Igazából mind két oldalt megértem valahol. Igaz hogy ha ez alapján a videó alapján kéne megismernem a lányt akkor bajban lennék mert sötét is a minősége is rossz. Szerintem nincs bajban a lány ilyen szempontból.
Bár magával a videó comment stílusával én sem értek egyet mert "barátnőkről vagy jót vagy semmit" híve vagyok mégis azt vettem ki hogy daniel foglalkozott a csajjal és próbálkozott valahogy mégsem jött össze neki. Egy idő után azért még a legmegértőbb legodaadóbb férfinak is elfogy a türelme mert nincs sikerélmény és nincs közös öröm.
Ha valamiért nem jön össze a dolog, akár amiatt mert a lánynak nem volt elég jó akár azért mert a srácra nem jutott már energia, azért eléggé lefárasztja az embert.
Minden "talán csinálnod is kéne valamit haver..." és " talán te vagy a frigid te paraszt" emberkének üzenem hogy próbálja csak ki hogy egy hónapig nem mehetsz el míg látod hogy a párod elélvezett. Ha egy hónap után (bár itt feltételezem a normális heti 4-5 szeretkezést) nem kaparod a falat akkor az illető egy romantikus és végletekig türelmes ember. Neki azt tanácsolom hogy menjen el aknaszedőnek a sereghez :)
DE
Azért tényleg nem egy ilyen helyen kéne felvetni ezt a problémát (már ha ez probléma) illetve nem kéne a nézők orrára kötni hogy ilyen gondod(tok) van!
Erre biztosan megvannak a megfelelő fórumok.
(Talán)Egy jótanács!(már ha még együtt vagytok)
Menj el egyedül szakemberhez hátha tudna segíteni hogy hogy lehet orvosolni ezt a dolgot illetve hogy mi is lehet a gond.
Amúgy nekem alapból tetszett a videó csak tényleg egy kicsit rossz szájízzel néztem meg miután elolvastam hogy mit fűztél hozzá.
UFF
Kedves mindenki!
Én vettem a fáradságot és elolvastam minden hozzászólást ha keresgéltek akkor danielgray véleményét is megtaláljátok. Van ilyen is olyan is a véleményekből. Igazából mind két oldalt megértem valahol. Igaz hogy ha ez alapján a videó alapján kéne megismernem a lányt akkor bajban lennék mert sötét is a minősége is rossz. Szerintem nincs bajban a lány ilyen szempontból.
Bár magával a videó comment stílusával én sem értek egyet mert "barátnőkről vagy jót vagy semmit" híve vagyok mégis azt vettem ki hogy daniel foglalkozott a csajjal és próbálkozott valahogy mégsem jött össze neki. Egy idő után azért még a legmegértőbb legodaadóbb férfinak is elfogy a türelme mert nincs sikerélmény és nincs közös öröm.
Ha valamiért nem jön össze a dolog, akár amiatt mert a lánynak nem volt elég jó akár azért mert a srácra nem jutott már energia, azért eléggé lefárasztja az embert.
Minden "talán csinálnod is kéne valamit haver..." és " talán te vagy a frigid te paraszt" emberkének üzenem hogy próbálja csak ki hogy egy hónapig nem mehetsz el míg látod hogy a párod elélvezett. Ha egy hónap után (bár itt feltételezem a normális heti 4-5 szeretkezést) nem kaparod a falat akkor az illető egy romantikus és végletekig türelmes ember. Neki azt tanácsolom hogy menjen el aknaszedőnek a sereghez :)
DE
Azért tényleg nem egy ilyen helyen kéne felvetni ezt a problémát (már ha ez probléma) illetve nem kéne a nézők orrára kötni hogy ilyen gondod(tok) van!
Erre biztosan megvannak a megfelelő fórumok.
(Talán)Egy jótanács!(már ha még együtt vagytok)
Menj el egyedül szakemberhez hátha tudna segíteni hogy hogy lehet orvosolni ezt a dolgot illetve hogy mi is lehet a gond.
Amúgy nekem alapból tetszett a videó csak tényleg egy kicsit rossz szájízzel néztem meg miután elolvastam hogy mit fűztél hozzá.
UFF
Én vettem a fáradságot és elolvastam minden hozzászólást ha keresgéltek akkor danielgray véleményét is megtaláljátok. Van ilyen is olyan is a véleményekből. Igazából mind két oldalt megértem valahol. Igaz hogy ha ez alapján a videó alapján kéne megismernem a lányt akkor bajban lennék mert sötét is a minősége is rossz. Szerintem nincs bajban a lány ilyen szempontból.
Bár magával a videó comment stílusával én sem értek egyet mert "barátnőkről vagy jót vagy semmit" híve vagyok mégis azt vettem ki hogy daniel foglalkozott a csajjal és próbálkozott valahogy mégsem jött össze neki. Egy idő után azért még a legmegértőbb legodaadóbb férfinak is elfogy a türelme mert nincs sikerélmény és nincs közös öröm.
Ha valamiért nem jön össze a dolog, akár amiatt mert a lánynak nem volt elég jó akár azért mert a srácra nem jutott már energia, azért eléggé lefárasztja az embert.
Minden "talán csinálnod is kéne valamit haver..." és " talán te vagy a frigid te paraszt" emberkének üzenem hogy próbálja csak ki hogy egy hónapig nem mehetsz el míg látod hogy a párod elélvezett. Ha egy hónap után (bár itt feltételezem a normális heti 4-5 szeretkezést) nem kaparod a falat akkor az illető egy romantikus és végletekig türelmes ember. Neki azt tanácsolom hogy menjen el aknaszedőnek a sereghez :)
DE
Azért tényleg nem egy ilyen helyen kéne felvetni ezt a problémát (már ha ez probléma) illetve nem kéne a nézők orrára kötni hogy ilyen gondod(tok) van!
Erre biztosan megvannak a megfelelő fórumok.
(Talán)Egy jótanács!(már ha még együtt vagytok)
Menj el egyedül szakemberhez hátha tudna segíteni hogy hogy lehet orvosolni ezt a dolgot illetve hogy mi is lehet a gond.
Amúgy nekem alapból tetszett a videó csak tényleg egy kicsit rossz szájízzel néztem meg miután elolvastam hogy mit fűztél hozzá.
UFF
Príma nagyon bár a hang az tényleg hiányzik :S
Ez nem volt valami nagy szám sztem. :(
Szép kislány az biztos az a tipikus debasz kategória :)
Szép nagyon a kislány!!!
Alapból nem szeretem a szilikon melleket, de egy ilyennek nem tudnák ellenállni!
Bekéreckednék 3.-nak szívesen!!!
Sztem is kamu de élménynek nem utolsó
na ja láttam jobbat :S
Kedves ML!
Eléggé rossz oldalról közelítetted meg a dolgot. Ebből is látszik hogy az általánosítás nem vezet sehova. Ha valakinek a hozzászólása nem tetszik akkor címezd neki a nemtetszésed és ne általánosíts. Nekem is van egy diplomám amivel még csak a seggem sem tudom kitörölni mert nem tudok vele elhelyezkedni. Nem is érzem magam okosnak. Viszont van szakmunkás ismerősöm aki sztem nem beszél csak magyarul viszont csinált a szakmunkájával egy jól menő céget és milliókkal dobálózik és úgy él ahogy én csak szeretnék. A képekethez nem szólok most hozzá mert nekem nem vagy az estem de ez így is van rendjén ha mindenki az almát szeretné akkor úsznánk a körtében mert azt meg mindenki utálja.Ehhez a fajta általánosításhoz nagyon nagyon közel áll szerintem a rasszizmus (persze nagyon sarkosítva). Ne arra figyelj hogy kinek nem tetszik hanem arra hogy a képeiddel hány embernek okozol örömet. Elvégre ezért kezdtél el beküldeni képeket nem?
Üdv!
Eléggé rossz oldalról közelítetted meg a dolgot. Ebből is látszik hogy az általánosítás nem vezet sehova. Ha valakinek a hozzászólása nem tetszik akkor címezd neki a nemtetszésed és ne általánosíts. Nekem is van egy diplomám amivel még csak a seggem sem tudom kitörölni mert nem tudok vele elhelyezkedni. Nem is érzem magam okosnak. Viszont van szakmunkás ismerősöm aki sztem nem beszél csak magyarul viszont csinált a szakmunkájával egy jól menő céget és milliókkal dobálózik és úgy él ahogy én csak szeretnék. A képekethez nem szólok most hozzá mert nekem nem vagy az estem de ez így is van rendjén ha mindenki az almát szeretné akkor úsznánk a körtében mert azt meg mindenki utálja.Ehhez a fajta általánosításhoz nagyon nagyon közel áll szerintem a rasszizmus (persze nagyon sarkosítva). Ne arra figyelj hogy kinek nem tetszik hanem arra hogy a képeiddel hány embernek okozol örömet. Elvégre ezért kezdtél el beküldeni képeket nem?
Üdv!
Szép a lány nagyon nekem mégis túl művészinek tűnnek a fotók. A hátulról jövő fény túlságosan "elnyomja" a témát. Sorry de nekem annyira nem tetszik.
Swinger mekkora egy paraszt vagy kiváncsi vagyok vajon hányan buknak erre a dumára? Gondolom üres a postaládád mivel ilyen "emberrel" senki nem állna össze! Hose30 gratula a feleségedhez! Jó képek!
Prímán megcsinálták a filmet!És milyen jó ha van távirányító a kamerádhoz :)
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ilyen kézimunkára és hozzá a pofavágásra nekem sem állna fel na de a csaj rágózása rátette az i-re a pontot :S ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Szerintem a korához képest nagyon frankón mozgott!Mondjuk a cimkét a helyében én is levágtam volna vásárlás után de ez legyen a legnagyobb baj.
Azért ráülni egy sebváltóra? hmmm én azért lehet lebeszélném :S
Én is a higiénia hve vagyok!
Én is a higiénia hve vagyok!
Szerintem príma volt!Szép látvány bár én sem vagyok a menjünk ágyba zoknival témának a híve :) Mindegy lehet ők így szeretik. Szerintem jó videó!
Príma gratula! Változatos és látszik hogy MINDKETTEN élvezitek! Sajna nagyon sok olyat küldenek be ahol azt látom hogy csak az egyik fél élvezi igazán a dolgot (ált. a fiú) Itt látszik(hallatszik) a lányon is hogy élvezi nem csak aszisztál a dologhoz. Gratula!!!






Magyarország




Vlastimila
