Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 663 664 665 666 667 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#6192   2010. 12. 22. szerda 13:34
BigJoe23 BigJoe23
erről a hsz-ről az állati ösztönök című film jut eszembe...
(Ez egy válasz fuckmywife üzenetére (2010. 12. 22. szerda 09:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 22. szerda 09:21
Igen, sima megcsalás volt. És a második eset is, amikor szakítottunk egy hétre, és hazautazott. És igen, ismerős a Spermaháború. És talán az is az oka, hogy elkezdett izgatni a dolog, hogy másképp nem tudtam feldolgozni az eseteket. Azaz ha már megtörtént, akkor könnyebb elviselni, ha lelkileg a magam javára fordítom. Megérne egy pszichológiai elemzést, szerintem van benne valami.
Az "izgat ha megdugják a páromat" tudatossá válása folytatódott: a nemzeti könyvtárból kivettem egy videókazettát. A raktárból hozták ki, mert nem volt kitéve a polcokra - direkt kértem a filmet. A címe: Crash. Érdekes volt, több jelenet is beindította a fantáziámat. És volt egy olyan jelenet, amikor a férj vezet, bemennek egy automata autómosóba, ott pedig a felesége a hársó ülésen durván megbaszatja magát egy pasassal. A végén mutatják a nő kezét, amint a férje ülését megfogja. A sperma ott csillogott az ujjain... Na ettől kiakadtam, felment párezerre a vérnyomásom, olyan izgalomba jöttem, mint már régen nem. Azt hiszem ez volt az első alkalom, amikor arra gondoltam, hogy bevállalnám ugyanezt a szituációt.
Közben lefolyt pármillió köbméter víz a Dunán, éldegéltünk tovább. Fokozatosan eljutottam odáig, hogy önkielégítés közben arra gondoltam, hogy megdugja valaki a páromat. És felhoztam neki a témát - írom majd ezt is, csak most lelépek törlesztőrészletet fizetni smile
#6191   2010. 12. 22. szerda 10:22
christiano christiano VIP
Az ugy lehet hogy én a férfitagja vagyok,és a társkeresöbe azért van nöként regisztrálva hogy akik nőt keresnek azok egyből megtalálják (a páromat)!Mivel neki kerestünk.
De ha a hozzászólás szövegeit elolvasod akkor kiderül hamar hogy én a férfitag vagyok!
(Ez egy válasz cscsu50 üzenetére (2010. 12. 21. kedd 23:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 21. kedd 23:01
Csak egy kérdés ? Hogy hogy leszopott a csajod mikor lányként vagy regisztrálva a társkeresésben ?
#6190   2010. 12. 22. szerda 09:30
lyáhim lyáhim
holnap
#6189   2010. 12. 22. szerda 09:30
lyáhim lyáhim
sziasztok hólnam lefröcskölném valakinek a feleségét. üdv
#6188   2010. 12. 22. szerda 09:21
fuckmywife fuckmywife
Igen, sima megcsalás volt. És a második eset is, amikor szakítottunk egy hétre, és hazautazott. És igen, ismerős a Spermaháború. És talán az is az oka, hogy elkezdett izgatni a dolog, hogy másképp nem tudtam feldolgozni az eseteket. Azaz ha már megtörtént, akkor könnyebb elviselni, ha lelkileg a magam javára fordítom. Megérne egy pszichológiai elemzést, szerintem van benne valami.
Az "izgat ha megdugják a páromat" tudatossá válása folytatódott: a nemzeti könyvtárból kivettem egy videókazettát. A raktárból hozták ki, mert nem volt kitéve a polcokra - direkt kértem a filmet. A címe: Crash. Érdekes volt, több jelenet is beindította a fantáziámat. És volt egy olyan jelenet, amikor a férj vezet, bemennek egy automata autómosóba, ott pedig a felesége a hársó ülésen durván megbaszatja magát egy pasassal. A végén mutatják a nő kezét, amint a férje ülését megfogja. A sperma ott csillogott az ujjain... Na ettől kiakadtam, felment párezerre a vérnyomásom, olyan izgalomba jöttem, mint már régen nem. Azt hiszem ez volt az első alkalom, amikor arra gondoltam, hogy bevállalnám ugyanezt a szituációt.
Közben lefolyt pármillió köbméter víz a Dunán, éldegéltünk tovább. Fokozatosan eljutottam odáig, hogy önkielégítés közben arra gondoltam, hogy megdugja valaki a páromat. És felhoztam neki a témát - írom majd ezt is, csak most lelépek törlesztőrészletet fizetni smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 12. 21. kedd 22:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (462239)
2010. 12. 21. kedd 22:00
A topik címe szerint az is belefér, amit Te leírtál.
A véleményem szerint azonban amit nőd tett, az nem több, mint egy igen szenyó, sima megcsalás! Csak mivel bántotta a lelkiismeret furdalás, ezért vallott. Te meg ezt izgalmasnak is tartottad, bár b@szta a csőrödet a dolog. És működni kezdett nálad is az a dolog, ami beléd is van kódólva genetikailag, és aminek a témakörét a hozzáértők úgy hívják, SPERMAHÁBORÚ. Elég szép szakirodalma van ennek. Érdemes utánanézni.
Sokunkat izgatja az, hogy ha megdugják a feleségét. Ámde az ezt izgalmasnak tartók túlnyomó része csak úgy tartja ezt valóban izgatónak, ha ő jelen is van e dolognál. Egy része beéri azzal, hogy tudja, éppen dugják a feleségét. A suttyomban átverősdis, a megalázón falhoz-állítós kész tényes dolgot a férfiak többsége nem kedveli. Lehet, hogy megbocsát, hisz szereti a párját, lehet, utólag izgatónak tartja, de benne marad a tüske, hogy vajh, ezek után mennyire bízhat meg a párjában.
És ezért van az, hogy ezek a kapcsolatok szakítással végződnek, míg a nyílt, őszinte közös játszadozás, a nyílt lapokkal való ténykedés megerősíti a párkapcsolatot. Ám ez is csak akkor történik így, ha az a kapcsolat már eleve erős lábakon áll.

Kíváncsian várom a történet folytatását! wink
#6187   2010. 12. 22. szerda 08:26
kebikebi kebikebi
Szeretem a nejem ,, de nem tudunk nem tudtunk közösen párcserés kapcsolatot összehozni mindig volt van kifogás . Én 2x két évig tartottam kapcsolatot ami nekem részben jó volt mindig szeretem volna átélni a látványt a kéjt, hogy szeretett nejem is élvezi a helyzetet szeretném látni ,hogy nejem mézédes , szük punciját kényeztetik behatolnak kéjbarlangjába féltékenység nélkül élvezkedni látni szeretném nejem felszabadultan szexelni , elfogadta több kapcsolatom de a tüske megmaradt . kérem élje át az élményt ,hogy másik partner nyújtotta uj élvezetet de nem tudom hogy juthatnék tovább .
#6186   2010. 12. 21. kedd 23:01
cscsu50 cscsu50
Csak egy kérdés ? Hogy hogy leszopott a csajod mikor lányként vagy regisztrálva a társkeresésben ?
(Ez egy válasz christiano üzenetére (2010. 12. 21. kedd 18:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 21. kedd 18:08
Hát igen ez nem megy egyik napról a másikra.Én kb 17 lehettem mikor rájöttem hogy izgat.
Akkori csajom csak leszopott engem meg egy haveromat,ennyi élményem van vele.
Meg mikor tényleg megdugta egy haverom,és szépen szét is mentünk(barátod asszonya topik).
Ez kb 2 év "eseménytelenül.
Köv.b.nőm nem volt ilyen nyitott a témára,pedig egyszer le akart feküdni egy fiúval,mondtam nem zavar,de szivesebben hazudozott,de tuljártam az eszén.
Ha már igy állt a dologhoz (hazudozás)szakítottam vele.Ez volt még 4,5 év.
Mostani párommal 6 éve vagyunk együtt és kb 3 éve teljesült az álmom,megdugta valaki más is rajtam kívül,élvezte nagyon-énis-nem akart elhagyni-nem akarta letagadni-szoval sikerült.
Kb 10 kudarcokkal és kétségekkel teli év után élhettem át igazán pozitívan.
#6185   2010. 12. 21. kedd 22:05
X Törölt felhasználó (462239)
Majd összejön az! Ha nejed is akarja. De ez rajtad sokban múlik! No meg azon, hogy tudsz-e normális férfit találni. Aki nem csak egy „farok”, hanem kicsit több testben és szellemben, emberibb.
#6184   2010. 12. 21. kedd 22:00
X Törölt felhasználó (462239)
A topik címe szerint az is belefér, amit Te leírtál.
A véleményem szerint azonban amit nőd tett, az nem több, mint egy igen szenyó, sima megcsalás! Csak mivel bántotta a lelkiismeret furdalás, ezért vallott. Te meg ezt izgalmasnak is tartottad, bár b@szta a csőrödet a dolog. És működni kezdett nálad is az a dolog, ami beléd is van kódólva genetikailag, és aminek a témakörét a hozzáértők úgy hívják, SPERMAHÁBORÚ. Elég szép szakirodalma van ennek. Érdemes utánanézni.
Sokunkat izgatja az, hogy ha megdugják a feleségét. Ámde az ezt izgalmasnak tartók túlnyomó része csak úgy tartja ezt valóban izgatónak, ha ő jelen is van e dolognál. Egy része beéri azzal, hogy tudja, éppen dugják a feleségét. A suttyomban átverősdis, a megalázón falhoz-állítós kész tényes dolgot a férfiak többsége nem kedveli. Lehet, hogy megbocsát, hisz szereti a párját, lehet, utólag izgatónak tartja, de benne marad a tüske, hogy vajh, ezek után mennyire bízhat meg a párjában.
És ezért van az, hogy ezek a kapcsolatok szakítással végződnek, míg a nyílt, őszinte közös játszadozás, a nyílt lapokkal való ténykedés megerősíti a párkapcsolatot. Ám ez is csak akkor történik így, ha az a kapcsolat már eleve erős lábakon áll.

Kíváncsian várom a történet folytatását! wink
(Ez egy válasz fuckmywife üzenetére (2010. 12. 20. hétfő 18:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 20. hétfő 18:53
Aztán kiderült, hogy az a hét alatt, amíg otthon volt, összeszűrte a levet egy ismerősömmel. Persze bánatában, eleinte csak vigasztalódott, majd meg lett dugva (természetesen és szokás szerint).
És ezt bevallotta nekem, épp akkor, amikor a munkahelyünkön főnöklátogatás volt. Egymással szemben dolgoztunk, egy asztalnál, semmit sem tehettem - csak melóztam tovább. Azt hiszem a döbbenet is megakadályozott abban, hogy cirkuszt csináljak. Hazafele menet pedig már csak fásultan ültem mellette a buszon, és hallgattam a szerelmi vallomásait meg a magyarázkodásait, hogy azért tette, mert mindig is gyanúsítgattam, neki ez lelki teher volt, miegymás.
Olyan voltam, mint akit leütöttek. Este finom vacsorát csinált, kádba dugott, kényeztetett, majd az ágyba kerülva szopni kezdett. Néztem az arcát, és feltört belőlem a kérdés: "Őt is szoptad?!?"
Melyiket? - kérdezett vissza, és azt éreztem, megáll az eszem: ketten megdugják egy hónap leforgása alatt, mindez ellenére még mindig a csajom, és van pofája visszakérdezni, hogy "Melyiket"... Már készült kirobbanni belőlem a hiszti, amikor a farkammal félig a szájában és ártatlan, bocsánatkérő hangon folytatta "...XY-t nem szoptam, ő csak megdugott".
Erre én nemes egyszerűséggel elsültem. Akkora orgazmusom volt, hogy a hajam is égnek állt tőle.
Na. Egy cseppet pofára estem, el nem tudtam képzelni, hogy mi történik velem. És még mindig nem tartottam ott, hogy tudatosuljon bennem: engem izgat, ha megdugják a barátnőmet/feleségemet.
Az később következett be, elmesélem az odáig tartó folyamatot, de most mennem kell zabálni.
#6183   2010. 12. 21. kedd 18:08
christiano christiano VIP
Hát igen ez nem megy egyik napról a másikra.Én kb 17 lehettem mikor rájöttem hogy izgat.
Akkori csajom csak leszopott engem meg egy haveromat,ennyi élményem van vele.
Meg mikor tényleg megdugta egy haverom,és szépen szét is mentünk(barátod asszonya topik).
Ez kb 2 év "eseménytelenül.
Köv.b.nőm nem volt ilyen nyitott a témára,pedig egyszer le akart feküdni egy fiúval,mondtam nem zavar,de szivesebben hazudozott,de tuljártam az eszén.
Ha már igy állt a dologhoz (hazudozás)szakítottam vele.Ez volt még 4,5 év.
Mostani párommal 6 éve vagyunk együtt és kb 3 éve teljesült az álmom,megdugta valaki más is rajtam kívül,élvezte nagyon-énis-nem akart elhagyni-nem akarta letagadni-szoval sikerült.
Kb 10 kudarcokkal és kétségekkel teli év után élhettem át igazán pozitívan.
#6182   2010. 12. 21. kedd 17:59
X Törölt felhasználó (784950)
jó a nőd, sokan megbasznánk az biztos! szerintem neki sem esne rosszul...
#6181   2010. 12. 20. hétfő 20:55
christiano christiano VIP
Jó sztori,várjuk a folytatást!!
Én is folytatom majd az enyémet,csak hagyok mást is kibontakozni!!
Milyen szépen felhoztam-felhoztuk ezt a topikot vigyor3
A kedvenc topikom. wink
Nem lehet a lap alján!!!Nem ám!!
HAJRÁ MINDENKI,AKIT IZGAT HA MEGDUGJÁK A PÁRJÁT!!!
Föleg azt írjátok le milyen volt az első ilyen megvilágosodás!Hogy jöttetek rá hogy ez izgat ?
De friss élmények is jöhetnének.
(Ez egy válasz fuckmywife üzenetére (2010. 12. 20. hétfő 18:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 20. hétfő 18:53
Aztán kiderült, hogy az a hét alatt, amíg otthon volt, összeszűrte a levet egy ismerősömmel. Persze bánatában, eleinte csak vigasztalódott, majd meg lett dugva (természetesen és szokás szerint).
És ezt bevallotta nekem, épp akkor, amikor a munkahelyünkön főnöklátogatás volt. Egymással szemben dolgoztunk, egy asztalnál, semmit sem tehettem - csak melóztam tovább. Azt hiszem a döbbenet is megakadályozott abban, hogy cirkuszt csináljak. Hazafele menet pedig már csak fásultan ültem mellette a buszon, és hallgattam a szerelmi vallomásait meg a magyarázkodásait, hogy azért tette, mert mindig is gyanúsítgattam, neki ez lelki teher volt, miegymás.
Olyan voltam, mint akit leütöttek. Este finom vacsorát csinált, kádba dugott, kényeztetett, majd az ágyba kerülva szopni kezdett. Néztem az arcát, és feltört belőlem a kérdés: "Őt is szoptad?!?"
Melyiket? - kérdezett vissza, és azt éreztem, megáll az eszem: ketten megdugják egy hónap leforgása alatt, mindez ellenére még mindig a csajom, és van pofája visszakérdezni, hogy "Melyiket"... Már készült kirobbanni belőlem a hiszti, amikor a farkammal félig a szájában és ártatlan, bocsánatkérő hangon folytatta "...XY-t nem szoptam, ő csak megdugott".
Erre én nemes egyszerűséggel elsültem. Akkora orgazmusom volt, hogy a hajam is égnek állt tőle.
Na. Egy cseppet pofára estem, el nem tudtam képzelni, hogy mi történik velem. És még mindig nem tartottam ott, hogy tudatosuljon bennem: engem izgat, ha megdugják a barátnőmet/feleségemet.
Az később következett be, elmesélem az odáig tartó folyamatot, de most mennem kell zabálni.
#6180   2010. 12. 20. hétfő 18:53
fuckmywife fuckmywife
Aztán kiderült, hogy az a hét alatt, amíg otthon volt, összeszűrte a levet egy ismerősömmel. Persze bánatában, eleinte csak vigasztalódott, majd meg lett dugva (természetesen és szokás szerint).
És ezt bevallotta nekem, épp akkor, amikor a munkahelyünkön főnöklátogatás volt. Egymással szemben dolgoztunk, egy asztalnál, semmit sem tehettem - csak melóztam tovább. Azt hiszem a döbbenet is megakadályozott abban, hogy cirkuszt csináljak. Hazafele menet pedig már csak fásultan ültem mellette a buszon, és hallgattam a szerelmi vallomásait meg a magyarázkodásait, hogy azért tette, mert mindig is gyanúsítgattam, neki ez lelki teher volt, miegymás.
Olyan voltam, mint akit leütöttek. Este finom vacsorát csinált, kádba dugott, kényeztetett, majd az ágyba kerülva szopni kezdett. Néztem az arcát, és feltört belőlem a kérdés: "Őt is szoptad?!?"
Melyiket? - kérdezett vissza, és azt éreztem, megáll az eszem: ketten megdugják egy hónap leforgása alatt, mindez ellenére még mindig a csajom, és van pofája visszakérdezni, hogy "Melyiket"... Már készült kirobbanni belőlem a hiszti, amikor a farkammal félig a szájában és ártatlan, bocsánatkérő hangon folytatta "...XY-t nem szoptam, ő csak megdugott".
Erre én nemes egyszerűséggel elsültem. Akkora orgazmusom volt, hogy a hajam is égnek állt tőle.
Na. Egy cseppet pofára estem, el nem tudtam képzelni, hogy mi történik velem. És még mindig nem tartottam ott, hogy tudatosuljon bennem: engem izgat, ha megdugják a barátnőmet/feleségemet.
Az később következett be, elmesélem az odáig tartó folyamatot, de most mennem kell zabálni.
#6179   2010. 12. 20. hétfő 18:35
fuckmywife fuckmywife
Ez volt a kezdet, azt hiszem.
Később beszélgettünk a vendégeinkről, és lenézően csak annyit kommentált a párocska szexeléséről, hogy az semmi, az nem szex, csak mocskotolás. Furcsa volt, mert ő velem ellentétben nem látta őket, nem értettem miért mond ilyesmit.
Hát idővel kiderült: még a vendégeskedés előtt megtörtént, hogy találkozott a pasival, leszálltak a buszról és valahol Csepel egyik bokros részén megdugatta magát. Huhhhh. Balhé lett az infó miatt, elzavartam, hazautazott vidékre.
Egy hét múlva megjött, visszasírta magát. Elvoltunk, néha hisztiztünk, kerültük a témát.
#6178   2010. 12. 20. hétfő 18:24
X Törölt felhasználó (462239)
És a "kötélvég" nem is oly lehetetlen! Sok emberről lehetett olvasni, aki lelki beteg lett utána. Pedig Ő erőltette, Ő vágyta.

No, azért engem érdekelne az a bizonyos másik oldali nyilatkozat! vigyor2 wave
(Ez egy válasz Zsuzsi_ üzenetére (2010. 12. 19. vasárnap 23:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 19. vasárnap 23:54
Bocs, nem hagyhatom ki, de nehogy te is fürdőszobai kötélen végezdd! smile

Mivel én a "másik oldal" vagyok, nem nyilatkozom!
#6177   2010. 12. 20. hétfő 18:13
fuckmywife fuckmywife
Na, Most írok egyet én is.
Engem is már régebben kezdett érdekelni a dolog.
Volt egy csajom, albérletben laktunk, egy párokcska jött vendégségbe. Nálunk aludtak, az egyetlen szobánkban. Tudni kell, hogy két ágyunk volt, az egyik a másik folytatásában, hosszában volt elhelyezve, közöttük meg valami fikuszféle vagy mi. Villanyoltás, de a TV működött, és lehetett látni ezt-azt. A vendégek mocorogtak, a csajom is "molesztálni" kezdett, de én nem nagyon akartam a dolgot, kicsit zavart az esetleges nézőközönség.
Addig-addig, hogy mégiscsak dugásra került a sor, természetesen. A párocska is dolgozott, mi is. A csajom rám ült, a vállára borította hátulról a takarót, és lovagolt. Szép lassan lecsúszott a takaró... a fenekét még takarta, de onnan is tovább csúszott, csóré pinával maradt rajtam, és nem zavartatta magát. Csodálkoztam is, hogy mennyire beindult - valahogy átlestem a másik ágyba és láttam a pasit, ahogy egyik kezével a nőjét ujjazza, a másikkal a farkát veri, miközben a barátnőm fenekét nézi.
Érdekes érzés volt, féltékenység, izgalom, magam sem értettem.
#6176   2010. 12. 20. hétfő 13:53
dogdog dogdog
Engem valamikor 19 éves korom körül kezdett izgatni a téma. Akkoriban volt egy kis kurvinca barátnőm (amit persze nem tudtam) és persze szerelmes voltam belé. Mikor szakitottunk bánatában megdugatta magát egy sráccal, aki rég megszerette volna rakni tudomásom szerint. Egy hét múlva kibékültünk és elmesélte, hogy közben volt egy kalandja. Végül elárulta, hogy le is feküdt vele, sőt annyira kielégült, mint még soha. Erre annyira beindultam...... Azóta már eltelt cirka 18 év és elő-elő tör belölem a vágy, hogy valaki alaposan kielégítse a feleségemet. Pedig a szex rendben van közöttünk. Már beszéltem vele a dologról és nem zárkózik el, bár nem is erőlteti a dolgot...Igazából biztos lenne rá vállalkozó smile De nem igazán tudom hogy álljak neki...ki lenne akit elviselnék....Arra jutottam, hogy ismerős kizárva.
(Ez egy válasz christiano üzenetére (2010. 12. 19. vasárnap 20:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 19. vasárnap 20:43
Tényleg senkinek nem dugták meg mostanában a feleségét,barátnőjét?
Vagy csak lapítanak és nem írják meg.
Azt szeretném megkérdezni hogy akit ez izgat annál mi váltotta ki vagy csak úgy jött magától?
Én pl suhanc koromban láttam egy filmet,amibe egy bankrabló vagy valami bűnöző menekül,bepattan egy kocsiba,és elhajt-de a kocsiba ül egy nő és a rokkant férje is.
Elmegy velük a picsába egy istenhátamögötti motelba,ahol nem engedi el öket.
Kivesznek egy szobát.Aztán egy jelenbe már az van hogy a tolókocsis faszi megkötve a székbe,szobába meg nagyon megy a móka,odakinlódja magát az ajtókoz,belöki,és mit lát-keményen pakolja az elrablójuk az asszonyt,aki szemlátomást nem ellenkezik,sőt nagyon élvezi,és csak bünbánóan néz a férjére önkívületlen állapotba.A férje meg elkezd ordítani.Erre abbahagyja a kúrást a faszi ránéz,és elkezd röhögni,és azt mondja neki:
Harold,Te perverz állat!!Tünés innen!
Harold meg elmegy,és mikor végeznek lógva találják a fürdőszobába egy kötélen...
Bennem ez a film indította el azt,hogy izgatna,ha valaki megdugná a barátnőmet.
A címét már nem tudom de ha valaki tudja elárulhatná!!
Másoknál mi a sztori??
#6175   2010. 12. 20. hétfő 11:18
christiano christiano VIP
vigyor3 Neem,nem fogom úgy végezni.Mert hát a faszit nem izgatta,de engem izgat.
Csak az alapeset ugyanaz.Hogy megdugják.
Az akkori barátnöm volt az első nő az életemben,énmeg neki az első pasi.
tehát nagyon kíváncsiak voltunk mind ketten,de bátortalanok és féltékenyek is egyben.
Kb 15 lehetett a bnőm,én meg 17-18,és imádta magát produkálni.Egyszer az osztálytársaival valami házibulit csináltak,oda ment el ,a csajok hamar leléptek mert haza kellett menni,de az én csajom maradhatott,mert kezességet vállaltam érte a szüleinél,hogy érte megyek és elkísérem.
Elég belevaló,és nagyon szép fejlett csaj volt fiatalkora ellenére.Iszogattak,ö maradt lány, meg vagy5-6 fiú osztálytársa.Hát hamar elkezdték füzögetni,hogy mutasson valamit,mert nagyon szerette billegetni magát.
Ő meg körbeültette a pasikat székekre,fotelokra,és táncolt nekik,bugyira és pólóra vetkőzött,mindenkinek külön eléállt,akinek táncolt az fogdoshatta is,az ölébe ült,csókolóztak.
Lefeküdni nem mert velük,de mikor mindezt elmesélte nekem,azt kívántam bárcsak megdugták volna,mondtam is neki, de azt mondta beindult meg kívánta,de a suliba annyi lett volna neki.Mondjuk ebbe igaza volt.
Ez volt az elsö élményem hogy más pasik értek a barátnőmhöz és izgatott.
Nem is nagyon beszéltünk utána a dplogról,így elkopott szépen.
De néha azért dizsibe ha láttam hogy kerülgeti egy pasas és tetszik neki,megdumáltuk hogy leléphet kicsit ,de soha nem dugott velük.
Bár így utólag az is eszembe jutott hogy lehet dugtak csak nem kötötte az orromra!! vigyor3
Ha nem nagyon unalmas folytatom majd.A semminél ez is jobb!!
(Ez egy válasz Zsuzsi_ üzenetére (2010. 12. 19. vasárnap 23:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 19. vasárnap 23:54
Bocs, nem hagyhatom ki, de nehogy te is fürdőszobai kötélen végezdd! smile

Mivel én a "másik oldal" vagyok, nem nyilatkozom!
#6174   2010. 12. 19. vasárnap 23:54
Zsuzsi_ Zsuzsi_
Bocs, nem hagyhatom ki, de nehogy te is fürdőszobai kötélen végezdd! smile

Mivel én a "másik oldal" vagyok, nem nyilatkozom!
(Ez egy válasz christiano üzenetére (2010. 12. 19. vasárnap 20:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 19. vasárnap 20:43
Tényleg senkinek nem dugták meg mostanában a feleségét,barátnőjét?
Vagy csak lapítanak és nem írják meg.
Azt szeretném megkérdezni hogy akit ez izgat annál mi váltotta ki vagy csak úgy jött magától?
Én pl suhanc koromban láttam egy filmet,amibe egy bankrabló vagy valami bűnöző menekül,bepattan egy kocsiba,és elhajt-de a kocsiba ül egy nő és a rokkant férje is.
Elmegy velük a picsába egy istenhátamögötti motelba,ahol nem engedi el öket.
Kivesznek egy szobát.Aztán egy jelenbe már az van hogy a tolókocsis faszi megkötve a székbe,szobába meg nagyon megy a móka,odakinlódja magát az ajtókoz,belöki,és mit lát-keményen pakolja az elrablójuk az asszonyt,aki szemlátomást nem ellenkezik,sőt nagyon élvezi,és csak bünbánóan néz a férjére önkívületlen állapotba.A férje meg elkezd ordítani.Erre abbahagyja a kúrást a faszi ránéz,és elkezd röhögni,és azt mondja neki:
Harold,Te perverz állat!!Tünés innen!
Harold meg elmegy,és mikor végeznek lógva találják a fürdőszobába egy kötélen...
Bennem ez a film indította el azt,hogy izgatna,ha valaki megdugná a barátnőmet.
A címét már nem tudom de ha valaki tudja elárulhatná!!
Másoknál mi a sztori??
#6173   2010. 12. 19. vasárnap 21:22
julius11 julius11
Ja, az eredetije meg 1972 böl, Steve McQueen és Ali MacGrave játsszák.
(Ez egy válasz Bear üzenetére (2010. 12. 19. vasárnap 20:58), amit ide kattintva olvashatsz)
Bear VIP
2010. 12. 19. vasárnap 20:58
Azt hiszem hogy Szökésben a film címe: Link
 
... 663 664 665 666 667 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 19472db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 21. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!