Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#15568   ma 06:04
ujdonsult ujdonsult
nyes
(Ez egy válasz öcsyke üzenetére (ma 05:56), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 05:56
Micsoda bók! Ezek szerint megvan az adottságom, hogy férfi létemre női névvel elszédítsem a szintén női név mögé bújt hím egyedeket? worship violent Lehetnék öcsynike vigyor2 r
#15567   ma 05:56
öcsyke öcsyke
Micsoda bók! Ezek szerint megvan az adottságom, hogy férfi létemre női névvel elszédítsem a szintén női név mögé bújt hím egyedeket? worship violent Lehetnék öcsynike vigyor2 r
(Ez egy válasz ujdonsult üzenetére (tegnap 07:57), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 07:57
...olyan jól beszélsz barátom, hogy ha nő lennél, én meg leszbikus nő, tuti rád mozdulnék. nyes
#15566   tegnap 17:27
gazkutyu gazkutyu
Engem a felfokozott nemi izgalom vonzott!( anno!)
(Ez egy válasz MissCorsage üzenetére (tegnap 13:24), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 13:24
Nem vágyik másik nőre.
Ez a sztori a kapcsolatunk elején volt, szóval tizenjópár éve.
Akkor sem voltam neki kevés, inkább úgy gondolta, ha nekem jár az, hogy más férfiakkal vagyok, akkor ez meg neki jár.
És járt is neki 1-2x, de mindkét alkalom után rohant haza, hozzám vigyor
Egyik nő helyében sem lettem volna, mert elég ledegradáló az, hogy egy férfi csak arra használjon egy nőt, hogy mondjuk egy padin a Margit-szigeten torkon rakja spermával, aztán dolga végeztével max elkíséri a vill.megállóba és többet se hallat magáról.
Ezek nagyon régi sztorik és okkal történtek, és hogy pont így, pont ennyiszer és nem többször.
Ezeken én jót mosolyogtam.
Most kevés vagyok neki? Inkább sok ravasz1 vigyor
#15565   tegnap 13:24
MissCorsage MissCorsage
Nem vágyik másik nőre.
Ez a sztori a kapcsolatunk elején volt, szóval tizenjópár éve.
Akkor sem voltam neki kevés, inkább úgy gondolta, ha nekem jár az, hogy más férfiakkal vagyok, akkor ez meg neki jár.
És járt is neki 1-2x, de mindkét alkalom után rohant haza, hozzám vigyor
Egyik nő helyében sem lettem volna, mert elég ledegradáló az, hogy egy férfi csak arra használjon egy nőt, hogy mondjuk egy padin a Margit-szigeten torkon rakja spermával, aztán dolga végeztével max elkíséri a vill.megállóba és többet se hallat magáról.
Ezek nagyon régi sztorik és okkal történtek, és hogy pont így, pont ennyiszer és nem többször.
Ezeken én jót mosolyogtam.
Most kevés vagyok neki? Inkább sok ravasz1 vigyor
(Ez egy válasz öcsyke üzenetére (tegnap 11:35), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 11:35
A divat... Nem hiszem, hogy akár titeket akár minket ilyen szinten befolyásolhatna. Nem minden gondolatodat értem, ez a leírt szó sajátossága lehet.
A te párod szeretne harmadiknak nőt? El tudod hinni, hogy nem téged mint nőt tart kevésnek? Olyan élményre vágyik esetleg, amit csak két nő tud egyszerre adni? És ezt főleg tőled kapja, nem a másik nőtől?
#15564   tegnap 11:37
öcsyke öcsyke
És már válaszoltál is!
(Ez egy válasz öcsyke üzenetére (tegnap 11:35), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 11:35
A divat... Nem hiszem, hogy akár titeket akár minket ilyen szinten befolyásolhatna. Nem minden gondolatodat értem, ez a leírt szó sajátossága lehet.
A te párod szeretne harmadiknak nőt? El tudod hinni, hogy nem téged mint nőt tart kevésnek? Olyan élményre vágyik esetleg, amit csak két nő tud egyszerre adni? És ezt főleg tőled kapja, nem a másik nőtől?
#15563   tegnap 11:35
öcsyke öcsyke
(Ez egy válasz MissCorsage üzenetére (tegnap 09:28), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 09:28
Nekem a divatok majmolása ugrik be.
Bizony sokan divatból vesznek fel bizonyos szexuális szokásokat is, mert nem akarnak lemaradni, még a saját párjuk felé is a megfelelési kényszer (erre már kitértem a divatbiszex témánál is), hogy nyit a szélrózsa minden irányába, csak hogy nehogy az legyen, hogy titokban másnál keresse. Rengeteg féle indíttatás van szerintem, hogy ki miért, és a párok mindkét tagja tényleg annyira pozitívan éli-e meg, bennem ez kérdéses.
Magamból kiindulva, én szexuálisan szabad felfogású vagyok és sok mindenre partner is. A páromat viszont én nem akarnám olyan felállásban "megosztani", ahol rajtam kívűl van még nő. Bár az régen is izgatott, hogy tudtam orálisan használ egy nőt, de ott nem voltam jelen, de tudtam mi zajlik. A szex A-Z-ig viszont így nem tetszene.
A szexuális partnerrel viszont igen, mert ott nincs lelki kötődés. Ott nem zavar.
#15562   tegnap 11:21
ujdonsult ujdonsult
Azért volt zavaros, mert félreolvastam... smile De másodikra már átjött. smile
(Ez egy válasz MissCorsage üzenetére (tegnap 11:13), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 11:13
Dehogy sulykolok én.
Épp azt ecseteltem alább is, hogy rengeteg féle indíttatás van arra, hogy ki-miért csinálja, vagy csináltatja.
Mivel én titeket nem ismerlek, nem tudom miként élitek meg a hétköznapokat, az erotikát (és ilyen mélységekbe nem is érdekel senki magánélete) nem tudhatom, nem török pálcát sem, pusztán beszélgetünk a témát érintően.
Természetesen mindenki levonja a maga konzekvenciáját.

Nem tudom mi a zavaros abban, hogy tudom azt, a párom épp mást szopat? hehe Szerintem ez tök izgató tud lenni, azt is tudom, hogy ez van akinek nem izgató (pláne hogy tudom miért csak szopat és azt hogyan és miért, mert ismerem a lelkét is, a szopatottal ellentétben) viszont csajos hármasban vele nem kívánok részt venni, és milyen meglepő ő sem vágyik ilyenre.

Hidd el, nekem nem fura. Sőt, nem is tudnál olyat mondani, ami számomra fura lenne ebben a témában.
#15561   tegnap 11:13
MissCorsage MissCorsage
Dehogy sulykolok én.
Épp azt ecseteltem alább is, hogy rengeteg féle indíttatás van arra, hogy ki-miért csinálja, vagy csináltatja.
Mivel én titeket nem ismerlek, nem tudom miként élitek meg a hétköznapokat, az erotikát (és ilyen mélységekbe nem is érdekel senki magánélete) nem tudhatom, nem török pálcát sem, pusztán beszélgetünk a témát érintően.
Természetesen mindenki levonja a maga konzekvenciáját.

Nem tudom mi a zavaros abban, hogy tudom azt, a párom épp mást szopat? hehe Szerintem ez tök izgató tud lenni, azt is tudom, hogy ez van akinek nem izgató (pláne hogy tudom miért csak szopat és azt hogyan és miért, mert ismerem a lelkét is, a szopatottal ellentétben) viszont csajos hármasban vele nem kívánok részt venni, és milyen meglepő ő sem vágyik ilyenre.

Hidd el, nekem nem fura. Sőt, nem is tudnál olyat mondani, ami számomra fura lenne ebben a témában.
(Ez egy válasz ujdonsult üzenetére (tegnap 09:59), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 09:59
Ez a rész:
"Bár az régen is izgatott, hogy tudtam orálisan használ egy nőt, de ott nem voltam jelen, de tudtam mi zajlik."
nekem zavaros, ezt hogy kell érteni?

Egyébként meg itt is csak full őszintén működik: a párom is kategorikusan kijelentette, hogy fordítva (azaz női beszállóval) el sem tudná képzelni a dolgot; egyrészt mert egyelőre semmiféle bi késztetést nem érez magában, másfelől megőrülne a féltékenységtől, ha én egy másik nőben élvezkednék. smile És ez teljesen passzol nekem is, nem két nőt akarok, hanem egyet, őt, akár úgy is, hogy ketten kényeztetjük.

Lehet, hogy ez neked fura, de hidd el, hogy rohadt sokan vannak ezzel így, és egyik meglátás - sem a tied, se másoké - sem kizárólagos, és nem rosszabb vagy jobb a másiknál. Ettől szép színes a világ...

Ezt a divatból-nyitott dolgot máshol is olvastam, de elképzelni sem tudom. Illetve el tudom: ha van valaki olyan barom, hogy pusztán a másoknak megfelelni akarásból megy bele valamibe, amire nem is igazán vágyik. Na az meg is érdemli. nyes És valóban, az ilyen indíttatásból elkezdett dolgok tuti katasztrófával fognak végződni.

Viszont bármennyire is sulykolod, vagy szeretnéd elhitetni, nálunk kurvára nem ez a helyzet. nyes A párommal együtt mindketten élvezzük a dolgot, senki nem beszélt rá senkit semmire, hanem MEGBESZÉLTÜK, mik a vágyaink, mik nem, és aszerint csináljuk a dolgot. Biztos hihetetlen, de egyenrangúak vagyunk az élet minden területén. (Egyébként épp most mostam és teregettem ki, mert a párom a medvehagymás pogácsát gyúrja. nyes )
#15560   tegnap 11:00
ujdonsult ujdonsult
Igen, nagyon hasonló az érdeklődési körünk, a világnézetünk stb. Nem egyforma, de nagyon hasonló.
Viszont nálunk nem volt ellaposodva a szex sem, egyszerűen csak előkerült ez a két-farok-még-jobb-lenne érzés, meg hogy egyszer élünk, ha erre vágyunk, akkor nosza, éljük meg.
(Ez egy válasz Jimilin üzenetére (tegnap 10:56), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 10:56
Mi teljesen együtt értük veled, a gondolatoddal, azzal ahogy ezt az életformát megélitek a pároddal. Mi is 21 éve vagyunk együtt és nálunk is csak tavaly jött el az érzés , hogy kicsit belaposodtunk szex terén és éreztük hogy eljött a pillanat az életünkben amikor valami izgalmat be kell vinnünk a kapcsolatunkba mert lehet olyan történne a kapcsolatunkba amit egyikünk sem torelárna a másiknál. És ez a megcsalás! Nagyon sok kapcsolatban igy èlnek emberek hogy azt az utat vàlasszák mert a vágyaik győznek felettük. Mi ezt sosem szeretük volna átélni a másikkak ezét mi is megbeszélce vágyainkat és látva , hogy mi is izgultunk erre a hármasozásra megléptük ezt , és nem bántuk meg. A szex ezen formája javitott az életünkön, ugy hogy azt érezzük hogy szinte ujra szerelmessek vagyunk egymásba. Lehet ez fura másnak, nekünk meg más fura. Más élethelyzetébe nem tudjuk beleképzelni magunkat ezért véleményünk kialakulhat másikról , de én elhiszem amit azok az emberek gondolnak erről a dologról, de ők se feltételezzèk , hogy mi hazudunk , esetleg magunknak a vilàgnak hogy mi ezt tényleg pozitivan èljük meg mert mi is csak azt irjuk le , hogy min megyünk keresztül érzelmileg, és ezt öszintén teszük. Minden embernek tisztelni kéne a másik véleményét , és elfogadni , hogy nem vagyunk egyformák és lehet más valakinek pozitiv ami nekünk lehetetlen lenne. Nem mondom hogy mindig igy fogunk èlni , hiszen a vágyaink átalakulnak, ezt mi is észre vesszük magunkon de mi is ezt együtt megbeszèlve éljük meg és valószínű hogy ezt két ember ilyen megértésben tudja megèlni, tényleg hasonló gondolkodású párja kell hogy legyen. Valószínű mi egymàsra is találtunk igy pàrjainkal ezért tudjuk a dolgokat igy megèlni!
#15559   tegnap 10:56
Jimilin Jimilin
Mi teljesen együtt értük veled, a gondolatoddal, azzal ahogy ezt az életformát megélitek a pároddal. Mi is 21 éve vagyunk együtt és nálunk is csak tavaly jött el az érzés , hogy kicsit belaposodtunk szex terén és éreztük hogy eljött a pillanat az életünkben amikor valami izgalmat be kell vinnünk a kapcsolatunkba mert lehet olyan történne a kapcsolatunkba amit egyikünk sem torelárna a másiknál. És ez a megcsalás! Nagyon sok kapcsolatban igy èlnek emberek hogy azt az utat vàlasszák mert a vágyaik győznek felettük. Mi ezt sosem szeretük volna átélni a másikkak ezét mi is megbeszélce vágyainkat és látva , hogy mi is izgultunk erre a hármasozásra megléptük ezt , és nem bántuk meg. A szex ezen formája javitott az életünkön, ugy hogy azt érezzük hogy szinte ujra szerelmessek vagyunk egymásba. Lehet ez fura másnak, nekünk meg más fura. Más élethelyzetébe nem tudjuk beleképzelni magunkat ezért véleményünk kialakulhat másikról , de én elhiszem amit azok az emberek gondolnak erről a dologról, de ők se feltételezzèk , hogy mi hazudunk , esetleg magunknak a vilàgnak hogy mi ezt tényleg pozitivan èljük meg mert mi is csak azt irjuk le , hogy min megyünk keresztül érzelmileg, és ezt öszintén teszük. Minden embernek tisztelni kéne a másik véleményét , és elfogadni , hogy nem vagyunk egyformák és lehet más valakinek pozitiv ami nekünk lehetetlen lenne. Nem mondom hogy mindig igy fogunk èlni , hiszen a vágyaink átalakulnak, ezt mi is észre vesszük magunkon de mi is ezt együtt megbeszèlve éljük meg és valószínű hogy ezt két ember ilyen megértésben tudja megèlni, tényleg hasonló gondolkodású párja kell hogy legyen. Valószínű mi egymàsra is találtunk igy pàrjainkal ezért tudjuk a dolgokat igy megèlni!
(Ez egy válasz ujdonsult üzenetére (tegnap 09:59), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 09:59
Ez a rész:
"Bár az régen is izgatott, hogy tudtam orálisan használ egy nőt, de ott nem voltam jelen, de tudtam mi zajlik."

Egyébként meg itt is csak full őszintén működik: a párom is kategorikusan kijelentette, hogy fordítva (azaz női beszállóval) el sem tudná képzelni a dolgot; egyrészt mert egyelőre semmiféle bi késztetést nem érez magában, másfelől megőrülne a féltékenységtől, ha én egy másik nőben élvezkednék. smile És ez teljesen passzol nekem is, nem két nőt akarok, hanem egyet, őt, akár úgy is, hogy ketten kényeztetjük.

Lehet, hogy ez neked fura, de hidd el, hogy rohadt sokan vannak ezzel így, és egyik meglátás - sem a tied, se másoké - sem kizárólagos, és nem rosszabb vagy jobb a másiknál. Ettől szép színes a világ...

Ezt a divatból-nyitott dolgot máshol is olvastam, de elképzelni sem tudom. Illetve el tudom: ha van valaki olyan barom, hogy pusztán a másoknak megfelelni akarásból megy bele valamibe, amire nem is igazán vágyik. Na az meg is érdemli. nyes És valóban, az ilyen indíttatásból elkezdett dolgok tuti katasztrófával fognak végződni.

Viszont bármennyire is sulykolod, vagy szeretnéd elhitetni, nálunk kurvára nem ez a helyzet. nyes A párommal együtt mindketten élvezzük a dolgot, senki nem beszélt rá senkit semmire, hanem MEGBESZÉLTÜK, mik a vágyaink, mik nem, és aszerint csináljuk a dolgot. Biztos hihetetlen, de egyenrangúak vagyunk az élet minden területén. (Egyébként épp most mostam és teregettem ki, mert a párom a medvehagymás pogácsát gyúrja. nyes )
#15558   tegnap 09:59
ujdonsult ujdonsult
Ez a rész:

(Ez egy válasz MissCorsage üzenetére (tegnap 09:28), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 09:28
Bizony sokan divatból vesznek fel bizonyos szexuális szokásokat is, mert nem akarnak lemaradni, még a saját párjuk felé is a megfelelési kényszer (erre már kitértem a divatbiszex témánál is), hogy nyit a szélrózsa minden irányába, csak hogy nehogy az legyen, hogy titokban másnál keresse. Rengeteg féle indíttatás van szerintem, hogy ki miért, és a párok mindkét tagja tényleg annyira pozitívan éli-e meg, bennem ez kérdéses.
Magamból kiindulva, én szexuálisan szabad felfogású vagyok és sok mindenre partner is. A páromat viszont én nem akarnám olyan felállásban "megosztani", ahol rajtam kívűl van még nő. Bár az régen is izgatott, hogy tudtam orálisan használ egy nőt, de ott nem voltam jelen, de tudtam mi zajlik. A szex A-Z-ig viszont így nem tetszene.
A szexuális partnerrel viszont igen, mert ott nincs lelki kötődés. Ott nem zavar.
#15557   tegnap 09:28
MissCorsage MissCorsage
(Ez egy válasz öcsyke üzenetére (tegnap 06:55), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 06:55
Semmi fura nincs benne. Változhat a vágy vélemény és hozzáállás is. Ha kizárjuk a változás lehetőségét, akkor az élet és élvezet változatosságát tagadjuk. Az már nekem olyan dogmás világ, ahogy a rózsás lelkészünk szereti.
Nálunk az elmúlt pár évben nem volt napirenden a többes szex. Most újra előkerült. Semmi kényszer és pót-szexcselekvés nincs benne. Nem vagyunk egyformák és vágyaink is változhatnak.
Persze ne keverjük össze az elfolytott vágyak felbukkanásával. Ez a saját magához sem őszinte világ betegsége, ami újabb hazugságokat teremthet.
#15556   tegnap 08:25
1sexmániás 1sexmániás
folyamatosan azt teszem
(Ez egy válasz CsokoRózsa üzenetére (2019. 03. 16. szombat 18:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 03. 16. szombat 18:59
Gondolkozz, és találj egy jó választ.

Mindannyian használunk valakit. Mint a csecsemő az anyját, a táplálékért.... cserébe az anya kiéli gondoskodó ösztöneit a bébin. A használst tehát e példa szerint kölcsönös jóra vezet...
#15555   tegnap 08:23
CsokoRózsa CsokoRózsa
Mer' a rózsacsokros nem tudja? wow1
(Ez egy válasz ujdonsult üzenetére (tegnap 06:31), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 06:31
Az nem inkább a rózsacsokros hölgy...? A Miss szerintem egész pontosan tudja mit akar és miért. smile
#15554   tegnap 07:57
ujdonsult ujdonsult
...olyan jól beszélsz barátom, hogy ha nő lennél, én meg leszbikus nő, tuti rád mozdulnék. nyes
(Ez egy válasz öcsyke üzenetére (tegnap 06:55), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 06:55
Semmi fura nincs benne. Változhat a vágy vélemény és hozzáállás is. Ha kizárjuk a változás lehetőségét, akkor az élet és élvezet változatosságát tagadjuk. Az már nekem olyan dogmás világ, ahogy a rózsás lelkészünk szereti.
Nálunk az elmúlt pár évben nem volt napirenden a többes szex. Most újra előkerült. Semmi kényszer és pót-szexcselekvés nincs benne. Nem vagyunk egyformák és vágyaink is változhatnak.
Persze ne keverjük össze az elfolytott vágyak felbukkanásával. Ez a saját magához sem őszinte világ betegsége, ami újabb hazugságokat teremthet.
#15553   tegnap 06:55
öcsyke öcsyke
(Ez egy válasz MissCorsage üzenetére (2019. 03. 16. szombat 20:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 03. 16. szombat 20:04
Közel husz évig hogy hogy fel sem merült ez köztetek?
Ez, ami nekem furi... smile
#15552   tegnap 06:31
ujdonsult ujdonsult
Az nem inkább a rózsacsokros hölgy...? A Miss szerintem egész pontosan tudja mit akar és miért. smile
(Ez egy válasz christiano üzenetére (tegnap 06:24), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 06:24
Csak az a meglátásom hogy nagyon nem a te világod ez!Sőt igazából az írásaidból az jön le hogy nálad a párkapcsolatban az egyik fél elnyomja a másikat,a másik meg szenved,és szerinted ez a világ rendje.
#15551   tegnap 06:24
christiano christiano
Csak az a meglátásom hogy nagyon nem a te világod ez!Sőt igazából az írásaidból az jön le hogy nálad a párkapcsolatban az egyik fél elnyomja a másikat,a másik meg szenved,és szerinted ez a világ rendje.
(Ez egy válasz MissCorsage üzenetére (2019. 03. 16. szombat 18:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 03. 16. szombat 18:34
Az orgiákon a nők zöme, még mindig használati tárgyak.
Lehet ezt szépíteni, de na.... gondoljuk csak végig a szituáciot elejétől a végéig.
Csűrhetjük csavarhatjuk a fogalmakat, dehát attol ez még nem.lesz szebb, még ha a szitu izgalmas is.
Ezt a nőnek fejben kell elfogadnia, semmi lelkizés, csak szex, játék...aztán mindenki megy haza dolga végeztével.
#15550   2019. 03. 16. szombat 20:08
ujdonsult ujdonsult
Mi ezen a furi...? Kb,. annyira furi csak, mint másnak az, hogy valaki mindig is így élt...
Én hármasoztam korábban kétszer (még a párom előtt), de sosem az én partneremmel. A párom csak gondolt rá, de sosem csinálta. Köztünk meg tavaly merült fel először, pontosabban bennem már évekkel ezelőtt, csodálkoztam is magamon, hogy nem féltékenységi roham fog el, hanem izgalom, ha arra gondolok, hogy a párom most mással lenne, itt, előttem. Aztán tavaly szex közben mondtam ki először neki, hogy "képzeld, ha most xy farka lenne közben a szádban". Érezni lehetett, hogy ő is jobban felizgul. Végül beszélgetni kezdtünk erről. Aztán eljutottunk odáig, hogy próbáljuk ki, legfeljebb ha nem jó, nem csináljuk.
Rettenet sokan vannak így, hogy fiatalon féltékenyek, aztán negyven körül érdekelni kezdi őket a csoportos szex, a hármas, a swinger stb.
(Ez egy válasz MissCorsage üzenetére (2019. 03. 16. szombat 20:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 03. 16. szombat 20:04
#15549   2019. 03. 16. szombat 20:04
MissCorsage MissCorsage
(Ez egy válasz ujdonsult üzenetére (2019. 03. 16. szombat 20:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 03. 16. szombat 20:01
Előbb voltunk barátok, nagyjából az első pillanattól kezdve, ahogy megpillantottuk egymást. Ez még a múlt évezredben volt. smile Hivatalosan 16 éve vagyunk házasok, de már előtte is együtt éltünk olyan négy évet. A hármasozás tavaly merült fel, mármint verbálisan. Nagyon-nagyon sokat beszéltünk/beszélünk róla. Rengeteget olvastunk a témában. Aztán megvalósítottuk, és egyelőre nagyon bejön mindkettőnknek.
Nálam egyébként is az élet minden területén alaptétel, hogy csak a teljes őszinteség működik, még akkor is, ha sokan utálnak érte, konkrétan melótól is esek el emiatt, mert én nem jópofizok és nem tartom a számat. De nem érdekel, van meló máshonnan, ahol nem ez a fő szempont. smile

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 15568db
Utolsó üzenet: ma 06:04

Hírek

2019. 03. 13. szerda 13:16
Nagyseggű gagbang Duci csajok - nagy kufferbe jó pakolni! Hatalmas ringó mellek, duci, zsíros, rezgő popsik. Aki még nem próbálta duci csajjal, az nem is tudja, milyen odaadók a szexben. Nincs amit meg ne tenne, amit meg ne tehetnél vele. A persze egy ilyen nőhöz neki kell ám... Tovább
2019. 03. 04. hétfő 23:20
Franciaóra 3 A Franciaórás nagy szopatások csajai hobbiszinten művelik a szopást. Nem a pénzért, csakis az élvezetért csinálják... Hát igen, ezek a perverz tündérek imádnak furulyázni a kemény szerszámokon, nekik a méret nem lényeg, csak a végeredmény, hogy minden... Tovább
2019. 03. 01. péntek 16:42
Köntöst le! ;) Egy szétnyíló szexi köntös sokunk fantáziáját beindítja, legyen az buja selyem, kacéran átlátszó, romantikus csipke vagy hétköznapi fürdőköntös. Vajon kiről hogyan kerül le a köntös, mivel csábít majd ebben a hónapban? Zuhany után, maszti közben,... Tovább
Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!