Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#19544   ma 09:21
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
https://www.goldengate.hu/forum/kategoria/3-Szex-szokasok-parkapcsolatok-erdekessegek-okitasok topikban nyithatsz egy külön témát a kandaulizmusnak.

Ez az Izgat ha megdugják a feleségemet topik, itt sokminden más is belefér
(Ez egy válasz CsarlszBronszon üzenetére (tegnap 10:37), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 10:37
Szerintem a legtöbben összetevesztik a fórum hozzászólásokat a privát chattel.
Nagyon sokan privizgetesekre és semmitmondó hszelgetesekre privatizáljak a fórumot.
Ami a kandaulizmust illeti, sokkal szívesebben olvasnam az ezzel kapcsolatos hozzászólókat mint az egymással folytatott évődéseket és üres locsifecsizést.
Kedves Admin, köszönöm az aktív részvételét én is.
#19543   tegnap 10:37
CsarlszBronszon CsarlszBronszon
Szerintem a legtöbben összetevesztik a fórum hozzászólásokat a privát chattel.
Nagyon sokan privizgetesekre és semmitmondó hszelgetesekre privatizáljak a fórumot.
Ami a kandaulizmust illeti, sokkal szívesebben olvasnam az ezzel kapcsolatos hozzászólókat mint az egymással folytatott évődéseket és üres locsifecsizést.
Kedves Admin, köszönöm az aktív részvételét én is.
#19542   tegnap 09:03
Felfedezők Felfedezők VIP
Szia. Momentán a kandaulizmus témát, napokig veséztem és aki ( pár chat aktív) úgy érezte reagált is rá. Az egyéni igények, szexuális kultúra témák változók. Az izgat ha... téma sokak esetén csak fantázia kivetítés marad... ennyi. Üdv, köszi aktivitásod: chat admin.
(Ez egy válasz CsarlszBronszon üzenetére (2024. 10. 22. kedd 21:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 10. 22. kedd 21:58
Érdekes egy site a GG.
simán és kőkeményen tilt a legkisebb dologért, de a semmitmondó off hsz-ekre rá se e bagozik.
Ez a topic a kandaulizmus emlitesevel emelte a szintet, gondolhatna az egyszerű ember most kezd érdekessé válni a téma és jönnek az érdekesnel érdekesebb hsz-ek...
De nem.
Semmitmondó, személyeskedő reakciók, offolasok.
15 éve a seggnyalás topicot betonmemenyen gyomlálta az admin, csak a releváns érdemi hozzaszolokat hagyta írogatni, a "én is szeretek segget nyalni" kezdetűeket kérés nélkül vágta ki a kukába.
Most meg, én nem tudom kik az adminok ezeken a fórumokon de vagy nem kell a szavukba vágni vagy simán háttal ülnek a monitornak.
No, most aztán lehet tiltani a véleményemért.
#19541   2024. 10. 22. kedd 21:58
CsarlszBronszon CsarlszBronszon
Érdekes egy site a GG.
simán és kőkeményen tilt a legkisebb dologért, de a semmitmondó off hsz-ekre rá se e bagozik.
Ez a topic a kandaulizmus emlitesevel emelte a szintet, gondolhatna az egyszerű ember most kezd érdekessé válni a téma és jönnek az érdekesnel érdekesebb hsz-ek...
De nem.
Semmitmondó, személyeskedő reakciók, offolasok.
15 éve a seggnyalás topicot betonmemenyen gyomlálta az admin, csak a releváns érdemi hozzaszolokat hagyta írogatni, a "én is szeretek segget nyalni" kezdetűeket kérés nélkül vágta ki a kukába.
Most meg, én nem tudom kik az adminok ezeken a fórumokon de vagy nem kell a szavukba vágni vagy simán háttal ülnek a monitornak.
No, most aztán lehet tiltani a véleményemért.
#19540   2024. 10. 22. kedd 20:09
upaupa upaupa
Mondjuk úgy nem a népszerű helyek csúcsa, nem tudom sikerül e még a régi fényében tündökölni valaha.
(Ez egy válasz Robert8 üzenetére (2024. 10. 22. kedd 18:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 10. 22. kedd 18:27
Mert mi folyik ott? Mostmár tényleg kíváncsi vagyok
#19539   2024. 10. 22. kedd 18:27
Robert8 Robert8
Mert mi folyik ott? Mostmár tényleg kíváncsi vagyok
(Ez egy válasz upaupa üzenetére (2024. 10. 22. kedd 07:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 10. 22. kedd 07:54
Mennyit kapsz a reklámért? 145hsz-ból 140 a reklám.
Annyira gáz, mert kb mindenki tudja mi ott a helyzet, és becsapni azt aki pedig nem .... hát enyhén szólva sem szép dolog.
#19538   2024. 10. 22. kedd 11:29
gáborgábor79 gáborgábor79
Igazad van.
Semmivel sem lenne kevesebb a mondanivaló a hely megnevezése nélkül.
(Ez egy válasz upaupa üzenetére (2024. 10. 22. kedd 07:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 10. 22. kedd 07:54
Mennyit kapsz a reklámért? 145hsz-ból 140 a reklám.
Annyira gáz, mert kb mindenki tudja mi ott a helyzet, és becsapni azt aki pedig nem .... hát enyhén szólva sem szép dolog.
#19537   2024. 10. 22. kedd 07:54
upaupa upaupa
Mennyit kapsz a reklámért? 145hsz-ból 140 a reklám.
Annyira gáz, mert kb mindenki tudja mi ott a helyzet, és becsapni azt aki pedig nem .... hát enyhén szólva sem szép dolog.
(Ez egy válasz naturszeged üzenetére (2024. 10. 22. kedd 07:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 10. 22. kedd 07:31
Igen engem is izgat ha feleségemet mas dugja, latom az arcat puncit ahogy mas farka jár benne izgato, főleg itt helyben mikor kimegyünk a három majom swimgerbe kész vagyok...
#19536   2024. 10. 22. kedd 07:31
naturszeged naturszeged
Igen engem is izgat ha feleségemet mas dugja, latom az arcat puncit ahogy mas farka jár benne izgato, főleg itt helyben mikor kimegyünk a három majom swimgerbe kész vagyok...
#19535   2024. 10. 21. hétfő 16:11
Azumi1980 Azumi1980
Sziasztok velem videót is készíthet a párod! Az nagyon izgató!
(Ez egy válasz Lingamos üzenetére (2024. 10. 21. hétfő 07:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 10. 21. hétfő 07:04
Izgalmas az is ha csak hallja az ember. Az én párom is csak hangfelvételeket tudott készíteni,de mind nagyon izgalmas.
#19534   2024. 10. 21. hétfő 10:47
dirkdiggler78 dirkdiggler78
Megèrdemelne egy egyesületi bejegyeztetèst.
(Ez egy válasz X üzenetére (2024. 10. 19. szombat 22:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4757340)
2024. 10. 19. szombat 22:34
NDAULIZMUS - "partnermegosztás": Mi a kandaulizmus és ki a kandaulista ? A kandaulizmus egyfajta sexuális hajlam (a rosszakaróknak perverzitás). Nevét egy századunk előtti királyról kapta, (Kandaul). A fenmaradt mondák szerint nagyon szép felesége volt. Szeretett dicsekedni feleségével, s az udvarnál mutogatta őt meztelenül. <görög mitológia> A kandaulista tehát az, kinek tetszik, vagy szexuálisan izgalomba jön, ha feleségét mutogathatja más férfinak meztelenül, vagy akár nézheti ahogy szerelmeskedik más férfival. Összegyülnek benne az exhibicionális, fetis-, mazoh-, de még a szadisztikus hajlamok is. Az egyszerüség kedvéért formálisan fogom használni a feleség jelzőt, (mivel én is nős vagyok), ezzel ellentétben lehet bárki – szerető vagy csak élettárs, de fontos hogy az „ENYÉM” legyen.

A kandaulizmus nem kerüli el a nőket sem, kiket szintén izgalombahoz a látványa, akár a gondolata annak, ahogy nézi társát szeretkezni más nővel. Legalább is kicsit megközelíti minden nő, vagy fiatal lány, akiknek jó érzés ha párjukat – akár fürdőruhában a strandon – nézegetik más nők. „De jó pasim van.” De ez a hajlam természetéből adódva közelebb áll a férfihoz, akik az erotikában (már csak a felépítésük miatt is) többet hagyatkoznak a vizuális látványra. A kandaulistának, aki teljes tudatában van hajlamának, kell hogy elégséges önbizalma legyen, s muszáj hogy bízzon társában, s támasza legyen. A kandaulistát nem gyötri a gondolat, hogy esetleg annak a másik férfinak nagyobb pénisze van, vagy hogy a feleségének jobban fog tetszeni a másikkal. A kandaulista nagyon biztos saját magában, s kapcsolatában, mely közte s a felesége között van. Mivel ha nem zárja magába csendben, s titkosan e hajlamot, akkor a kandaulizmusnak a társas életben elengedhetetlen a teljes és – kétoldalú- bizalom. A kandaulizmus természetesen nem egy hétköznapi felfogás, s a párkapcsolatban meg kell hogy feleljen mind a két félnek. Ha megnézzük a többi „ hajlamokat”, akkor a kandaulizmus rejt magában egy kicsit az exchibicionalizmusból, de a psichikai sadizmust, s a mazohizmust is megtalálnánk benne. Kimondhatjuk, hogy rejtve ott van egy átvitt exchibicionizmus – mikor a férfi észreveszi , hogy már az ő teste után nincs érdeklődés, elkezdi mutogatni saját feleségét. Mazochizmus? – Mi más az, mikor öröme van benne, ha más nézegeti feleségét, hozzáér, vagy még talán szerelmeskedik is vele? És ön még ezt nézni is akarja. Megjegyzés a szadizmusra, mi egy kicsit nevetséges – de a saját feleségünket valamire kényszerítjük, valami „m”. Igen, valami „m” mivel lehet hogy ő ott élvez el a szemünk láttára más férfival. De ez már egy újjabb fejezetet érdemelne. A hülyén tudatlanoknak hozzátenném, hogy a kandaulista természetesen nem azt jelenti,hogy csak is csak néznék, ahogy a feleségeik mással szerelmeskednek s az egyszerü sex már nem is érdekli őket. Ellenkezőleg. A dolog főleg csak valami féle kapcsolat felélénkítő, mondhatjuk, hogy cseresznye a tortán.
#19533   2024. 10. 21. hétfő 10:23
Tükör Pár Tükör Pár
jó is okoskodni róla, de hidd el jobb csinálni smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2024. 10. 19. szombat 22:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4757340)
2024. 10. 19. szombat 22:34
NDAULIZMUS - "partnermegosztás": Mi a kandaulizmus és ki a kandaulista ? A kandaulizmus egyfajta sexuális hajlam (a rosszakaróknak perverzitás). Nevét egy századunk előtti királyról kapta, (Kandaul). A fenmaradt mondák szerint nagyon szép felesége volt. Szeretett dicsekedni feleségével, s az udvarnál mutogatta őt meztelenül. <görög mitológia> A kandaulista tehát az, kinek tetszik, vagy szexuálisan izgalomba jön, ha feleségét mutogathatja más férfinak meztelenül, vagy akár nézheti ahogy szerelmeskedik más férfival. Összegyülnek benne az exhibicionális, fetis-, mazoh-, de még a szadisztikus hajlamok is. Az egyszerüség kedvéért formálisan fogom használni a feleség jelzőt, (mivel én is nős vagyok), ezzel ellentétben lehet bárki – szerető vagy csak élettárs, de fontos hogy az „ENYÉM” legyen.

A kandaulizmus nem kerüli el a nőket sem, kiket szintén izgalombahoz a látványa, akár a gondolata annak, ahogy nézi társát szeretkezni más nővel. Legalább is kicsit megközelíti minden nő, vagy fiatal lány, akiknek jó érzés ha párjukat – akár fürdőruhában a strandon – nézegetik más nők. „De jó pasim van.” De ez a hajlam természetéből adódva közelebb áll a férfihoz, akik az erotikában (már csak a felépítésük miatt is) többet hagyatkoznak a vizuális látványra. A kandaulistának, aki teljes tudatában van hajlamának, kell hogy elégséges önbizalma legyen, s muszáj hogy bízzon társában, s támasza legyen. A kandaulistát nem gyötri a gondolat, hogy esetleg annak a másik férfinak nagyobb pénisze van, vagy hogy a feleségének jobban fog tetszeni a másikkal. A kandaulista nagyon biztos saját magában, s kapcsolatában, mely közte s a felesége között van. Mivel ha nem zárja magába csendben, s titkosan e hajlamot, akkor a kandaulizmusnak a társas életben elengedhetetlen a teljes és – kétoldalú- bizalom. A kandaulizmus természetesen nem egy hétköznapi felfogás, s a párkapcsolatban meg kell hogy feleljen mind a két félnek. Ha megnézzük a többi „ hajlamokat”, akkor a kandaulizmus rejt magában egy kicsit az exchibicionalizmusból, de a psichikai sadizmust, s a mazohizmust is megtalálnánk benne. Kimondhatjuk, hogy rejtve ott van egy átvitt exchibicionizmus – mikor a férfi észreveszi , hogy már az ő teste után nincs érdeklődés, elkezdi mutogatni saját feleségét. Mazochizmus? – Mi más az, mikor öröme van benne, ha más nézegeti feleségét, hozzáér, vagy még talán szerelmeskedik is vele? És ön még ezt nézni is akarja. Megjegyzés a szadizmusra, mi egy kicsit nevetséges – de a saját feleségünket valamire kényszerítjük, valami „m”. Igen, valami „m” mivel lehet hogy ő ott élvez el a szemünk láttára más férfival. De ez már egy újjabb fejezetet érdemelne. A hülyén tudatlanoknak hozzátenném, hogy a kandaulista természetesen nem azt jelenti,hogy csak is csak néznék, ahogy a feleségeik mással szerelmeskednek s az egyszerü sex már nem is érdekli őket. Ellenkezőleg. A dolog főleg csak valami féle kapcsolat felélénkítő, mondhatjuk, hogy cseresznye a tortán.
#19532   2024. 10. 21. hétfő 07:04
Lingamos Lingamos
Izgalmas az is ha csak hallja az ember. Az én párom is csak hangfelvételeket tudott készíteni,de mind nagyon izgalmas.
(Ez egy válasz Didi64 üzenetére (2024. 10. 19. szombat 22:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 10. 19. szombat 22:56
Köszi szépen az együttérzést!!
#19531   2024. 10. 20. vasárnap 13:35
Krumplisteszta Krumplisteszta
Ismet ujat tanultam. Koszi
(Ez egy válasz X üzenetére (2024. 10. 19. szombat 22:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4757340)
2024. 10. 19. szombat 22:34
NDAULIZMUS - "partnermegosztás": Mi a kandaulizmus és ki a kandaulista ? A kandaulizmus egyfajta sexuális hajlam (a rosszakaróknak perverzitás). Nevét egy századunk előtti királyról kapta, (Kandaul). A fenmaradt mondák szerint nagyon szép felesége volt. Szeretett dicsekedni feleségével, s az udvarnál mutogatta őt meztelenül. <görög mitológia> A kandaulista tehát az, kinek tetszik, vagy szexuálisan izgalomba jön, ha feleségét mutogathatja más férfinak meztelenül, vagy akár nézheti ahogy szerelmeskedik más férfival. Összegyülnek benne az exhibicionális, fetis-, mazoh-, de még a szadisztikus hajlamok is. Az egyszerüség kedvéért formálisan fogom használni a feleség jelzőt, (mivel én is nős vagyok), ezzel ellentétben lehet bárki – szerető vagy csak élettárs, de fontos hogy az „ENYÉM” legyen.

A kandaulizmus nem kerüli el a nőket sem, kiket szintén izgalombahoz a látványa, akár a gondolata annak, ahogy nézi társát szeretkezni más nővel. Legalább is kicsit megközelíti minden nő, vagy fiatal lány, akiknek jó érzés ha párjukat – akár fürdőruhában a strandon – nézegetik más nők. „De jó pasim van.” De ez a hajlam természetéből adódva közelebb áll a férfihoz, akik az erotikában (már csak a felépítésük miatt is) többet hagyatkoznak a vizuális látványra. A kandaulistának, aki teljes tudatában van hajlamának, kell hogy elégséges önbizalma legyen, s muszáj hogy bízzon társában, s támasza legyen. A kandaulistát nem gyötri a gondolat, hogy esetleg annak a másik férfinak nagyobb pénisze van, vagy hogy a feleségének jobban fog tetszeni a másikkal. A kandaulista nagyon biztos saját magában, s kapcsolatában, mely közte s a felesége között van. Mivel ha nem zárja magába csendben, s titkosan e hajlamot, akkor a kandaulizmusnak a társas életben elengedhetetlen a teljes és – kétoldalú- bizalom. A kandaulizmus természetesen nem egy hétköznapi felfogás, s a párkapcsolatban meg kell hogy feleljen mind a két félnek. Ha megnézzük a többi „ hajlamokat”, akkor a kandaulizmus rejt magában egy kicsit az exchibicionalizmusból, de a psichikai sadizmust, s a mazohizmust is megtalálnánk benne. Kimondhatjuk, hogy rejtve ott van egy átvitt exchibicionizmus – mikor a férfi észreveszi , hogy már az ő teste után nincs érdeklődés, elkezdi mutogatni saját feleségét. Mazochizmus? – Mi más az, mikor öröme van benne, ha más nézegeti feleségét, hozzáér, vagy még talán szerelmeskedik is vele? És ön még ezt nézni is akarja. Megjegyzés a szadizmusra, mi egy kicsit nevetséges – de a saját feleségünket valamire kényszerítjük, valami „m”. Igen, valami „m” mivel lehet hogy ő ott élvez el a szemünk láttára más férfival. De ez már egy újjabb fejezetet érdemelne. A hülyén tudatlanoknak hozzátenném, hogy a kandaulista természetesen nem azt jelenti,hogy csak is csak néznék, ahogy a feleségeik mással szerelmeskednek s az egyszerü sex már nem is érdekli őket. Ellenkezőleg. A dolog főleg csak valami féle kapcsolat felélénkítő, mondhatjuk, hogy cseresznye a tortán.
#19530   2024. 10. 20. vasárnap 12:54
analszereto89 analszereto89
Elég izgalmasan hangzik. Gondolom álló farokkal hallgattad végig, ahogy nyögdécsel. Hátha még a popsijába is megkapta, vagy az kimaradt?
Izgalmas, ilyet en is átélnék, akár a szomszédot ismerve és hallva is.
(Ez egy válasz l.geza76 üzenetére (2024. 10. 19. szombat 22:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 10. 19. szombat 22:09
Hasonló történet.... 50-es éveink elején járunk, de már huszonévesen húztuk egymást azzal, hogy milyen lehetne hármasban, kit lehetne bevonni, kinek mi tetszene... Emlékszem, egyszer egy kempingezés során összefutottunk egy hozzánk hasonló korú párral, a Tiszában játszottunk (lányok a fiúk nyakában, vízfröcskölés stb), ott úgy éreztük, megvan a kémia... este hallottuk, hogy a mellettünk lévő sátorban szeretkeznek, mi sem voltunk halkak, irtó izgalmas volt, de folytatás nem lett belőle... aztán egy baráti párról kezdtünk fantáziálni, mi fiúk voltunk nagyon jó barátok, de a lányok is ismerték egymást, hasonló korosztály, hasonló alkat. A srácot jól ismertem, beleértve az adottságait is... Pedzegettem a barátomnak, hogy mi miről szoktunk fantáziálni (személy szerint őket nem említve), amire kb az volt a reakció, hogy az ő párjával ilyesmiről nem lehet beszélni, de legyek büszke a páromra, hogy ilyen nyitott és jó nő smile Rendszeresen voltak baráti összejöveteleink, néha borozással, ekkor már elhangzott egy-két flört.... ezeket követően mi a párommal hatalmasakat szeretkeztünk, húztuk egymást... aztán egyszer csak, alaposabb előretervezés nélkül megtörtént... Tokaj környékén voltunk kirándulni, ahol volt borozgatás is, nem kicsi... nem voltunk részegek, de a gátlásokat sikerült alacsony szintre vinni, így a borozgatás közben mentek a pikáns történetek. Amikor visszatértünk a szállásra, a párommal elkezdtük húzni egymást, majd egyszer csak kiböktem, hogy a többes nem fog összejönni, de menjen át a barátomhoz (aki egyedül volt a szobájában), és ha lesz valami, engedje el magát.... Azt az éjszakát soha nem felejtem: volt, amit én is hallottam (kb 15-20 perc után ütemes ágynyikorgás, hangok a páromtól, majd egy bő óra múlva a barátom hangos elélvezése), illetve volt, amit utána a párom mesélt el. Amikor átment a másik szobába, mindketten tudták, mi lesz, a párom nagyon élvezte a barátom adottságait (hosszabb, vastagabb, kitartóbb, mint én), azt is elmesélte, hogy először hátulról hatol bele, és a párom sokszor elélvezett, de érdekes módon a barátom nem nyalta ki (nekem enélkül nincs szex, a párom nagyon csiklócentrikus), így, amikor visszajött a mi szobánkba, bő két óra múlva, akkor én még kinyaltam, megvolt a csiklóorgazmusa is, ő is kielégített engem, szinte hajnalig nem tudtunk aludni az izgalomtól.... Másnap bennem is volt egy kis rossz érzés, ami kb fél napig tartott, de utána, amikor újra szeretkeztünk, már arról fantáziáltam, hogy mikor lesz a következő alkalom... A következő években még néhány alkalommal összehoztuk a fenti forgatókönyvet, ami mindig hatalmas izgalmat jelentett nekem is, annak ellenére, hogy nem láttam, csak a közelben voltam... A sráccal a barátság azóta is megvan, az utóbbi években már szexuális kapcsolat nélkül. Egyáltalán nem bánjuk, hogy ez életünk része volt... Szeretkezés közben sokszor húzzuk egymást, nézünk hármas filmeket, ilyenkor elmesélem, én hogy, milyen pozícióban szeretném látni a páromat... ő is néha mesél smile
#19529   2024. 10. 19. szombat 22:56
Didi64 Didi64
Köszi szépen az együttérzést!!
(Ez egy válasz Anna900 üzenetére (2024. 10. 19. szombat 22:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 10. 19. szombat 22:38
Nagyon sajnálatos szomoru1
#19528   2024. 10. 19. szombat 22:38
Anna900 Anna900
Nagyon sajnálatos szomoru1
(Ez egy válasz Didi64 üzenetére (2024. 10. 14. hétfő 20:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 10. 14. hétfő 20:26
Őszintén?? Lassan három éve volt, de még nem vagyok túl rajta. Ja és karácsony előtt két nappal történt!!
#19527   2024. 10. 19. szombat 22:34
X Törölt felhasználó (4757340)
NDAULIZMUS - "partnermegosztás": Mi a kandaulizmus és ki a kandaulista ? A kandaulizmus egyfajta sexuális hajlam (a rosszakaróknak perverzitás). Nevét egy századunk előtti királyról kapta, (Kandaul). A fenmaradt mondák szerint nagyon szép felesége volt. Szeretett dicsekedni feleségével, s az udvarnál mutogatta őt meztelenül. <görög mitológia> A kandaulista tehát az, kinek tetszik, vagy szexuálisan izgalomba jön, ha feleségét mutogathatja más férfinak meztelenül, vagy akár nézheti ahogy szerelmeskedik más férfival. Összegyülnek benne az exhibicionális, fetis-, mazoh-, de még a szadisztikus hajlamok is. Az egyszerüség kedvéért formálisan fogom használni a feleség jelzőt, (mivel én is nős vagyok), ezzel ellentétben lehet bárki – szerető vagy csak élettárs, de fontos hogy az „ENYÉM” legyen.

A kandaulizmus nem kerüli el a nőket sem, kiket szintén izgalombahoz a látványa, akár a gondolata annak, ahogy nézi társát szeretkezni más nővel. Legalább is kicsit megközelíti minden nő, vagy fiatal lány, akiknek jó érzés ha párjukat – akár fürdőruhában a strandon – nézegetik más nők. „De jó pasim van.” De ez a hajlam természetéből adódva közelebb áll a férfihoz, akik az erotikában (már csak a felépítésük miatt is) többet hagyatkoznak a vizuális látványra. A kandaulistának, aki teljes tudatában van hajlamának, kell hogy elégséges önbizalma legyen, s muszáj hogy bízzon társában, s támasza legyen. A kandaulistát nem gyötri a gondolat, hogy esetleg annak a másik férfinak nagyobb pénisze van, vagy hogy a feleségének jobban fog tetszeni a másikkal. A kandaulista nagyon biztos saját magában, s kapcsolatában, mely közte s a felesége között van. Mivel ha nem zárja magába csendben, s titkosan e hajlamot, akkor a kandaulizmusnak a társas életben elengedhetetlen a teljes és – kétoldalú- bizalom. A kandaulizmus természetesen nem egy hétköznapi felfogás, s a párkapcsolatban meg kell hogy feleljen mind a két félnek. Ha megnézzük a többi „ hajlamokat”, akkor a kandaulizmus rejt magában egy kicsit az exchibicionalizmusból, de a psichikai sadizmust, s a mazohizmust is megtalálnánk benne. Kimondhatjuk, hogy rejtve ott van egy átvitt exchibicionizmus – mikor a férfi észreveszi , hogy már az ő teste után nincs érdeklődés, elkezdi mutogatni saját feleségét. Mazochizmus? – Mi más az, mikor öröme van benne, ha más nézegeti feleségét, hozzáér, vagy még talán szerelmeskedik is vele? És ön még ezt nézni is akarja. Megjegyzés a szadizmusra, mi egy kicsit nevetséges – de a saját feleségünket valamire kényszerítjük, valami „m”. Igen, valami „m” mivel lehet hogy ő ott élvez el a szemünk láttára más férfival. De ez már egy újjabb fejezetet érdemelne. A hülyén tudatlanoknak hozzátenném, hogy a kandaulista természetesen nem azt jelenti,hogy csak is csak néznék, ahogy a feleségeik mással szerelmeskednek s az egyszerü sex már nem is érdekli őket. Ellenkezőleg. A dolog főleg csak valami féle kapcsolat felélénkítő, mondhatjuk, hogy cseresznye a tortán.
(Ez egy válasz Didi64 üzenetére (2024. 10. 14. hétfő 20:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 10. 14. hétfő 20:26
Őszintén?? Lassan három éve volt, de még nem vagyok túl rajta. Ja és karácsony előtt két nappal történt!!
#19526   2024. 10. 19. szombat 22:09
l.geza76 l.geza76
Hasonló történet.... 50-es éveink elején járunk, de már huszonévesen húztuk egymást azzal, hogy milyen lehetne hármasban, kit lehetne bevonni, kinek mi tetszene... Emlékszem, egyszer egy kempingezés során összefutottunk egy hozzánk hasonló korú párral, a Tiszában játszottunk (lányok a fiúk nyakában, vízfröcskölés stb), ott úgy éreztük, megvan a kémia... este hallottuk, hogy a mellettünk lévő sátorban szeretkeznek, mi sem voltunk halkak, irtó izgalmas volt, de folytatás nem lett belőle... aztán egy baráti párról kezdtünk fantáziálni, mi fiúk voltunk nagyon jó barátok, de a lányok is ismerték egymást, hasonló korosztály, hasonló alkat. A srácot jól ismertem, beleértve az adottságait is... Pedzegettem a barátomnak, hogy mi miről szoktunk fantáziálni (személy szerint őket nem említve), amire kb az volt a reakció, hogy az ő párjával ilyesmiről nem lehet beszélni, de legyek büszke a páromra, hogy ilyen nyitott és jó nő smile Rendszeresen voltak baráti összejöveteleink, néha borozással, ekkor már elhangzott egy-két flört.... ezeket követően mi a párommal hatalmasakat szeretkeztünk, húztuk egymást... aztán egyszer csak, alaposabb előretervezés nélkül megtörtént... Tokaj környékén voltunk kirándulni, ahol volt borozgatás is, nem kicsi... nem voltunk részegek, de a gátlásokat sikerült alacsony szintre vinni, így a borozgatás közben mentek a pikáns történetek. Amikor visszatértünk a szállásra, a párommal elkezdtük húzni egymást, majd egyszer csak kiböktem, hogy a többes nem fog összejönni, de menjen át a barátomhoz (aki egyedül volt a szobájában), és ha lesz valami, engedje el magát.... Azt az éjszakát soha nem felejtem: volt, amit én is hallottam (kb 15-20 perc után ütemes ágynyikorgás, hangok a páromtól, majd egy bő óra múlva a barátom hangos elélvezése), illetve volt, amit utána a párom mesélt el. Amikor átment a másik szobába, mindketten tudták, mi lesz, a párom nagyon élvezte a barátom adottságait (hosszabb, vastagabb, kitartóbb, mint én), azt is elmesélte, hogy először hátulról hatol bele, és a párom sokszor elélvezett, de érdekes módon a barátom nem nyalta ki (nekem enélkül nincs szex, a párom nagyon csiklócentrikus), így, amikor visszajött a mi szobánkba, bő két óra múlva, akkor én még kinyaltam, megvolt a csiklóorgazmusa is, ő is kielégített engem, szinte hajnalig nem tudtunk aludni az izgalomtól.... Másnap bennem is volt egy kis rossz érzés, ami kb fél napig tartott, de utána, amikor újra szeretkeztünk, már arról fantáziáltam, hogy mikor lesz a következő alkalom... A következő években még néhány alkalommal összehoztuk a fenti forgatókönyvet, ami mindig hatalmas izgalmat jelentett nekem is, annak ellenére, hogy nem láttam, csak a közelben voltam... A sráccal a barátság azóta is megvan, az utóbbi években már szexuális kapcsolat nélkül. Egyáltalán nem bánjuk, hogy ez életünk része volt... Szeretkezés közben sokszor húzzuk egymást, nézünk hármas filmeket, ilyenkor elmesélem, én hogy, milyen pozícióban szeretném látni a páromat... ő is néha mesél smile
(Ez egy válasz ofrys üzenetére (2023. 03. 13. hétfő 07:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 03. 13. hétfő 07:39
Nálunk is közeli ismerős, a legjobb barátom volt a beszálló, akivel hagyományos, családi kapcsolat is volt. Az első alkalommal (miután már sok szexképet megnézett a páromról, a párom tudtával, de nélküle) csak az volt a terv, hogy nézelődik, esetleg simogatással száll be az együttlétbe, a végén meg kiveri magának. Ehhez képest hihetetlen módon meglepett mindkettőnket a párom, amikor is végig kézzel is izgatta a haveromat, majd miután én elmentem (a párom meg már többször), ráfordult a vendégre, és gyönyörűen elkezdte szopni. Mivel ez a haveromat is meglepte, nem ment el olyan könnyen, és én akkor éreztem féltékenységet, meg az járt a fejemben, hogy "menjél már végre el, hogy legyen már vége". A páromnak nem nagyon lehettek ilyen gondolatai, mert közben kézzel hátulról izgattam, és a farokkal a szájában megvolt a negyedik vagy ötödik orgazmusa is. Egyébként ezt nagyon imádom, amikor teljesen más hangon élvez, mivel nincs nyitva a szája. smile
Utána elmentünk lezuhanyozni, ketten álltunk a kádban a párommal, amikor a fülembe súgta, hogy hívjuk be a haveromat is. Na, azt akkor nem engedtem, egyértelműen a féltékenység miatt.
De másnap már felülkerekedett az az érzés, hogy de kár, milyen jó lett volna, és soha többet nem jött vissza a féltékenység. Sőt, az egyik legnagyobb élmény az volt, amikor csak ketten voltak, persze a tudtommal.
Négyessel vagy női beszállóval nem is próbálkozunk, mert a párom kijelentette, hogy ő nem tudná elviselni, ha más nővel látna. Nem tehetek ezért szemrehányást neki, mert kicsit én akarom jobban a MMF hármast, mert nagyon izgat, ha más férfival látom.
A hosszú-hosszú évek alatt voltak hullámvölgyek, volt, hogy kijelentette, hogy soha többet, volt, hogy kérdezte, hogy mikor jön már a haverom. Az elején nehezen értette meg, hogy ez nekem miért jó, de aztán el tudtam magyarázni, hogy a büszkeség miatt (kandaulizmus). Mint ahogy itt, valamelyik fórumon nagyon jól leírta valaki a BMX-es példával.
Szerencsére nem nagyon veszekszünk és ez a téma nem jött fel a ritka alkalmakkor sem.
#19525   2024. 10. 14. hétfő 20:26
Didi64 Didi64
Őszintén?? Lassan három éve volt, de még nem vagyok túl rajta. Ja és karácsony előtt két nappal történt!!
(Ez egy válasz franka üzenetére (2024. 10. 14. hétfő 18:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 10. 14. hétfő 18:46
Ez brutál kemény lehetett feldolgozni. Mennyi időre volt szükséged, hogy újra a régi legyél?
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 19544db
Utolsó üzenet: ma 09:21
 

Hírek

2024. 09. 25. szerda 20:21
Kikötözős szexet akarsz? Így vezesd fel a pasidnak! Az emberi képzelet természetes részei a szexuális fantáziák. Bár szeretjük nézni, olvasni másvalaki szexuális fantáziáját, gondolva a pornóra és az erotikus irodalomra, ritkán, vagy sohasem beszélünk a saját... Tovább
2024. 07. 22. hétfő 13:52
Videó feltöltés hiba javítva! Kedves amatőrök! Sajnos az utóbbi időszakban, nagyon sok "álló módban", (vagyis amikor a telefont függőlegesen tartottátok) felvett videónál volt olyan hiba, hogy a kódolás során a képaránya torz lett, mert az álló formátumú videó 16:9-es... Tovább
2024. 07. 10. szerda 16:46
Sex Clowns 2 Az élet egy nagy móka. Nem szabad komolyan venni. Igaz ez a szexre is. Nem kell túl agyalni. Csak élvezni. És ha úgy esik jól, hogy bohócnak öltözve megdugsz egy csajt, hát tedd úgy! Letöltés - Sex Clowns 2 Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!