Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 3 napos tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Csak tapasztalatokat és élményeket írjatok ide!

Az eddigi hozzászólások

... 35 36 37 38 39 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#66   2006. 07. 24. hétfő 14:31
gonoszKismalac gonoszKismalac
Jaj, bocsánat,de nem vettem észre, hogy Te már lezártnak tekintetted a "vitánkat". worship worship worship mf2 eplus2 eplus2 eplus2
#65   2006. 07. 24. hétfő 14:29
gonoszKismalac gonoszKismalac
Az emberiség lehet, de a csicskák biztos nem... wave
(Ez egy válasz yoma! üzenetére (2006. 07. 24. hétfő 14:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 07. 24. hétfő 14:15
Látom felpörgetted magad rendesen!
Lehet,hogy e miatt pár nappal kevesebb ideig élsz majd,de ez ne zavarjon téged ,végtére is az emberiség ezzel csak nyerni fog!
Ezzel lezártnak tekintem vitánkat! wave
#64   2006. 07. 24. hétfő 14:15
yoma! yoma!
Látom felpörgetted magad rendesen!
Lehet,hogy e miatt pár nappal kevesebb ideig élsz majd,de ez ne zavarjon téged ,végtére is az emberiség ezzel csak nyerni fog!
Ezzel lezártnak tekintem vitánkat! wave
(Ez egy válasz gonoszKismalac üzenetére (2006. 07. 24. hétfő 13:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 07. 24. hétfő 13:50
yoma, Te kis csicska, most olvasom az álltalad megreklamált (105) hozzászólásomat és egyetlen kurva szót nem fedeztem fel benne, ahol Én maxijoe-t védtem volna!

Hát ezért szarok Én a hozzád hasonló kis kötekedő csicskákra!!!
#63   2006. 07. 24. hétfő 13:50
gonoszKismalac gonoszKismalac
yoma, Te kis csicska, most olvasom az álltalad megreklamált (105) hozzászólásomat és egyetlen kurva szót nem fedeztem fel benne, ahol Én maxijoe-t védtem volna!

Hát ezért szarok Én a hozzád hasonló kis kötekedő csicskákra!!!
(Ez egy válasz yoma! üzenetére (2006. 07. 24. hétfő 13:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 07. 24. hétfő 13:18
Ezrével vannak olyan oldalak a net-en ahonnan ingyen tölthetsz le pisilős képeket és videókat,ezért nem értem miért kellenek ide képek.
Én egyébként ezt kulturáltan és óvatosan jegyeztem meg,erre atorkomnak ugrotok.Lazítsatok egy kicsit,nem kell mindíg harcolni!
Különben is maxijoe majd megvédi magát ha akarja, nem kell,hogy te csicskázz neki.
Ja,és én nem szarok rád! mf1
#62   2006. 07. 24. hétfő 13:47
gonoszKismalac gonoszKismalac
Meg úgy álltalában mindenkire, mert úgy álltalában, mindenki szarik mindenkire, csak legalább Én "vállalom" mf2 mf2 mf2 gunyos1 gunyos1 gunyos1 gunyos1 gunyos1 gunyos1 [#gunyos1 ] gunyos1 gunyos1 gunyos1 gunyos1 gunyos1 eplus2 eplus2 eplus2
#61   2006. 07. 24. hétfő 13:44
gonoszKismalac gonoszKismalac
Én nem "ezer" oldalt szoktam nézegetni, csak ezt az egyet.
Neked pedig nem kell értened, hogy miért kellenek ide képek...
Csicska a nagyanyád...

Ja, és nagyon kultúráltan és óvatosan, de továbbra is szarok rád... mf2 mf2 levele ejnye1 gunyos1 eplus2 zavart2
(Ez egy válasz yoma! üzenetére (2006. 07. 24. hétfő 13:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 07. 24. hétfő 13:18
Ezrével vannak olyan oldalak a net-en ahonnan ingyen tölthetsz le pisilős képeket és videókat,ezért nem értem miért kellenek ide képek.
Én egyébként ezt kulturáltan és óvatosan jegyeztem meg,erre atorkomnak ugrotok.Lazítsatok egy kicsit,nem kell mindíg harcolni!
Különben is maxijoe majd megvédi magát ha akarja, nem kell,hogy te csicskázz neki.
Ja,és én nem szarok rád! mf1
#60   2006. 07. 24. hétfő 13:29
bolhab bolhab
azaz igazság először undorodtam de egyszerélünk
#59   2006. 07. 24. hétfő 13:18
yoma! yoma!
Ezrével vannak olyan oldalak a net-en ahonnan ingyen tölthetsz le pisilős képeket és videókat,ezért nem értem miért kellenek ide képek.
Én egyébként ezt kulturáltan és óvatosan jegyeztem meg,erre atorkomnak ugrotok.Lazítsatok egy kicsit,nem kell mindíg harcolni!
Különben is maxijoe majd megvédi magát ha akarja, nem kell,hogy te csicskázz neki.
Ja,és én nem szarok rád! mf1
(Ez egy válasz gonoszKismalac üzenetére (2006. 07. 24. hétfő 12:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 07. 24. hétfő 12:37
NINCS OLYAN, hogy beszélgetős topic!
maxijoe: MÉG TÖBB PISILŐS KÉPET, LÉGYSZI!!!

yoma: bocs, ha érzékeny lelkivilágod van, de leszarom.
#58   2006. 07. 24. hétfő 12:37
gonoszKismalac gonoszKismalac
NINCS OLYAN, hogy beszélgetős topic!
maxijoe: MÉG TÖBB PISILŐS KÉPET, LÉGYSZI!!!

yoma: bocs, ha érzékeny lelkivilágod van, de leszarom.
(Ez egy válasz yoma! üzenetére (2006. 07. 24. hétfő 11:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 07. 24. hétfő 11:26
Szerintem ez egy beszélgetős topic,ezért furcsálltam,hogy egyetlen értelmes mondat nélkül beszúrtál egy -ráadásul elég limonádé-képet.
Ha ezzel mégis belegázoltam az érzékeny lelkivilágodba BOCS! wave
#57   2006. 07. 24. hétfő 11:26
yoma! yoma!
Szerintem ez egy beszélgetős topic,ezért furcsálltam,hogy egyetlen értelmes mondat nélkül beszúrtál egy -ráadásul elég limonádé-képet.
Ha ezzel mégis belegázoltam az érzékeny lelkivilágodba BOCS! wave
(Ez egy válasz maxijoe üzenetére (2006. 07. 23. vasárnap 19:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 07. 23. vasárnap 19:41
Ez pisis topik,mi f.szt szúrjak be ide,micimackót?Ha nem érdekel a téma nézd meg ezt itt.
#56   2006. 07. 24. hétfő 01:55
balazs2attila balazs2attila VIP
Hát én erröl csak képzelgek de ez nekem elég én nem tudnám le pisilni a szerelmem. Megalázonak tartom annak aki kapja. Na ez egy kicsit elentmondásos volt. Ugy hogy marad a képzelgés vagy a kurva.
#55   2006. 07. 24. hétfő 01:54
balazs2attila balazs2attila VIP
eljen wave
(Ez egy válasz maxijoe üzenetére (2006. 07. 23. vasárnap 19:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 07. 23. vasárnap 19:41
Ez pisis topik,mi f.szt szúrjak be ide,micimackót?Ha nem érdekel a téma nézd meg ezt itt.
#54   2006. 07. 23. vasárnap 19:41
maxijoe maxijoe
Ez pisis topik,mi f.szt szúrjak be ide,micimackót?Ha nem érdekel a téma nézd meg ezt itt.
(Ez egy válasz yoma! üzenetére (2006. 07. 23. vasárnap 19:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 07. 23. vasárnap 19:04
Nem tudom mi volt a célod e kép beszúrásával,
de nem vetetted el nagyon a sulykot! confused
#53   2006. 07. 23. vasárnap 19:04
yoma! yoma!
Nem tudom mi volt a célod e kép beszúrásával,
de nem vetetted el nagyon a sulykot! confused
(Ez egy válasz maxijoe üzenetére (2006. 07. 23. vasárnap 17:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 07. 23. vasárnap 17:56
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#52   2006. 07. 23. vasárnap 17:56
maxijoe maxijoe
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#51   2006. 07. 22. szombat 11:27
yoma! yoma!
Tisztelt realjohn tanúbizonyságot tettél erősen korlátolt mivoltodról!Már ha érted miről beszélek.
Egyébként valószínűleg egy frusztrált kamasz vagy.
(Ez egy válasz realjohn üzenetére (2006. 07. 22. szombat 11:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 07. 22. szombat 11:16
ez full gáz,haggyuk már a témát
:DD
#50   2006. 07. 22. szombat 11:16
realjohn realjohn
ez full gáz,haggyuk már a témát
:DD
#49   2006. 07. 22. szombat 10:26
onecica onecica
Mi is szoktunk ilyet játszani a párommal,nem tul gyakrn-kb kéthetente-.Engem a párom aki egy szexőrült,úgy tudott bele vinni a dologba,hogy ilyen filmet mutatott.
Ha nem láttam volna előtte videón,nemigen mertem volna bevvállalni!Nagyon megkedveltem,néha már én kérdem tőle -fürödjünk este?-.A sok víz tényleg jót tesz a mennyiségnek és a minőségnek is!Én azt szeretem a legjobban ha a csiklómat pisili le,az eszméletlen jó.Egyébként lecsúszott már egy-két korty nálunk is,de nem ez a lényeg.Valaki írta régebben,hogy nem tud álló farokkal pisilni,ez nekem furcsa mert a páromnak ez nem gond!
(Ez egy válasz yoma! üzenetére (2006. 07. 19. szerda 23:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 07. 19. szerda 23:16
Mi évek óta hódolunk a párommal ennek a játéknak,és mondhatom szuper! Vannak viszont bizonyos játékszabályok amiket érdemes alkalmazni. Először is szerintem a pisiszex csak egymást jól ismerő és szerető stabil kapcsolatban élőknél lehet jó , feltéve ha mindketten izgulnak a témára.szerencsére nálunk ez teljesül! Mi akövetkezőképp szoktuk csinálni: Ebédre viszonylag semleges kaját eszünk (no fűszer) estig 3-4 liter ásványvizet megiszunk ,közben atémának megfelelően bevideózunk és irány a fürdőszoba (nagy hidrós sarokkád).Ennyi víz után a pisi gyakorlatilag kristályvíz. Ezután szex-pisi-szex-pisi ameddig csak bírjuk (szoktuk bírni!).Én le is szoktam nyelni a párom pisijéből.Ő is szereti ha a szájába megy , de ki szokta köpni(ez még látványosabb mintha lenyelné).Ez a játék szerintem úgyis a vizualitásról szól,mindkét értelemben.A mellét és a punciját is imádom lepisilni!(Ő is szereti.) Amíg ezeket lepötyögtem teljesen felizgultam,azt hiszem megvan a holnap esti programunk! Szóval nincs ebben semmi perverz.Magunkról: 30-as éveink végén járó főiskolát vegzett(nincs jelentősége)kisvárosunk által köztiszteletnek örvendő házaspár vagyunk.Fent leírtakat nem tudják rólunk!(:(: -szerencsére-.Reagálásokat csak bátran! Ide vagy a yoma@citromail.hu -ra.
#48   2006. 07. 22. szombat 08:14
yoma! yoma!
Nagyon leállt ez a topic! Kár mert jó téma lenne.
Nem értem,hogy ilyen kevesen csinálják,vagy(még név nélkül)sem vállalják,hogy beszéljenek róla.
Én a 82-es hozzászólásban írtam le,nálunk,hogy működik a dolog.
A pasik nagy részét érdekli a téma,ezért inkább hölgyek hozzászólására lennék kíváncsi!
#47   2006. 07. 20. csütörtök 11:21
gonoszKismalac gonoszKismalac
Hogy, hogy nem tudod? confused wow1 confused
 
... 35 36 37 38 39 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: favab favab
Nyitás ideje: 2006. 06. 06. kedd
Üzenetek: 786db
Utolsó üzenet: tegnap 08:11
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!