Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 3 napos tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Csak tapasztalatokat és élményeket írjatok ide!

Az eddigi hozzászólások

... 37 38 39 40
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#26   2006. 06. 12. hétfő 16:52
goomi132 goomi132
én nem vagyok lány de azért lehugyozlak ha ez életed legnagyobb kívánsága duma hehe
#25   2006. 06. 12. hétfő 16:07
Jane091 Jane091
Ne búsúlj barátom, biztos akad majd olyan lány aki hajlandó lesz teljesiteni a kivánságaidat! wave
#24   2006. 06. 10. szombat 10:34
duciladi duciladi
Nálunk kb két hete történt meg a dolog. Úgy volt, hogy nagyon belemelegedtünk a dologba, de közben rámjött a pisilési inger. Mondtam a páromnak, hogy stop de ki kell mennem a wc-re. Erre ő közölte, hogy sehova, nyugodtan engedjem el:) Én így is tettem. Ahogy megéreztem a pisimet a farkán egyből orgazmusa lett.:) Közölte, hogy életében nem élvezett még ekkorát mint akkor. Azóta is folyamatosan nyúz, hogy csináljam mégegyszer:)
#23   2006. 06. 09. péntek 13:43
favab favab
nagyon jó,hogy ennyire érdekel benneteket ez a téma,és az is tök király,hogy olyanok is írnak erre az oldalra akiket viszont abszolut nem érdekel az efajta dolog.Én azota vagyok pisimániás mióta egy gyönyörű lány lovagolt rajtam,és egyszerre élvezett és pisilt a farkamon.Szerintem ez nagyon nagy dolog.Mondjuk imádom ha csak úgy az orgazmusa után is lepisil.ajánlom mindenkinek
#22   2006. 06. 09. péntek 12:02
Jane091 Jane091
Én még nem próbáltam, de nem hiszem, hogy fogom is valaha, mert nem az esetem, de ugyanakkor megértem az olyanokat is akiknek ilyen vágyaik vannak. nyes
#21   2006. 06. 09. péntek 11:30
Jane091 Jane091
Figyu szerintem nek kell szégyellned a dolgot, ugyanis amint már elmondtam mindenkinek megvan a saját izlése. Ha neked ez élvezetes akkor nyugodtan csináld úgy ahogy neked jó és persze ahogy a párodnak. Senkinek semmi köze és beleszólása nincs a szexuális életedbe. Ami neked jó azt csináld nyugodtan. nyes
#20   2006. 06. 09. péntek 09:15
75hg 75hg
Én részemröl az eszmecserét másképp értelmezem mint a #17 hozzászólás.
#19   2006. 06. 09. péntek 00:29
baracklé baracklé
teljes mértékben tisztában vagyok az oldal mirőlszólásáról, köszi. Te viszont bizti nem tudsz elolvasni egy-két szót, leírom Neked megint, jó?
...nekem...
...részemről...

ha meg arra vágsz, hogy egy-egy topicban csak az annak témáját pártoló arcok írjanak, akkor nagyon buta vagy, mert azzal nincs eszmecsere. az meg csak tán már nem célod . . .
#18   2006. 06. 08. csütörtök 12:52
Jane091 Jane091
Szerintem mindenkinek megvan a saját izlése a szex terén is! Van aki élvezi az ilyesmit, de vannak olyanok is akiknek a gyomruk is felfordul már a szó kimondása esetén is!
#17   2006. 06. 08. csütörtök 12:27
conrados conrados
Ha még nem jöttél volna rá ez a forum oldal arról szól, hogy ki mit szeret a szexben. Mível minden ember más, ezért nem kellene ítélkezni más szexuális szokásai felett, meg ha a perverznek is tűnik. A szex lényege a végén való kielégülés és ha valaki ezt igy éri el illetve a szexhez szüksége van erre , így teljes a szexuális élete akkor neki ez természetes. A pisiben nem a baktériumokat számlálja abban a kiteljesülést keresi. Jómagam is már többször csináltam és nem egy kivetni való dolog.
#16   2006. 06. 08. csütörtök 12:20
X Törölt felhasználó (29760)
wow2 de,"apa" wow3 rolleyes
#15   2006. 06. 08. csütörtök 12:15
Romeo Romeo
valaki biztos szeretné a "baracklét" is...
#14   2006. 06. 07. szerda 20:03
fraktalok fraktalok
Én úgy tudom, hogy az egészséges ember vizelete steril. Akinek valamilyen gyulladás van a szervezetében, annak tényleg tartalmaz a vizelete mérgező anyagokat. Ha nem így van, akkor javítson ki valaki.
#13   2006. 06. 07. szerda 14:55
paput paput
Van akinek a pap, van akinek a neje, vagy a lŕnya!Nekem kűlônôsen a pisilôs lŕnya tetszene, de az izlések kűlônbôsôk, és dacŕra a forumnak illene mŕr nagykorunak lenni és tiszteletben tartani a véleményeket és leszokni az ocsŕrolmŕsrol...Ez szol minden rovat résztvevôjének!
#12   2006. 06. 07. szerda 14:24
NagyLevin NagyLevin
Osztom a véleményed ! nyes
#11   2006. 06. 07. szerda 14:20
baracklé baracklé
hát akkor hugyozzátok le egymást, nekem sok lenne
én max a hídról a Dunába
legyetek jókor jó helyen :)))
#10   2006. 06. 07. szerda 14:18
75hg 75hg
nem biztos,hogy testbe, lehet csak testre!
de jó is lenne csak nehéz válalkozó lányt találni.
#9   2006. 06. 07. szerda 14:15
baracklé baracklé
én részemről elég undorítőnak tartom a test által fölöslegesnek itélt (esetleg mérgező?) vegyületek újra (egy másik) testbe kerülését

de hát aki szereti . . .
#8   2006. 06. 07. szerda 14:13
ghorrag ghorrag
http://watersport.freeweb.hu/video/video.html
#7   2006. 06. 06. kedd 21:37
ghorrag ghorrag
nincs igazan szüksegem tanacsokra...vagy benne van egy nö valamiben, vagy nincs...ö benne van, csak hagyni kell neki idöt, hogy megbaratkozzon a gondolattal
 
... 37 38 39 40
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: favab favab
Nyitás ideje: 2006. 06. 06. kedd
Üzenetek: 786db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 25. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!