Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#104   2023. 03. 27. hétfő 08:41
Bkcouple Bkcouple
Nekem van.
(Ez egy válasz BUKKAKE üzenetére (2023. 03. 19. vasárnap 17:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 03. 19. vasárnap 17:12
Vannak olyan Nők,akiket izgat,ha férje,párja más Nőt dug???
#103   2023. 03. 27. hétfő 08:00
Kezdoparos84 Kezdoparos84
Igen nálunk pl .. engem izgat ha a páromat dugják előttem ő meg arra indul be ha másik nővel vagyok előtte, szóló hölgyet nehezebb találni
(Ez egy válasz BUKKAKE üzenetére (2023. 03. 19. vasárnap 17:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 03. 19. vasárnap 17:12
Vannak olyan Nők,akiket izgat,ha férje,párja más Nőt dug???
#102   2023. 03. 19. vasárnap 17:12
BUKKAKE BUKKAKE
Vannak olyan Nők,akiket izgat,ha férje,párja más Nőt dug???
#101   2022. 07. 20. szerda 08:30
X Törölt felhasználó (4661907)
nagyon izgató- smile és imádom nézni változatlanul
#100   2021. 06. 30. szerda 06:33
louies louies
Szia
Te egy nagyon kedves nő vagy !
worship crazya
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 06. 29. kedd 06:06), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4521202)
2021. 06. 29. kedd 06:06
Imadom nezni ha ilyen szitu van ! De visszefele is igaz szereti o is latni ha mas pasi van velem vagy nő. Mindkettonket izgat es ez igy a jo ……… nekunk jo es ez a lenyeg
#99   2021. 06. 29. kedd 06:06
X Törölt felhasználó (4521202)
Imadom nezni ha ilyen szitu van ! De visszefele is igaz szereti o is latni ha mas pasi van velem vagy nő. Mindkettonket izgat es ez igy a jo ……… nekunk jo es ez a lenyeg
#98   2021. 05. 19. szerda 03:55
didergo didergo
Ezt a zseniális "felhasználót" kár volt elveszíteni. worship Ez pazar! eljen
Kár, hogy kevés ilyen csaj van. Elvennélek feleségül és hordanám fel neked a barátnőimet
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 12. 11. kedd 23:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (868007)
2012. 12. 11. kedd 23:34
Folyt!....Eljött a nap! Arra gondoltam, most a cél előtt, hogy butaság volt ez az egész, ha lehetne, ha tehetném, visszaforgatnám az időt, de ezt senki sem teheti.....Úgy beszéltük meg, hogy a férjem, időre lemegy a ház elé, ott fogadja a "vendéget" Egyedül maradtam a lakásban, még az is megfordult a fejemben, bezárom belülről az ajtót, a zárban hagyom a kulcsot, és akkor ennyi volt az egész, de a másik én, az, amelyik szereti, ha szeretkezés közben ribancnak hívja az ura, azt sugdosta, hogy ha eddig elmentél, nem szabad visszafordulni! Mit veszíthetsz? Tulajdonképpen semmit! A gyomrom és a szívem is a számban zakatolt, beléptek az ajtón, még nem láttam őket, takarásban voltak, a "lány" fűszeres illata előbb ért el hozzám, az első gondolatom az volt, ilyen parfüm nekem is kell! - Szia, és mondta a nevét (maradjon ő a lány, a párom a párom, én pedig én-nek, ha már eddig így volt) Szia, kezet fogtunk, a párom hellyel kínálta, én pedig nem tudtam levenni a szememet róla! Hihetetlenül jó alakja volt, kicsit irigyen mértem végig, aztán a páromra néztem, ő is zavarban volt, tulajdonképpen a helyzet ura, a lány volt! - Várnak rám, csak addig tudok maradni, mint amit megbeszéltünk, kaphatok egy fürdőlepedőt? - Persze, az a fürdőszoba, máris viszem utánad - mondtam. Egymásra néztünk a párommal....hm...mind a ketten elég buta arcot vághatunk , valahogy nem így képzeltük el a "találkozást"...Vadító alakja volt, az biztos! Kezemben a lepedővel álltam a fürdőben, és rajta felejtettem a szemem, nem zavarta kicsit sem, azt hiszem, tényleg csak egy percet volt a zuhany alatt, az illata pedig teljesen rajta maradt, ezt furcsálltam nagyon, ő szólalt meg elsőnek - Így nehéz lesz ám, előtted kamatyolni (hogy jutott eszébe ilyen hülye jelző!?) jó volna ha felengednél kicsit, nem lopom el a férjedet, csak kaptok most valami olyat, amit nagyon akartatok, és ez csak egy üzlet, érzelemmentes üzlet, nektek is és nekem is! Hallgattam őt, és csak most vettem észre, hogy én törölgetem a testét! - Ezt nem hiszem el, gondoltam, itt ez a nő, ez a kurva, mindjárt baszni fog a férjemmel, az én tudtommal előttem, jóformán 5 perce ismerem - ismerem!? És úgy törlöm őt a törölközővel, mintha nem is tudom kim lenne! Gép voltam, egy érzelemmentes gép! A férjem hangja "ébresztett" fel - mit csináltok ti ott ennyi ideig!? - éreztem a hangján, hogy felhajtott egy nagy pohár whiskyt!
#97   2021. 05. 18. kedd 10:47
X Törölt felhasználó (4521202)
ok smile vigyor2
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 05. 18. kedd 06:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4550812)
2021. 05. 18. kedd 06:41
Nálunk lehetseges lenne!
#96   2021. 05. 18. kedd 06:41
X Törölt felhasználó (4550812)
Nálunk lehetseges lenne!
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 05. 07. péntek 05:58), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4521202)
2021. 05. 07. péntek 05:58
Izgat igen . Foleg ha latom is azaz nezokent
#95   2021. 05. 17. hétfő 08:07
X Törölt felhasználó (4521202)
engem is izgat smile . . . még mindíg smile
#94   2021. 05. 10. hétfő 23:42
didergo didergo
A párhuzamos topikban éppen arról beszélgettünk, hogy nagyon ritkán, de csajoknak is lehet ilyen stikkje alien

Feleségem és a szeretőm egyszer találkoztak, barátnőm vitt haza és felugrott egy pillanatra hozzánk, és én is meglepődtem, hogy feleségem otthon volt. Bemutatkoztak, váltottak egy-két mondatot, miközben láttam, hogy alaposan bemérték egymást.

Napokkal később arra ébredtem, hogy a feleségem szopja a farkamat, majd rámült és jól meglovagolt, közben maszturbált. eljen Amikor kilihegtük magunkat megkérdeztem tőle, h minek köszönhetem a nem várt szeretkezést elmesélte, hogy nedves álma volt velem és a barátnőmmel.

A feleségem tőlem tudta, hogy gyakran szeretkezünk széken és azt álmodta, hogy ki van kötözve egy székhez, a barátnőm pedig vele szemben, félig meztelenül, kigombolt búzzal, derekára felhúzott szoknyában lovagol rajtam (fordított kowboy), miközben én egy széken ülök és csak a farkamat és a lábamat látja belőlem. Egymás szemébe néztek és közben barátnőm a csiklóját simogatta... ezen a ponton felébredt és bekapta a farkamat vigyor2
#93   2021. 05. 09. vasárnap 17:05
Lánglovag Lánglovag
Hölgyek!
Arról mit gondoltok, ha a pasitok egy másik pasival van együtt és egymást dugják? Persze úgy, hogy Ti is ott vagytok közben. Vagy úgy hármasban, hogy ti a párotokkal, de közben őt meg dugja a másik pasi?
Volt már valaki ilyen szituban? Tetszett neki, izgatta?
#92   2021. 05. 07. péntek 05:58
X Törölt felhasználó (4521202)
Izgat igen . Foleg ha latom is azaz nezokent
#91   2020. 07. 12. vasárnap 17:00
Csücsöri Csücsöri
Mint már írtam lejjebb, még csak fűtjük a kemencét, keresgélünk, nem sietünk. Addig is sokat fantáziálunk. Imádom hogy a pasim megnyílt előttem és egyre őszintébben meséli el, hogy melyik csaj jön be neki, melyik mozgatja meg a fantáziáját.
Néha összejárunk egy baráti házaspárral beszélgetni, sörözgetni. Láttam a pasimon hogy bejön neki az asszonyka. Mellesleg nekem is. Lenyalogatnám a pasim szerszámját az után a nő után. De sokáig nem kérdeztem semmit. Látom hogy talán az asszonykának is tetszeget a pasim. Aztán egy szex közben a párom elmesélte hogy a minap kettesben maradt a liftben a nővel. A farka azonnal reagált a helyzetre. Ennél több nem történt, de ha csak eszembe jut ez, a puncim majd szét robban. Azonnal rápattannék a páromra és addig lovagolnám amíg szétturran. Imádom hohy ilyen szolgálatkész a drága!
Tegnap este pedig együtt nézegettünk kurvácskákat. Talán el kéne mennie egy menetre. Mondjuk elsőre egy gumiban orálra. Aztán itthon kettesben folytatnánk mint a nyulak, csak itt errefelé minden kupi zárva van a vírus miatt. ( nem Magyarország) Egyenlőre ez is csak fantázia. Majd eszembe jutott ezen az oldalon az a videó azzal a hatalmas keblű fiatal lánnyal ahogy szop. Megkerestem, a párom kezébe adtam a telóm a filmmel, és amíg ő azt a csajt nézte, én alaposan leszoptam amennyire csak tőlem telik.
#90   2020. 07. 11. szombat 20:37
X Törölt felhasználó (4149102)
Nehéz itt mindenféle huncutságra partnert találni. Tényleg sok a kamus, vagy olyan, aki meggondolja magát. A asszonykám például nem szívesen látná, hogy egyásik nővel vagyok, én sem szívesen nézném, ha egy másik pasival lenne. De azt, hogy egy másik nővel kényeztetnék egymást, abban mind a ketten benne lennénk, de itt nincsenek ilyen nők.
(Ez egy válasz vikibaby üzenetére (2020. 07. 11. szombat 15:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 07. 11. szombat 15:02
Erre a felállásra a legnehezebb partnert találni
#89   2020. 07. 11. szombat 19:21
vikibaby vikibaby
A fennmaradó 2 %- nál nem biztos hogy megvan a kölcsönös szimpátia , aki meg anélkül is benne van , hááááát, inkább húspiacos hangulata van
(Ez egy válasz plasticman64 üzenetére (2020. 07. 11. szombat 17:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 07. 11. szombat 17:37
Semmit sem jelent, hogy mennyien vannak, akik megfelelnének nektek. 90 % kamus, a maradék 8% az utolsó pillanatban meggondolja magát.
#88   2020. 07. 11. szombat 17:37
plasticman64 plasticman64
Semmit sem jelent, hogy mennyien vannak, akik megfelelnének nektek. 90 % kamus, a maradék 8% az utolsó pillanatban meggondolja magát.
#87   2020. 07. 11. szombat 16:25
Csücsöri Csücsöri
Én is azt gondoltam de még csak egy napja nézelődöm itt, és úgy néz ki vannak itt párocskák hozzánk pont passzoló elképzelésekkel, osztozkodni kívánó férjecskékkel.
(Ez egy válasz vikibaby üzenetére (2020. 07. 11. szombat 15:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 07. 11. szombat 15:02
Erre a felállásra a legnehezebb partnert találni
#86   2020. 07. 11. szombat 15:02
vikibaby vikibaby
Erre a felállásra a legnehezebb partnert találni
#85   2020. 07. 11. szombat 13:59
Csücsöri Csücsöri
Megértem! Amikor először hozatam fel a páromnak hogy megnézném ahogy másik nőt kényeztet, még vonakodott, de a minap a fülembe súgta szex közben hogy most már mindenképpen keressünk egy nőt akit kényeztethet a kedvemért. Hatalmasat élveztem attól hogy ezt a fülembe súgta lovagolás közben. Szóval így 10 éves együttlét után elindulunk ezen az izgalmas úton. Nagyon izgatott vagyok. A kapcsolatunk felpezsdült. Olyan a szex mint az elején.
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2012. 12. 10. hétfő
Üzenetek: 104db
Utolsó üzenet: 2023. 03. 27. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!