Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#108   2024. 04. 30. kedd 19:35
sex75 sex75
Gratulálok ilyen rendes feleség nem sok van
(Ez egy válasz lanybsx üzenetére (2024. 04. 30. kedd 08:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 30. kedd 08:27
ezt imádjuk mi is így ahogy leírtad, szuper smile dolog
#107   2024. 04. 30. kedd 08:33
Fiery Fiery
Jó is lenne átélni, izgalmasan hangzik.
(Ez egy válasz lanybsx üzenetére (2024. 04. 30. kedd 08:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 30. kedd 08:25
már írtam, de csak ismételni tudom, engem például kifejezetten izgat, de ez visszafelé is igaz smile - sőt, imádom nézni amikor egy másik nő puncijában jár ki be a farka, - nagyon nagyon be tud pörgetni smile
#106   2024. 04. 30. kedd 08:27
lanybsx lanybsx
ezt imádjuk mi is így ahogy leírtad, szuper smile dolog
(Ez egy válasz LeonKatja üzenetére (2017. 03. 22. szerda 16:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 03. 22. szerda 16:43
Létezik wink Engem izgat, ha mással dug a férjem.
Szeretek közben csókolózni vele, símogatni, és a farka tövét fogni, miközben dugja az idegen puncit. smile
#105   2024. 04. 30. kedd 08:25
lanybsx lanybsx
már írtam, de csak ismételni tudom, engem például kifejezetten izgat, de ez visszafelé is igaz smile - sőt, imádom nézni amikor egy másik nő puncijában jár ki be a farka, - nagyon nagyon be tud pörgetni smile
#104   2023. 03. 27. hétfő 08:41
Bkcouple Bkcouple
Nekem van.
(Ez egy válasz BUKKAKE üzenetére (2023. 03. 19. vasárnap 17:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 03. 19. vasárnap 17:12
Vannak olyan Nők,akiket izgat,ha férje,párja más Nőt dug???
#103   2023. 03. 27. hétfő 08:00
Kezdoparos84 Kezdoparos84
Igen nálunk pl .. engem izgat ha a páromat dugják előttem ő meg arra indul be ha másik nővel vagyok előtte, szóló hölgyet nehezebb találni
(Ez egy válasz BUKKAKE üzenetére (2023. 03. 19. vasárnap 17:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 03. 19. vasárnap 17:12
Vannak olyan Nők,akiket izgat,ha férje,párja más Nőt dug???
#102   2023. 03. 19. vasárnap 17:12
BUKKAKE BUKKAKE
Vannak olyan Nők,akiket izgat,ha férje,párja más Nőt dug???
#101   2022. 07. 20. szerda 08:30
X Törölt felhasználó (4661907)
nagyon izgató- smile és imádom nézni változatlanul
#100   2021. 06. 30. szerda 06:33
louies louies
Szia
Te egy nagyon kedves nő vagy !
worship crazya
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 06. 29. kedd 06:06), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4521202)
2021. 06. 29. kedd 06:06
Imadom nezni ha ilyen szitu van ! De visszefele is igaz szereti o is latni ha mas pasi van velem vagy nő. Mindkettonket izgat es ez igy a jo ……… nekunk jo es ez a lenyeg
#99   2021. 06. 29. kedd 06:06
X Törölt felhasználó (4521202)
Imadom nezni ha ilyen szitu van ! De visszefele is igaz szereti o is latni ha mas pasi van velem vagy nő. Mindkettonket izgat es ez igy a jo ……… nekunk jo es ez a lenyeg
#98   2021. 05. 19. szerda 03:55
X Törölt felhasználó (895053)
Ezt a zseniális "felhasználót" kár volt elveszíteni. worship Ez pazar! eljen
Kár, hogy kevés ilyen csaj van. Elvennélek feleségül és hordanám fel neked a barátnőimet
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 12. 11. kedd 23:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (868007)
2012. 12. 11. kedd 23:34
Folyt!....Eljött a nap! Arra gondoltam, most a cél előtt, hogy butaság volt ez az egész, ha lehetne, ha tehetném, visszaforgatnám az időt, de ezt senki sem teheti.....Úgy beszéltük meg, hogy a férjem, időre lemegy a ház elé, ott fogadja a "vendéget" Egyedül maradtam a lakásban, még az is megfordult a fejemben, bezárom belülről az ajtót, a zárban hagyom a kulcsot, és akkor ennyi volt az egész, de a másik én, az, amelyik szereti, ha szeretkezés közben ribancnak hívja az ura, azt sugdosta, hogy ha eddig elmentél, nem szabad visszafordulni! Mit veszíthetsz? Tulajdonképpen semmit! A gyomrom és a szívem is a számban zakatolt, beléptek az ajtón, még nem láttam őket, takarásban voltak, a "lány" fűszeres illata előbb ért el hozzám, az első gondolatom az volt, ilyen parfüm nekem is kell! - Szia, és mondta a nevét (maradjon ő a lány, a párom a párom, én pedig én-nek, ha már eddig így volt) Szia, kezet fogtunk, a párom hellyel kínálta, én pedig nem tudtam levenni a szememet róla! Hihetetlenül jó alakja volt, kicsit irigyen mértem végig, aztán a páromra néztem, ő is zavarban volt, tulajdonképpen a helyzet ura, a lány volt! - Várnak rám, csak addig tudok maradni, mint amit megbeszéltünk, kaphatok egy fürdőlepedőt? - Persze, az a fürdőszoba, máris viszem utánad - mondtam. Egymásra néztünk a párommal....hm...mind a ketten elég buta arcot vághatunk , valahogy nem így képzeltük el a "találkozást"...Vadító alakja volt, az biztos! Kezemben a lepedővel álltam a fürdőben, és rajta felejtettem a szemem, nem zavarta kicsit sem, azt hiszem, tényleg csak egy percet volt a zuhany alatt, az illata pedig teljesen rajta maradt, ezt furcsálltam nagyon, ő szólalt meg elsőnek - Így nehéz lesz ám, előtted kamatyolni (hogy jutott eszébe ilyen hülye jelző!?) jó volna ha felengednél kicsit, nem lopom el a férjedet, csak kaptok most valami olyat, amit nagyon akartatok, és ez csak egy üzlet, érzelemmentes üzlet, nektek is és nekem is! Hallgattam őt, és csak most vettem észre, hogy én törölgetem a testét! - Ezt nem hiszem el, gondoltam, itt ez a nő, ez a kurva, mindjárt baszni fog a férjemmel, az én tudtommal előttem, jóformán 5 perce ismerem - ismerem!? És úgy törlöm őt a törölközővel, mintha nem is tudom kim lenne! Gép voltam, egy érzelemmentes gép! A férjem hangja "ébresztett" fel - mit csináltok ti ott ennyi ideig!? - éreztem a hangján, hogy felhajtott egy nagy pohár whiskyt!
#97   2021. 05. 18. kedd 10:47
X Törölt felhasználó (4521202)
ok smile vigyor2
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 05. 18. kedd 06:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4550812)
2021. 05. 18. kedd 06:41
Nálunk lehetseges lenne!
#96   2021. 05. 18. kedd 06:41
X Törölt felhasználó (4550812)
Nálunk lehetseges lenne!
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 05. 07. péntek 05:58), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4521202)
2021. 05. 07. péntek 05:58
Izgat igen . Foleg ha latom is azaz nezokent
#95   2021. 05. 17. hétfő 08:07
X Törölt felhasználó (4521202)
engem is izgat smile . . . még mindíg smile
#94   2021. 05. 10. hétfő 23:42
X Törölt felhasználó (895053)
A párhuzamos topikban éppen arról beszélgettünk, hogy nagyon ritkán, de csajoknak is lehet ilyen stikkje alien

Feleségem és a szeretőm egyszer találkoztak, barátnőm vitt haza és felugrott egy pillanatra hozzánk, és én is meglepődtem, hogy feleségem otthon volt. Bemutatkoztak, váltottak egy-két mondatot, miközben láttam, hogy alaposan bemérték egymást.

Napokkal később arra ébredtem, hogy a feleségem szopja a farkamat, majd rámült és jól meglovagolt, közben maszturbált. eljen Amikor kilihegtük magunkat megkérdeztem tőle, h minek köszönhetem a nem várt szeretkezést elmesélte, hogy nedves álma volt velem és a barátnőmmel.

A feleségem tőlem tudta, hogy gyakran szeretkezünk széken és azt álmodta, hogy ki van kötözve egy székhez, a barátnőm pedig vele szemben, félig meztelenül, kigombolt búzzal, derekára felhúzott szoknyában lovagol rajtam (fordított kowboy), miközben én egy széken ülök és csak a farkamat és a lábamat látja belőlem. Egymás szemébe néztek és közben barátnőm a csiklóját simogatta... ezen a ponton felébredt és bekapta a farkamat vigyor2
#93   2021. 05. 09. vasárnap 17:05
Lánglovag Lánglovag
Hölgyek!
Arról mit gondoltok, ha a pasitok egy másik pasival van együtt és egymást dugják? Persze úgy, hogy Ti is ott vagytok közben. Vagy úgy hármasban, hogy ti a párotokkal, de közben őt meg dugja a másik pasi?
Volt már valaki ilyen szituban? Tetszett neki, izgatta?
#92   2021. 05. 07. péntek 05:58
X Törölt felhasználó (4521202)
Izgat igen . Foleg ha latom is azaz nezokent
#91   2020. 07. 12. vasárnap 17:00
Csücsöri Csücsöri
Mint már írtam lejjebb, még csak fűtjük a kemencét, keresgélünk, nem sietünk. Addig is sokat fantáziálunk. Imádom hogy a pasim megnyílt előttem és egyre őszintébben meséli el, hogy melyik csaj jön be neki, melyik mozgatja meg a fantáziáját.
Néha összejárunk egy baráti házaspárral beszélgetni, sörözgetni. Láttam a pasimon hogy bejön neki az asszonyka. Mellesleg nekem is. Lenyalogatnám a pasim szerszámját az után a nő után. De sokáig nem kérdeztem semmit. Látom hogy talán az asszonykának is tetszeget a pasim. Aztán egy szex közben a párom elmesélte hogy a minap kettesben maradt a liftben a nővel. A farka azonnal reagált a helyzetre. Ennél több nem történt, de ha csak eszembe jut ez, a puncim majd szét robban. Azonnal rápattannék a páromra és addig lovagolnám amíg szétturran. Imádom hohy ilyen szolgálatkész a drága!
Tegnap este pedig együtt nézegettünk kurvácskákat. Talán el kéne mennie egy menetre. Mondjuk elsőre egy gumiban orálra. Aztán itthon kettesben folytatnánk mint a nyulak, csak itt errefelé minden kupi zárva van a vírus miatt. ( nem Magyarország) Egyenlőre ez is csak fantázia. Majd eszembe jutott ezen az oldalon az a videó azzal a hatalmas keblű fiatal lánnyal ahogy szop. Megkerestem, a párom kezébe adtam a telóm a filmmel, és amíg ő azt a csajt nézte, én alaposan leszoptam amennyire csak tőlem telik.
#90   2020. 07. 11. szombat 20:37
X Törölt felhasználó (4149102)
Nehéz itt mindenféle huncutságra partnert találni. Tényleg sok a kamus, vagy olyan, aki meggondolja magát. A asszonykám például nem szívesen látná, hogy egyásik nővel vagyok, én sem szívesen nézném, ha egy másik pasival lenne. De azt, hogy egy másik nővel kényeztetnék egymást, abban mind a ketten benne lennénk, de itt nincsenek ilyen nők.
(Ez egy válasz vikibaby üzenetére (2020. 07. 11. szombat 15:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 07. 11. szombat 15:02
Erre a felállásra a legnehezebb partnert találni
#89   2020. 07. 11. szombat 19:21
vikibaby vikibaby
A fennmaradó 2 %- nál nem biztos hogy megvan a kölcsönös szimpátia , aki meg anélkül is benne van , hááááát, inkább húspiacos hangulata van
(Ez egy válasz plasticman64 üzenetére (2020. 07. 11. szombat 17:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 07. 11. szombat 17:37
Semmit sem jelent, hogy mennyien vannak, akik megfelelnének nektek. 90 % kamus, a maradék 8% az utolsó pillanatban meggondolja magát.
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2012. 12. 10. hétfő
Üzenetek: 108db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 30. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!