Megcsalás- ki hogyan és miért csinálta/ja?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#916   2024. 03. 22. péntek 17:41
inner_fire inner_fire
Elég nagy bullshit az, hogy az én igényem heti 5x vagy akármennyi. Mert mi történik akkor, ha mégsem jön össze a szám? Igénye az embernek alvásra, evésre/ivásra meg levegőre van, a legtöbb dolog kezelhető. A gond szerintem nálatok mélyebben van. Előfordul, hogy a párkapcsolatokban lévők közé éket ver a gyerek vagy a gyerekkel megváltozott élethelyzet okoz problémát. Ezt kell kezelni, nem a közös orgazmusok heti számát.
(Ez egy válasz Gyengéd_Férfi üzenetére (2024. 03. 21. csütörtök 12:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 21. csütörtök 12:34
Nálunk a gyermek miatti eltávolodás a gond. Nekem a szeuxuális igényem simán heti 4-5 szeretkezés, de sajna jó ha 2 hetente 1x van valami. Az is sietve, nehogy gyermekünk ránk nyisson. Pedig imádom a feleségem, de nekem ez ritka szex az ok. Emiatt is vagyok itt, hogy szeretőt keressek.
#915   2024. 03. 22. péntek 16:28
bi4690ooe bi4690ooe
Ahha, persze...
" Bemutatkozás
Pesti duci házaspár, párt keres vagy FÜGGETLEN férfit 3.-nak csak abban az esteben írjon HA VAN HELYE a találkozásra"
(Ez egy válasz duplaélvezet66 üzenetére (2024. 03. 22. péntek 08:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 22. péntek 08:56
másfél szobás lakásba három gyerek mellet ment a szex évekig
#914   2024. 03. 22. péntek 09:08
twostrokeguy twostrokeguy
De, van gyerek (pont azért került a kampó az ajtóra). Nyilván ha megjelenik a gyerek az ajtóban, akkor szünet, nyugtatás, visszafektetés jön, majd lehet folytatni.
(Ez egy válasz erzo3 üzenetére (2024. 03. 22. péntek 08:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 22. péntek 08:52
Gondolom nincs gyereked. Vagy neked menne az ajtó elött lévő gyerek mellet ?
#913   2024. 03. 22. péntek 08:56
duplaélvezet66 duplaélvezet66
másfél szobás lakásba három gyerek mellet ment a szex évekig
(Ez egy válasz erzo3 üzenetére (2024. 03. 22. péntek 08:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 22. péntek 08:52
Gondolom nincs gyereked. Vagy neked menne az ajtó elött lévő gyerek mellet ?
#912   2024. 03. 22. péntek 08:52
erzo3 erzo3
Gondolom nincs gyereked. Vagy neked menne az ajtó elött lévő gyerek mellet ?
(Ez egy válasz twostrokeguy üzenetére (2024. 03. 21. csütörtök 16:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 21. csütörtök 16:51
Veszel egy kampós zárat, felfúrod a hálószoba ajtajára és beakasztod, mielőtt az asszonynak akasztanál be és máris nem tudja rátok nyitni a gyerek az ajtót smile
#911   2024. 03. 22. péntek 07:48
Kutyu14cm Kutyu14cm
Akinek van gyereke,az tudja,hogy mennyire tudnak hiányozni a spintán egymásnak esések,felhőtlen élvezetek. Nem segít a bezárt ajtó,ha a gyerek elkezd mögötte sírni,a reggeli kakaójáért pl.
#910   2024. 03. 22. péntek 07:13
káró káró
Itt a gyerek valószínűleg csak ürügy az asszony részéről. Ha felszerelné a zárat (gondolom eddig is be lehetett volna kulccsal zárni a szobaajtót), akkor majd az lesz a kifogás, hogy be ne zárja, mert a gyerek megijed, ha nem tud bemenni a szobába.
(Ez egy válasz twostrokeguy üzenetére (2024. 03. 21. csütörtök 16:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 21. csütörtök 16:51
Veszel egy kampós zárat, felfúrod a hálószoba ajtajára és beakasztod, mielőtt az asszonynak akasztanál be és máris nem tudja rátok nyitni a gyerek az ajtót smile
#909   2024. 03. 21. csütörtök 17:32
duplaélvezet66 duplaélvezet66
ezért csináljuk együtt és nem megcsalás
#908   2024. 03. 21. csütörtök 16:51
twostrokeguy twostrokeguy
Veszel egy kampós zárat, felfúrod a hálószoba ajtajára és beakasztod, mielőtt az asszonynak akasztanál be és máris nem tudja rátok nyitni a gyerek az ajtót smile
(Ez egy válasz Gyengéd_Férfi üzenetére (2024. 03. 21. csütörtök 12:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 21. csütörtök 12:34
Nálunk a gyermek miatti eltávolodás a gond. Nekem a szeuxuális igényem simán heti 4-5 szeretkezés, de sajna jó ha 2 hetente 1x van valami. Az is sietve, nehogy gyermekünk ránk nyisson. Pedig imádom a feleségem, de nekem ez ritka szex az ok. Emiatt is vagyok itt, hogy szeretőt keressek.
#907   2024. 03. 21. csütörtök 12:34
Gyengéd_Férfi Gyengéd_Férfi
Nálunk a gyermek miatti eltávolodás a gond. Nekem a szeuxuális igényem simán heti 4-5 szeretkezés, de sajna jó ha 2 hetente 1x van valami. Az is sietve, nehogy gyermekünk ránk nyisson. Pedig imádom a feleségem, de nekem ez ritka szex az ok. Emiatt is vagyok itt, hogy szeretőt keressek.
#906   2024. 03. 07. csütörtök 21:17
Bmwpower523 Bmwpower523
Ez egy elég érdekes téma. Én megismerkedtem egy társkereső oldalon egy csajjal akinek volt párja. Amikor ő éjszaka dolgozott mi meg dugtunk. Hétvégén meg mondta hogy megy egy barátnőjéhez közben meg nálam volt. Néha akkor hívta mikor pont szexelünk. Ez kb 2 hónapig tartott
#905   2024. 03. 07. csütörtök 17:25
Krumplisteszta Krumplisteszta
Ugy bizony. Lehet egy autonak tobb soforje vagy egy sofornek tobb autoja, ha mindenki tudtaval es beleegyezesevel tortenik, akkor nincs csalas. A fiatal, sportos kabrioban a kozepkoru kopaszodo inkabb hulyen nez ki mint sarmosan. Ideig oraig szorakoztato, de vegul mindig megbanja az ember es vissza fogja kivanni az ember a regi csaladi jarganyt, amivel osszeszoktunk, kenyelmes, ismerjuk minden gyengeseget. Nincsenek ujabb szeszelyei. lehet a fenyezese kopott, de a lelke szep. Sohasem hagy az ut mellett, mert elmulasztottunk egy meregdraga olajcseret. Mindennek a tetejere nem rohognek ki vele. Aki megis megmosolyok arra mi nezhetunk szanakozva, mert mi mar tudjuk azt amit o kesobb fog megtanulni a sajat karan.
(Ez egy válasz Fox Mulderék üzenetére (2024. 03. 07. csütörtök 14:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 07. csütörtök 14:06
Amikor sok úton, sok autót kipróbált már az ember, akkor tudja mi a szempont a választásnál. Lehet használt, sok kilóméterrel, de van benne minden, amit szeretsz: napfénytető, jó hangrendszer, fűtött bőr és még sorolhatánk. Túl lehet vele lépni a megengedett sebességet, és minden közlekedési szabályt megszeghettek, persze a következmények tudomásulvétele mellett. Kocsit cserélgetni is jó, de egy idő után egyik olyan lesz, mint a másik. Észreveszed a tervezési hibákat, gyengeségeket. A márka-típus iránti szenvedély torzítja a választás szabadságát. Csak furikázni, beülni valaki mellé és menni egy gyors kört, talán a legjobb, mégis jó ha van egy saját.
És a legfontosabb: ha félredugsz akkor valójában kamuzol, és ne csodálkozz, ha cserébe átvernek. wink
#904   2024. 03. 07. csütörtök 14:06
Fox Mulderék Fox Mulderék
Amikor sok úton, sok autót kipróbált már az ember, akkor tudja mi a szempont a választásnál. Lehet használt, sok kilóméterrel, de van benne minden, amit szeretsz: napfénytető, jó hangrendszer, fűtött bőr és még sorolhatánk. Túl lehet vele lépni a megengedett sebességet, és minden közlekedési szabályt megszeghettek, persze a következmények tudomásulvétele mellett. Kocsit cserélgetni is jó, de egy idő után egyik olyan lesz, mint a másik. Észreveszed a tervezési hibákat, gyengeségeket. A márka-típus iránti szenvedély torzítja a választás szabadságát. Csak furikázni, beülni valaki mellé és menni egy gyors kört, talán a legjobb, mégis jó ha van egy saját.
És a legfontosabb: ha félredugsz akkor valójában kamuzol, és ne csodálkozz, ha cserébe átvernek. wink
(Ez egy válasz Krumplisteszta üzenetére (2024. 03. 07. csütörtök 12:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 07. csütörtök 12:47
Elfelejted, hogy kozben te magad is korosodsz es elhasznalodsz.
#903   2024. 03. 07. csütörtök 12:47
Krumplisteszta Krumplisteszta
Elfelejted, hogy kozben te magad is korosodsz es elhasznalodsz.
(Ez egy válasz Bz1979 üzenetére (2024. 03. 07. csütörtök 09:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 07. csütörtök 09:45
A megcsalás olyan mint az autó!
Veszel egyet,vadi új, használod, törődsz vele. Ahogy korosodik, egyre kevésbé törődsz vele.
Évek elteltével ,kijön az újabb modell, szebb ,csinosabb,felszereltebb.
Vágysz a cserére….
#902   2024. 03. 07. csütörtök 12:20
Porthos61 Porthos61
Akkor mit szólna a férjed ha nem csak nőkkel kalandoznál? Akkor is ilyen megértő lenne? Azért az másabb hogy csak csajokkal kalandozó, azt én is könnyen venném ha a párom ezt csinálná. Sőt... Még biztatnám is.
(Ez egy válasz lanybsx üzenetére (2024. 03. 07. csütörtök 10:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 07. csütörtök 10:33
nálunk nincs megcsalás, a férjem tud a kalandozásaimról, ezek hölgyekkel történnek, én tudok az ő kalandjairól szintén, illetve együtt is kalandozunk, bizalom megvan nagyon nagyon - és a kalandok csak szexről szólnak, hogy mindenki érezze jól magát és élvezze a dolgokat, nem keresek én sem férjet ő sem más feleséget, imádjuk egymást, és itt jön be az, hogy ezek a kalandok nem szerelemről szólnak csak a SEX, persze IQ nélkül kizárt. Ami még lényeg hogy orgazmus orgazmus hátán smile után smile jöjjön. Persze szimpátia az kell, és kell legyen közös rezgés smile valami, de nem szerelem, érzelmi " OLYAN " oldala nincs és nem is lesz soha. Tudunk egymás dolgairól teljesen, így nem kell titkolózni- csalni- ez így a legjobb legőszintébb mindent megbeszélünk smile Mindenkinek szép napot smile
#901   2024. 03. 07. csütörtök 10:42
lanybsx lanybsx
ez így igaz smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 10. 12. szombat 01:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (875788)
2019. 10. 12. szombat 01:07
Ha a párkapcsolatban lévő pár mindkét tagjának tudtával és beleegyezésével történik, akkor nem megcsalás!
#900   2024. 03. 07. csütörtök 10:41
lanybsx lanybsx
Szerintem túlgondolod a dolgokat, túl agyas vagy.... inkább ha ilyenek gyötörnek hagyd az egészet, és a saját érdekedben hagyd inkább ki ilyen gondolatokkal a fejedben.
(Ez egy válasz batormaszturbator üzenetére (2023. 04. 13. csütörtök 12:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 04. 13. csütörtök 12:46
Van egy nő a cégnél aki rám van kattanva. Gazdag férje 2 gyereke, mindene megvan. Nekem van feleségem 1 gyerekem. Egy közös projekt kapcsán megismerkedtem egy kicsit közelebbről egy munkatárnőmmel decemberben. Jó pár nap múlva rám írt messengeren. Szót szót követett. Kiderült hogy rám van izgulva. Egyébként jó fej, értelmes, jól karbantartott MILF, aki még be is jön nekem.


Küldött képeket magáról majd minden oldalról majd minden pózban, történeteket, leírásokat az elképzelt szituációkról, hogy mi és hogyan történne, ha együtt lennénk. A férjével a házas élete elmesélése alapján nem rossz. Jó apa és férj biztos anyagi háttér.


Én nem biztatom, nem adom jelét annak hogy lehetne több is, mint beszélgetés, barátság, ismeretség.


Az én szexuális életem/házaséletem nem kifogástalan, de nem is katasztrofális, egy 14 éves házasság, elfáradt ugyan , de nincs teljes elhidegülés. Heti 1-2 összebújás. Soha nem csaltam meg senkit senkivel az eddigi kapcsolataim során. Igaz, hogy befészkelte a gondolataimba magát, és sokat gondolok rá, ez kihat az együttlétünkre nejemmel. Kicsit szégyellem magam hogy mikor vele vagyok be be villannak, a munkatársnő által küldött képek és leírások, elképzelt történetek.

Nekem ami érdekes lehet benne az a lehetőség. Amit ha azt mondom nem, akkor kihagyom. Tudom hogy nagyon megbánnám, tudom hogy lelkiismeret furdalás gyötörne. Ezért aztán nem is merek belegondolni sem. De mint "ösztönlényt", csak piszkálja a fantáziámat a dolog, de tudom hogy nincs elég vér a pucámban, s tükörképemet sem tudnám onnantól elviselni szégyenérzet nélkül. Nem, nem hiányzik ez nekem.

De egy csomó minden eszembe jutott az az ő nyomulásával kapcsolatban.

Fel is tettem neki is ezeket a kérdéseket, de nem igazán válaszolt kielégítően, így hozzátok fordulok kíváncsiságból.


1. nem fél hogy mindent elveszit? Férjét, gyerekeit, anyagi biztonságát?

2. állítása szerint volt már ilyen kapcsolata. Hogyan tud a férje szemébe nézni miután előtte együtt volt valaki mással?

3. nem lehet hogy csak egy milliomos untakozó "háziasszony" aki izgalmat keres?

4. nem fél a botránytól hogy akit kiszemel és együtt van, mindent kiborit?

5. csak egy fogadás lennék?

6. esetleg egy próba, hogy hogyan állok ellent?

7. miért? Nem vagyok se szép, se gazdag, se sármos, és inkább vagyok túlsúlyos. Egy hétköznapi pali vagyok.

8. csak szex a lényeg?

9. mi történik utána ha megtörténik, lesz még és összejárunk utána?

10. csak egy pipa vagyok a bakancslistán?


Megannyi kínzó kérdés.
#899   2024. 03. 07. csütörtök 10:39
lanybsx lanybsx
ne tessék ez is megoldás smile
(Ez egy válasz feherkalman1 üzenetére (2023. 05. 21. vasárnap 22:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 21. vasárnap 22:31
Hosszú ideig hasonló cipőben jártam, otthon havonta 1-2 dugás aztán összejöttem egy nővel aki a szexen kívül mást nem akar , mikor van egy szabad óránk jót kefélünk és megyünk haza a párunkhoz.
#898   2024. 03. 07. csütörtök 10:37
lanybsx lanybsx
smile nekem is nagyobb az étvágyam mint a férjemé smile
(Ez egy válasz scary8106 üzenetére (2024. 02. 26. hétfő 22:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 26. hétfő 22:01
Nekünk szerencsénk volt ,mert így is ismerkedtünk .Mindig sokkal nagyobb volt a szexuális étvágyam , mint férjemé .
#897   2024. 03. 07. csütörtök 10:35
lanybsx lanybsx
igen, igazad van az őszinte nyílt kommunikáció a kulcsa a dolgoknak smile és így működnek is -
(Ez egy válasz twostrokeguy üzenetére (2024. 03. 06. szerda 22:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 06. szerda 22:57
Minden attól függ, mi az egyezség a felek között, legyen férj és feleség vagy házas ember és szerető. Ha abban egyeztek meg, hogy csak egymással van szex, akkor a szex mással csalás. Ha nem egyeztek ebben meg, akkor nem csalás. Mindig a kommunikáció a kulcs...

Nem kötelező megadni a másiknak, amire vágyik. A házastársi kötelesség baromság. Megint csak arról van szó, miben egyeztek meg a felek. Ezt persze időnként újra lehet (és talán kell is) tárgyalni, ahogy változnak a felek, kell jelezni a másiknak, ha valami nem jó, nem elég...
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Tothi Tothi
Nyitás ideje: 2006. 07. 22. szombat
Üzenetek: 916db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 22. péntek
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!