Megcsalás- ki hogyan és miért csinálta/ja?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#876   2024. 02. 25. vasárnap 15:04
twostrokeguy twostrokeguy
Azt nem értem igazából, hogy miért nem akarsz válni, amikor a leírtak alapján nem jó ez a helyzet neked és 36 évesen még újra lehet kezdeni. Lehet, hogy kifogtál egy aszexuális nőt. Illetve az nem merült fel, hogy elmond neki, hogy "Nekem vannak szexuális igényeim, ha itthon nem tudom megélni őket, akkor megyek máshova"?
(Ez egy válasz Pervman87 üzenetére (2024. 02. 25. vasárnap 07:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 25. vasárnap 07:18
Okosabb nem lettem, ugyan úgy ahogy a másik 3 kezdeményezésnél aminek a célja a szexuális életünk rendbe hozatala volt. A helyzet már 2 éve változatlan, és már nem is érdekel. Csak a minta férj amit én szívesen finomítgattam oda lett. Nem sűrűn teszek extrákat a háztartásba, már nem főzök ebédet, vacsorát, nem megyek elé mindennap amikor végez a munkával, már csak néha. Nem takarítgatok unalmamba meg úgy konkréttan, mindent amit eddig csináltam csak néha teszem meg. Feszült vagyok amit nem adok ki magamból mert nem másokon fogom le vezetni a magánéleti gondjaimat, a feleségemet se terrorizálom ezért szinte állandó gyomorideggel voltam és szüntelen agyalással teltek a hónapjaim. Közben átjött az is, hogy mióta leálltam a kezdeményezésekkel, nincsenek már fura lefekvés előtti rosszullétek, extra fáradtságok. Anno mesztelen feküdt mellettem, ma már pizsibe, lábaközé gyűrt köntössel, Y pózban, feje a vállamon, egész alteste a lehető legtávolabb az enyémtől, esélyt sem adva hogy megkívánjam, bár már le eshetett neki hogy annak az időnek vége hogy én kezdeményezzek. Volt hogy felébredtem éjszak és félkómásan símogatni kezdtem, aztán felébredt és abban a pillanatban a gyomrom összerándult és át futott a gondolat hogy uh b+ mit csinálsz? Megijedtem a reakciótól és inkább elfordultam.Fizikai munka mellett napi 4 órát alszom, hajnalban már megy az első kocsmába kávézni, a szex ami letudna fárasztani igazán.

Ezt még ilyen részeletesen soha nem írtam le. Sokat olvadtam, rengeteg a szexuális probléma a házasságokban és azt is láttam hogy mindig a férfiakat hozzák ki hibás félnek. Nem törődik, nem segít, nem figyel mindig csak dugna.

Ezért inkább nem is írtam le. De most jól esett ez a pár kiírt mondat. Kértem hogy tegyük már le azt a rohadt telefont és foglalkozzunk egymással, filmezzünk, csavarogjunk, teremtsünk egy kis intimitást megint. 2 hét után már kezdett feszülten reagálni és alig várta hovy kézbe vegyem a telefonomat mert akkor ő is gyorsan telózni kezdett. Ezt is hagytam a francba, előbb-utóbb balhé lett volna belőle. Régen rossz ha kényszeríteni kell bármire is. Nem fogok elválni az tuti, ha ő majd válni akar akkor szól. Nem fogok másik házasságot kezdeni senkivel, kiábrándultam, nem hiszek már senkinek, a feleségem volt az egyetlen akiben bíztam, már benne sem. Az álmai pasija voltam, (Rendben van az énképem, nem én vagyok a Brad Pista de nem vagyok rossz pasi sem) 36 vagyok de max 30nak látszom, ő 26, szép csinos nő és semmi extra kötekedni valóm nincs vele kapcsolatban csak ha nagyon keresném, de azt meg minek. Soba sem vesztünk még össze, nem tervezek ilyet beiktatni továbbra sem. Viszont azt teszem amit sokan elítélnek, pedig többen csinálják mint azt gondolnánk, szeretőt fogok keresni.

Soha sem gondoltam volna hogy ebbe a cipőbe fogok kerűlni én is, azok alapján ahogy indult az egész. A szükségleteimet semmilyen formában nem szándékozta kielégíteni, azt is megbántam hogy elmondtam hogy menyire nyitottan gondolkozom a szexről mert azt is
#875   2024. 02. 25. vasárnap 15:01
scary8106 scary8106
Próbáltatok erről beszélgetni?
(Ez egy válasz hnnngggh üzenetére (2024. 02. 25. vasárnap 12:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 25. vasárnap 12:23
Szia, jó hogy ezeket leírtad.
Én hasonló helyzetben vagyok, 10+ éve küszködök vele, hogy a feleségem szexuális étvágya elhanyagolható az enyémhez képest és még a mindennapi érintésekre, összebújásokra sincs igénye, sokszor azért mert én attól rögtön "begerjedek".
Tavaly nyáron kiderült, hogy gyerekkorában a szülei rosszul bántak vele, nem érte abúzus, legalábbis közvetlenül nem, de soha nem tartották tiszteletben az intim szféráját, ezért sokkoló számára a gyakori testi kontaktus. Úgy értem, telejsen hasonló a helyzetünk, ha szexelünk azt élvezi, csak szinte soha nem kerül erre sor, mert nincs rá igénye. Máshogy vagyunk hangolva és ez a fajta távolságtartás szerintem akkor tud őszintén megmutatkozni, ha egy ilyen ember biztonságban, mint nálatok is, stabil házasságban él.
Nem tudom, mennyi terápia kellene ehhez hogy megváltozzon, de én nem érzem az erőt hozzá, elkönyveltem hogy ilyen. Az a legrosszabb benne, hogy nekem ő a legvonzóbb, bármikor meg tudom kívánni, de egyszerűen nem így működik a dolog.
Szóval lehet, hogy a te párodnál is hasonló pszichés okok vannak a háttérben amellett, hogy a legtöbb nő számára kevésbé fontos a szex, mint nekünk.
#874   2024. 02. 25. vasárnap 12:23
hnnngggh hnnngggh
Szia, jó hogy ezeket leírtad.
Én hasonló helyzetben vagyok, 10+ éve küszködök vele, hogy a feleségem szexuális étvágya elhanyagolható az enyémhez képest és még a mindennapi érintésekre, összebújásokra sincs igénye, sokszor azért mert én attól rögtön "begerjedek".
Tavaly nyáron kiderült, hogy gyerekkorában a szülei rosszul bántak vele, nem érte abúzus, legalábbis közvetlenül nem, de soha nem tartották tiszteletben az intim szféráját, ezért sokkoló számára a gyakori testi kontaktus. Úgy értem, telejsen hasonló a helyzetünk, ha szexelünk azt élvezi, csak szinte soha nem kerül erre sor, mert nincs rá igénye. Máshogy vagyunk hangolva és ez a fajta távolságtartás szerintem akkor tud őszintén megmutatkozni, ha egy ilyen ember biztonságban, mint nálatok is, stabil házasságban él.
Nem tudom, mennyi terápia kellene ehhez hogy megváltozzon, de én nem érzem az erőt hozzá, elkönyveltem hogy ilyen. Az a legrosszabb benne, hogy nekem ő a legvonzóbb, bármikor meg tudom kívánni, de egyszerűen nem így működik a dolog.
Szóval lehet, hogy a te párodnál is hasonló pszichés okok vannak a háttérben amellett, hogy a legtöbb nő számára kevésbé fontos a szex, mint nekünk.
(Ez egy válasz Pervman87 üzenetére (2024. 02. 25. vasárnap 07:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 25. vasárnap 07:18
Okosabb nem lettem, ugyan úgy ahogy a másik 3 kezdeményezésnél aminek a célja a szexuális életünk rendbe hozatala volt. A helyzet már 2 éve változatlan, és már nem is érdekel. Csak a minta férj amit én szívesen finomítgattam oda lett. Nem sűrűn teszek extrákat a háztartásba, már nem főzök ebédet, vacsorát, nem megyek elé mindennap amikor végez a munkával, már csak néha. Nem takarítgatok unalmamba meg úgy konkréttan, mindent amit eddig csináltam csak néha teszem meg. Feszült vagyok amit nem adok ki magamból mert nem másokon fogom le vezetni a magánéleti gondjaimat, a feleségemet se terrorizálom ezért szinte állandó gyomorideggel voltam és szüntelen agyalással teltek a hónapjaim. Közben átjött az is, hogy mióta leálltam a kezdeményezésekkel, nincsenek már fura lefekvés előtti rosszullétek, extra fáradtságok. Anno mesztelen feküdt mellettem, ma már pizsibe, lábaközé gyűrt köntössel, Y pózban, feje a vállamon, egész alteste a lehető legtávolabb az enyémtől, esélyt sem adva hogy megkívánjam, bár már le eshetett neki hogy annak az időnek vége hogy én kezdeményezzek. Volt hogy felébredtem éjszak és félkómásan símogatni kezdtem, aztán felébredt és abban a pillanatban a gyomrom összerándult és át futott a gondolat hogy uh b+ mit csinálsz? Megijedtem a reakciótól és inkább elfordultam.Fizikai munka mellett napi 4 órát alszom, hajnalban már megy az első kocsmába kávézni, a szex ami letudna fárasztani igazán.

Ezt még ilyen részeletesen soha nem írtam le. Sokat olvadtam, rengeteg a szexuális probléma a házasságokban és azt is láttam hogy mindig a férfiakat hozzák ki hibás félnek. Nem törődik, nem segít, nem figyel mindig csak dugna.

Ezért inkább nem is írtam le. De most jól esett ez a pár kiírt mondat. Kértem hogy tegyük már le azt a rohadt telefont és foglalkozzunk egymással, filmezzünk, csavarogjunk, teremtsünk egy kis intimitást megint. 2 hét után már kezdett feszülten reagálni és alig várta hovy kézbe vegyem a telefonomat mert akkor ő is gyorsan telózni kezdett. Ezt is hagytam a francba, előbb-utóbb balhé lett volna belőle. Régen rossz ha kényszeríteni kell bármire is. Nem fogok elválni az tuti, ha ő majd válni akar akkor szól. Nem fogok másik házasságot kezdeni senkivel, kiábrándultam, nem hiszek már senkinek, a feleségem volt az egyetlen akiben bíztam, már benne sem. Az álmai pasija voltam, (Rendben van az énképem, nem én vagyok a Brad Pista de nem vagyok rossz pasi sem) 36 vagyok de max 30nak látszom, ő 26, szép csinos nő és semmi extra kötekedni valóm nincs vele kapcsolatban csak ha nagyon keresném, de azt meg minek. Soba sem vesztünk még össze, nem tervezek ilyet beiktatni továbbra sem. Viszont azt teszem amit sokan elítélnek, pedig többen csinálják mint azt gondolnánk, szeretőt fogok keresni.

Soha sem gondoltam volna hogy ebbe a cipőbe fogok kerűlni én is, azok alapján ahogy indult az egész. A szükségleteimet semmilyen formában nem szándékozta kielégíteni, azt is megbántam hogy elmondtam hogy menyire nyitottan gondolkozom a szexről mert azt is
#873   2024. 02. 25. vasárnap 10:15
scary8106 scary8106
Nálunk hasonló volt a helyzet , de én odaálltam a férjem elé. Ő is meglehetősen potens , de azért minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek és néha kell a változatosság.
(Ez egy válasz Pervman87 üzenetére (2024. 02. 25. vasárnap 07:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 25. vasárnap 07:18
Okosabb nem lettem, ugyan úgy ahogy a másik 3 kezdeményezésnél aminek a célja a szexuális életünk rendbe hozatala volt. A helyzet már 2 éve változatlan, és már nem is érdekel. Csak a minta férj amit én szívesen finomítgattam oda lett. Nem sűrűn teszek extrákat a háztartásba, már nem főzök ebédet, vacsorát, nem megyek elé mindennap amikor végez a munkával, már csak néha. Nem takarítgatok unalmamba meg úgy konkréttan, mindent amit eddig csináltam csak néha teszem meg. Feszült vagyok amit nem adok ki magamból mert nem másokon fogom le vezetni a magánéleti gondjaimat, a feleségemet se terrorizálom ezért szinte állandó gyomorideggel voltam és szüntelen agyalással teltek a hónapjaim. Közben átjött az is, hogy mióta leálltam a kezdeményezésekkel, nincsenek már fura lefekvés előtti rosszullétek, extra fáradtságok. Anno mesztelen feküdt mellettem, ma már pizsibe, lábaközé gyűrt köntössel, Y pózban, feje a vállamon, egész alteste a lehető legtávolabb az enyémtől, esélyt sem adva hogy megkívánjam, bár már le eshetett neki hogy annak az időnek vége hogy én kezdeményezzek. Volt hogy felébredtem éjszak és félkómásan símogatni kezdtem, aztán felébredt és abban a pillanatban a gyomrom összerándult és át futott a gondolat hogy uh b+ mit csinálsz? Megijedtem a reakciótól és inkább elfordultam.Fizikai munka mellett napi 4 órát alszom, hajnalban már megy az első kocsmába kávézni, a szex ami letudna fárasztani igazán.

Ezt még ilyen részeletesen soha nem írtam le. Sokat olvadtam, rengeteg a szexuális probléma a házasságokban és azt is láttam hogy mindig a férfiakat hozzák ki hibás félnek. Nem törődik, nem segít, nem figyel mindig csak dugna.

Ezért inkább nem is írtam le. De most jól esett ez a pár kiírt mondat. Kértem hogy tegyük már le azt a rohadt telefont és foglalkozzunk egymással, filmezzünk, csavarogjunk, teremtsünk egy kis intimitást megint. 2 hét után már kezdett feszülten reagálni és alig várta hovy kézbe vegyem a telefonomat mert akkor ő is gyorsan telózni kezdett. Ezt is hagytam a francba, előbb-utóbb balhé lett volna belőle. Régen rossz ha kényszeríteni kell bármire is. Nem fogok elválni az tuti, ha ő majd válni akar akkor szól. Nem fogok másik házasságot kezdeni senkivel, kiábrándultam, nem hiszek már senkinek, a feleségem volt az egyetlen akiben bíztam, már benne sem. Az álmai pasija voltam, (Rendben van az énképem, nem én vagyok a Brad Pista de nem vagyok rossz pasi sem) 36 vagyok de max 30nak látszom, ő 26, szép csinos nő és semmi extra kötekedni valóm nincs vele kapcsolatban csak ha nagyon keresném, de azt meg minek. Soba sem vesztünk még össze, nem tervezek ilyet beiktatni továbbra sem. Viszont azt teszem amit sokan elítélnek, pedig többen csinálják mint azt gondolnánk, szeretőt fogok keresni.

Soha sem gondoltam volna hogy ebbe a cipőbe fogok kerűlni én is, azok alapján ahogy indult az egész. A szükségleteimet semmilyen formában nem szándékozta kielégíteni, azt is megbántam hogy elmondtam hogy menyire nyitottan gondolkozom a szexről mert azt is
#872   2024. 02. 25. vasárnap 07:18
Pervman87 Pervman87
Okosabb nem lettem, ugyan úgy ahogy a másik 3 kezdeményezésnél aminek a célja a szexuális életünk rendbe hozatala volt. A helyzet már 2 éve változatlan, és már nem is érdekel. Csak a minta férj amit én szívesen finomítgattam oda lett. Nem sűrűn teszek extrákat a háztartásba, már nem főzök ebédet, vacsorát, nem megyek elé mindennap amikor végez a munkával, már csak néha. Nem takarítgatok unalmamba meg úgy konkréttan, mindent amit eddig csináltam csak néha teszem meg. Feszült vagyok amit nem adok ki magamból mert nem másokon fogom le vezetni a magánéleti gondjaimat, a feleségemet se terrorizálom ezért szinte állandó gyomorideggel voltam és szüntelen agyalással teltek a hónapjaim. Közben átjött az is, hogy mióta leálltam a kezdeményezésekkel, nincsenek már fura lefekvés előtti rosszullétek, extra fáradtságok. Anno mesztelen feküdt mellettem, ma már pizsibe, lábaközé gyűrt köntössel, Y pózban, feje a vállamon, egész alteste a lehető legtávolabb az enyémtől, esélyt sem adva hogy megkívánjam, bár már le eshetett neki hogy annak az időnek vége hogy én kezdeményezzek. Volt hogy felébredtem éjszak és félkómásan símogatni kezdtem, aztán felébredt és abban a pillanatban a gyomrom összerándult és át futott a gondolat hogy uh b+ mit csinálsz? Megijedtem a reakciótól és inkább elfordultam.Fizikai munka mellett napi 4 órát alszom, hajnalban már megy az első kocsmába kávézni, a szex ami letudna fárasztani igazán.

Ezt még ilyen részeletesen soha nem írtam le. Sokat olvadtam, rengeteg a szexuális probléma a házasságokban és azt is láttam hogy mindig a férfiakat hozzák ki hibás félnek. Nem törődik, nem segít, nem figyel mindig csak dugna.

Ezért inkább nem is írtam le. De most jól esett ez a pár kiírt mondat. Kértem hogy tegyük már le azt a rohadt telefont és foglalkozzunk egymással, filmezzünk, csavarogjunk, teremtsünk egy kis intimitást megint. 2 hét után már kezdett feszülten reagálni és alig várta hovy kézbe vegyem a telefonomat mert akkor ő is gyorsan telózni kezdett. Ezt is hagytam a francba, előbb-utóbb balhé lett volna belőle. Régen rossz ha kényszeríteni kell bármire is. Nem fogok elválni az tuti, ha ő majd válni akar akkor szól. Nem fogok másik házasságot kezdeni senkivel, kiábrándultam, nem hiszek már senkinek, a feleségem volt az egyetlen akiben bíztam, már benne sem. Az álmai pasija voltam, (Rendben van az énképem, nem én vagyok a Brad Pista de nem vagyok rossz pasi sem) 36 vagyok de max 30nak látszom, ő 26, szép csinos nő és semmi extra kötekedni valóm nincs vele kapcsolatban csak ha nagyon keresném, de azt meg minek. Soba sem vesztünk még össze, nem tervezek ilyet beiktatni továbbra sem. Viszont azt teszem amit sokan elítélnek, pedig többen csinálják mint azt gondolnánk, szeretőt fogok keresni.

Soha sem gondoltam volna hogy ebbe a cipőbe fogok kerűlni én is, azok alapján ahogy indult az egész. A szükségleteimet semmilyen formában nem szándékozta kielégíteni, azt is megbántam hogy elmondtam hogy menyire nyitottan gondolkozom a szexről mert azt is
#871   2024. 02. 25. vasárnap 07:14
Pervman87 Pervman87
Bár én soha senkinek nem panaszkodom, nem beszélem ki a magánéletemet, de lehet hogy jól esik kicsit kiírni magamból azt ami van. Első pillanattól kezdve egy hullámhosszon vagyok a feleségemmel, mindig minden olyan természetesen módon ment. Ezért is vettem feleségül, meg sokszor hallottam tőle amikor valaki házaséletbeli problémáiról hallottunk, hogy ilyen velünk nem lesz soha, miénk nem lesz sablon házasság. Mi mindig mindent megbeszélünk nem úgy mint a többség. Ez ment is egy darabig, sőt most is megy mert kizárólag egyetlen dolgot vett ki a feleségem az életünkből, az a szex.

Fel figyeltem arra hogy mindig én kezdeményezek, ezzel nem is volt soha probléma de elkezdtem a szerelem vakságából azt is észre venni hogy azért le adja a jeleket arra hogy, nem is tudom hogy fogalmazzam meg de a lényeg hogy gyere akkor és csináld. Minimum 2 orgazmus minden aktusnál ezért úgy gondoltam hogy nem teszek rosszat azzal hogy kezdeményezek a feleségemnél.

De amikor ezeket a jeleket észre vettem, erőt vettem magamon és magamon kezdtem el segíteni annak érdekéven hogy kiderítsem miennyi az ő igénye. 2 hónapig ment a cölibátus majd elővettem a témát.

Persze a házasságunk filozófiájához hűen, teljesen normálisan elkezdtem neki megemlíteni hogy tudja e mikkr voltunk együtt utólnára. Nem tudta. 2 hónapja. Ennyire számon tartod?

Tudni kell hogy én egy eléggé aktív pasi vagyok, heti 10et is bírok de nyílván a saját potenciámat soha sem erőltettem rá, úgy vettem észre hogy neki elég a heti 2-3 ezért ehhez is tartottam magam, ezen nem volt hiszti. Nyitottan állok a szexhez és a szexuális kutúrám is igen magas, nem zárkózom el a oerverzióktól, extráktól, kiegészítőktől és kísérletezésektől. Mindig is ilyen voltam. De soha semmit nem kényszerítettem egyik partneremre sem, nyílván a feleségemre sem. Van bilincs, vibrátor meg ez-az a szekrényben amiket együtt vettünk. Kb 2 éve ott eszi a fene a szekrény mélyén.

Kezdeményeztem egy beszélgetés amiben elmondtam hogy szerintem van egy kis problémánk és szeretném megbeszélni.

Nem volt teljesen elzárkózva, de túlzott nyitottságot sem mutatott.

Mondtam neki hogy teljes mértékben tisztában vagyok vele hogy a nő amilyen csodálatos, olyan bónyolult is néha.

Ki tértem mindenre: Mondja meg ha valamit rosszúl csinálok akár a szexben akár az érzelmi vagy férj szerepem betöltésében mert én szívesen változtatok a nem tetsző dolgokon, nem esik nehezemre. Semmi, minden oké. Akkor nem szeretsz már? De igen.Van valami mentális vagy egészségügyi problémád amiről nem tudok? Nincs. Vannak szexuális vágyaid amiket nem mersz elmondani? (lehetsz lánnyal nélkülem vagy velem, mindegy. Kereshetünk pasit 3.nak vagy párt, bármit amit szeretnél én nyitott leszek rá hidd el. Nem kell ilyen. Akkor van más pasi a képben? Azt is elmondhatod tudod hogy nem én vagyok az aki ezért agyon ver csak jó lenne tudnom már valamit. Nincs senki téged szeretlek.

Okosabb nem lettem, ugyan úgy ahogy a másik 3 kezdeményezésnél aminek a célja a szexuális életünk r
#870   2024. 02. 24. szombat 13:44
scary8106 scary8106
A hogyan kérdésre csak annyit , hogy igen széles a megoldások tárháza .
#869   2024. 02. 24. szombat 13:40
scary8106 scary8106
Ez eléggé sok élű penge. A pasi egyszerű . Tele poci , üres zacsi . Amúgy szeretet , törődés és testiség hiánya az alap ok.
#868   2024. 02. 23. péntek 10:06
lanybsx lanybsx
nálunk ilyenről nincs szó, mindent IS megbeszélünk, és nem korlátozzuk egymást- egymás vágyait,
#867   2023. 12. 29. péntek 19:45
Chaba5X Chaba5X
Nem feltétlenül gondolnám, hogy minden férfit a vadászösztön hajt.
A mi esetünkben egyszerűen a vérmérséklet különbség a probléma. Én pl. 3x 4x annyi szexet kívánok, mint a párom. Egy darabig próbáltam önkielégítéssel orvosolni a problémát, de ez egy idő után kevés volt, több testikontaktusra vágytam
#866   2023. 12. 18. hétfő 15:55
Lingamos Lingamos
Az ex feleségemet azért csaltam,mert kevés volt otthon a szex,meg mert imádtam hódítani. A mostani mellett eszembe sem jut. Sőt inkább az izgatott ha Ő volt mással. De az meg az én kérésemre történt. vigyor2
#865   2023. 10. 29. vasárnap 05:21
yamaha yamaha
A legfontosabbat mondtad ki ! A nő érezze, hogy Nő, a férfi érezze, hogy Férfi !
(Ez egy válasz scary8106 üzenetére (2023. 10. 28. szombat 22:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 10. 28. szombat 22:47
Javarészt vágyak kielégítése . Ennek oka lehet akár monoton szexuális élet, vagy hogy a nő nem érzi magát nőnek a pasi mellett.
#864   2023. 10. 28. szombat 22:47
scary8106 scary8106
Javarészt vágyak kielégítése . Ennek oka lehet akár monoton szexuális élet, vagy hogy a nő nem érzi magát nőnek a pasi mellett.
#863   2023. 10. 28. szombat 10:05
A_Felszemu_Hatlovetu A_Felszemu_Hatlovetu
Szerintem ez mindket nem eseteben evolucios okokra vezetheto vissza. A ferfiakban azert van meg a “vadaszoszton”, mert a fajfenntartas miatt minel tobb helyre kell szetszorni a magokat, hogy minel tobb utod legyen. Nok eseteben pedig nyilvan az erosebb, dominansabb ferfiakhoz vonzodnak.
Mostani tarsadalmunk talalta ki ezt a monogamia dolgot, de szerintem az ember nem monogam fajta. Sokan hazasok, vagy elnek parkapcsolatban, de sok esetben megy a jobbra-balra kefelgetes. Illetve - amint azt pl ez a weboldal is mutatja - szamos esetben parok egyutt vonnak be egy harmadikat. Habar vannak olyanok, akik kepesek a monogamia szabalyait betartani, szerintem szinte mindenki fantazial masokrol - kollegarol, baratrol, vagy akar valami szinesznorol. Viszont az, hogyha valaki osszevissza kefel mindenkivel es nem kepes megallapodni (es itt nem arra gondolok, hogy - ahogy szoktak irni - etikus nem-monogam kapcsolatban van) hosszabb tavon valaki mellett, az mar inkabb kapcsolati / parkapcsolati problema az ember lelkeben, semmint a meggyozodes a poligamiaban.
#862   2023. 10. 27. péntek 15:58
X Törölt felhasználó (4723420)
Kit csalt meg barátnője,felesége...s hogyan?
#861   2023. 10. 26. csütörtök 16:51
GirlforFoursome GirlforFoursome
Bem biztos hogy minden férfit a vadászösztön hajtja. Aki sok nőt próval levadaszni azt igen, de lehet lelki oka is.
#860   2023. 10. 26. csütörtök 05:22
kuros01 kuros01
A férfit vadász ösztön hajtja. De van aki elnyomja és van aki probàlja elnyomni de nem tudja és hajtja valami. De amikor a célhoz érne meggondolja magát vagy megy tovább az pedig partner függő is lehet.
#859   2023. 10. 25. szerda 23:19
Pali92 Pali92
Volt valami előjel? Vagy csak a beszálló srác próbálkozott be a hölgynél, de a hölgy nem akarta?
(Ez egy válasz buszosati01 üzenetére (2023. 10. 25. szerda 21:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 10. 25. szerda 21:59
Volt!!!
#858   2023. 10. 25. szerda 21:59
buszosati01 buszosati01
Volt!!!
(Ez egy válasz házifiu34 üzenetére (2023. 10. 25. szerda 20:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 10. 25. szerda 20:48
Van itt olyan pasi aki bevett 3 nak egy idegent felesége kényeztetésére de a felesége a háta mögött is kavart a bevett taggal?Mert rávette a pasi hogy talizzanak csak ők ketten és aztán lebukott az asszony?

XXXXXXXXXXXXXXXXXX moderálva!
#857   2023. 10. 25. szerda 20:48
házifiu34 házifiu34
Van itt olyan pasi aki bevett 3 nak egy idegent felesége kényeztetésére de a felesége a háta mögött is kavart a bevett taggal?Mert rávette a pasi hogy talizzanak csak ők ketten és aztán lebukott az asszony?

XXXXXXXXXXXXXXXXXX moderálva!
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Tothi Tothi
Nyitás ideje: 2006. 07. 22. szombat
Üzenetek: 916db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 22. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!