Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

................................
Kedves férfiak! Ahogy elnézegettem, tényleg nem sok nő társam adott erre választ, pedig láthatóan nagy erre az igény nálatok. Mondjuk a válasz is logikus, csak nem igazán irja senki. Mért nem szopik minden lány? Többnyire egyszerü oka van. Tisztálokdási, higéniai hiányosságok. Mint pl.: sok, vagy ápolatlan szőrzet, mosdatlanság, szag. Csunya, farkinca. Multban szerzett rossz élmények, illetve azok a pasik akik azt képzelik, hogy mi nők szeretjük és biztos felizgulunk attól ha fuldoklásik, hányásik basszák a szánkat. Ezt senki nem szereti. És most tegyétek fel magatoknak azt a kérdést, hogy forditott esetben ti férfiak, ezek fügvényémen nyalnátok?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#783   2023. 11. 05. vasárnap 06:39
Indy27 Indy27
Lehetnek rossz tapasztalatok. Lehet valós félelme akár azért is, mert nem higiénikus számára. Lehetett már kellemetlensége belőle. Egy életre el mehet a kedve valakinek tőle, ha egy fertőző betegséget elkap. Én el tudom fogadni, ha valaki azt mondja nem. (Ezért lehet jó az ízesített gumi) Persze fele annyit fog érni a szex, de nem lehet erőltetni a dolgot. Az nekem már erőszak.
#782   2023. 10. 29. vasárnap 15:44
GirlforFoursome GirlforFoursome
Exem az előző pasija miatt nem szerette az orális szexet se igy se úgy. Idő és türelem kellett, majd ráérzett. Hogy nekem mennyire jó és őt is mennyire izgatja nagy kemén, eres farkam a puncijának izgatásában isnodáig fejlődtünk, hogy szinte minden alkalommal rendkívül sokat fröcskölve élvezett. Büszkeség ennyit fejlődni egy lánnyal
#781   2023. 10. 29. vasárnap 08:12
viking1988 viking1988
Nekem nem az a fontos,hogy "kényszerből" csinálja. Azzal nem leszek boldogabb. Ha viszont élvezettel csinálja, attól megbolondulok smile az ha valaki nem kívánja a farkam, az elég elszomorító. Mármint lelkileg esik szarul. Viszont volt olyan csajom is, aki előttem soha nem szopott le senkit,engem viszont már az első együttlétkor. Igaz,nem volt valami ügyes, de jól esett mikor elmondhatatlanul,hogy én voltam ebben az első neki. Azt mondta, hogy annyira gyönyörű a farkam, és olyan szexin borotválom (akkor épp fazonos volt - egy téglalapot hagytam meg fölötte, máshol pedig csupasz volt) hogy nem bírt neki ellenállni smile imádott szopni, a sokadik alkalommal már egész jól csinálta. De volt olyan is,aki egyáltalán nem szopott le :( szerencsére ezek a gondok megszűntek. A feleségem mindig is szeretett szopni,már előttem is. Fantasztikusan csinálja, mar az első alkalommal is csodálatos volt (igaz,neki bőven volt benne gyakorlata)gond nélkül le is torkozza (igaz nem valami nagy nekem). Ő például baromira benedvesedik a szopástól. Élvezettel csinálja,felizgul tőle. Szerintem ez így tökéletes. Én ugyanilyen izgalommal nyalom ki a gyönyörű punciját. El se tudom képzelni hogy ne állna végig a farkam miközben nyálam.
(Ez egy válasz scary8106 üzenetére (2023. 10. 29. vasárnap 00:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 10. 29. vasárnap 00:17
Ha igazán szereted ,megteszed ....
#780   2023. 10. 29. vasárnap 05:15
yamaha yamaha
Azt gondolom, hogy mindenkinek megvan a saját egyénisége, szexben is. Vagy megtalálja az ember a partnerét aki hasonló, azonos vele vagy nem, Aki viszonosságot vár el mindenben, az könnyen csalódhat. A kommunikáció az fontos, de ha nem jut dűlőre a történet tovább kell lépni. Lehet húzni, nyúzni de az soha nem belülről jövő, az öröm szerzés a cél !!!!
#779   2023. 10. 29. vasárnap 00:17
scary8106 scary8106
Ha igazán szereted ,megteszed ....
(Ez egy válasz viking1988 üzenetére (2023. 10. 29. vasárnap 00:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 10. 29. vasárnap 00:10
Szerintem amúgy nem elfogadható (legalábbis számomra) ha nem szopik egy lány. Volt olyan kapcsolatom,ahol nem szopott le sosem a csaj, azt sem engedte,hogy kinyaljam. Eléggé hiányosnak éreztem így a nem életünket. Aztán visszaadta a sors,mert következő hosszabb távú csajaim, főként a Feleségem imadott/imád szopni. Én pedig nyalni imádok smile
#778   2023. 10. 29. vasárnap 00:10
viking1988 viking1988
Szerintem amúgy nem elfogadható (legalábbis számomra) ha nem szopik egy lány. Volt olyan kapcsolatom,ahol nem szopott le sosem a csaj, azt sem engedte,hogy kinyaljam. Eléggé hiányosnak éreztem így a nem életünket. Aztán visszaadta a sors,mert következő hosszabb távú csajaim, főként a Feleségem imadott/imád szopni. Én pedig nyalni imádok smile
#777   2023. 10. 28. szombat 23:17
scary8106 scary8106
Egyet értek
(Ez egy válasz Anna900 üzenetére (2023. 10. 28. szombat 17:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 10. 28. szombat 17:03
Ha valaki nem szeretne nyalni, annak én sem kapom be. Ha pedig nincs orális szex, akkor szex sincs. Én ilyen gonosz vagyok smile A 24 valóban jó nagy méret, és egy jó pasinál én sem csak az elejével játszanék smile smile
#776   2023. 10. 28. szombat 17:13
yamaha yamaha
Teljesen elfogadható érv!
(Ez egy válasz Anna900 üzenetére (2023. 10. 28. szombat 17:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 10. 28. szombat 17:03
Ha valaki nem szeretne nyalni, annak én sem kapom be. Ha pedig nincs orális szex, akkor szex sincs. Én ilyen gonosz vagyok smile A 24 valóban jó nagy méret, és egy jó pasinál én sem csak az elejével játszanék smile smile
#775   2023. 10. 28. szombat 17:03
Anna900 Anna900
Ha valaki nem szeretne nyalni, annak én sem kapom be. Ha pedig nincs orális szex, akkor szex sincs. Én ilyen gonosz vagyok smile A 24 valóban jó nagy méret, és egy jó pasinál én sem csak az elejével játszanék smile smile
#774   2023. 10. 28. szombat 11:35
yamaha yamaha
Egyszerűen van olyan aki nem szereti, és nem is akarja megszeretni. Túl kell lépni rajta: Nekem van olyan barátom aki nem szeret nyalni, hiába beszélek vele, egyébként 24 cm- farka van, és nem szereti ha nyalogatják a végét, mert ő beleszeretné rakni a hölgy szájába, de erre még nem volt példa.
#773   2023. 10. 28. szombat 11:00
Angyal78 Angyal78
Szomorú, hogy ennyire nem volt a párjával bizalmi viszonyban, hogy egyszerűen lekommunikálja ezeket.
Ezért is fura kontraszt számomra, hogy ő javasolta a tematikus helyet a férjnek.
Mindenesetre egy bilincset adtam volna ajándékba wink
(Ez egy válasz Csakegypasi40 üzenetére (2023. 10. 11. szerda 14:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 10. 11. szerda 14:01
Igazán témába illő két hete zajlódó történetem.
2015-ben adott egy 19 éves békési lány, aki megismerkedik élete pasijával, nekiadja szüzességét, egymásba szeretnek, nem csalja meg (eszébe se jut), összeházasodnak, 2 gyereket szül neki. Férje egyre jobban hajszolja a pénzt, túlórákat is vállal, kezdenek elhidegülni, de a gyerekek és a szex egyben tartja őket. A feleség barátnője elmeséli, hogy járt egy sextematikus helyen Csongrád megyében, párok-csajok-pasik járnak le. A kapcsolatuk fűszerezése és feldobása érdekében elmennek közösen a férjjel, de épp gyenguszabb bulit fogtak ki, csak 8-10en voltak, nem igazán volt sok minden. Az említett barátnő említi, hogy van tematikus oldal ahol foghatna szeretőt magának anonim alkalmakra a feleség. Na itt jövök képbe én, szeptember közepén kezdtük el szervezni, szept végén és tegnap lett belőle repeta. Én voltam a szerencsés 3-ik pasi a feleség életében (az említett csongrádi bulin akadt egy igencsak felejtős pasija). Masszázzsal indult, de elég gyorsan beindultak az események, szex lett belőle. Már masszázs alatt kiderült, hogy eleinte érdekelte, izgatta a szopcsizás, de mára szinte teljesen kihalt a kapcsolatukból, mert 2020 óta a férje inkább erőszakosabban, torkoztatva szerette szopcsiztatni, amit a feleség nem akart, így már nem igazán szereti, ha a szájába adja, mert félelme előbújik... Első alkalommal Én sem kaptam meg a száját, ódzkodott, nem akarta. Én persze nem erőltettem, legyen anélkül. Második alkalmunk is masszázzsal indult, miközben beszélgettünk a franciáról és elmondta, adjunk neki esélyt, szeretné ujra átélni, mert anno 2015-2020 közt bevallottan szerette a dolgot, de legyek türelmes... Én az évek-évtizedek tapasztalatával hanyatt feküdtem, kibilincseltem magam, és mondtam neki, kapja be a farkam, se a fejét nem fogom ráhúzni (ezért kellett a bilincs), se a csípőm nem fogom emelni, olyan tempóban és addig csinálja, amíg neki jól esik... Hát isteni franciát kaptam, melyben rá kellett szóljak, vagy álljon le, vagy ne lepődjön meg ha szájába élvezek, mert nagyon jóóóó. Ő azt felelte, szereti az ízét, élvezzek. Meg is történt 2-3 percen belül.hát bizony élvezte, le is nyelte mindet. Ma háromszor írt viberen hogy mennyire köszöni, hogy újra szopcsizhatott és úgy ahogy ő szereti... Szóval mi férfiak is elronthatjuk az amúgy franciakedvelő nők "szórakozását". Most hétvégén lehet ismételnek a férjével egy tematikus szórakozóhelyen, ha a férj is belemegy, mert a feleség már döntött, ő menne...VALAMI kiszabadult Pandora szelencéjéből, örülök, hogy Általam.
#772   2023. 10. 26. csütörtök 20:17
istike13 istike13
Az én feleségem is nagyon sokáig csak a makkomat szopta és nagyon vigyázott rá, hogy kézzel fejezze be. Aztán kiderült, hogy az exe barom módjára mélytorkoztatta meg nyelette vele a spermáját, rányomta a fejét... szóval nagyon rossz emlékei voltak a szopásról. Miután ezt megbeszéltük egyre inkább nyitottabb lett a dologra, most már nekem is magától tövig szopja a farkamat és nyeli a spermámat - és ami a legérdekesebb, hogy élvezettel csinálja és látszik, hogy van gyakorlata benne smile
(Ez egy válasz Csakegypasi40 üzenetére (2023. 10. 11. szerda 14:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 10. 11. szerda 14:01
Igazán témába illő két hete zajlódó történetem.
2015-ben adott egy 19 éves békési lány, aki megismerkedik élete pasijával, nekiadja szüzességét, egymásba szeretnek, nem csalja meg (eszébe se jut), összeházasodnak, 2 gyereket szül neki. Férje egyre jobban hajszolja a pénzt, túlórákat is vállal, kezdenek elhidegülni, de a gyerekek és a szex egyben tartja őket. A feleség barátnője elmeséli, hogy járt egy sextematikus helyen Csongrád megyében, párok-csajok-pasik járnak le. A kapcsolatuk fűszerezése és feldobása érdekében elmennek közösen a férjjel, de épp gyenguszabb bulit fogtak ki, csak 8-10en voltak, nem igazán volt sok minden. Az említett barátnő említi, hogy van tematikus oldal ahol foghatna szeretőt magának anonim alkalmakra a feleség. Na itt jövök képbe én, szeptember közepén kezdtük el szervezni, szept végén és tegnap lett belőle repeta. Én voltam a szerencsés 3-ik pasi a feleség életében (az említett csongrádi bulin akadt egy igencsak felejtős pasija). Masszázzsal indult, de elég gyorsan beindultak az események, szex lett belőle. Már masszázs alatt kiderült, hogy eleinte érdekelte, izgatta a szopcsizás, de mára szinte teljesen kihalt a kapcsolatukból, mert 2020 óta a férje inkább erőszakosabban, torkoztatva szerette szopcsiztatni, amit a feleség nem akart, így már nem igazán szereti, ha a szájába adja, mert félelme előbújik... Első alkalommal Én sem kaptam meg a száját, ódzkodott, nem akarta. Én persze nem erőltettem, legyen anélkül. Második alkalmunk is masszázzsal indult, miközben beszélgettünk a franciáról és elmondta, adjunk neki esélyt, szeretné ujra átélni, mert anno 2015-2020 közt bevallottan szerette a dolgot, de legyek türelmes... Én az évek-évtizedek tapasztalatával hanyatt feküdtem, kibilincseltem magam, és mondtam neki, kapja be a farkam, se a fejét nem fogom ráhúzni (ezért kellett a bilincs), se a csípőm nem fogom emelni, olyan tempóban és addig csinálja, amíg neki jól esik... Hát isteni franciát kaptam, melyben rá kellett szóljak, vagy álljon le, vagy ne lepődjön meg ha szájába élvezek, mert nagyon jóóóó. Ő azt felelte, szereti az ízét, élvezzek. Meg is történt 2-3 percen belül.hát bizony élvezte, le is nyelte mindet. Ma háromszor írt viberen hogy mennyire köszöni, hogy újra szopcsizhatott és úgy ahogy ő szereti... Szóval mi férfiak is elronthatjuk az amúgy franciakedvelő nők "szórakozását". Most hétvégén lehet ismételnek a férjével egy tematikus szórakozóhelyen, ha a férj is belemegy, mert a feleség már döntött, ő menne...VALAMI kiszabadult Pandora szelencéjéből, örülök, hogy Általam.
#771   2023. 10. 13. péntek 15:22
zalaii zalaii
én imádom de nem elvárás..ha kelletlenül csinálná akkor inkább ne is tegye..ezt vallom
#770   2023. 10. 13. péntek 11:36
duplaélvezet66 duplaélvezet66
imádja
#769   2023. 10. 13. péntek 11:29
Bmwpower523 Bmwpower523
Sziasztok! Nálunk nem volt soha gond hogy a szájával elégítsen ki. Szerette és élvezte is és minden további nélkül élvezhettem a szájába is.
#768   2023. 10. 11. szerda 20:49
X Törölt felhasználó (4718590)
érdekes, és ha nem is mindennapos, de talán nem is ritka a sztorid! basszus, mindig, mindennek oka kell legyen, és hát van is! köszönöm, hogy megírtad, köszönöm, hogy elgondolkodtattál!
(Ez egy válasz Jhon_Hunt üzenetére (2023. 10. 06. péntek 16:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 10. 06. péntek 16:19
Mert mondjuk nem szereti. Ha nem egyezik az igényed a partnereddel minek vagy vele? Szánalmas ez a játék. Ha az elején nem volt szopás, minek választottad? Ha meg évek alatt elkopott a szenvedély annak is meg van az oka. 10 évig voltam házas, nyolcadik évben egyre kevesebb lett a szex, a szopás is elmaradt. Pedig igazi faszimádó volt. Fél év szenvedés után leültettem és elmondtam így nem oké. Nekem kell a szex a szenvedély. Tartsak szeretőt akkor ez volt a válasz. Egy évig ment, kisebb nagyobb ajtócsapkodással, pedig ő ajánlotta. Elváltunk villám gyorsan. Vagyonmegosztásnál az ügyvédje elém tette az ajánlatot. Korrektül felmérve az ingatlan és ingóság értékét. Fele kp-ban boritékolva mellette az átvételi elismervény. Aláírtam. Két hónapra rá kiderült szeretője volt 6 éve. Párhuzamosan keféltük éveken át.Két évet éltek együtt a közösen teremtett otthonunkba. Majd jött egy fiatal ambiciózus nő és vitte a férfit. Az egyenes út mindig egyszerűbb, még ha fájdalmas is.Ha már nincs közös érdeklődés menni kell.
#767   2023. 10. 11. szerda 19:09
duplaélvezet66 duplaélvezet66
Nálunk jól müködik
#766   2023. 10. 11. szerda 14:01
Csakegypasi40 Csakegypasi40
Igazán témába illő két hete zajlódó történetem.
2015-ben adott egy 19 éves békési lány, aki megismerkedik élete pasijával, nekiadja szüzességét, egymásba szeretnek, nem csalja meg (eszébe se jut), összeházasodnak, 2 gyereket szül neki. Férje egyre jobban hajszolja a pénzt, túlórákat is vállal, kezdenek elhidegülni, de a gyerekek és a szex egyben tartja őket. A feleség barátnője elmeséli, hogy járt egy sextematikus helyen Csongrád megyében, párok-csajok-pasik járnak le. A kapcsolatuk fűszerezése és feldobása érdekében elmennek közösen a férjjel, de épp gyenguszabb bulit fogtak ki, csak 8-10en voltak, nem igazán volt sok minden. Az említett barátnő említi, hogy van tematikus oldal ahol foghatna szeretőt magának anonim alkalmakra a feleség. Na itt jövök képbe én, szeptember közepén kezdtük el szervezni, szept végén és tegnap lett belőle repeta. Én voltam a szerencsés 3-ik pasi a feleség életében (az említett csongrádi bulin akadt egy igencsak felejtős pasija). Masszázzsal indult, de elég gyorsan beindultak az események, szex lett belőle. Már masszázs alatt kiderült, hogy eleinte érdekelte, izgatta a szopcsizás, de mára szinte teljesen kihalt a kapcsolatukból, mert 2020 óta a férje inkább erőszakosabban, torkoztatva szerette szopcsiztatni, amit a feleség nem akart, így már nem igazán szereti, ha a szájába adja, mert félelme előbújik... Első alkalommal Én sem kaptam meg a száját, ódzkodott, nem akarta. Én persze nem erőltettem, legyen anélkül. Második alkalmunk is masszázzsal indult, miközben beszélgettünk a franciáról és elmondta, adjunk neki esélyt, szeretné ujra átélni, mert anno 2015-2020 közt bevallottan szerette a dolgot, de legyek türelmes... Én az évek-évtizedek tapasztalatával hanyatt feküdtem, kibilincseltem magam, és mondtam neki, kapja be a farkam, se a fejét nem fogom ráhúzni (ezért kellett a bilincs), se a csípőm nem fogom emelni, olyan tempóban és addig csinálja, amíg neki jól esik... Hát isteni franciát kaptam, melyben rá kellett szóljak, vagy álljon le, vagy ne lepődjön meg ha szájába élvezek, mert nagyon jóóóó. Ő azt felelte, szereti az ízét, élvezzek. Meg is történt 2-3 percen belül.hát bizony élvezte, le is nyelte mindet. Ma háromszor írt viberen hogy mennyire köszöni, hogy újra szopcsizhatott és úgy ahogy ő szereti... Szóval mi férfiak is elronthatjuk az amúgy franciakedvelő nők "szórakozását". Most hétvégén lehet ismételnek a férjével egy tematikus szórakozóhelyen, ha a férj is belemegy, mert a feleség már döntött, ő menne...VALAMI kiszabadult Pandora szelencéjéből, örülök, hogy Általam.
#765   2023. 10. 06. péntek 19:36
emre33 emre33
Nők nagyészének is szüksége van a szex-re, ha nem, akkor 2 eset van
1: Valami más dugja.
2:Nem évezi a szex-et. Valami nem jó. Idő kérdése és valaki mg fogja dugni.

Dolgoznak a hormonok. Szex az szex smile
(Ez egy válasz Jhon_Hunt üzenetére (2023. 10. 06. péntek 16:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 10. 06. péntek 16:19
Mert mondjuk nem szereti. Ha nem egyezik az igényed a partnereddel minek vagy vele? Szánalmas ez a játék. Ha az elején nem volt szopás, minek választottad? Ha meg évek alatt elkopott a szenvedély annak is meg van az oka. 10 évig voltam házas, nyolcadik évben egyre kevesebb lett a szex, a szopás is elmaradt. Pedig igazi faszimádó volt. Fél év szenvedés után leültettem és elmondtam így nem oké. Nekem kell a szex a szenvedély. Tartsak szeretőt akkor ez volt a válasz. Egy évig ment, kisebb nagyobb ajtócsapkodással, pedig ő ajánlotta. Elváltunk villám gyorsan. Vagyonmegosztásnál az ügyvédje elém tette az ajánlatot. Korrektül felmérve az ingatlan és ingóság értékét. Fele kp-ban boritékolva mellette az átvételi elismervény. Aláírtam. Két hónapra rá kiderült szeretője volt 6 éve. Párhuzamosan keféltük éveken át.Két évet éltek együtt a közösen teremtett otthonunkba. Majd jött egy fiatal ambiciózus nő és vitte a férfit. Az egyenes út mindig egyszerűbb, még ha fájdalmas is.Ha már nincs közös érdeklődés menni kell.
#764   2023. 10. 06. péntek 16:19
Jhon_Hunt Jhon_Hunt
Mert mondjuk nem szereti. Ha nem egyezik az igényed a partnereddel minek vagy vele? Szánalmas ez a játék. Ha az elején nem volt szopás, minek választottad? Ha meg évek alatt elkopott a szenvedély annak is meg van az oka. 10 évig voltam házas, nyolcadik évben egyre kevesebb lett a szex, a szopás is elmaradt. Pedig igazi faszimádó volt. Fél év szenvedés után leültettem és elmondtam így nem oké. Nekem kell a szex a szenvedély. Tartsak szeretőt akkor ez volt a válasz. Egy évig ment, kisebb nagyobb ajtócsapkodással, pedig ő ajánlotta. Elváltunk villám gyorsan. Vagyonmegosztásnál az ügyvédje elém tette az ajánlatot. Korrektül felmérve az ingatlan és ingóság értékét. Fele kp-ban boritékolva mellette az átvételi elismervény. Aláírtam. Két hónapra rá kiderült szeretője volt 6 éve. Párhuzamosan keféltük éveken át.Két évet éltek együtt a közösen teremtett otthonunkba. Majd jött egy fiatal ambiciózus nő és vitte a férfit. Az egyenes út mindig egyszerűbb, még ha fájdalmas is.Ha már nincs közös érdeklődés menni kell.
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: barnie17 barnie17
Nyitás ideje: 2006. 08. 09. szerda
Üzenetek: 783db
Utolsó üzenet: 2023. 11. 05. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!