Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

................................
Kedves férfiak! Ahogy elnézegettem, tényleg nem sok nő társam adott erre választ, pedig láthatóan nagy erre az igény nálatok. Mondjuk a válasz is logikus, csak nem igazán irja senki. Mért nem szopik minden lány? Többnyire egyszerü oka van. Tisztálokdási, higéniai hiányosságok. Mint pl.: sok, vagy ápolatlan szőrzet, mosdatlanság, szag. Csunya, farkinca. Multban szerzett rossz élmények, illetve azok a pasik akik azt képzelik, hogy mi nők szeretjük és biztos felizgulunk attól ha fuldoklásik, hányásik basszák a szánkat. Ezt senki nem szereti. És most tegyétek fel magatoknak azt a kérdést, hogy forditott esetben ti férfiak, ezek fügvényémen nyalnátok?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#763   2023. 09. 27. szerda 14:05
duplaélvezet66 duplaélvezet66
KI MONDJA NEM SZOPIK
(Ez egy válasz robin.hood üzenetére (2023. 09. 27. szerda 14:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 09. 27. szerda 14:01
Miért, nem szopik minden lány? Nem tudtam.
#762   2023. 09. 27. szerda 14:01
robin.hood robin.hood
Miért, nem szopik minden lány? Nem tudtam.
#761   2023. 09. 26. kedd 19:29
BiPasit BiPasit
Nem egyből, de hosszútávon nagyon meg tudja mérgezni a kapcsolatot. Akár annyira, mint az alkohol, vagy a drog. És egy alkoholistával sem maradsz együtt.
Kicsit álomvilág, amit leírsz szerintem!
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 09. 26. kedd 10:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4069062)
2023. 09. 26. kedd 10:55
Na látod, én épp ezt írtam!! Azért ebben egyet értünk!! Egy kívánság miatt nem kell egyből máshová futni, hogy azt az egyet meg kapd!! Főleg ha esetleg olyat fognál ki, akivel pont ez nem jó, hiába adja meg neked!!
#760   2023. 09. 26. kedd 12:06
GirlforFoursome GirlforFoursome
Arról mi a vélemény ha a csaj lelkesen szopik de nem igényli a nyalást, mert ha beteszem azonnal elmegy úgyis
#759   2023. 09. 26. kedd 10:55
X Törölt felhasználó (4069062)
Na látod, én épp ezt írtam!! Azért ebben egyet értünk!! Egy kívánság miatt nem kell egyből máshová futni, hogy azt az egyet meg kapd!! Főleg ha esetleg olyat fognál ki, akivel pont ez nem jó, hiába adja meg neked!!
(Ez egy válasz janus09 üzenetére (2023. 09. 25. hétfő 20:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 09. 25. hétfő 20:52
Nálunk az élet többi részén szerencsére tejes az összhang. Nem gondolnám hogy emiatt a meg nem értés miatt máshol kellene keresgélnem. Mint az életben és alapvetően minden párkapcsolatban vannak helyzetek, amikor kompromisszumra kell tudni jutni, aminek alapja a beszélgetés, mint ahogy többen is írtátok. Kösz a sok hasznos tanácsot! wink
#758   2023. 09. 25. hétfő 20:52
janus09 janus09
Nálunk az élet többi részén szerencsére tejes az összhang. Nem gondolnám hogy emiatt a meg nem értés miatt máshol kellene keresgélnem. Mint az életben és alapvetően minden párkapcsolatban vannak helyzetek, amikor kompromisszumra kell tudni jutni, aminek alapja a beszélgetés, mint ahogy többen is írtátok. Kösz a sok hasznos tanácsot! wink
(Ez egy válasz lasthopecv üzenetére (2023. 09. 24. vasárnap 14:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 09. 24. vasárnap 14:17
Azt szoktam mondani, hogy egy párkapcsolatban a szexben egyetértésnek kell lennie, mert ha ezt oldod meg a párod nélkül az gáz. Ha más zenét szeretsz, más a hobbid, az nem gond, mert mehetsz/csinálhatod a szomszéddal, a munkatársaddal. De azért a szex az más.
Mondom ezt úgy, hogy 10+ évig éltem együtt az ex feleségmmel, az elején jó volt, de aztán az igények egyre távolabb kerültek és a kapcsolat is egyre rosszabb lett! Állandósultak a viták, a gyerekek is szívtak miatta.
Most szintén 10+ éve élek a párommal és minden okés, vele megy a swinger is, mert mindketten szeretjük, élvezzük. Az ex-szel esélytelen lett volna.
#757   2023. 09. 24. vasárnap 14:17
lasthopecv lasthopecv
Azt szoktam mondani, hogy egy párkapcsolatban a szexben egyetértésnek kell lennie, mert ha ezt oldod meg a párod nélkül az gáz. Ha más zenét szeretsz, más a hobbid, az nem gond, mert mehetsz/csinálhatod a szomszéddal, a munkatársaddal. De azért a szex az más.
Mondom ezt úgy, hogy 10+ évig éltem együtt az ex feleségmmel, az elején jó volt, de aztán az igények egyre távolabb kerültek és a kapcsolat is egyre rosszabb lett! Állandósultak a viták, a gyerekek is szívtak miatta.
Most szintén 10+ éve élek a párommal és minden okés, vele megy a swinger is, mert mindketten szeretjük, élvezzük. Az ex-szel esélytelen lett volna.
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 09. 24. vasárnap 09:42), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4069062)
2023. 09. 24. vasárnap 09:42
Ideális hozzászólás. Ti pasik, ha nem kaptok meg egy valamit a szexben akkor, már repülni is kell más pillangóra? Más nem fontos? Minél több, annál jobb, ugye?)
#756   2023. 09. 24. vasárnap 10:37
X Törölt felhasználó (4069062)
Ez nem a válogatásról és a nem tettszikről szol!!!! Ki mit nem csinál, a kérdés! Mint én írtam, már a volt kapcsolatomba én szoptam, barátom nem nyalt. Lett volna rá igényem, de nem löktem el, csak ezért az egyért, mert nem kaptam meg. Volt ettől sokkal élvezetesebb amit kaptam tőle!! Enélkül is elég hosszú ideig meg voltunk! Én erre értettem, amit írtam!! Nem muszáj egyből másikat keresni, ha más jól működik!! Jó ez az én véleményem, mert nálunk akkor be vált!!
(Ez egy válasz yamaha üzenetére (2023. 09. 24. vasárnap 09:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 09. 24. vasárnap 09:52
De hát te is válogatsz, aki nem tetszik, nem jön be repül !
#755   2023. 09. 24. vasárnap 09:52
yamaha yamaha
De hát te is válogatsz, aki nem tetszik, nem jön be repül !
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 09. 24. vasárnap 09:42), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4069062)
2023. 09. 24. vasárnap 09:42
Ideális hozzászólás. Ti pasik, ha nem kaptok meg egy valamit a szexben akkor, már repülni is kell más pillangóra? Más nem fontos? Minél több, annál jobb, ugye?)
#754   2023. 09. 24. vasárnap 09:42
X Törölt felhasználó (4069062)
Ideális hozzászólás. Ti pasik, ha nem kaptok meg egy valamit a szexben akkor, már repülni is kell más pillangóra? Más nem fontos? Minél több, annál jobb, ugye?)
(Ez egy válasz lasthopecv üzenetére (2023. 09. 23. szombat 17:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 09. 23. szombat 17:52
Pontosan... Évekig úgy élni, hogy vágsz valamire, nem kapod meg... Meg kell találni az ideális párt, akivel teljes az összhang minőség, mennyiség, perverzió kapcsán smile
#753   2023. 09. 24. vasárnap 07:26
feherkalman1 feherkalman1
Ha nem kapod meg otthon , akkor keress egy jó szeretőt akinek szintén hiányzik valami.
(Ez egy válasz lasthopecv üzenetére (2023. 09. 23. szombat 17:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 09. 23. szombat 17:52
Pontosan... Évekig úgy élni, hogy vágsz valamire, nem kapod meg... Meg kell találni az ideális párt, akivel teljes az összhang minőség, mennyiség, perverzió kapcsán smile
#752   2023. 09. 23. szombat 17:52
lasthopecv lasthopecv
Pontosan... Évekig úgy élni, hogy vágsz valamire, nem kapod meg... Meg kell találni az ideális párt, akivel teljes az összhang minőség, mennyiség, perverzió kapcsán smile
(Ez egy válasz feherkalman1 üzenetére (2023. 09. 23. szombat 16:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 09. 23. szombat 16:18
Kaptan én is hasonló választ a szopásra és az análra is, nem erőltettem. Kerestem olyat akitől megkapom.
#751   2023. 09. 23. szombat 16:18
feherkalman1 feherkalman1
Kaptan én is hasonló választ a szopásra és az análra is, nem erőltettem. Kerestem olyat akitől megkapom.
(Ez egy válasz janus09 üzenetére (2023. 09. 21. csütörtök 22:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 09. 21. csütörtök 22:41
Azt mondja volt egy rossz tapasztalata de az már vagy 20 éve volt lassan. De nem nagyon szokta indokolni
#750   2023. 09. 23. szombat 11:24
X Törölt felhasználó (4069062)
Mióta vagytok ti együtt??
(Ez egy válasz janus09 üzenetére (2023. 09. 22. péntek 22:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 09. 22. péntek 22:40
Mi számít erőltetésnek? Nem szoktam minden egyes együttlét közben bepróbálkozni. Kérdezni szoktam, hogy mi esne abban a pillanatban jól neki. Szex közben mindig el szoktam neki mondani, hogy mennyire odavagyok érte és mennyire szexinek találom (ami nem a puhító duma része,tényleg így van).Ha nem akarja velem ezt megélni akkor elvárható lenne szerintem hogy közölje, mert azzal is meg tud bántani ha folyamatosan húzza a mézesmadzagot azaz orrom előtt. Ezt elmondtam már neki is. Ha viszont nem mer / tud velem őszinte lenni akkor BP-28 párnak lesz igaza, hogy nincs meg a kommunikáció köztünk. Ami meg azért fura még csak leírnom is mert az élet többi területén mindent megbeszélünk egymással. Egyébként mennyi idő után lehet azt mondani, hogy kellő türelemmel álltam a témához. Években mérhető? Próbálkozások számában? Nyilván nincs egzakt mérőszáma, de jól esik kiírni magamból smile
#749   2023. 09. 23. szombat 08:19
pár-Bp-28 pár-Bp-28
Ezt a beszélgetést abszolút nem kötnénk a szexhez (időben), ágyhoz. Zavartalan környezetben, ugyanúgy ahogy mást meg szoktatok beszélni. És az alapoknál kezdeni, szeretnéd tudni, érdekel, mi történt vele, mivel állsz szemben.Egy tartós kapcsolatnál meg kell legyen az a bizalom, ami ehhez kell. Kriszta69 hozzászólására rácsatlakozva - igen, biztos vannak olyan dolgok amik örökre titkok maradnak, de itt a közös (szexuális) életüket befolyásoló tényezőről van szó. OK, adni nem szeretne, de kapni miért nem?
Természetesen szakember is bevonható, de első körben kettesben kéne próbálkozni.
(Ez egy válasz janus09 üzenetére (2023. 09. 22. péntek 22:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 09. 22. péntek 22:40
Mi számít erőltetésnek? Nem szoktam minden egyes együttlét közben bepróbálkozni. Kérdezni szoktam, hogy mi esne abban a pillanatban jól neki. Szex közben mindig el szoktam neki mondani, hogy mennyire odavagyok érte és mennyire szexinek találom (ami nem a puhító duma része,tényleg így van).Ha nem akarja velem ezt megélni akkor elvárható lenne szerintem hogy közölje, mert azzal is meg tud bántani ha folyamatosan húzza a mézesmadzagot azaz orrom előtt. Ezt elmondtam már neki is. Ha viszont nem mer / tud velem őszinte lenni akkor BP-28 párnak lesz igaza, hogy nincs meg a kommunikáció köztünk. Ami meg azért fura még csak leírnom is mert az élet többi területén mindent megbeszélünk egymással. Egyébként mennyi idő után lehet azt mondani, hogy kellő türelemmel álltam a témához. Években mérhető? Próbálkozások számában? Nyilván nincs egzakt mérőszáma, de jól esik kiírni magamból smile
#748   2023. 09. 22. péntek 22:40
janus09 janus09
Mi számít erőltetésnek? Nem szoktam minden egyes együttlét közben bepróbálkozni. Kérdezni szoktam, hogy mi esne abban a pillanatban jól neki. Szex közben mindig el szoktam neki mondani, hogy mennyire odavagyok érte és mennyire szexinek találom (ami nem a puhító duma része,tényleg így van).Ha nem akarja velem ezt megélni akkor elvárható lenne szerintem hogy közölje, mert azzal is meg tud bántani ha folyamatosan húzza a mézesmadzagot azaz orrom előtt. Ezt elmondtam már neki is. Ha viszont nem mer / tud velem őszinte lenni akkor BP-28 párnak lesz igaza, hogy nincs meg a kommunikáció köztünk. Ami meg azért fura még csak leírnom is mert az élet többi területén mindent megbeszélünk egymással. Egyébként mennyi idő után lehet azt mondani, hogy kellő türelemmel álltam a témához. Években mérhető? Próbálkozások számában? Nyilván nincs egzakt mérőszáma, de jól esik kiírni magamból smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 09. 22. péntek 15:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4069062)
2023. 09. 22. péntek 15:49
Aki nem akarja erről úgy sem beszél, nem fedi fel azt mi volt az ok, ami miatt rossz tapasztalata volt!! Vagy épp ezzel takarózik és téged nem akar megsérteni, hogy ő ezt nem akarja veled meg tenni!! Ha erőltetve van akkor, még úgy sem fogja megtenni!!
#747   2023. 09. 22. péntek 15:49
X Törölt felhasználó (4069062)
Aki nem akarja erről úgy sem beszél, nem fedi fel azt mi volt az ok, ami miatt rossz tapasztalata volt!! Vagy épp ezzel takarózik és téged nem akar megsérteni, hogy ő ezt nem akarja veled meg tenni!! Ha erőltetve van akkor, még úgy sem fogja megtenni!!
(Ez egy válasz pár-Bp-28 üzenetére (2023. 09. 22. péntek 15:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 09. 22. péntek 15:16
Bocs, de akkor ezek szerint még a kommunikáció sem működik kettőtök között. Talán ott kéne kezdenetek, hogy őszintén elbeszélgettek és utána jöhez az, hogy hogyan old fel a gátlásokat.
#746   2023. 09. 22. péntek 15:16
pár-Bp-28 pár-Bp-28
Bocs, de akkor ezek szerint még a kommunikáció sem működik kettőtök között. Talán ott kéne kezdenetek, hogy őszintén elbeszélgettek és utána jöhez az, hogy hogyan old fel a gátlásokat.
(Ez egy válasz janus09 üzenetére (2023. 09. 21. csütörtök 22:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 09. 21. csütörtök 22:41
Azt mondja volt egy rossz tapasztalata de az már vagy 20 éve volt lassan. De nem nagyon szokta indokolni
#745   2023. 09. 21. csütörtök 22:41
janus09 janus09
Azt mondja volt egy rossz tapasztalata de az már vagy 20 éve volt lassan. De nem nagyon szokta indokolni
(Ez egy válasz pár-Bp-28 üzenetére (2023. 09. 21. csütörtök 18:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 09. 21. csütörtök 18:56
Mi az indok amiért nem engedi?
#744   2023. 09. 21. csütörtök 18:56
pár-Bp-28 pár-Bp-28
Mi az indok amiért nem engedi?
(Ez egy válasz janus09 üzenetére (2023. 09. 20. szerda 23:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 09. 20. szerda 23:12
Sziasztok! Én nagyon hosszú ideje próbálom rávenni a párom az orális szexre. De sajnos nem vevő rá. Pedig nem is azt erőltetem hogy ő játszadozzon az én farkammal. Sőt egyedül azzal próbálkozom hogy azt engedje, hogy én kényeztessem őt. Szex közben mindig nagyon élvezi, ha a csiklóját simogatom, szerintem élvezné ha a nyelvemmel csinálnám, de mindig elzárkózik. Nem tudom mit tehetnék, hogyan tudnám puhítani. Már beszélgettem vele róla, de nem mondja, hogy ez márpedig soha nem fog megtörténni, hanem további időt kér még. Egyre inkább érzem, hogy bennem meg fogy el a türelem...
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: barnie17 barnie17
Nyitás ideje: 2006. 08. 09. szerda
Üzenetek: 783db
Utolsó üzenet: 2023. 11. 05. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!