prosztata masszázs saját részre (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Nem társkereső téma

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#391   2021. 03. 05. péntek 20:18
X Törölt felhasználó (4491752)
És az nem prosztata orgazmus volt amúgy...
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 01. 25. hétfő 07:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3264302)
2021. 01. 25. hétfő 07:26
Sziasztok, végre nekem is sikerült. Kb, fél óra intenzív edging után elkezdtem ujjazni a fenekemet. Jó sok síkosítót használtam. Utána lassan betoltam egy Lelo Billy 2 vibrátort. Mikor bent volt a vibri és megszoktam, kicsit mozgattam a fenekemben, majd a sarkam közé ültem. Amikor mélyen voltam, az ágy pont megnyomta a vibri végét. Előszőr előre hátra mozogtam, de rájöttem, hogy jobb érzés ha lovaglást imitálva mozgok. Verni kezdtem közbe a farkamat, hamar kőkemény lettem, akkor abbahagytam és csak mozogtam. Kb két perc “lovaglás” után először csak szivárgott majd hullámokban spriccelni kezdett a faszom. 4-5 spricc után nem bírtam magammal, és elkezdtem verni. Hatalmasat élveztem, érzésben és mennyiségben egyaránt smile

legközelebb felveszem videóra, és ha jól sikerül akkor megosztom....
#390   2021. 03. 05. péntek 20:16
X Törölt felhasználó (4491752)
Kíváncsi lennék arra a videóra... Egyre több emberrel téma ez... Ahogy el nézem vagy nem tudják az emberek hogy kell vagy én csinálok valamit nagyon jól...
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 01. 25. hétfő 07:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3264302)
2021. 01. 25. hétfő 07:26
Sziasztok, végre nekem is sikerült. Kb, fél óra intenzív edging után elkezdtem ujjazni a fenekemet. Jó sok síkosítót használtam. Utána lassan betoltam egy Lelo Billy 2 vibrátort. Mikor bent volt a vibri és megszoktam, kicsit mozgattam a fenekemben, majd a sarkam közé ültem. Amikor mélyen voltam, az ágy pont megnyomta a vibri végét. Előszőr előre hátra mozogtam, de rájöttem, hogy jobb érzés ha lovaglást imitálva mozgok. Verni kezdtem közbe a farkamat, hamar kőkemény lettem, akkor abbahagytam és csak mozogtam. Kb két perc “lovaglás” után először csak szivárgott majd hullámokban spriccelni kezdett a faszom. 4-5 spricc után nem bírtam magammal, és elkezdtem verni. Hatalmasat élveztem, érzésben és mennyiségben egyaránt smile

legközelebb felveszem videóra, és ha jól sikerül akkor megosztom....
#389   2021. 03. 02. kedd 12:14
X Törölt felhasználó (4491752)
Van tökéletes receptem ha kell
(Ez egy válasz pellekmisi üzenetére (2020. 11. 04. szerda 18:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 11. 04. szerda 18:46
Nálam is ez a leggyakrabban előforduló eset.
#388   2021. 01. 25. hétfő 07:26
X Törölt felhasználó (3264302)
Sziasztok, végre nekem is sikerült. Kb, fél óra intenzív edging után elkezdtem ujjazni a fenekemet. Jó sok síkosítót használtam. Utána lassan betoltam egy Lelo Billy 2 vibrátort. Mikor bent volt a vibri és megszoktam, kicsit mozgattam a fenekemben, majd a sarkam közé ültem. Amikor mélyen voltam, az ágy pont megnyomta a vibri végét. Előszőr előre hátra mozogtam, de rájöttem, hogy jobb érzés ha lovaglást imitálva mozgok. Verni kezdtem közbe a farkamat, hamar kőkemény lettem, akkor abbahagytam és csak mozogtam. Kb két perc “lovaglás” után először csak szivárgott majd hullámokban spriccelni kezdett a faszom. 4-5 spricc után nem bírtam magammal, és elkezdtem verni. Hatalmasat élveztem, érzésben és mennyiségben egyaránt smile

legközelebb felveszem videóra, és ha jól sikerül akkor megosztom....
#387   2021. 01. 22. péntek 00:22
X Törölt felhasználó (4491752)
https://www.joom.com/en/products/5bf23ae58b45130101e6bf6b
nekem ilyenem van csak full egyenes a nyele... nem csuszik ki es azzal a golyoval meg kell h talald magadnak a proszatat nyes
#386   2021. 01. 22. péntek 00:10
X Törölt felhasználó (4491752)
jo dolog ha tudod hogy kell,,, nekem a rekordom 5x egymas utan es kez nelkul... csak prosztata izgatassal.
viszont nekem szemelyes eszre vetelem hogy minden a pozicion... es az eszkozon mulik...
#385   2021. 01. 05. kedd 17:08
X Törölt felhasználó (4484802) VIP
Esetleg tudna nekem valaki segiteni? Mar nekem is adtak tanacsot, de sajnos nem sikerult. Meg a prosztatamat sem talaltam meg. Ha valaki jaratos ebben a temaban es benne lenne egy kis segitsegben, azt megkoszonnem.
#384   2021. 01. 04. hétfő 18:25
steps955 steps955
Nagyon szivesen! Az óvatosság nem árt!
(Ez egy válasz nybela üzenetére (2021. 01. 04. hétfő 18:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 01. 04. hétfő 18:08
Köszönöm a válaszokat, akkor továbbra is fokozottan fogok figyelni.
#383   2021. 01. 04. hétfő 18:08
nybela nybela
Köszönöm a válaszokat, akkor továbbra is fokozottan fogok figyelni.
#382   2021. 01. 04. hétfő 16:59
steps955 steps955
Magára a kérdésedre a válasz, csak annyit, hogy minnél hasszabb, annál nagyobb az esélye a sésülésnek....
(Ez egy válasz nybela üzenetére (2021. 01. 04. hétfő 13:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 01. 04. hétfő 13:40
Egy ideje már kényeztetem magam a prosztata izgatásával, néha a párom is szokta stimulálni a prosztatámat miközben orálisan is kényeztet. Beszereztem egy kifejezetten prosztata izgatására szolgáló gyöngyös masszírozót, ami nagyon kellemes élményt nyújt. Nincs meg túl régen, s még nem sikerült elérnem az orgazmust általa, ha hosszabb ideig benn van, folyamatosan ingerel, s olyan érzésem van mintha mindig szivárogna a váladék. Mi a tapasztaltotok a hosszabb ideig tartó használatról?
#381   2021. 01. 04. hétfő 16:55
steps955 steps955
Én azért olvasgatom a szakirodalmat és egyéb, a témával kapcsolatos cikkeket. Nem nagyon ajánlják, legalább is a "keményebb" masszírozást, mert roncsolhatja a prosztatát, ami a későbbiekben elváltozást is okozhat. Én a kézi masszírozásnak vagyok a híve! Jobban érzem, magát a prosztatát és a nyomás erősségét is, mint egy segédeszközzel...
(Ez egy válasz nybela üzenetére (2021. 01. 04. hétfő 13:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 01. 04. hétfő 13:40
Egy ideje már kényeztetem magam a prosztata izgatásával, néha a párom is szokta stimulálni a prosztatámat miközben orálisan is kényeztet. Beszereztem egy kifejezetten prosztata izgatására szolgáló gyöngyös masszírozót, ami nagyon kellemes élményt nyújt. Nincs meg túl régen, s még nem sikerült elérnem az orgazmust általa, ha hosszabb ideig benn van, folyamatosan ingerel, s olyan érzésem van mintha mindig szivárogna a váladék. Mi a tapasztaltotok a hosszabb ideig tartó használatról?
#380   2021. 01. 04. hétfő 13:40
nybela nybela
Egy ideje már kényeztetem magam a prosztata izgatásával, néha a párom is szokta stimulálni a prosztatámat miközben orálisan is kényeztet. Beszereztem egy kifejezetten prosztata izgatására szolgáló gyöngyös masszírozót, ami nagyon kellemes élményt nyújt. Nincs meg túl régen, s még nem sikerült elérnem az orgazmust általa, ha hosszabb ideig benn van, folyamatosan ingerel, s olyan érzésem van mintha mindig szivárogna a váladék. Mi a tapasztaltotok a hosszabb ideig tartó használatról?
#379   2020. 12. 17. csütörtök 14:02
kéjlavina kéjlavina
Hi esetleg én ,de ez bió rud !
(Ez egy válasz lajos450 üzenetére (2020. 11. 07. szombat 18:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 11. 07. szombat 18:31
Kipróbáltam a prosztata
masszást, sajnos nem tudtam elélvezni.
Nagyon jó érzés volt, de az élvezésig nem jutottam el. Ha van valakinek jótanácsa,kipróbálnám.
#378   2020. 12. 15. kedd 18:41
steps955 steps955
A plug és a vibrátor ad egyfajta élményt, de nem feltétlenül prosztata orgazmust. Persze mindíg vannak kivételek. Én a kézzel végzett masszázsra esküszöm, amivel el lehet érni az orgazmust. Itt a lehet- en van a hangsúly! Egyénen múlik, hogy ki milyen módon éri el a prosztata orgazmust. Nem vagyunk egyformák, így ebben is különbözünk. Ki kell próbálni mindent!
#377   2020. 12. 15. kedd 13:19
Yorgosz Yorgosz
Sziasztok tudnátok tanácsot adni? Rendszeresen használok plugot és közepes méretű vibrit. Nagyon jó érzés imádok velük látszani de valahogy nem sikerül elérnem a prosztata orgazmust
#376   2020. 12. 12. szombat 16:48
X Törölt felhasználó (4466912)
jo par eve probalkozok vele... vegre sikerult ra segites nelkul is... es ami a leg jobb benne hogy tobbszor egymas utan is mukodik... akinek sikerult mire ekuszik? mennyi idő kell huzza es hamyszor szoktatok elmenni?
#375   2020. 11. 11. szerda 07:56
andrew88 andrew88
Örülök smile érdemes kitartónak lenni wink
(Ez egy válasz lajos450 üzenetére (2020. 11. 10. kedd 22:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 11. 10. kedd 22:07
Úgy gondolnom fog ez mennyi.
Már majdnem elélveztem, alig kellett használni a másik kezemet. Egy kicsit rásegítettem. Nagyon jó volt.
#374   2020. 11. 10. kedd 22:07
lajos450 lajos450
Úgy gondolnom fog ez mennyi.
Már majdnem elélveztem, alig kellett használni a másik kezemet. Egy kicsit rásegítettem. Nagyon jó volt.
(Ez egy válasz andrew88 üzenetére (2020. 11. 10. kedd 07:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 11. 10. kedd 07:04
Ok, kérdezz nyugodtan, én szívesen adok tanácsot. Csak bíztatni tudlak. Ha egyszer átéled a prosztata orgazmust, onnantól kezdve nem lesz megállás smile teljesen más mint egy sima orgazmus. Csak hát nagyon meg kell dolgozni érte. Igazából, ha sikerül megtalálni a megfelelő méretű és formájú vibrátort, az nagyon sokat segít. Emlékszem, az elején nagyon sokat szenvedtem egy kisebb, 16centis vibrivel. Majdnem 2 óra volt vele az orgazmus elérése. Aztán váltottam egy nagyobb darabra (22cm) aminek a makkja is szép nagy. Azzal sokkal-sokkal gyorsabban elmegyek
#373   2020. 11. 10. kedd 07:04
andrew88 andrew88
Ok, kérdezz nyugodtan, én szívesen adok tanácsot. Csak bíztatni tudlak. Ha egyszer átéled a prosztata orgazmust, onnantól kezdve nem lesz megállás smile teljesen más mint egy sima orgazmus. Csak hát nagyon meg kell dolgozni érte. Igazából, ha sikerül megtalálni a megfelelő méretű és formájú vibrátort, az nagyon sokat segít. Emlékszem, az elején nagyon sokat szenvedtem egy kisebb, 16centis vibrivel. Majdnem 2 óra volt vele az orgazmus elérése. Aztán váltottam egy nagyobb darabra (22cm) aminek a makkja is szép nagy. Azzal sokkal-sokkal gyorsabban elmegyek
(Ez egy válasz lajos450 üzenetére (2020. 11. 09. hétfő 08:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 11. 09. hétfő 08:57
OK.Biztosan fogok még kérdezni.
#372   2020. 11. 09. hétfő 09:18
szterak szterak
Sziasztok! Van itt valaki aki csinálna prosztata maszázst?
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: giggy giggy
Nyitás ideje: 2006. 09. 07. csütörtök
Üzenetek: 391db
Utolsó üzenet: 2021. 03. 05. péntek
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!