prosztata masszázs saját részre (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Nem társkereső téma

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#351   2020. 03. 08. vasárnap 08:51
pellekmisi pellekmisi
Sziasztok,
Ujjal is el lehet érni csak nem túl kényelmes pózban. Ezért jó az eszköz. Kezdésként az anerost javaslom. Jó minőség, jó forma. A záróizommal mozgatod és így masszíroz, brutál jó smile keress képet róla a neten
Kézzel is rá tudsz segíteni a masszírozásra. Én csak ettől nem tudok elélvezni, de kitartóan gyakorlom és egyre közelebb jutok az orgazmusig. Inkább folyik belőlem mint kilő ilyenkor és a farkam se merev inkább csak félig. Nagyon melyről jön az élvezet.
Jó élvezkedést!
(Ez egy válasz kezdő pár07 üzenetére (2020. 03. 08. vasárnap 06:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 03. 08. vasárnap 06:43
Még nem próbéltm, bár szokram magap ujjazni, meg tágítani.....nagyon mélyre fel kell dugni?? Ujjal el lehet érni??
#350   2020. 03. 08. vasárnap 06:43
kezdő pár07 kezdő pár07
Még nem próbéltm, bár szokram magap ujjazni, meg tágítani.....nagyon mélyre fel kell dugni?? Ujjal el lehet érni??
#349   2020. 03. 08. vasárnap 06:27
fazonpar fazonpar
En a legnagyobbat sima vibrátorral elvezem, max rezgési fokozaton.
(Ez egy válasz balu-999 üzenetére (2020. 03. 07. szombat 21:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 03. 07. szombat 21:19
Pár napja nézegetek saját részre, prosztata maszírozót. Tudtok e véleményt írni milyet érdemes vásárolni? Van ami rezgős, van ami több funkcióba rezeg, van ami nem. Melyik vált be nektek? Segítséget előre is köszönöm.
#348   2020. 03. 07. szombat 21:19
balu-999 balu-999
Pár napja nézegetek saját részre, prosztata maszírozót. Tudtok e véleményt írni milyet érdemes vásárolni? Van ami rezgős, van ami több funkcióba rezeg, van ami nem. Melyik vált be nektek? Segítséget előre is köszönöm.
#347   2020. 03. 06. péntek 20:40
anaLover anaLover
meg mondod ki ő? smile
(Ez egy válasz zomborrol üzenetére (2019. 12. 24. kedd 04:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 24. kedd 04:17
Szegeden van egy idősebb ápolónő. Ő csinál prosztata masszázst. Voltam kipróbáltam. Nagyon jó volt
#346   2020. 03. 06. péntek 08:32
colamatyi colamatyi
Nagyon csúcs régóta dugom magam
#345   2020. 03. 06. péntek 08:16
mester47 mester47
Szia ! - engem érdekelne.....
(Ez egy válasz veszp36 üzenetére (2020. 01. 25. szombat 21:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 01. 25. szombat 21:17
ha valakit érdekel én szívesen masszírozok análban smile
#344   2020. 03. 06. péntek 07:17
zsozs70 zsozs70
Hol vetted hogy néz ki én is szeretnék magamnak
(Ez egy válasz johndoe123321eodnhoj üzenetére (2020. 03. 04. szerda 19:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 03. 04. szerda 19:48
Pár napja beruháztam egy prosztata masszírozó játékszerre, amit utána ki is próbáltam otthon. Már ahogy szépen lassan csúsztattam be a popsimba, az is nagyon kellemes érzés volt, de ami utána jött...elképesztően jó volt, ahogy gyengéden masszírozott, miközben én mozogtam és felváltva hol megfeszítettem, hol ellazítottam az izmaimat. Ettől nagyon felizgultam, és gondoltam, megfűszerezem a dolgot azzal, hogy bevetem a fleshlightomat is. Úgyhogy elkezdtem dugni a fleshlightot, miközben a játékszer bennem volt. A vége olyan intenzív és hosszú orgazmus lett, amit soha előtte nem éltem át. Azt hiszem, időről időre elő fogom még venni, esetleg kipróbálok egy vibris prosztata masszírozót is.
#343   2020. 03. 06. péntek 06:45
fazonpar fazonpar
Jól hangzik. smile
(Ez egy válasz pellekmisi üzenetére (2020. 03. 05. csütörtök 07:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 03. 05. csütörtök 07:24
Szia, nem óriási az biztos, a formája egyedi és tényleg azt érzem, hogy kitölt belül.
Szilikon és a vibrálás a gáton is érződik, olyan mintha a prosztatát kívülről és belülről is ingerelnék smile
#342   2020. 03. 05. csütörtök 07:24
pellekmisi pellekmisi
Szia, nem óriási az biztos, a formája egyedi és tényleg azt érzem, hogy kitölt belül.
Szilikon és a vibrálás a gáton is érződik, olyan mintha a prosztatát kívülről és belülről is ingerelnék smile
(Ez egy válasz fazonpar üzenetére (2020. 03. 05. csütörtök 07:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 03. 05. csütörtök 07:16
Nekem abszolút nem tűnik nagynak. Mondjuk elegge meg van hajlitva, ilyen alakú még nem volt bennem. Én a párom vibrijeit szoktam hasznalni, de azok sokkal nagyobbak. Mondjuk nem hajlitottak, hanem egyenesek
#341   2020. 03. 05. csütörtök 07:16
fazonpar fazonpar
Nekem abszolút nem tűnik nagynak. Mondjuk elegge meg van hajlitva, ilyen alakú még nem volt bennem. Én a párom vibrijeit szoktam hasznalni, de azok sokkal nagyobbak. Mondjuk nem hajlitottak, hanem egyenesek
(Ez egy válasz pellekmisi üzenetére (2020. 03. 05. csütörtök 07:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 03. 05. csütörtök 07:02
Szia,
Nem tudom mekkora rész megy be, itt van egy kép róla https://www.google.hu/search?q=funfactory+duke+size&client- =safari&hl=hu-hu&prmd=isvn&source=lnms&tbm=isc- h&sa=X&ved=2ahUKEwivtZ_20oLoAhWnl4sKHZKQAzgQ_AUoAXoECA- 0QAQ&biw=375&bih=553&dpr=2#imgrc=Iex0YYYr8h8guM
Ami miatt nagyon jó: 1.) vaskos, ezért úgy érzem, hogy kitölt teljesen, 2.) ingerli a prosztatát belül és a gátat kívül, 3.) ha jól emlékszem nyolc különböző vibrálás van rajta, köztük pulzáló is.
A prosztatát ingerlő rész betolásához kell rengeteg sikosító, ott nagyon kell tágulni smile , de aztán nagyon kellemes
#340   2020. 03. 05. csütörtök 07:02
pellekmisi pellekmisi
Szia,
Nem tudom mekkora rész megy be, itt van egy kép róla https://www.google.hu/search?q=funfactory+duke+size&client- =safari&hl=hu-hu&prmd=isvn&source=lnms&tbm=isc- h&sa=X&ved=2ahUKEwivtZ_20oLoAhWnl4sKHZKQAzgQ_AUoAXoECA- 0QAQ&biw=375&bih=553&dpr=2#imgrc=Iex0YYYr8h8guM
Ami miatt nagyon jó: 1.) vaskos, ezért úgy érzem, hogy kitölt teljesen, 2.) ingerli a prosztatát belül és a gátat kívül, 3.) ha jól emlékszem nyolc különböző vibrálás van rajta, köztük pulzáló is.
A prosztatát ingerlő rész betolásához kell rengeteg sikosító, ott nagyon kell tágulni smile , de aztán nagyon kellemes
(Ez egy válasz fazonpar üzenetére (2020. 03. 05. csütörtök 06:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 03. 05. csütörtök 06:50
Szia. A fun factory duke-nak nem csak 10 cm a be helyezhető része?
#339   2020. 03. 05. csütörtök 06:50
fazonpar fazonpar
Szia. A fun factory duke-nak nem csak 10 cm a be helyezhető része?
(Ez egy válasz pellekmisi üzenetére (2020. 03. 04. szerda 21:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 03. 04. szerda 21:28
Brutál jó lehetett smile
Nekem van egy aneros masszírozóm és egy fun factory Duke nevű elég komoly méretű vibris masszírozóm. Hangulattól függ melyiket használom, mert az utóbbira tényleg rá kell készülni anál pluggal és rengeteg sikosítóval.
Mindkettővel nagyot élvezek, próbálom minél kevesebb kézi rásegítéssel élvezni.
#338   2020. 03. 04. szerda 21:28
pellekmisi pellekmisi
Brutál jó lehetett smile
Nekem van egy aneros masszírozóm és egy fun factory Duke nevű elég komoly méretű vibris masszírozóm. Hangulattól függ melyiket használom, mert az utóbbira tényleg rá kell készülni anál pluggal és rengeteg sikosítóval.
Mindkettővel nagyot élvezek, próbálom minél kevesebb kézi rásegítéssel élvezni.
(Ez egy válasz johndoe123321eodnhoj üzenetére (2020. 03. 04. szerda 19:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 03. 04. szerda 19:48
Pár napja beruháztam egy prosztata masszírozó játékszerre, amit utána ki is próbáltam otthon. Már ahogy szépen lassan csúsztattam be a popsimba, az is nagyon kellemes érzés volt, de ami utána jött...elképesztően jó volt, ahogy gyengéden masszírozott, miközben én mozogtam és felváltva hol megfeszítettem, hol ellazítottam az izmaimat. Ettől nagyon felizgultam, és gondoltam, megfűszerezem a dolgot azzal, hogy bevetem a fleshlightomat is. Úgyhogy elkezdtem dugni a fleshlightot, miközben a játékszer bennem volt. A vége olyan intenzív és hosszú orgazmus lett, amit soha előtte nem éltem át. Azt hiszem, időről időre elő fogom még venni, esetleg kipróbálok egy vibris prosztata masszírozót is.
#337   2020. 03. 04. szerda 19:48
johndoe123321eodnhoj johndoe123321eodnhoj
Pár napja beruháztam egy prosztata masszírozó játékszerre, amit utána ki is próbáltam otthon. Már ahogy szépen lassan csúsztattam be a popsimba, az is nagyon kellemes érzés volt, de ami utána jött...elképesztően jó volt, ahogy gyengéden masszírozott, miközben én mozogtam és felváltva hol megfeszítettem, hol ellazítottam az izmaimat. Ettől nagyon felizgultam, és gondoltam, megfűszerezem a dolgot azzal, hogy bevetem a fleshlightomat is. Úgyhogy elkezdtem dugni a fleshlightot, miközben a játékszer bennem volt. A vége olyan intenzív és hosszú orgazmus lett, amit soha előtte nem éltem át. Azt hiszem, időről időre elő fogom még venni, esetleg kipróbálok egy vibris prosztata masszírozót is.
#336   2020. 02. 23. vasárnap 13:05
matzkó54 matzkó54
magamnak én is élvezem, mikor olyan a vágy))
de másnak még nem mertem felkinálni((
pedig nagyon izgat az is))
(Ez egy válasz fazonpar üzenetére (2020. 01. 30. csütörtök 07:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 01. 30. csütörtök 07:45
Neha csinalom magamnak, de jobb amikor a párom a vibrijevel kényeztet
#335   2020. 01. 30. csütörtök 07:45
fazonpar fazonpar
Neha csinalom magamnak, de jobb amikor a párom a vibrijevel kényeztet
#334   2020. 01. 25. szombat 21:17
veszp36 veszp36
ha valakit érdekel én szívesen masszírozok análban smile
#333   2020. 01. 20. hétfő 19:33
X Törölt felhasználó (872380)
uhh))
ez nagyon jól leírtad)) fell is állt a farkam, és szinte vártam, hogy a farkát is betolja popsiba)))
(Ez egy válasz pellekmisi üzenetére (2020. 01. 06. hétfő 17:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 01. 06. hétfő 17:29
Imádom amikor erotikusan masszíroznak. Általában lazító, szokásos masszázzsal indul, de aztán hason fekve elindul a masszőr keze és combom belső részét ütközésig simogatja. ilyenkor hozzáér a zacsimhoz, megsimogatja, cirógatja a golyóim, az nagyon finom.
Folytatja a normál masszázst, addig lenyugszom egy kicsit.
Most jön a legjobb rész a prosztata masszázs, imádom smile ilyenkor szinte magamon kívül vagyok. Hason fekszem még mindig. Ujjaz finoman: először a lyukam környékét, aztán hosszan elidőz a lyukon, de csak finoman nyomogatja, nem hatol be. Én már nagyon várom, hogy betolja, de hajthatatlan, ő irányít. Még mindig kívül van a hüvelyk ujja, de közben a farkam tövét masszírozza középső és mutató ujjával közben a másik kezével a gerincemet és a tarkómat simogatja. Végre betolja az ujját egy határozott mozdulattal, felszisszenek, de szuper jó smile sokáig mozog ki és be, vagy pedig elidőz bent és a prosztatámat masszírozza finoman. Isteni érzés.
Aztán a popsimat folytatja és másik kezével benyúl oldalról a kőkemény farkamért és elkezdi lassan verni.
Hát ilyenkor én már teljesen kész vágyon, kapaszkodom az ágyba és csak élvezek. Sokáig el tudja húzni , mert ha a farkamat csak fogja és nem veri, akkor a durranás előtti állapotban lebeget.
Aztán eljön a pillanat, amikor nincs visszaút, begyorsít a popsimban és a farkamon is, én nyüszítek, mozgatom magam előre-hátra a még intenzívebb élményért, és aztán több adagban és hosszan elélvezek.
#332   2020. 01. 08. szerda 09:13
zsozs70 zsozs70
Hol van ilyen masszázs nekem is kell
(Ez egy válasz pellekmisi üzenetére (2020. 01. 06. hétfő 17:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 01. 06. hétfő 17:29
Imádom amikor erotikusan masszíroznak. Általában lazító, szokásos masszázzsal indul, de aztán hason fekve elindul a masszőr keze és combom belső részét ütközésig simogatja. ilyenkor hozzáér a zacsimhoz, megsimogatja, cirógatja a golyóim, az nagyon finom.
Folytatja a normál masszázst, addig lenyugszom egy kicsit.
Most jön a legjobb rész a prosztata masszázs, imádom smile ilyenkor szinte magamon kívül vagyok. Hason fekszem még mindig. Ujjaz finoman: először a lyukam környékét, aztán hosszan elidőz a lyukon, de csak finoman nyomogatja, nem hatol be. Én már nagyon várom, hogy betolja, de hajthatatlan, ő irányít. Még mindig kívül van a hüvelyk ujja, de közben a farkam tövét masszírozza középső és mutató ujjával közben a másik kezével a gerincemet és a tarkómat simogatja. Végre betolja az ujját egy határozott mozdulattal, felszisszenek, de szuper jó smile sokáig mozog ki és be, vagy pedig elidőz bent és a prosztatámat masszírozza finoman. Isteni érzés.
Aztán a popsimat folytatja és másik kezével benyúl oldalról a kőkemény farkamért és elkezdi lassan verni.
Hát ilyenkor én már teljesen kész vágyon, kapaszkodom az ágyba és csak élvezek. Sokáig el tudja húzni , mert ha a farkamat csak fogja és nem veri, akkor a durranás előtti állapotban lebeget.
Aztán eljön a pillanat, amikor nincs visszaút, begyorsít a popsimban és a farkamon is, én nyüszítek, mozgatom magam előre-hátra a még intenzívebb élményért, és aztán több adagban és hosszan elélvezek.
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: giggy giggy
Nyitás ideje: 2006. 09. 07. csütörtök
Üzenetek: 391db
Utolsó üzenet: 2021. 03. 05. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!