Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#112   2024. 01. 16. kedd 13:19
vazelinator vazelinator VIP Admin
.
#111   2017. 05. 28. vasárnap 16:47
X Törölt felhasználó (1958892)
Sziasztok! Húsz éves voltam amikor elvesztettem a szűzességemet és azóta se találom ... viccet félretéve, komoly kapcsolatból alakult ki az első szexuális élményem. Apagyon összejöttem egy besenyődi lánnyal a diszkóba. Rendkívül bájos arcra volt, szép szemek, szép ajkak. Hosszú fekete haj, de sukár ez a csaj .... viccet félretéve, tényleg hosszú fekete haja volt neki, popsiig ért. Eszméletlen dögös lány volt. Brutális hatalmas keblei voltak. Amikor megfogtam az egyik mellét, nem fért el a tenyerembe. Négy piercingje volt, egy a köldökbe, egy az orrba, egy az ajka felett volt, és egy volt a nyelvébe. Elég vicces a sztori, ő három évvel fiatalabb volt nálam, és én voltam neki a nyolcadik akivel lefeküdt ... akkor ez kissé zavart .... na mindegy. Két hónapot kellett várjak mire megtörtént. Konkrétan akkor történt meg, amikor először aludtam náluk. Nem tudta és nem is tudja a mai napig sem hogy szűz voltam. Akárhányan kérdezték tőlem mikor volt az első, mindig mondtam 16 éves voltam. Szégyelltem hogy ilyen későn sikerült, ezért maradtam ennél a verziónál. Akkor jó élménynek számított, mivel ez volt az első számomra, nyilván mert nem volt viszonyítási alapom, de így utólag visszagondolva, azok közé sorolnám inkább, akire nem szívesen emlékszem. Nagyon prűd volt. Egy évig voltunk együtt és nem sok minden változott a szexuális életünkbe. Kezdetben csak sötétben csinálhattuk, aztán az akvárium fényénél, majd csatlakozott a kislámpa, végül a tévé fénye. Egyetlen egyszer csinálhattuk fényes nappal de akkor is le volt húzva a redőny, szóval nagyon gyengén szivárgott be a fény a reluxán. Mondanom sem kell, a hálószobán túl nem jutottunk. Nálunk csak háromszor csináltuk, az összes többi alkalom náluk volt. Így hogy extrém helyen mi valaha is szexeljünk, az teljességgel kizárt volt. Az is csoda volt, hogy a szobába nem csak az ágyon voltunk. Tevékenykedtünk a forgószéken, kanapén, karosszéken, puffon, szőnyegen. Orális szexben nem részesített, az egy év alatt körülbelül háromszor ölelték körül az ajkai a péniszemet. Pózok tekintetében eleinte csak misszionárius pózba csinálhattuk, majd később jött a lovaglás, kutyapóz, hasonfekve, állva és volt hogy felkaptam az ölembe és úgy. Élvezni csak a hasára, hátára, mellei között, popsijára, vagy a puncijára lehetett. Mondjuk a mellei között is csak egyszer csináltam, mert kijelentette hogy neki nem tetszik a mellszex és nem tudja mi jó benne. Popsiját is egyszer engedte hogy nyaljam, a reakciója alapján látszott is rajta hogy élvezi, de ezt is megszólta, hogy nem tudja mi jó ebben. Arról már nem is beszélek hogy így popsi ujjazásáról vagy anális szexről szó se lehetett. Csoda hogy óvszer nélkül szexeltünk kezdetektől fogva. Visszatérve a lényeghez. Az nagyon tetszett az az érzés, amikor elvesztettem, nem is tudom leírni az érzést. Mint ha izomláz lett volna a farkamba, meg mint ha még mindig a hüvely fala körülölelné hímvesszőmet. Egyszerűen isteni.
#110   2010. 08. 05. csütörtök 12:29
X Törölt felhasználó (165067)
Ilyen rég nem veszitette el senki a szüzességét? smile )))
#109   2008. 10. 29. szerda 16:14
X Törölt felhasználó (63495)
Kösz a választ!Túl vagyunk már a törvényben szabott minimumon!!!!
(Ez egy válasz T-A-M üzenetére (2008. 10. 29. szerda 13:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 10. 29. szerda 13:38
Üdv!

"Lenne egy olyan kérdésem, hogy"...mennyi idős is Vagy? smile

Ha kellően tájékozott Vagy a szex terén, akkor Tudod, hogy a szexre fejben és lélekben is készen kell állni, nem csak testileg. Ez fokozottan igaz a lányokra és még fokozottabban egy olyan lányra, aki még szűz. A félelem, a szorongás nem épp a szüzesség elvesztésének segítségére sietnek, sokkal inkább gátolják azt.
Ha nem Tudja Magát kellően ellazítani, ha Stresszel, fél akkor a Teste úgy reagál, hogy nehezebb a behatolás...
Fordíts nagy figyelmet az "előkészítésre" az előjátékra...és nem elég az, ha nedves...annyira Izgasd fel, hogy Ő akarja, Kérje, hogy végre Beléhatolj! Akkor menni fog és jó esetben még kellemes is lehet Neki az első "igazi" együttlét... smile
Sok sikert hozzá és remélem hogy mind testileg, mind lelkileg kész van rá a Lányka, valamint az életkora is elérte a "törvényben szabályozott minimumot"! nyes

#108   2008. 10. 29. szerda 13:38
T-A-M T-A-M VIP
Üdv!

"Lenne egy olyan kérdésem, hogy"...mennyi idős is Vagy? smile

Ha kellően tájékozott Vagy a szex terén, akkor Tudod, hogy a szexre fejben és lélekben is készen kell állni, nem csak testileg. Ez fokozottan igaz a lányokra és még fokozottabban egy olyan lányra, aki még szűz. A félelem, a szorongás nem épp a szüzesség elvesztésének segítségére sietnek, sokkal inkább gátolják azt.
Ha nem Tudja Magát kellően ellazítani, ha Stresszel, fél akkor a Teste úgy reagál, hogy nehezebb a behatolás...
Fordíts nagy figyelmet az "előkészítésre" az előjátékra...és nem elég az, ha nedves...annyira Izgasd fel, hogy Ő akarja, Kérje, hogy végre Beléhatolj! Akkor menni fog és jó esetben még kellemes is lehet Neki az első "igazi" együttlét... smile
Sok sikert hozzá és remélem hogy mind testileg, mind lelkileg kész van rá a Lányka, valamint az életkora is elérte a "törvényben szabályozott minimumot"! nyes

(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 10. 29. szerda 13:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (63495)
2008. 10. 29. szerda 13:08
Üdv!

Lenne olyan kérdésem hogy a barátnőm még szűz és nem megy be neki a pénisz.Mitől lehet?Kellően nedves a nunija?A válaszokat előre is köszönöm
#107   2008. 10. 29. szerda 13:37
stili stili
változik a világ 15-20 éve még a szüzesség kérdése egész más volt, ma már a nagyon sok lányt sem érdekel annyira. Manapság ha egy lány 18 felett szűz az már nagyon ciki sok ember szemében, pedig csak lehet hogy a megfelelő partnert várja. Nekem is van egy barátnőm (nem olyan értelemben, csak jóban vagyunk) aki 27 éves és még szűz, de őneki így jó!
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 10. 29. szerda 13:25), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 10. 29. szerda 13:25
A szüzesség ma már nem számít erénynek, inkább megmosolyogtató ha valaki erényből tartogatja. ----> evvel vitatkoznék...akinek erény a szüzesség, az kivárja a kellő alkalmat az elvesztésére...akinél nem számít erénynek, annak nem okoz majd gondot, hogy elveszítse, akárhogyan is
és szerintem egyáltalán nem megmosolyogtató a tudatos szüzesség...csak "más"
#106   2008. 10. 29. szerda 13:25
MmePrune MmePrune VIP Admin
A szüzesség ma már nem számít erénynek, inkább megmosolyogtató ha valaki erényből tartogatja. ----> evvel vitatkoznék...akinek erény a szüzesség, az kivárja a kellő alkalmat az elvesztésére...akinél nem számít erénynek, annak nem okoz majd gondot, hogy elveszítse, akárhogyan is
és szerintem egyáltalán nem megmosolyogtató a tudatos szüzesség...csak "más"
(Ez egy válasz szopnodkell68 üzenetére (2007. 12. 30. vasárnap 16:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 12. 30. vasárnap 16:37
Ezek után majd azt fogod írni valakinek az írására, hogy: "Ez nem az a rovat ahová írni lehet valamit" ? Szocsy írásával mi volt a gond ? Janee-nek meg szerintem nem volt teljesen igaza. A szűzesség ma már nem számít erénynek, inkább megmosolyogtató ha valaki erényből tartogatja. Ha valaki reagál Szocsy írására annak biztosan jó oka van rá. Ha valaki csak így tudja elveszíteni azt a fenemód problémás szűzességét akkor tegye meg, lehet, hogy ezzel áll helyre az illető nő pszhichikuma és megoldja a minden napra a naptárba írt problémákat. Meghozza az illetőnek a szex szabadságát és nem kell már attól tartania, hogy mi lesz ha elbénázom az elsőt. Egy nőnek ez kifejezetten felszabadultság érzést hozhat. Úgyhogy a hölgyeim csak bátran jelentkezzetek Szocsy és ezen írás szerzőjének hirdetéseire.... wave Sziasztok!
#105   2008. 10. 29. szerda 13:21
stili stili
Lehet hogy nem elég nedves, de azon lehet könnyen segíteni, nyald a punciját, majd nyálazd be a makkodat és lassan kezd bedugni neki. Ha ez nem elég akkor bármilyen sikosító megteszi akár babaolaj is, így már tuti a siker!
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 10. 29. szerda 13:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (63495)
2008. 10. 29. szerda 13:08
Üdv!

Lenne olyan kérdésem hogy a barátnőm még szűz és nem megy be neki a pénisz.Mitől lehet?Kellően nedves a nunija?A válaszokat előre is köszönöm
#104   2008. 10. 29. szerda 13:20
MmePrune MmePrune VIP Admin
kellőképpen felizgattad? ráhangolódott az aktusra?
elegendő időt adtatok egymásnak, hogy megismerjétek egymás testét? elég érettek vagytok hozzá? nemcsak testben, fejben is
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 10. 29. szerda 13:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (63495)
2008. 10. 29. szerda 13:08
Üdv!

Lenne olyan kérdésem hogy a barátnőm még szűz és nem megy be neki a pénisz.Mitől lehet?Kellően nedves a nunija?A válaszokat előre is köszönöm
#103   2008. 10. 29. szerda 13:08
X Törölt felhasználó (63495)
Üdv!

Lenne olyan kérdésem hogy a barátnőm még szűz és nem megy be neki a pénisz.Mitől lehet?Kellően nedves a nunija?A válaszokat előre is köszönöm
#102   2007. 12. 30. vasárnap 16:37
szopnodkell68 szopnodkell68
Ezek után majd azt fogod írni valakinek az írására, hogy: "Ez nem az a rovat ahová írni lehet valamit" ? Szocsy írásával mi volt a gond ? Janee-nek meg szerintem nem volt teljesen igaza. A szűzesség ma már nem számít erénynek, inkább megmosolyogtató ha valaki erényből tartogatja. Ha valaki reagál Szocsy írására annak biztosan jó oka van rá. Ha valaki csak így tudja elveszíteni azt a fenemód problémás szűzességét akkor tegye meg, lehet, hogy ezzel áll helyre az illető nő pszhichikuma és megoldja a minden napra a naptárba írt problémákat. Meghozza az illetőnek a szex szabadságát és nem kell már attól tartania, hogy mi lesz ha elbénázom az elsőt. Egy nőnek ez kifejezetten felszabadultság érzést hozhat. Úgyhogy a hölgyeim csak bátran jelentkezzetek Szocsy és ezen írás szerzőjének hirdetéseire.... wave Sziasztok!
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2007. 12. 20. csütörtök 18:54), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2007. 12. 20. csütörtök 18:54
szocsy!
ez itt nem társkereső és szűzkereső rovat!

yanee!
ez itt nem dühöngő (még, ha történetesen igazad is van)!
#101   2007. 12. 22. szombat 11:44
MrEnigma MrEnigma
ÉS a szűznemzés, az smafu? nyes
(Ez egy válasz Zsuzska77 üzenetére (2007. 12. 20. csütörtök 20:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 12. 20. csütörtök 20:14
Nem gondolom, hogy ide csak azok járnak, akik szűzek. Kiindulok magamból... Legalábbis a 2 gyerekem a tanúk rá, meg a dokim......
#100   2007. 12. 21. péntek 11:00
yanee84 yanee84
ha a dühöngőbe írom,annak nem néz utána senki... ezt lágalább látja. nem mintha elérnék vele valamit.
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2007. 12. 20. csütörtök 18:54), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2007. 12. 20. csütörtök 18:54
szocsy!
ez itt nem társkereső és szűzkereső rovat!

yanee!
ez itt nem dühöngő (még, ha történetesen igazad is van)!
#99   2007. 12. 20. csütörtök 20:14
Zsuzska77 Zsuzska77
Nem gondolom, hogy ide csak azok járnak, akik szűzek. Kiindulok magamból... Legalábbis a 2 gyerekem a tanúk rá, meg a dokim......
#98   2007. 12. 20. csütörtök 20:09
Darken26 Darken26
Én még szűz vagyok
#97   2007. 12. 20. csütörtök 18:54
tom1019 tom1019 VIP Admin
szocsy!
ez itt nem társkereső és szűzkereső rovat!

yanee!
ez itt nem dühöngő (még, ha történetesen igazad is van)!
#96   2007. 12. 20. csütörtök 17:49
yanee84 yanee84
bocsánat, szóismétlés... shakehead
#95   2007. 12. 20. csütörtök 17:49
yanee84 yanee84
gratulálok a fantasztikus ajánlatodhoz. nem tudom én miért nem vagyok meglepődve azon, hogy a lányok nem kopogtatnak az ajtódon, hogy végre megbaszd őket. te,az ismeretlen "katona". hisz nyilvánvaló, hogy minden lány számára nyűg a szüzesség, és elvesztése fel van írva a naptárba, mint az egyik napirendi pont, amit el kell intézni. persze ebben te vagy a legnagyobb segítségükre... violent boxer
fantasztikusan kulturált,értelmes emberek vannak ebben az országban...(is)
(Ez egy válasz szocsy üzenetére (2007. 12. 20. csütörtök 15:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 12. 20. csütörtök 15:34
Érdekes, hogy eddig egy olyan lány sem jelentkezett tavasz óta, aki szeretné elveszteni kultúrált, örökre emlékezetes módon általam. Felvéve elteheti emléknek is. Nos?
#94   2007. 12. 20. csütörtök 15:34
szocsy szocsy
Érdekes, hogy eddig egy olyan lány sem jelentkezett tavasz óta, aki szeretné elveszteni kultúrált, örökre emlékezetes módon általam. Felvéve elteheti emléknek is. Nos?
#93   2007. 12. 11. kedd 23:56
SQS SQS
Szép régi emlékek... Nekem most januárban lesz 10 éves évfordulója a nőkkel való effektív foglalkozásnak, ekkor csókolóztam először velem egykorú, első barátnémmel, mindezt bő 15 évesen. A szüzesség elvesztése ezt követő nyáron volt, a Balaton mellett egy sátorban. Szüzek, így iszonyat bénák voltunk mindketten, így a szüzesség csak technikai értelemben maradt a Balatonnál, effektíve igazi aktus a második alkalommal, Pestre visszaérve történt, az ő szobájában. Úgy érzem egyébként, hogy igazán értékelni a szexet a második barátnőmmel kezdtem, 18 évesen.
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: tinisrác16 tinisrác16
Nyitás ideje: 2005. 01. 03. hétfő
Üzenetek: 112db
Utolsó üzenet: 2024. 01. 16. kedd
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!