Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#92   2007. 12. 11. kedd 22:51
Tompedro Tompedro VIP
Én 19 éves koromban vesztetem el a szüzeségem egy garázsból kialakitot kis kluban.A haveromákal lementünk egy kicsit sörözni kluba a csaj is jöt velünk. A lányt egy házibuliból ismertem. Már ot rámászot csak mivel ot volt a barátja viszafogtam magam de most egyedül jöt. Ahogy rámnezett a csaj mind a keten sejtetük mi lesz.A barátoméktól rögtön meg is kérdeztem nem szeretnének e elmeni motorozni egyet kint a gépem vigyék. Ezzel nem is lett volna baj ha nem februári hóesésben gyönyörködünk.Ennyit a tavaszi zsongásról. A másik probléma az volt hogy ök hárman voltak.nem baj az ETZ birja a három embert.Végre ketesben maradtunk. Neki is fogtunk. Már nagyon régen vágytam erre mindent tökéletesen akkartam csinálni komplet forgatokönyv volt a fejembe.Hatalmas orgazmusokhoz szeretem volna jutatni. És elémtárult a valoság szembesültem azzal,hogy a hölgyet már enyhén leamortizálták a korához képest amit a ruha eltávolitása után vetem észre.A meltartott is kár volt levetnie erösen hatott rá a gravitácio De ugy döntötem nincs vissza út.Bár keztem gondolkodoba esni,hogy jó ötlet volt e odaadni a kis mocimat ezért.Nem baj gondolttam azért se lesz rossz éjszakám.Végig az járt a fejembe hogy nagyon jonak kell lenem. Hiven követem Veres Palibácsi instrukcioit.Hosszadalmas elöjáték során már sikerült eljutatnom a csucsra Szuperül vonaglot. Ilyet sose éreztem azelöt valakinek ekora élvezetett nyujtani. Ahogy a testén végigszalado izomrángásokat éreztem teljesen bepörgetett.Jo volt halani zihálását ahogy urá lesz testén a kéjes élvezet. Elérkezetnek éreztem a várva várt aktust a behatolást. Nem kelet tulzot eröt kifejtenem hozá.sikamlos volt az izgalomtól.Jó érzés volt érezni amikor elélvez az arcán látni a gyönyört amit tölem érez. Bár azon paráztam nehogy idö elöt elmenyek,de ez hál istenek nem történt meg.Emlékezetes éjszakát szeretem volna neki szerezni hogy kihuzhasam magam.Ez sikerült is. Nem akkarta elhini,hogy még szüz voltam.Borzazto büszke voltam magamra.Csodálom ,hogy az ajton kifért az arcom.Megérkeztek a barátaim is a motoral épségben.A hátso lámpám tört csak le.Szerintetek ez az élmény megért egy MZ hátsó lámpaburát
#91   2007. 12. 10. hétfő 19:17
MmePrune MmePrune VIP Admin
ezt fagyasztottam...ezentúl ide írjatok elvesztett szüzességetekkel kapcsolatban smile
#90   2007. 04. 07. szombat 00:38
X Törölt felhasználó (39340)
Hát, mint nő, ezzel azért nem értek teljesen egyet... De szexben azért lehet, h télleg jobban tudunk hazudni, főleg az orgazmus(oka)t illetően... De sztem hülyeség azt mondani egy pasinak, h "húúú nagyon jó voltál, 4szer is elélveztem", mikor csak egyszer sikerült, az se tartott sokáig... Ilyet nem kell a pasiknak mondani, csak azért, h jobban érezzék magukat, mert akkor a következő alkalommal sem fognak jobban igyekezni... Szerintem^^ Am meg, h ne offoljak teljesen... én 14 évesen vesztettem el... Nagyon jó volt az első is, pedig féltem, hogy fájni fog, vagy ilyesmi...
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 04. 05. csütörtök 10:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3031)
2007. 04. 05. csütörtök 10:49
A lányoknak nem kell mindent elhinni!!! Tapasztalatból mondom, hogy a nők úgy tudnak hazudni, ahogy egy férfi sose fog! Ebben 1000%, hogy jobbak nálunk! Vagy csak mi vagyunk túl hiszékenyek? Néha olyan dolgok jutnak a fülembe, csak ámulok és bámulok wow1
#89   2007. 04. 06. péntek 08:51
Mivvan Mivvan
Én 15 voltam,még a napra is pontosan emléxem. Gyönyörű napsütéses szeptemberi nap volt,27-én. Suli után mentünk haza motorral a bnőmmel,anyámék épp nem voltak itthon,üzleti úton voltak Németországban.Nem volt előre eltervezve de titkon mindegyikünk szerette volna.Felejthetetlen élmény volt,azóta is csak vele voltam úgy.Most már több mint egy éve és 2 hónapja járunk!! nyes
#88   2007. 04. 05. csütörtök 11:58
Lacee77 Lacee77
Ebben van valami circling
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 04. 05. csütörtök 10:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3031)
2007. 04. 05. csütörtök 10:49
A lányoknak nem kell mindent elhinni!!! Tapasztalatból mondom, hogy a nők úgy tudnak hazudni, ahogy egy férfi sose fog! Ebben 1000%, hogy jobbak nálunk! Vagy csak mi vagyunk túl hiszékenyek? Néha olyan dolgok jutnak a fülembe, csak ámulok és bámulok wow1
#87   2007. 04. 05. csütörtök 10:57
szocsy szocsy
Lehet. Viszont egyet szeretnék már látni közülük...
(Ez egy válasz Lacee77 üzenetére (2007. 04. 05. csütörtök 10:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 04. 05. csütörtök 10:21
Szerintem itt minden lány szűz worship
#86   2007. 04. 05. csütörtök 10:49
X Törölt felhasználó (3031)
A lányoknak nem kell mindent elhinni!!! Tapasztalatból mondom, hogy a nők úgy tudnak hazudni, ahogy egy férfi sose fog! Ebben 1000%, hogy jobbak nálunk! Vagy csak mi vagyunk túl hiszékenyek? Néha olyan dolgok jutnak a fülembe, csak ámulok és bámulok wow1
(Ez egy válasz Bobsapp üzenetére (2007. 02. 14. szerda 18:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 14. szerda 18:06
Csúnyácska, ugyanakkor igényes barátnőm már lehetett volna, de egyszerűen nem kívántam. Hiába, hogy jófej volt, nem tudtam volna megcsókolni sem.

Egyébként ismerek még olyan lúzer srácokat, akik ebben a korban még szüzek. Csak ámulok-bámulok, hogy itt sokan tizenpár éves korban elvesztették.
Pl. nálunk 8.-ban még mindenki szűz volt, csajok is, sőt még szakközépben is a nagy része.
#85   2007. 04. 05. csütörtök 10:21
Lacee77 Lacee77
Szerintem itt minden lány szűz worship
(Ez egy válasz szocsy üzenetére (2007. 04. 05. csütörtök 10:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 04. 05. csütörtök 10:17
Ha idetéved véletlenül olyan csaj, aki még szűz és szeretné az első alkalmat egy tapasztalt, türelmes és diszkrét férvivel megélni, írjon! Akár fel is vehetjük.
#84   2007. 04. 05. csütörtök 10:17
szocsy szocsy
Ha idetéved véletlenül olyan csaj, aki még szűz és szeretné az első alkalmat egy tapasztalt, türelmes és diszkrét férvivel megélni, írjon! Akár fel is vehetjük.
#83   2007. 04. 05. csütörtök 10:13
Lacee77 Lacee77
Te most fiu vagy vagy lány?Vagy lesbi vagy mi?Összevissza irkálsz mindenhova vaze
#82   2007. 02. 14. szerda 18:30
X Törölt felhasználó (69371)
Szerintem ettől nem lúzer valaki! A lúzer az, aki hülye viselkedése miatt (a lányokkal szemben) nem kap csajt! A gátlásosság legyőzhető, de a lúzerség szerintem nem!
(Ez egy válasz Bobsapp üzenetére (2007. 02. 14. szerda 18:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 14. szerda 18:06
Csúnyácska, ugyanakkor igényes barátnőm már lehetett volna, de egyszerűen nem kívántam. Hiába, hogy jófej volt, nem tudtam volna megcsókolni sem.

Egyébként ismerek még olyan lúzer srácokat, akik ebben a korban még szüzek. Csak ámulok-bámulok, hogy itt sokan tizenpár éves korban elvesztették.
Pl. nálunk 8.-ban még mindenki szűz volt, csajok is, sőt még szakközépben is a nagy része.
#81   2007. 02. 14. szerda 18:06
Bobsapp Bobsapp
Csúnyácska, ugyanakkor igényes barátnőm már lehetett volna, de egyszerűen nem kívántam. Hiába, hogy jófej volt, nem tudtam volna megcsókolni sem.

Egyébként ismerek még olyan lúzer srácokat, akik ebben a korban még szüzek. Csak ámulok-bámulok, hogy itt sokan tizenpár éves korban elvesztették.
Pl. nálunk 8.-ban még mindenki szűz volt, csajok is, sőt még szakközépben is a nagy része.
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 02. 14. szerda 17:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2007. 02. 14. szerda 17:36
Több önbizalom! Ne legyenek az elején nagy elvárásaid, legalább gyakorolj valakivel, arra jó egy csúnyácska csaj is ( bár szerintem nincs csúnya nő, ha nem igénytelen)! Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy! És ami szerintem a nagy baj veled, bár nem írtad le, de szerintem ha egy csajt meglátsz, akkor rögtön a szexre gondolsz, hogy milyen lenne vele, és semmi másra nem koncentrálsz! Ha erre gondolsz, akkor tutti nem jön össze és csak csalódni fogsz! Szóval nyugi, csak szép fokozatosan!

Sok sikert! Remélem segítettem egy oicit!
#80   2007. 02. 14. szerda 17:36
X Törölt felhasználó (69371)
Több önbizalom! Ne legyenek az elején nagy elvárásaid, legalább gyakorolj valakivel, arra jó egy csúnyácska csaj is ( bár szerintem nincs csúnya nő, ha nem igénytelen)! Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy! És ami szerintem a nagy baj veled, bár nem írtad le, de szerintem ha egy csajt meglátsz, akkor rögtön a szexre gondolsz, hogy milyen lenne vele, és semmi másra nem koncentrálsz! Ha erre gondolsz, akkor tutti nem jön össze és csak csalódni fogsz! Szóval nyugi, csak szép fokozatosan!

Sok sikert! Remélem segítettem egy oicit!
(Ez egy válasz Bobsapp üzenetére (2007. 02. 14. szerda 17:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 14. szerda 17:30
Én 26 leszek idén és még szűz. Nőm sohasem volt, még csak nem is csókolóztam.
Kétszer volt orális kalandban részem, prostival.
Először 17 évesen, akkor nem állt fel. Másodjára kb. egy éve, akkor elélveztem. Innentől kezdve verem a farkam, addig önkielégítéssel is csak próbálkoztam, de soha nem jött össze.
Igazából nem tudom, miért nem volt barátnőm soha, annyira szarul nem nézek ki, bár csóró vagyok. Talán csak az, hogy nagyok az elvárásaim egy nővel szemben, önmagamhoz képest. Viszont elég gátlásos vagyok, amit korom és tapasztalatlanságom csak tovább erősít. Nőt életem során max. 10x szólítottam le.

Várom a hozzászólásokat...
#79   2007. 02. 14. szerda 17:30
Bobsapp Bobsapp
Én 26 leszek idén és még szűz. Nőm sohasem volt, még csak nem is csókolóztam.
Kétszer volt orális kalandban részem, prostival.
Először 17 évesen, akkor nem állt fel. Másodjára kb. egy éve, akkor elélveztem. Innentől kezdve verem a farkam, addig önkielégítéssel is csak próbálkoztam, de soha nem jött össze.
Igazából nem tudom, miért nem volt barátnőm soha, annyira szarul nem nézek ki, bár csóró vagyok. Talán csak az, hogy nagyok az elvárásaim egy nővel szemben, önmagamhoz képest. Viszont elég gátlásos vagyok, amit korom és tapasztalatlanságom csak tovább erősít. Nőt életem során max. 10x szólítottam le.

Várom a hozzászólásokat...
#78   2007. 02. 14. szerda 08:30
dulu56 dulu56
dehogynem
#77   2007. 02. 13. kedd 19:02
X Törölt felhasználó (60564)
19 voltam, majdnem 20 későnérő típus.De pótolgatok rendesen... hehe
#76   2007. 02. 11. vasárnap 16:24
Kollinsz Kollinsz
A bőr és ... gondozóra mentél vagy más típusú orvoshot?
#75   2007. 02. 11. vasárnap 15:55
Kollinsz Kollinsz
Én is benne vagyok!
#74   2007. 02. 11. vasárnap 13:32
X Törölt felhasználó (60348)
de. ki ne akarna? :)
#73   2007. 02. 11. vasárnap 10:59
gyorboy gyorboy
Szia,

Honnan írsz kedves vikike?
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: tinisrác16 tinisrác16
Nyitás ideje: 2005. 01. 03. hétfő
Üzenetek: 112db
Utolsó üzenet: 2024. 01. 16. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!