Dühöngő szoba (haragszom rád - egymás közötti viták)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Szoba célja egymásközti viták.
Szabályok:
Egymás fel- és lemenőinek, vagy bármilyen más személynek a minősítése a vitatta partneren kívül tilos, maradjatok egymás értelmi képességeinek firtatásánál ( ha bekapcsolódsz a vitába , hozzá szólsz te is vitapartner vagy, s fogad el hogy a vitába olykor kéretlen vitapartnerek is be kapcsolatodnak)
Bár melyik témában elfogadunk egy egyszerű áthívást ebbe a témába, javasoljuk, hogy a tartalmi választ a témába tegyétek, mely végére írjátok, hogy válasz még ebben a témában folytatódik, s folytatólagosan az értelmi képesség vitatására ezt a témát használjátok, akár idézve a hozzászólásból vagy teljesen másolva, mire reagáltatok.
Az át hívás elfogadása nem kötelező, ezt vedd figyelembe, hogy válasz nélkül maradhat!!! Ebben az esetben se provokáld a témán kívül más hol, max újra áthívhatod.
admin-t is minősítgethetsz, de nem moderációval kapcsolatban, arra ott a lapalja email cím ( s egy szerkesztő is belát abba már akkor), illetve nem ajánlatos inkább, mert ez után talán jobban vizslat utánad.
Nincs politika, nincs rasszizmus, nincs reklám, nincs moderáció, nincs másik személyazonosságnak felfedése, Nincs dedós vitta: -hüle,-te vagy hüle, -te nagyobb hüle.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#598   2015. 04. 11. szombat 23:13
didergo didergo
Tudom, hogy azért írtál Wanker! mf1 A legkedvesebb időtöltésed saját magad simogatása fizikailag és szellemileg egyaránt. Ezt amit te és a rögeszméd (nagytomikasűttkrumpli) műveltek szellemi maszturbációnak hívják. eplus2

Többes számban pedig azért írok, mert túlzás nélkül kijelenthetem, hogy a GG népe teljes egységben gyűlöli a hozzászólásaitokat. nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 03. 30. hétfő 17:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2015. 03. 30. hétfő 17:50
Ennyi! Az admin megmondta. Tudod nekem is ugyanezeket szokta írni másokkal kapcsolatban. alien2 (Most meglepődtél mi?)
Nem neked/nektek írok (bár nem értem miért írsz többeszámban magadról, mondjuk aki több regisztrációval brillírozok, azon nem csodálkozom), pláne nem azért, hogy bárki megbántódjon. Netes felületen megsértődni, amikor nem látod a másikat? Vicces. Most csak azért írtam, hogy örömet szerezzek magamnak.
#597   2015. 03. 30. hétfő 17:50
X Törölt felhasználó (69371)
Ennyi! Az admin megmondta. Tudod nekem is ugyanezeket szokta írni másokkal kapcsolatban. alien2 (Most meglepődtél mi?)
Nem neked/nektek írok (bár nem értem miért írsz többeszámban magadról, mondjuk aki több regisztrációval brillírozok, azon nem csodálkozom), pláne nem azért, hogy bárki megbántódjon. Netes felületen megsértődni, amikor nem látod a másikat? Vicces. Most csak azért írtam, hogy örömet szerezzek magamnak.
(Ez egy válasz didergo üzenetére (2015. 03. 30. hétfő 17:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 03. 30. hétfő 17:32
Jajj szegénykéim! Semmi jó nem történt veletek a hétvégén? Mindenki csak titeket bánt? Pedig ti annyira nem érdemlitek meg. vigyor

Vicces, hogy már elfelejtesz személyiséget váltani, amikor magaddal beszélgetsz. Amikor majd elvisznek zárt intézetbe és ragaszkodsz hozzá, hogy ti két külön személyiség vagytok, kérésedre külön zárják tőled a "Kicsi Én"-edet (small dick) akkor már magadban sem fogsz tudni beszélgetni.

Komolyra fordítva a szót: Senki sem olvassa amit írtok. Az admin megmondta, hogy ne olvassuk el, amit írsz és akkor nem fogunk megbántódni. worship Szerintem ez jó tanács volt és mindenkit erre bíztatok. worship

Innentől kezdve szellemi maszturbáció írnod (-tok) bármit! Igaz eddig is csak magatoknak szereztetek örömet itt.
#596   2015. 03. 30. hétfő 17:32
didergo didergo
Jajj szegénykéim! Semmi jó nem történt veletek a hétvégén? Mindenki csak titeket bánt? Pedig ti annyira nem érdemlitek meg. vigyor

Vicces, hogy már elfelejtesz személyiséget váltani, amikor magaddal beszélgetsz. Amikor majd elvisznek zárt intézetbe és ragaszkodsz hozzá, hogy ti két külön személyiség vagytok, kérésedre külön zárják tőled a "Kicsi Én"-edet (small dick) akkor már magadban sem fogsz tudni beszélgetni.

Komolyra fordítva a szót: Senki sem olvassa amit írtok. Az admin megmondta, hogy ne olvassuk el, amit írsz és akkor nem fogunk megbántódni. worship Szerintem ez jó tanács volt és mindenkit erre bíztatok. worship

Innentől kezdve szellemi maszturbáció írnod (-tok) bármit! Igaz eddig is csak magatoknak szereztetek örömet itt.
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 03. 28. szombat 15:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2015. 03. 28. szombat 15:02
Egyéb iránt, számos más helyen, fórumon, vagy online felületen, ahol valamilyen közösség van megfigyelhető ez. Ez jellemző ma a netes felületre. Szándékos off, trollkodás, egymás fikázása, lejáratása, kiközösítése, stb. Én megfordítom a dolgot és nem állok messze a valóságtól szerintem, ha az mondom, hogy azzal, hogy a normálisan, hosszan, normálisan, választékosan megfogalmazott írások szerzői ellen harcolsz, tiltatni akarod, máglyára küldei őket, azzal pont te vagy az kedves didergo, aki a fórum hanyatlását akarod. Most tiltatod greatom-ot, vagy engem, bár ha akarok, akkor nem írok, illetve szándékosan ritkán reagálok valamire, akkor mégis mi marad itt? A kamu, az értelmetlen pár szavas hozzászólások, az értelmetlen társkeresés. Tisztelet a kivételnek, akik még tudnak normálisan beszélgetni, de ők ugyanúgy elnyomva lesznek, mert több és több értelmetlenség lesz a fórumban. Persze az érintetteknek fáj, ha valaki leírja az igazságot. Most is ez van. Mondom ezt úgy, hogy nem célom és érdekem senki pártját fogni, vagy más ellen beszélni, csakis a saját meglátásom írtam le.
#595   2015. 03. 30. hétfő 13:59
greatom greatom
Nézd, öreg... ez már az a mélység, ahová, ha megbocsátasz, én nem követlek. Ha újfent erőt veszel magadon és a minimálisan elvárható társalgási normákon belül maradva leszel képes megnyilatkozni, akkor visszatérhetünk néhány állításod tárgyilagos megvizsgálására. Addig viszont ignore on.
(Ez egy válasz didergo üzenetére (2015. 03. 28. szombat 13:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 03. 28. szombat 13:41
Egyszer megkérdeztem az admint, hogy miért nem törlik ki ezeket a klón-trollokat (nagytamássűttkrumplifarokharmincegyévesvagyok). Erre azt a választ kaptam, hogy úgyis újra fog regisztrálni. sniffles Azt egyébként egy percig sem vitatta, hogy az élő fába is belekötnek és mindenkinek elmegy a kedve olvasni a fórumot az ordenáré hozzáböfögéseik miatt.

Ragyogó logika. Inkább menjen el mindenki más a fórumokról, minthogy greatom és dako84-nek még egyszer fáradoznia kelljen a regisztrációval. schmoll2

Köztes megoldás: legalább a húsvéti ünnepek végéig letiltani őket? Hmm? hehe Ismerve a szokásaikat meg is bolondulnak, ha egy hétig nem tudják emberek szórakozását tönkre tenni.
#594   2015. 03. 30. hétfő 11:33
greatom greatom
Vadócka... figyiii...
Saját tapasztalást ritkán írnak, de mások tapasztalásaiban annyira durván beleszólnak, hogy az néha sértő! Miért kell ez a viselkedés? Ha ezt valaki szóvá teszi, nem hiszem, hogy rossz szándékból teszi... Élni és élni hagyni... ennyi..

Gondolom, te, mivel tojást tojni nem tudsz, kénytelen kelletlen, elfogadod a kofa magyarázatát, hogy nem volt az a tojás záp, csak nem megfelelően készítetted el? (Igaz, ő sem tud tojni, de ez van...)
No, de merüljünk csak mélyebbre: honnan tudhatjuk, hogy nem jó móka megdugni egy 12 éves kislányt, honnan tudhatjuk, hogy a pedofilia üldözése helyes? A bíró, a bíróságon nem ítélhetné el a sorozatgyilkos, mert jómaga még egy eccerű fojtogatásról sem tud érdemben beszámolni a saját prakszisából? Nem hiszem, hogy reális elvárás, ha minden egyes véleményt valamiféle anekdotázásnak kellene megelőznie: "Amikor mi az asszonnyal nyolcasoztunk itt-vagy ott, esetleg ezt vagy azt csináltuk...." Egyébként is, rengeteg mindenről van véleménye a legtöbb embernek, pedig személyesen nem élte át és ezt a véleményt (prekoncepciót akár) miért is ne oszthatná meg, miért is ne akarhatna beszélni róla? Legtipikusabb pl: a vágyak.

Más... miért az a téveszme, hogy aki kritizál, okoskodik (hogy a kedvenc fórumos terminológiát használjam) vitázik, az romboló, ártó szándékkal teszi? És az, aki hazugságokkal és hagymázas képzelgésekkel floodol, az mit tesz? Na, és aki egyértelmű trollkodási szándékkal indít kamu témákról topicokat ? Aki chatel, szmájlizik konstans módon, vagy mindenhová betolja a saját hirdetését? Én itt sokkal inkább abban látom a választóvonalat 'jó' és 'rossz' fórumozó között, hogy elegendő faszverési nyersanyagot szolgáltat, vagy sem. (Nyilván a néhány jelenlévő nő ebben a kérdésben nem mérvadó) Teszem azt, ha valaki (a fórum origóját képező párcsere kapcsán) óvatosságra inti azokat, akik hübelebalázs módjára és szelíd erőszakkal terelnék a párjukat a haverok farkának irányába, mert nem minden veszély nélküli játék ez... na ez a valaki valójában jót, vagy rosszat akar? Nekem inkább az a gyanús, aki nagy ügybuzgalommal fáradozik, hogy a nagy esemény mihamarabb bekövetkezzék és nem mellékesen fel is ajánlja önzetlen szolgáltatását smile
Az a gondom igazából, hogy bár az "Élni és élni hagyni!" itt inkább a "Szarni bele, csak nekem legyen valami hasznom belőle!" némiképp profitorientáltabb filozófiájává torzulni látszik. Vagy a még határozottabb:" Mit pattogsz, (most éppen) nem a te feleséged akarom megkúrni!" szemlélet válik hangsúlyossá.

Végül: nem, nem vagy pótolhatatlan, de vagy valaki. Valaki, aki így, vagy úgy, de hozzájárult egy közösségi fórumhoz, ha csak pár gondolattal, néhány verssel, vagy képpel, de át akart adni valamit másoknak, magából. Ez a lényeg. csak ez a lényeg. A döntés persze ettől még a tiéd.
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 03. 28. szombat 18:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295) VIP
2015. 03. 28. szombat 18:37
Nem akartam reagálni, mert tényleg felesleges! Nekem nem volt és most sem áll szándékomban senkit bántani, de te elmentél olyan irányban amit komolyan nem értek! Hm... úgy minősítesz másokat, hogy kikéred magadnak ha más azt teszi veled! Nem hiszem, hogy bárkinek is védekeznie kellene bárkivel szemben, vagy eltűrni azt, hogy szociálisan alkalmatlan ember azért mert röviden ír vagy bármi más. Én csak azt írtam( nem kértem senkit, hogy védjen meg, nem szorulok rá) de azt tapasztaltam, hogy a ravenna és greatom is... úgy ír(t)és reagált pár topicban ami nem csak nekem sok embernek nem tetszett(értsd ez alatt a kötekedés gúnyolódás, okoskodás) !!! Greatom írja ravenna hiteles na de miben(mások portáján a sepregetésben)Saját területén a saját megélt vágyaiban legyen és biztos ő a legokosabb, de mikor a saját dolgainkról írunk--> ne mondják már meg nekünk mit kellett volna tenni és hogyan kellett volna érzeni és stb stb!!!? Saját tapasztalást ritkán írnak, de mások tapasztalásaiban annyira durván beleszólnak, hogy az néha sértő! Miért kell ez a viselkedés? Ha ezt valaki szóvá teszi, nem hiszem, hogy rossz szándékból teszi... Élni és élni hagyni... ennyi.. Én pont azért írtam nem fórumozok többet mert én képtelen vagyok szó nélkül hagyni ezt a fajta viselkedést, de mivel tudom, hogy soha nem fog változni semmi ezért gondolom úgy.. hogy jobb ha nem fórumozok!Tettem ezt párszor és tenni is fogom még. Hm... és nem azért írtam, hogy másokat tiltsanak..vagy bárki könyörögjön, hogy maradjak(pótolható kis senki vagyok) egyszerűen arról van szó, hogy nem szeretem azt, hogy hogy teret engednek annak, hogy másokat piszkálnak! Minden jót neked és jó fórumozást. komolyan nem kell reagálnod mert nem bántásból írok....
#593   2015. 03. 28. szombat 18:51
X Törölt felhasználó (69371)
Nem neked szántam az írásom. Nem is neked válaszoltam, így nem értem miért vetted magadra?
Azt írtam didergo-nek, hogy ő sem különb senkitől. Ez visszafelé is igaz. Tehát ugyanúgy magamra is értettem bizonyos dolgokat. Amivel ő vádaskodik, az ugyanúgy saját magára is igaz. Szerintem nem mindegy ki kezdi, és miért akarja sok ember szándékosan félre érteni, vagy egy adott írásban rögtön a támadást látni? Nem rögtön kell reagálni, hanem értelmezni, átgondolni, elszámolni 10-ig, aztán írni. Van, amikor én is túl hamar reagálok. Én nem tartom magam a No.1-nak, de szeretném, ha bizonyos sértett önérzet miatt, nem venné az adott illető mindig támadásnak a másik írását. Mert nem az. Csak bele magyarázza.
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 03. 28. szombat 18:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295) VIP
2015. 03. 28. szombat 18:37
Nem akartam reagálni, mert tényleg felesleges! Nekem nem volt és most sem áll szándékomban senkit bántani, de te elmentél olyan irányban amit komolyan nem értek! Hm... úgy minősítesz másokat, hogy kikéred magadnak ha más azt teszi veled! Nem hiszem, hogy bárkinek is védekeznie kellene bárkivel szemben, vagy eltűrni azt, hogy szociálisan alkalmatlan ember azért mert röviden ír vagy bármi más. Én csak azt írtam( nem kértem senkit, hogy védjen meg, nem szorulok rá) de azt tapasztaltam, hogy a ravenna és greatom is... úgy ír(t)és reagált pár topicban ami nem csak nekem sok embernek nem tetszett(értsd ez alatt a kötekedés gúnyolódás, okoskodás) !!! Greatom írja ravenna hiteles na de miben(mások portáján a sepregetésben)Saját területén a saját megélt vágyaiban legyen és biztos ő a legokosabb, de mikor a saját dolgainkról írunk--> ne mondják már meg nekünk mit kellett volna tenni és hogyan kellett volna érzeni és stb stb!!!? Saját tapasztalást ritkán írnak, de mások tapasztalásaiban annyira durván beleszólnak, hogy az néha sértő! Miért kell ez a viselkedés? Ha ezt valaki szóvá teszi, nem hiszem, hogy rossz szándékból teszi... Élni és élni hagyni... ennyi.. Én pont azért írtam nem fórumozok többet mert én képtelen vagyok szó nélkül hagyni ezt a fajta viselkedést, de mivel tudom, hogy soha nem fog változni semmi ezért gondolom úgy.. hogy jobb ha nem fórumozok!Tettem ezt párszor és tenni is fogom még. Hm... és nem azért írtam, hogy másokat tiltsanak..vagy bárki könyörögjön, hogy maradjak(pótolható kis senki vagyok) egyszerűen arról van szó, hogy nem szeretem azt, hogy hogy teret engednek annak, hogy másokat piszkálnak! Minden jót neked és jó fórumozást. komolyan nem kell reagálnod mert nem bántásból írok....
#592   2015. 03. 28. szombat 18:37
X Törölt felhasználó (805295) VIP
Nem akartam reagálni, mert tényleg felesleges! Nekem nem volt és most sem áll szándékomban senkit bántani, de te elmentél olyan irányban amit komolyan nem értek! Hm... úgy minősítesz másokat, hogy kikéred magadnak ha más azt teszi veled! Nem hiszem, hogy bárkinek is védekeznie kellene bárkivel szemben, vagy eltűrni azt, hogy szociálisan alkalmatlan ember azért mert röviden ír vagy bármi más. Én csak azt írtam( nem kértem senkit, hogy védjen meg, nem szorulok rá) de azt tapasztaltam, hogy a ravenna és greatom is... úgy ír(t)és reagált pár topicban ami nem csak nekem sok embernek nem tetszett(értsd ez alatt a kötekedés gúnyolódás, okoskodás) !!! Greatom írja ravenna hiteles na de miben(mások portáján a sepregetésben)Saját területén a saját megélt vágyaiban legyen és biztos ő a legokosabb, de mikor a saját dolgainkról írunk--> ne mondják már meg nekünk mit kellett volna tenni és hogyan kellett volna érzeni és stb stb!!!? Saját tapasztalást ritkán írnak, de mások tapasztalásaiban annyira durván beleszólnak, hogy az néha sértő! Miért kell ez a viselkedés? Ha ezt valaki szóvá teszi, nem hiszem, hogy rossz szándékból teszi... Élni és élni hagyni... ennyi.. Én pont azért írtam nem fórumozok többet mert én képtelen vagyok szó nélkül hagyni ezt a fajta viselkedést, de mivel tudom, hogy soha nem fog változni semmi ezért gondolom úgy.. hogy jobb ha nem fórumozok!Tettem ezt párszor és tenni is fogom még. Hm... és nem azért írtam, hogy másokat tiltsanak..vagy bárki könyörögjön, hogy maradjak(pótolható kis senki vagyok) egyszerűen arról van szó, hogy nem szeretem azt, hogy hogy teret engednek annak, hogy másokat piszkálnak! Minden jót neked és jó fórumozást. komolyan nem kell reagálnod mert nem bántásból írok....
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 03. 28. szombat 15:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2015. 03. 28. szombat 15:02
Egyéb iránt, számos más helyen, fórumon, vagy online felületen, ahol valamilyen közösség van megfigyelhető ez. Ez jellemző ma a netes felületre. Szándékos off, trollkodás, egymás fikázása, lejáratása, kiközösítése, stb. Én megfordítom a dolgot és nem állok messze a valóságtól szerintem, ha az mondom, hogy azzal, hogy a normálisan, hosszan, normálisan, választékosan megfogalmazott írások szerzői ellen harcolsz, tiltatni akarod, máglyára küldei őket, azzal pont te vagy az kedves didergo, aki a fórum hanyatlását akarod. Most tiltatod greatom-ot, vagy engem, bár ha akarok, akkor nem írok, illetve szándékosan ritkán reagálok valamire, akkor mégis mi marad itt? A kamu, az értelmetlen pár szavas hozzászólások, az értelmetlen társkeresés. Tisztelet a kivételnek, akik még tudnak normálisan beszélgetni, de ők ugyanúgy elnyomva lesznek, mert több és több értelmetlenség lesz a fórumban. Persze az érintetteknek fáj, ha valaki leírja az igazságot. Most is ez van. Mondom ezt úgy, hogy nem célom és érdekem senki pártját fogni, vagy más ellen beszélni, csakis a saját meglátásom írtam le.
#591   2015. 03. 28. szombat 15:02
X Törölt felhasználó (69371)
Egyéb iránt, számos más helyen, fórumon, vagy online felületen, ahol valamilyen közösség van megfigyelhető ez. Ez jellemző ma a netes felületre. Szándékos off, trollkodás, egymás fikázása, lejáratása, kiközösítése, stb. Én megfordítom a dolgot és nem állok messze a valóságtól szerintem, ha az mondom, hogy azzal, hogy a normálisan, hosszan, normálisan, választékosan megfogalmazott írások szerzői ellen harcolsz, tiltatni akarod, máglyára küldei őket, azzal pont te vagy az kedves didergo, aki a fórum hanyatlását akarod. Most tiltatod greatom-ot, vagy engem, bár ha akarok, akkor nem írok, illetve szándékosan ritkán reagálok valamire, akkor mégis mi marad itt? A kamu, az értelmetlen pár szavas hozzászólások, az értelmetlen társkeresés. Tisztelet a kivételnek, akik még tudnak normálisan beszélgetni, de ők ugyanúgy elnyomva lesznek, mert több és több értelmetlenség lesz a fórumban. Persze az érintetteknek fáj, ha valaki leírja az igazságot. Most is ez van. Mondom ezt úgy, hogy nem célom és érdekem senki pártját fogni, vagy más ellen beszélni, csakis a saját meglátásom írtam le.
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 03. 28. szombat 14:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2015. 03. 28. szombat 14:29
Az ordenáré hozzábüfögést kikérem magamnak. Összekeversz bizonyos valakivel, aki legalább 3 néven trollkodik itt ilyen formában, amit emlegetsz. Ha neked egy normálisan megfogalmazott érvelés, javaslat trollkodás, akkor veled nincs rendben valami. A te pályafutásod viszont másból sem áll, mint ebből. Csak nem a helyi igazságosztóhoz van szerencsém? Semmivel sem vagy különb egyikőnknél sem. Mert ugyanazt csinálod, csak sokkal butább vagy, ami eléggé meglátszik. Tudod egy fórum nem arról szól, hogy vannak klikkek, és ha valaki más véleményen van, akkor az ellen minden mocskos gerilla akciókkal ellene menni. Mondjuk konkrétan nem értem velem mi bajod. Mert azon kívül, hogy veled kapcsolatban állítottam valamit, ami teljes mértékben igaz az itt lévő tevékenységedre, más okod nem lehetne. Ennek ellenére, hogy te kicsinyes módon így teszel, én nem kötök beléd lépten nyomon, nem emlegetem a neved, nem harcolok érte, hogy kitiltsanak, pedig ugyanúgy megérdemelnéd. Ugyanis a szándékos vitázáson kívül sokat nem mutattál még fel itt. Sőt akár lehetsz éppen te is valaki más alteregója. Ha pedig már itt tartunk, a nick nevemnek semmi köze a péniszhez, csak épp polgári nevem kezdőbetűi keverve, illetve azt sem értem a 84-ből miért következtesz mondjuk a születési dátumomra? Mi van ha 8+4=12cm és a farkam méretére utal? Vagy épp mivel a szemedben hülye vagyok, akkor az IQ-mra? Vagy éppen csak a kedvenc számom? Vagy egy kedvenc sportolóm játékosmezének száma?
Neked és a többi hozzád hasonlónak kellene felnőni, és felnőttként érvelni, vitázni (jó értelmeben vita), megosztani a dolgokat, nem ilyen gyerekes módon vergődni, csak mert nem úgy van valami, ahogy elképzelitek, vagy mert más más véleményen van, más tapasztalata van. Valahogy nekem ez a szint nem tűnik fórumra valónak, amit ti képviseltek, meg azok, akik pár szavas böfögéseken kívül mást nem tudnak.
Nekem van saját elképzelésem, ugyanúgy greatom-nak is leírom, ha szerintem rosszul gondol valamit (lásd visszább), vagy megírom privátban is akár, ugyanis nem célom a szándékos indulatkeltés a fórumon, veled/veletek ellentétben (aztán háborogtok miért lett törölve a hozzászólás).
Továbbá egy cseppet sem zavarna, ha tiltva lennék, az időmet nem pazarolnám arra, hogy újra regisztráljak, nem egy taknyos gyerek vagyok, vagy egy degenerált felnőtt. Tudod volt idő, amikor nekem sem tetszett (most sem) pár dolog itt, mégsem csináltam ezt, ha jól emlékszem szó nélkül, vergődés nélkül nem írtam többet. Az oldalt olvasgattam néha. Ha te lelépsz, mondjuk greatom miatt, nem zavarna senkit, maradandót nem alkottál, van belőled másik 3 tucat. Te elmész, jön helyetted 20 másik új regisztráló. Akik között nagyobb eséllyel lesz olyan is, aki vergődésen kívül mást is fog tudni csinálni.
TESSÉK ELFOGADNI, HOGY KÜLÖNBÖZŐEK VAGYUNK, ELTÉRŐ VÉLEMÉNYEKKEL. Ha ezen nem tudod túl tenni magad, és értelmes módon megvitatni, csak vergődni, akkor nem vagy szociálisan alkalmas arra, hogy emberekkel társalogj. De elnézve nem is ez a célod.
#590   2015. 03. 28. szombat 14:29
X Törölt felhasználó (69371)
Az ordenáré hozzábüfögést kikérem magamnak. Összekeversz bizonyos valakivel, aki legalább 3 néven trollkodik itt ilyen formában, amit emlegetsz. Ha neked egy normálisan megfogalmazott érvelés, javaslat trollkodás, akkor veled nincs rendben valami. A te pályafutásod viszont másból sem áll, mint ebből. Csak nem a helyi igazságosztóhoz van szerencsém? Semmivel sem vagy különb egyikőnknél sem. Mert ugyanazt csinálod, csak sokkal butább vagy, ami eléggé meglátszik. Tudod egy fórum nem arról szól, hogy vannak klikkek, és ha valaki más véleményen van, akkor az ellen minden mocskos gerilla akciókkal ellene menni. Mondjuk konkrétan nem értem velem mi bajod. Mert azon kívül, hogy veled kapcsolatban állítottam valamit, ami teljes mértékben igaz az itt lévő tevékenységedre, más okod nem lehetne. Ennek ellenére, hogy te kicsinyes módon így teszel, én nem kötök beléd lépten nyomon, nem emlegetem a neved, nem harcolok érte, hogy kitiltsanak, pedig ugyanúgy megérdemelnéd. Ugyanis a szándékos vitázáson kívül sokat nem mutattál még fel itt. Sőt akár lehetsz éppen te is valaki más alteregója. Ha pedig már itt tartunk, a nick nevemnek semmi köze a péniszhez, csak épp polgári nevem kezdőbetűi keverve, illetve azt sem értem a 84-ből miért következtesz mondjuk a születési dátumomra? Mi van ha 8+4=12cm és a farkam méretére utal? Vagy épp mivel a szemedben hülye vagyok, akkor az IQ-mra? Vagy éppen csak a kedvenc számom? Vagy egy kedvenc sportolóm játékosmezének száma?
Neked és a többi hozzád hasonlónak kellene felnőni, és felnőttként érvelni, vitázni (jó értelmeben vita), megosztani a dolgokat, nem ilyen gyerekes módon vergődni, csak mert nem úgy van valami, ahogy elképzelitek, vagy mert más más véleményen van, más tapasztalata van. Valahogy nekem ez a szint nem tűnik fórumra valónak, amit ti képviseltek, meg azok, akik pár szavas böfögéseken kívül mást nem tudnak.
Nekem van saját elképzelésem, ugyanúgy greatom-nak is leírom, ha szerintem rosszul gondol valamit (lásd visszább), vagy megírom privátban is akár, ugyanis nem célom a szándékos indulatkeltés a fórumon, veled/veletek ellentétben (aztán háborogtok miért lett törölve a hozzászólás).
Továbbá egy cseppet sem zavarna, ha tiltva lennék, az időmet nem pazarolnám arra, hogy újra regisztráljak, nem egy taknyos gyerek vagyok, vagy egy degenerált felnőtt. Tudod volt idő, amikor nekem sem tetszett (most sem) pár dolog itt, mégsem csináltam ezt, ha jól emlékszem szó nélkül, vergődés nélkül nem írtam többet. Az oldalt olvasgattam néha. Ha te lelépsz, mondjuk greatom miatt, nem zavarna senkit, maradandót nem alkottál, van belőled másik 3 tucat. Te elmész, jön helyetted 20 másik új regisztráló. Akik között nagyobb eséllyel lesz olyan is, aki vergődésen kívül mást is fog tudni csinálni.
TESSÉK ELFOGADNI, HOGY KÜLÖNBÖZŐEK VAGYUNK, ELTÉRŐ VÉLEMÉNYEKKEL. Ha ezen nem tudod túl tenni magad, és értelmes módon megvitatni, csak vergődni, akkor nem vagy szociálisan alkalmas arra, hogy emberekkel társalogj. De elnézve nem is ez a célod.
(Ez egy válasz didergo üzenetére (2015. 03. 28. szombat 13:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 03. 28. szombat 13:41
Egyszer megkérdeztem az admint, hogy miért nem törlik ki ezeket a klón-trollokat (nagytamássűttkrumplifarokharmincegyévesvagyok). Erre azt a választ kaptam, hogy úgyis újra fog regisztrálni. sniffles Azt egyébként egy percig sem vitatta, hogy az élő fába is belekötnek és mindenkinek elmegy a kedve olvasni a fórumot az ordenáré hozzáböfögéseik miatt.

Ragyogó logika. Inkább menjen el mindenki más a fórumokról, minthogy greatom és dako84-nek még egyszer fáradoznia kelljen a regisztrációval. schmoll2

Köztes megoldás: legalább a húsvéti ünnepek végéig letiltani őket? Hmm? hehe Ismerve a szokásaikat meg is bolondulnak, ha egy hétig nem tudják emberek szórakozását tönkre tenni.
#589   2015. 03. 28. szombat 13:41
didergo didergo
Egyszer megkérdeztem az admint, hogy miért nem törlik ki ezeket a klón-trollokat (nagytamássűttkrumplifarokharmincegyévesvagyok). Erre azt a választ kaptam, hogy úgyis újra fog regisztrálni. sniffles Azt egyébként egy percig sem vitatta, hogy az élő fába is belekötnek és mindenkinek elmegy a kedve olvasni a fórumot az ordenáré hozzáböfögéseik miatt.

Ragyogó logika. Inkább menjen el mindenki más a fórumokról, minthogy greatom és dako84-nek még egyszer fáradoznia kelljen a regisztrációval. schmoll2

Köztes megoldás: legalább a húsvéti ünnepek végéig letiltani őket? Hmm? hehe Ismerve a szokásaikat meg is bolondulnak, ha egy hétig nem tudják emberek szórakozását tönkre tenni.
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 03. 27. péntek 18:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295) VIP
2015. 03. 27. péntek 18:05
Az se lepne meg ha ez a nick is ő lenne a stílus is egyezik mf1 Azt hiszem.. megint elment a kedvem a fórumozástól..... ilyen alakok miatt felesleges az itt lét......
#588   2015. 03. 27. péntek 18:23
greatom greatom
Ne szenvedjél már.... így tényleg nehéz komolyan venni téged.

Elment a kedved? Hmmmm... gyereeee visszaaaa Vadóóócka... léccilécci... ha akarod, hívhatsz ravennának... vagy dako84-nek!!! Az még jobb!! Csak ne menj el... most ne mozogj...
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 03. 27. péntek 18:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295) VIP
2015. 03. 27. péntek 18:05
Az se lepne meg ha ez a nick is ő lenne a stílus is egyezik mf1 Azt hiszem.. megint elment a kedvem a fórumozástól..... ilyen alakok miatt felesleges az itt lét......
#587   2015. 03. 27. péntek 18:05
X Törölt felhasználó (805295) VIP
Az se lepne meg ha ez a nick is ő lenne a stílus is egyezik mf1 Azt hiszem.. megint elment a kedvem a fórumozástól..... ilyen alakok miatt felesleges az itt lét......
#586   2015. 03. 27. péntek 17:20
greatom greatom
Nem fejtem ki bővebben (mert ugye akkor megint okoskodó vagyok meg kötekedő, vitatkozó) ezért csak kinyilatkoztatom : ravenna lehet antipatikus egyesek számára, viszont hiteles és nem szokott a levegőbe beszélni, legalábbis abban a pár témában, amiben megszólal. Sejthető, hogy ennek is következménye a moderátori jogköre...
Persze egyáltalán nem lep meg, ha a következetes és makacs stílusa miatt szálka sokak szemében, de nem gondolom, hogy életcélja, hogy mindenki kedvence legyen smile szar ügy, mi?
(valóban, nem kell gúnyolni, kinevetni mindenkit, hadd élje a kis álomvilágát, egyszerűbb ráhagyni. Ez biztosan népszerűbb és elfogadottabb ... hogy valóban jó is ez? Nem lényeg, ezek szerint, legalábbis addig, amíg a saját köreinket nem zavarja wink )
#585   2015. 03. 27. péntek 14:29
X Törölt felhasználó (805295) VIP
Szerintem nem veled van a gondja.. ez a stílus az ami nem tetsző... Nekem is anno egy hasonló user vette el a kedvem a fórumozástól ravenna ... Mindig mindenkinek az írásába belekötött utáltam olvasni.. Soha nem értettem, hogy miért mindig másokat javít és köt bele és a saját tapasztalásait nem igazán osztja meg . Nem hiszem, hogy a fórumozásnak arról kellene szólnia, hogy másokat kinevetünk belekötünk és a vágyaikat vagy a tapasztalásaikat direkt módon gúnyoljuk...
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2015. 03. 27. péntek 11:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 03. 27. péntek 11:47
By 1968GTA
Majd ha egyszer te látnád a feleséged arcos fotóját egy társkereső oldalon akkor istenezhetnél ! Okoska ! Egyébként meg mi kérünk elnézést hogy segíteni próbálunk hogy mások ne járjanak úgy ahogy mi jártunk. A telefonszámát meg add már ki a párodnak ha van, hogy a sok faszverő napjában többször is hívogathassa, aztán okoskodj utána újra ! Ja.......hogy neked meg itt nincs párod ? Akkor ne oszd az észt, mert te is ahhoz a réteghez tartozol !

Hű, milyen érzékeny vagy smile Vagy csak a szokásos 'Utáljuk falkában greatomot !!!" rendes heti szeánszához melegítesz? Miért is kellene arcos képet kiadni???? Az alakból, a stílusból már elég jól be lehet tájolni, mire is számíthatsz, az, hogy kék vagy zöld a szeme és mekkora az orra, szerintem nagyon sokadrangú szempont. (de ez kb. alapszintű szabály a partnerkeresés ezen területén, ezt csak az nem akarja elfogadni, akinek egyéb céljai is lehetnek)
A telefon detto ugyanez. Van egyéb megoldás is leszűrni, hogy ki van a nick mögött, hogy van-e egyáltalán nőnemű eegyed, vagy csak kézbesítési megbízottal tudunk tárgyalni. (Egy idő után 90% feletti találati arányt is el lehet érni és nem kell hozzá túl sok kérdés)

Segíteni sokat nem segítesz ezzel, mert nagyjából heti száz ilyen 'észrevételt' írhatsz, úgyis lesz új és újabb regisztráció, újabb, a párja megbízásából partnerkereső hülyegyerek. Meddő időpazarlás. (Bár minden tisztelet az erőfeszítésért.)
Azt meg bízd rám, hogy mihez szólok hozzá és az sem lenne nagy baj, ha a pitiáner mocskolódást megtartanád az arra érdemeseknek. Nem szokásom képet és privát elérhetőségért koncsorogni, igaz, nem is szoktam első blikkre megadni semmi hasonlót. Hogy végképp összezavarjalak és feltárjam a nagy titkot : nem készítettem marketing adatlapot, mert nem várunk megkereséseket. Akiket érdekesnek vélünk (maréknyian lehetnek itt) azokkal mi kezdeményezünk kapcsolatfelvételt. Nincs kedvünk ezercsillió pinakoldussal kommunikációs akadályok garmadán át küszködni.
Az nem lep meg, hogy a kérdésem második részére nem jutott időd válaszolni, mert jobban elfoglalt annak demonstrálása, hogy hová pozícionálod magad a GG univerzumon belül, legfőképp hozzám viszonyítva . wink A falka melege biztonságot ad, értem én wink
#584   2015. 03. 27. péntek 14:19
greatom greatom
Oké, legyen igazad és akkor megy a kulpa wink
Egyébiránt pedig ilyen ez a popszakma. Aki ezen a pályán játszik, az számoljon mindezzel vagy inkább csak nézze távolról. A képekre meg tessék nyomni vízjelet. Mi is kaptunk (kéretlenül, feltűnő előzékenységgel párosítva) klassz kis képeket, beszédes EXIF adatokkal. Utána pedig volt hőbörgés, hogy ő megbízott bennünk, ezért viszonzást vár smile ))))
#583   2015. 03. 27. péntek 13:57
X Törölt felhasználó (69371)
Azért abban igaza van, hogy rettentően bosszantó, hogy az internet (elég sok területen) tele van hasonló lényekkel. A valódi keresők tele vannak bizalmatlansággal, és sajnos teljes mértékben jogosan. árulkodó lehet ha valaki sürgeti a képküldést, de akár lehet az is az ok, hogy nem akarnak sok időt szakítani a dologra, mert több esetben is hosszúra nyúlt a beszélgetés, aztán képcserekor eltűnik az illető. Egy csomó kidobott idő vész oda. Az pedig egyenes gusztustalan, hogy valaki azért gyűjt képet, hogy utána ál hirdetéseket generáljon vele, illetve különböző lejárató oldalakra töltse fel azt. Mondjuk ezt az exek is megtehetik egymással, de ugyanolyan gusztustalan dolog. A legtöbb ember ezért visszahúzódó és adott esetben nem tud élni a vágyainak, mert ezen gondolatok, hogy ilyen emberek léteznek, gátolják ebben.
A végével kapcsolatban, szerintem túl reagáltad, nem érzem, hogy hasonló célja lett volna, illetve azért írta volna azt, amit. Mint a többi "ellenlábasod". alien2
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2015. 03. 27. péntek 11:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 03. 27. péntek 11:47
By 1968GTA
Majd ha egyszer te látnád a feleséged arcos fotóját egy társkereső oldalon akkor istenezhetnél ! Okoska ! Egyébként meg mi kérünk elnézést hogy segíteni próbálunk hogy mások ne járjanak úgy ahogy mi jártunk. A telefonszámát meg add már ki a párodnak ha van, hogy a sok faszverő napjában többször is hívogathassa, aztán okoskodj utána újra ! Ja.......hogy neked meg itt nincs párod ? Akkor ne oszd az észt, mert te is ahhoz a réteghez tartozol !

Hű, milyen érzékeny vagy smile Vagy csak a szokásos 'Utáljuk falkában greatomot !!!" rendes heti szeánszához melegítesz? Miért is kellene arcos képet kiadni???? Az alakból, a stílusból már elég jól be lehet tájolni, mire is számíthatsz, az, hogy kék vagy zöld a szeme és mekkora az orra, szerintem nagyon sokadrangú szempont. (de ez kb. alapszintű szabály a partnerkeresés ezen területén, ezt csak az nem akarja elfogadni, akinek egyéb céljai is lehetnek)
A telefon detto ugyanez. Van egyéb megoldás is leszűrni, hogy ki van a nick mögött, hogy van-e egyáltalán nőnemű eegyed, vagy csak kézbesítési megbízottal tudunk tárgyalni. (Egy idő után 90% feletti találati arányt is el lehet érni és nem kell hozzá túl sok kérdés)

Segíteni sokat nem segítesz ezzel, mert nagyjából heti száz ilyen 'észrevételt' írhatsz, úgyis lesz új és újabb regisztráció, újabb, a párja megbízásából partnerkereső hülyegyerek. Meddő időpazarlás. (Bár minden tisztelet az erőfeszítésért.)
Azt meg bízd rám, hogy mihez szólok hozzá és az sem lenne nagy baj, ha a pitiáner mocskolódást megtartanád az arra érdemeseknek. Nem szokásom képet és privát elérhetőségért koncsorogni, igaz, nem is szoktam első blikkre megadni semmi hasonlót. Hogy végképp összezavarjalak és feltárjam a nagy titkot : nem készítettem marketing adatlapot, mert nem várunk megkereséseket. Akiket érdekesnek vélünk (maréknyian lehetnek itt) azokkal mi kezdeményezünk kapcsolatfelvételt. Nincs kedvünk ezercsillió pinakoldussal kommunikációs akadályok garmadán át küszködni.
Az nem lep meg, hogy a kérdésem második részére nem jutott időd válaszolni, mert jobban elfoglalt annak demonstrálása, hogy hová pozícionálod magad a GG univerzumon belül, legfőképp hozzám viszonyítva . wink A falka melege biztonságot ad, értem én wink
#582   2015. 03. 27. péntek 11:47
greatom greatom
By 1968GTA
Majd ha egyszer te látnád a feleséged arcos fotóját egy társkereső oldalon akkor istenezhetnél ! Okoska ! Egyébként meg mi kérünk elnézést hogy segíteni próbálunk hogy mások ne járjanak úgy ahogy mi jártunk. A telefonszámát meg add már ki a párodnak ha van, hogy a sok faszverő napjában többször is hívogathassa, aztán okoskodj utána újra ! Ja.......hogy neked meg itt nincs párod ? Akkor ne oszd az észt, mert te is ahhoz a réteghez tartozol !

Hű, milyen érzékeny vagy smile Vagy csak a szokásos 'Utáljuk falkában greatomot !!!" rendes heti szeánszához melegítesz? Miért is kellene arcos képet kiadni???? Az alakból, a stílusból már elég jól be lehet tájolni, mire is számíthatsz, az, hogy kék vagy zöld a szeme és mekkora az orra, szerintem nagyon sokadrangú szempont. (de ez kb. alapszintű szabály a partnerkeresés ezen területén, ezt csak az nem akarja elfogadni, akinek egyéb céljai is lehetnek)
A telefon detto ugyanez. Van egyéb megoldás is leszűrni, hogy ki van a nick mögött, hogy van-e egyáltalán nőnemű eegyed, vagy csak kézbesítési megbízottal tudunk tárgyalni. (Egy idő után 90% feletti találati arányt is el lehet érni és nem kell hozzá túl sok kérdés)

Segíteni sokat nem segítesz ezzel, mert nagyjából heti száz ilyen 'észrevételt' írhatsz, úgyis lesz új és újabb regisztráció, újabb, a párja megbízásából partnerkereső hülyegyerek. Meddő időpazarlás. (Bár minden tisztelet az erőfeszítésért.)
Azt meg bízd rám, hogy mihez szólok hozzá és az sem lenne nagy baj, ha a pitiáner mocskolódást megtartanád az arra érdemeseknek. Nem szokásom képet és privát elérhetőségért koncsorogni, igaz, nem is szoktam első blikkre megadni semmi hasonlót. Hogy végképp összezavarjalak és feltárjam a nagy titkot : nem készítettem marketing adatlapot, mert nem várunk megkereséseket. Akiket érdekesnek vélünk (maréknyian lehetnek itt) azokkal mi kezdeményezünk kapcsolatfelvételt. Nincs kedvünk ezercsillió pinakoldussal kommunikációs akadályok garmadán át küszködni.
Az nem lep meg, hogy a kérdésem második részére nem jutott időd válaszolni, mert jobban elfoglalt annak demonstrálása, hogy hová pozícionálod magad a GG univerzumon belül, legfőképp hozzám viszonyítva . wink A falka melege biztonságot ad, értem én wink
#581   2015. 02. 28. szombat 14:29
X Törölt felhasználó (69371)
A tiédben csak hiba van. eplus2 De nem ez a lényeg.
Egy másik helyen írt gondolatodra viszont itt válaszolnék, ne ott legyen off.
Reklám. A legtöbb weboldal reklámokból tartja fenn magát, abból van bevétele. A reklámozott cégtől függ nagyban, hogy ő hogyan próbálja monitorozni az adott oldalt. Általában kétféle reklám van. Az olyan bannerek, amik számolják is a kattintásokat, csak azután fizetnek, ha elér egy bizonyos számú klikket. Ilyenkor alkalmaznak előugró megoldásokat, amiket be kell zárni, ami már egy kattintás. Viszont vannak cégek, akik azt is figyelhetik, hogy az oldalukra tévedt user, mely oldalról navigálódott át. Ilyenkor a bezárás haszontalan a reklám szempontjából, vagy statisztikailag beépíthetik, hogy mégis mennyien zárták be a reklámot és mennyien léptek az adott cég oldalára. Ezt annyira nem szeretik a weboldalak üzemeltetői. A másik reklám, ami csak úgy van. Ilyen esetben a reklámozott céget az érdekli, hogy az oldalnak hány felhasználója van. Egyértelmű, hogy minél nagyobb ez a szám, annál jobb. Éppen ezért nem fogják törölni a kamu nick-eket (pedig egy-kettő nem hiszem, hogy nagy hiány lenne). Vagy esetleg kérhetnek aktivitási statisztikát, ezért nem bannolják őket végleg, mert egy kamu tag is aktivitás növelő, ha használja a profilt. Persze sok variáció is lehet, és egyéb megoldások. A BOT-okról már ne is beszéljünk. Az aktivitásos dolgot nem sokan kérik, és nem is igazán mennek bele, mert a regisztráltak nagy %-a inaktív, így elég meglepő számok jönnének ki.
Véleményem szerint ha fizetős lenne az oldal (bár elég lenne csak a társkeresős rész), akkor a normálisabb tagok sem jelentenének semmit. Ha TV-ztek, vagy neteztek a legtöbben zárják be a reklámot, kapcsolnak el, vagy nem is figyelnek oda. Tehát úgy ez a weboldal sem lenne életképes. Ez benne a biznisz. Mi olvasgathatunk, írkálhatunk, kicsit meg vagyunk moderálva, de az üzemeltető szakít a reklámokból. Ő pedig nem fog maga ellen cselekedni. Talán érthető mit akartam ezzel mondani a másik helyen lévő írásodra és úgy általában.
#580   2015. 02. 28. szombat 08:11
zelli zelli
Kedves dako84!
Az általad leírt viselkedésmódot sajnos nagyon magasan kvalifikált emberek is elkövetik, gyáva emberkék az értelmesebbek között is vannak.
#579   2015. 02. 27. péntek 09:09
X Törölt felhasználó (69371)
Ezzel magam ellen beszélek, de azért sok háztartásban akár már két számítógép/laptop is lehet. Akik két-három szálat mozgatnak, azok megírják külön-külön az üzeneteket, aztán a küldés már csak két kattintás és akár lehet 5 másodpercen belül is elküldve. Az ilyeneket csak sajnálni tudom, nagyon rossz személyiségük lehet, hogy csak több nick mögé bújva tudják (vagyis csak próbálják) érvényre juttatni állításukat. A legnagyobb probléma, ami az itteni szexuális kultúrán is meglátszik, hogy buták, tanulatlanok, így egy komolyabban megfogalmazott érvelést, értelmezés hiányában támadásnak veszik. Mint, aki nem ért egyet valamivel egy buliban, és kirobban a verekedés, mert másképp nem tudja orvosolni a helyzetet. Itt ugyanez a helyzet. greatom-mal váltottam már privát üzenetet és ott is volt, hogy megírtam, ha valamivel nem értettem vele egyet. Nem valószínű, hogy magammal beszélgetnék. buck Illetve valószínű több száz km van köztünk. Ő és én is kitudunk magunk mellett állni egy nick-kel is, nem folyamodunk gyávák, tudatlanok megoldásához (dupla vagy több nick).
(Ez egy válasz Demona üzenetére (2015. 02. 26. csütörtök 18:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Demona VIP Admin
2015. 02. 26. csütörtök 18:22
Csak megnyugtatásúl wave : Nem szükséges az ip, elég folyamatosan olvasni és ráhangolódni a személyiségekre hamar kiüt ami hasonló vagy ami eltérő vagy egy apórócska trükk....még, egy gépen különböző böngészőről is nehézkes 1perc különbséggel írni egyszerre. márpedig : dako84 2015. 02. 11. szerda 09:28.........greatom 2015. 02. 11. szerda 09:27
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2005. 01. 22. szombat
Üzenetek: 598db
Utolsó üzenet: 2015. 04. 11. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!