Dühöngő szoba (haragszom rád - egymás közötti viták)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Szoba célja egymásközti viták.
Szabályok:
Egymás fel- és lemenőinek, vagy bármilyen más személynek a minősítése a vitatta partneren kívül tilos, maradjatok egymás értelmi képességeinek firtatásánál ( ha bekapcsolódsz a vitába , hozzá szólsz te is vitapartner vagy, s fogad el hogy a vitába olykor kéretlen vitapartnerek is be kapcsolatodnak)
Bár melyik témában elfogadunk egy egyszerű áthívást ebbe a témába, javasoljuk, hogy a tartalmi választ a témába tegyétek, mely végére írjátok, hogy válasz még ebben a témában folytatódik, s folytatólagosan az értelmi képesség vitatására ezt a témát használjátok, akár idézve a hozzászólásból vagy teljesen másolva, mire reagáltatok.
Az át hívás elfogadása nem kötelező, ezt vedd figyelembe, hogy válasz nélkül maradhat!!! Ebben az esetben se provokáld a témán kívül más hol, max újra áthívhatod.
admin-t is minősítgethetsz, de nem moderációval kapcsolatban, arra ott a lapalja email cím ( s egy szerkesztő is belát abba már akkor), illetve nem ajánlatos inkább, mert ez után talán jobban vizslat utánad.
Nincs politika, nincs rasszizmus, nincs reklám, nincs moderáció, nincs másik személyazonosságnak felfedése, Nincs dedós vitta: -hüle,-te vagy hüle, -te nagyobb hüle.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#558   2011. 03. 14. hétfő 20:03
X Törölt felhasználó (7767)
"(a fórum, és annak működtetőinek obszcén kritikája még ide sem fér bele! a kritikai észrevételeidet normális hangnemben írd meg a lap alján, E-mail küldés az ügyfélszolgálat részére! ide csak a személyes dühödet közöld "egymás között"! a fórum működésének kritizálása alpári hangnemben NEM ide tartozik, ezért ment is az 1 hetes tiltásod!) :tom " ejnye1
'genis! eplus2 eplus2 eplus2
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 02. 23. szerda 20:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (7767)
2011. 02. 23. szerda 20:57
(a fórum, és annak működtetőinek obszcén kritikája még ide sem fér bele! a kritikai észrevételeidet normális hangnemben írd meg a lap alján, E-mail küldés az ügyfélszolgálat részére! ide csak a személyes dühödet közöld "egymás között"! a fórum működésének kritizálása alpári hangnemben NEM ide tartozik, ezért ment is az 1 hetes tiltásod!) :tom ejnye1
#557   2011. 03. 08. kedd 20:10
corinna corinna
Nagyon szívesen segítettem, örülök, hogy kiderült az igazság!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 03. 03. csütörtök 22:39), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (790696)
2011. 03. 03. csütörtök 22:39
Veronika és Corinna nagyon koszonom, hogy figyelmeztettetek! Ha a fórumon olvasom az írást talán infarktust kapok... Már majdnem megharagudtam az adminokra, hogy mit írtak nekem....nem értettem semmit az egészbol. Maradok, szeretem olvasni a forumot /a mai nap kivételével/ persze csak ha nem veszekedés és bíráskodás folyik. Levelezni itt már nem fogok az biztos és írni se sehova, csak csendben olvasgatni ha lesz idom. Szerencsére most már elszállt a duhom, és tudok az egészen nevetni....hogy én aki Szlovákiában szulettem, itt élek és nem is vágyodom sehová máshová... idáig szaladtam....

(a probléma megoldva, ill. kiiktatva, csak nyugalom a hosszú élet titka!) :tom felkialtas
#556   2011. 03. 04. péntek 20:43
christiano christiano
Zorn barátom-mint visszatérő probléma--mielőtt kötekedni kezdesz számolj el magadban lassan vagy1500-ig,és nyugodj bele hogy a fórumtémákhoz hozzászólok!Nem mindhez,csak néhányhoz.Ami érdekel.
Ezzel meg kell hogy békélj,de ha nem tudsz akkor még mindíg várom a válaszod hogy mi is a személyes problémád velem?!
Legyen szép napod pajtás!!
#555   2011. 03. 03. csütörtök 22:39
X Törölt felhasználó (790696)
Veronika és Corinna nagyon koszonom, hogy figyelmeztettetek! Ha a fórumon olvasom az írást talán infarktust kapok... Már majdnem megharagudtam az adminokra, hogy mit írtak nekem....nem értettem semmit az egészbol. Maradok, szeretem olvasni a forumot /a mai nap kivételével/ persze csak ha nem veszekedés és bíráskodás folyik. Levelezni itt már nem fogok az biztos és írni se sehova, csak csendben olvasgatni ha lesz idom. Szerencsére most már elszállt a duhom, és tudok az egészen nevetni....hogy én aki Szlovákiában szulettem, itt élek és nem is vágyodom sehová máshová... idáig szaladtam....

(a probléma megoldva, ill. kiiktatva, csak nyugalom a hosszú élet titka!) :tom felkialtas
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 03. 03. csütörtök 19:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (774400)
2011. 03. 03. csütörtök 19:26
El ne menj egy kötekedő marha miatt!! Maradj csak! Az adminok úgyis kiteszik innen a szűrét!!
#554   2011. 03. 03. csütörtök 19:26
X Törölt felhasználó (774400)
El ne menj egy kötekedő marha miatt!! Maradj csak! Az adminok úgyis kiteszik innen a szűrét!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 03. 03. csütörtök 16:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (790696)
2011. 03. 03. csütörtök 16:24
Koszonom a segítségedet az eset felderítésében...és én egy ilyen bitangember miatt akartam itt hagyni a GGt.
#553   2011. 03. 03. csütörtök 16:24
X Törölt felhasználó (790696)
Koszonom a segítségedet az eset felderítésében...és én egy ilyen bitangember miatt akartam itt hagyni a GGt.
#552   2011. 03. 03. csütörtök 15:23
X Törölt felhasználó (790696)
Koszonom szépen az ilyen rajongást! Egy levelezo társam van akivel valahogy nem értettuk meg egymást és bírálni mertem...Azonban22......ha nem o az akkor nagyon nagyon elénézésť kérek tole.
#551   2011. 03. 03. csütörtök 15:10
corinna corinna
nézd meg akkor a neve alapján a hozzászólásait, komolyan ezt írta..... az alapján kerestelek meg, mondom megnézem magamnak azt a r....ot, legalábbis ő szerinte..... BASSZUS EZ NAGYON DURVA!
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 03. 03. csütörtök 15:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (790696)
2011. 03. 03. csütörtök 15:07
Érdekes, nekem privátban normálisan írt, a fórumom meg ilyen ocsmányságokat.... most oruljek vagy sírjak? Természetesen legjobb nem foglalkozni vele...
#550   2011. 03. 03. csütörtök 15:07
X Törölt felhasználó (790696)
Érdekes, nekem privátban normálisan írt, a fórumom meg ilyen ocsmányságokat.... most oruljek vagy sírjak? Természetesen legjobb nem foglalkozni vele...
#549   2011. 03. 03. csütörtök 15:01
christiano christiano
Azt hiszem egy skizofrén elmebeteg lehet,akinek tudathasadása van!
Na de hát ennyi boldogság kijár neki!
Nekem olyan mintha azonban22 dühöngene egy másik reg. alatt!! Ha olvasod ne húzd fel magad!!
Ha te vagy tényleg akkor gondolkodj el rajta,ha meg nem akkor bocsánat!
#548   2011. 03. 03. csütörtök 14:57
X Törölt felhasználó (790696)
Válasz Továbbítás Mentés Üzenet törlése! Feladó: KPA422Címzett: bitangemberÉrkezett: 11-03-03 11:00Tárgy: Re: Jól írsz!

Ezt írtad: (szöveg kimoderálva! TILOS privát levelezést "közkinccsé" tenni!):tom ejnye1
#547   2011. 03. 03. csütörtök 14:55
X Törölt felhasználó (790696)
Huha, ezt most nagyon eros! Elállt a lélegzetem is! Ez ennyire beteg ember? Szóhoz sem tudok jutni! És én még megértettem ot? Ilyen gyerekek talán nincs is! Ennek tisztára átugrott az agya.... Ide tudom másolni amit nekem írt? Megpróbálom....
(Ez egy válasz corinna üzenetére (2011. 03. 03. csütörtök 14:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 03. 03. csütörtök 14:47
Ő ezt írtam, innen gondoljuk:
(szöveg kimoderálva! TILOS privát levelezést belinkelni!): tom
Kezd izgi lenni, már bocsi smile
#546   2011. 03. 03. csütörtök 14:47
corinna corinna
Ő ezt írtam, innen gondoljuk:
(szöveg kimoderálva! TILOS privát levelezést belinkelni!): tom
Kezd izgi lenni, már bocsi smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 03. 03. csütörtök 14:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (790696)
2011. 03. 03. csütörtök 14:40
Veronika, itt egy nagy félreértés van! Nem tudom pontosan mit értett az admin azon hogy a "volt" barátom? De bitangember nem a barátom és nem is volt az! És is kaptam tole privát levelet mint ahogy látom sokan mások is. Privátban nem volt durva, elhiszem hogy nagy bánata van. Nem ismerem ot, sajnálom ami vele tortént, és azt hogy ezért most minden not aki szereti a masszázst és persze masszórt útál.
#545   2011. 03. 03. csütörtök 14:44
corinna corinna
Vannak emberek akikhez jobb nem szólni smile , sajnos van aki nem képes belátni a hibáit, de lehet, hogy nem olyan rossz ember, mint amilyennek mutatja magát! Aztán lehet még rosszabb..... nem tudhatjuk biztosan, hogy ki milyen valójában...... Ne foglalkozz olyan emberekkel, akik nem szimpatikusak. circling
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 03. 03. csütörtök 13:39), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (774400)
2011. 03. 03. csütörtök 13:39
Csak részvétemet és együttérzésemet szeretném kifejezni ezzel az írással,hogy a bitangember nevű férfinak nem nevezhető akármivel is együtt tudtál élni! Nem lehetett egyszerű.Biztos sok erő és gyomor kellett hozzá!
Azért írom ezt mert 2 olyan de olyan privát levelet küldött amin igazi vadbarbárok is tuti elhányták volna magukat.
Nagyon intelligens ember lehet.
Ja és miért kaptam a 2 levelet? Azért mert őszintén írtam hogy mi a véleményem!!
Ha nem érdekli akkor minek kérdezi?
#544   2011. 03. 03. csütörtök 14:40
X Törölt felhasználó (790696)
Veronika, itt egy nagy félreértés van! Nem tudom pontosan mit értett az admin azon hogy a "volt" barátom? De bitangember nem a barátom és nem is volt az! És is kaptam tole privát levelet mint ahogy látom sokan mások is. Privátban nem volt durva, elhiszem hogy nagy bánata van. Nem ismerem ot, sajnálom ami vele tortént, és azt hogy ezért most minden not aki szereti a masszázst és persze masszórt útál.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 03. 03. csütörtök 13:39), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (774400)
2011. 03. 03. csütörtök 13:39
Csak részvétemet és együttérzésemet szeretném kifejezni ezzel az írással,hogy a bitangember nevű férfinak nem nevezhető akármivel is együtt tudtál élni! Nem lehetett egyszerű.Biztos sok erő és gyomor kellett hozzá!
Azért írom ezt mert 2 olyan de olyan privát levelet küldött amin igazi vadbarbárok is tuti elhányták volna magukat.
Nagyon intelligens ember lehet.
Ja és miért kaptam a 2 levelet? Azért mert őszintén írtam hogy mi a véleményem!!
Ha nem érdekli akkor minek kérdezi?
#543   2011. 03. 03. csütörtök 13:39
X Törölt felhasználó (774400)
Csak részvétemet és együttérzésemet szeretném kifejezni ezzel az írással,hogy a bitangember nevű férfinak nem nevezhető akármivel is együtt tudtál élni! Nem lehetett egyszerű.Biztos sok erő és gyomor kellett hozzá!
Azért írom ezt mert 2 olyan de olyan privát levelet küldött amin igazi vadbarbárok is tuti elhányták volna magukat.
Nagyon intelligens ember lehet.
Ja és miért kaptam a 2 levelet? Azért mert őszintén írtam hogy mi a véleményem!!
Ha nem érdekli akkor minek kérdezi?
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 03. 03. csütörtök 11:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (790696)
2011. 03. 03. csütörtök 11:35
Nagyon nehéz nem megkérdeznem bitangembertol, hogy Magyarországon mikor torolték el a szólásszabadságot? Vagy csak kulfoldieknek nem szabad, mert azért hogy megszóllaljak nem fogok állampolgárságot kérni...

(teljes szólásszabadság van! azt mondasz és írsz bárkinek, amit csak akarsz, de megfelelő és normális emberi hangnemben! ez természetesen mindenkire igaz! viszont a személyeskedésnek, korábbi vélt v. valós ellentéteknek NEM adunk teret! ezért a "volt" barátoddal PRIVÁTBAN rendezzétek személyes problémáitokat, és ne itt offoljátok a topicokat, mert tiltani foglak benneteket! ide, ebbe a topicba viszont azt írtok, és olyan stílusban felkialtas , amit akartok, mert mindenkit az írása és a viselkedése minősít!!!) :tom
#542   2011. 03. 03. csütörtök 11:35
X Törölt felhasználó (790696)
Nagyon nehéz nem megkérdeznem bitangembertol, hogy Magyarországon mikor torolték el a szólásszabadságot? Vagy csak kulfoldieknek nem szabad, mert azért hogy megszóllaljak nem fogok állampolgárságot kérni...

(teljes szólásszabadság van! azt mondasz és írsz bárkinek, amit csak akarsz, de megfelelő és normális emberi hangnemben! ez természetesen mindenkire igaz! viszont a személyeskedésnek, korábbi vélt v. valós ellentéteknek NEM adunk teret! ezért a "volt" barátoddal PRIVÁTBAN rendezzétek személyes problémáitokat, és ne itt offoljátok a topicokat, mert tiltani foglak benneteket! ide, ebbe a topicba viszont azt írtok, és olyan stílusban felkialtas , amit akartok, mert mindenkit az írása és a viselkedése minősít!!!) :tom
#541   2011. 02. 23. szerda 20:57
X Törölt felhasználó (7767)
(a fórum, és annak működtetőinek obszcén kritikája még ide sem fér bele! a kritikai észrevételeidet normális hangnemben írd meg a lap alján, E-mail küldés az ügyfélszolgálat részére! ide csak a személyes dühödet közöld "egymás között"! a fórum működésének kritizálása alpári hangnemben NEM ide tartozik, ezért ment is az 1 hetes tiltásod!) :tom ejnye1
#540   2011. 02. 23. szerda 20:52
X Törölt felhasználó (7767)
Most tényleg haragszom! boxer mf3
#539   2011. 02. 08. kedd 15:31
christiano christiano VIP
Zorn-te idióta barom!
Megkérlek hogy maradj meg a képek kommentelésénél,és az én hozzászólásaimat el se olvasd!
Már a megértésük is meghaladja értelmi képességedet.
Tehát igy nem várhatom el hogy normálisan hozzászólj,ugyhogy ne eröltesd a picurka agyadat! nyes
Azért ha valami isteni csoda folytán képes lennél normális kommunikációra,akkor fejtsd ki a véleményedet a témában nyugodtan.
Legyen szép napod!
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2005. 01. 22. szombat
Üzenetek: 598db
Utolsó üzenet: 2015. 04. 11. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!