Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"Szeretem,ha a férfi élvezi a ha megdugom,mert a legnagyobb élvezet neki a prosztata orgazmus."
"De sajnos sokan nem merik kipróbálni."
"Isteni mindkét félnek"
"Ki s ki ,hogyan viszonyul a kényeztetéshez "
"nem tudom van e egyáltalán olyan lány akit érdekel ez"

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1196   2014. 07. 10. csütörtök 16:54
jennybaby jennybaby
Nagykanizsa és környékén keresek 20-40közti hölgyet,aki elrendezné a fenekemet rendesen.
20/F
#1195   2014. 07. 10. csütörtök 14:17
Csontika Csontika VIP
En mar voltam hivatasossal es o azt mondta h nagyon szereti, de ugye ez nem biztos h oszinte volt.
Szoval olyan Holgy valaszat varnam aki nem hivatasos es szereti v nem szereti, de csinalja...
(Ez egy válasz fazonkirály üzenetére (2014. 07. 09. szerda 18:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 07. 09. szerda 18:22
én megkérdeztem egy hivatásost aki rendszeresen teszi ezt a vendégeivel, neki mulatságos
#1194   2014. 07. 09. szerda 18:22
fazonkirály fazonkirály
én megkérdeztem egy hivatásost aki rendszeresen teszi ezt a vendégeivel, neki mulatságos
(Ez egy válasz Csontika üzenetére (2014. 06. 28. szombat 12:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 06. 28. szombat 12:30
Szivesen olvasnek Holgy hozzaszolast, h nekik milyen erzes amikor egy pasit dugnak....
#1193   2014. 07. 06. vasárnap 06:49
Csontika Csontika VIP
?
#1192   2014. 06. 28. szombat 12:30
Csontika Csontika VIP
Szivesen olvasnek Holgy hozzaszolast, h nekik milyen erzes amikor egy pasit dugnak....
#1191   2014. 06. 28. szombat 05:57
keresnék keresnék
nem lehet rossz,de ha fiu dug fiut az csak jobb (én aktiv)
#1190   2014. 06. 25. szerda 20:35
kicsirics kicsirics
(Ez egy válasz Spanking79 üzenetére (2014. 06. 25. szerda 20:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 06. 25. szerda 20:20
Greatom jól mondta! Azt szeretném,ha egy lány dugna meg!
Szeretném megtudni milyen érzés....
#1189   2014. 06. 25. szerda 20:20
Spanking79 Spanking79
Greatom jól mondta! Azt szeretném,ha egy lány dugna meg!
Szeretném megtudni milyen érzés....
(Ez egy válasz extraxl üzenetére (2014. 06. 24. kedd 18:18), amit ide kattintva olvashatsz)
extraxl VIP Admin
2014. 06. 24. kedd 18:18
Az lehet hogy érdekli mit él át egy nő ha fenékbe dugják na de az nem ez a topik

ITT nemtől függetlenül kitárgyalható, mert e topikban még mindig Lány dug fiút.
#1188   2014. 06. 24. kedd 18:18
extraxl extraxl VIP Admin
Az lehet hogy érdekli mit él át egy nő ha fenékbe dugják na de az nem ez a topik

ITT nemtől függetlenül kitárgyalható, mert e topikban még mindig Lány dug fiút.
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2014. 06. 24. kedd 17:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 06. 24. kedd 17:57
Szeretné megtapasztalni az anális behatoláshoz kapcsolódó ingereket, tehát jó topicban panaszolta el, hogy egyelőre nincs jelentkező lány, aki bevezetné, amit és ahova kell, ehhez az élményhez.
#1187   2014. 06. 24. kedd 17:57
greatom greatom
Szeretné megtapasztalni az anális behatoláshoz kapcsolódó ingereket, tehát jó topicban panaszolta el, hogy egyelőre nincs jelentkező lány, aki bevezetné, amit és ahova kell, ehhez az élményhez.
(Ez egy válasz extraxl üzenetére (2014. 06. 24. kedd 17:14), amit ide kattintva olvashatsz)
extraxl VIP Admin
2014. 06. 24. kedd 17:14
Kicsit halkabban...kisbetűvel is tökéletesen érthető.
Vagy is helyesbítenék "Mit él át mikor a srác hátulról análisan teszi be neki"
Most vagy rosszul fogalmaztál vagy eltévedtél....itt Lány dug Fiút!

de ha már rákattantam a klavira....elég sokféle érzést kölcsönözhet a nőnek ez a szituáció. Ami mindenképpen attól függ, hogy milyen fantázia vonalon indul el, milyen külső-belső motiváció által kerül megvalósításra.
No ezt már meséljék el azok a hölgyek kik átélték, kinek mi is crazya
#1186   2014. 06. 24. kedd 17:14
extraxl extraxl VIP Admin
Kicsit halkabban...kisbetűvel is tökéletesen érthető.
Vagy is helyesbítenék "Mit él át mikor a srác hátulról análisan teszi be neki"
Most vagy rosszul fogalmaztál vagy eltévedtél....itt Lány dug Fiút!

de ha már rákattantam a klavira....elég sokféle érzést kölcsönözhet a nőnek ez a szituáció. Ami mindenképpen attól függ, hogy milyen fantázia vonalon indul el, milyen külső-belső motiváció által kerül megvalósításra.
No ezt már meséljék el azok a hölgyek kik átélték, kinek mi is crazya
(Ez egy válasz Spanking79 üzenetére (2014. 06. 19. csütörtök 17:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 06. 19. csütörtök 17:43
ENGEM IS ÉRDEKEL,HOGY MIT ÉL ÁT MIKOR A SRÁC HÁTULRÓL ANÁLISAN TESZI BE NEKI.SAJNOS ILYEN LÁNYT NEM TALÁLNI....UTÁNA SZÍJJAL EL IS FENEKELHETNE.....
#1185   2014. 06. 19. csütörtök 17:43
Spanking79 Spanking79
ENGEM IS ÉRDEKEL,HOGY MIT ÉL ÁT MIKOR A SRÁC HÁTULRÓL ANÁLISAN TESZI BE NEKI.SAJNOS ILYEN LÁNYT NEM TALÁLNI....UTÁNA SZÍJJAL EL IS FENEKELHETNE.....
#1184   2014. 06. 04. szerda 22:34
southpark69 southpark69
nekem is volt benne részem és hianyzik is már smile meg is örökítettem fent van a sorozat wink
#1183   2014. 05. 24. szombat 16:05
botond21 botond21
Nagyon nagy vágyam hogy egyszer egy csaj jól seggbe kurjon, miközben a kezeivel izgatja a farkam és a golyóim!
#1182   2014. 05. 12. hétfő 11:11
kisjanko kisjanko
Igazából nem is tudom, hogy sikerült ennyire ellazulni. Valószínűleg mindketten full izgalmi állapotban voltunk. A síkosító normál Durex, de bőven.
(Ez egy válasz zozo2255 üzenetére (2014. 05. 05. hétfő 19:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 05. 05. hétfő 19:33
hogy sikerült ellazulnod vagy a sikosítótok a spéci?
#1181   2014. 05. 05. hétfő 20:17
61karcsi 61karcsi
én is szeretem ha megdug a párom csak sajnos ritkán teszi
#1180   2014. 05. 05. hétfő 19:33
zozo2255 zozo2255
hogy sikerült ellazulnod vagy a sikosítótok a spéci?
(Ez egy válasz kisjanko üzenetére (2014. 05. 05. hétfő 11:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 05. 05. hétfő 11:25
A hétvégén engem is megdugott a párom. Van egy eléggé nagyméretű vibrátorunk. kb 25/6-os. Már máskor is ki akartuk próbálni de jött össze, nem ment be még a makkja sem. Érdekes módon most annyira el tudtam lazulni, hogy simán bement tövig és nem is fájt. Teljesen szét lett dugva az ánuszom. Nagyon jó volt. Remélem lesz még részem ilyesmiben.
#1179   2014. 05. 05. hétfő 15:49
sensual boy sensual boy
Sziasztok! Veszprém megyéből akad itt olyan csajszi, aki szereti a popsis játékokat? Üzenj! Cupp...
#1178   2014. 05. 05. hétfő 11:25
kisjanko kisjanko
A hétvégén engem is megdugott a párom. Van egy eléggé nagyméretű vibrátorunk. kb 25/6-os. Már máskor is ki akartuk próbálni de jött össze, nem ment be még a makkja sem. Érdekes módon most annyira el tudtam lazulni, hogy simán bement tövig és nem is fájt. Teljesen szét lett dugva az ánuszom. Nagyon jó volt. Remélem lesz még részem ilyesmiben.
#1177   2014. 05. 03. szombat 05:30
zsozs70 zsozs70
irigyelek szuper lehetett
(Ez egy válasz fazonkirály üzenetére (2014. 05. 01. csütörtök 04:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 05. 01. csütörtök 04:29
végre eljött a várva várt esemény smile ma este beszélgettem a párommal, hogy már mennyire megnézné ahogy megdugnak. Kicsit iszogattunk. gondoltunk egyet, és felhívtunk egy srácot, akit a barátnőm ismert csak eddig, számomra ismeretlen volt. Ők is többnyire csak interneten tartják a kapcsolatot, de persze már többször is találkoztak élőben. A srác eléggé bejött a páromnak, és mint kiderült, bisex. úgy voltunk a dologgal, hogy ő nagyon jó alany lenne felavatni a popsimat, mert a párom egyébként is szeretett volna vele lefeküdni (csak 3asban vagyunk mással - nem csaljuk egymást soha).hát felhívtuk telefonon.korábban interneten keresztül már elő lett melegítva a terep.Tudta a srác, hogy miért őt választjuk. A rövid beszélgetés vége az lett, hogy kb 1 órán belü nálunk volt a srác. egy jóképű izmos,de nem nagydarab fiú volt.jó fej is volt, mint kiderült. először csak beszélgettünk, ismerkedtünk, iszogattunk. majd a párom mondta, hogy lezuhanyzik. ezalatt a srác kezdeményezésére beszélgetni kezdtünk a szexről. kérdezgetett kettőnkről, illetve, hogy voltam-e már fiúval.elmeséltem neki mindent amit fontosnak tartottam, majd nemsokára visszatért közénk a barátnőm. a vendégünket beindítandó csak egy kis "picsagatya" és egy top volt rajta. kapott is bókot bőven. kicsit még iszogattunk, majd mikor már kezdődött bennnk feloldódni a gátlás, a párom eleinte csak a srác combjait, majd a farkát kezdte masszírozni.nekemszinte rögtön merevedéem lett, ahogy láttam, hogy a párom egy másik farokkal ügyködik. lassan megszabadultunk a ruháktól. a srác farka a párom kezében volt.szép, igényes, fazonra borotvált, közepes méretű farok volt.nem volt valami vaskos,kb 15cm lehetett a hossza.a barátnőm lassan verte az álló faszt, közben odahívott,hogy kezdjem szopni.imádja nézni ahogy szopok.vadul szopni kezdtem, majd átadtam a páromnak, és szopatni kezdtem a srácot. ez nem volt olyan kellemes,kicsit fájt ahogy csinálja. nemsokára felváltva dugtuk és szopattuk a páromat (bocsánat,hogy ezt most nem részletezem, most nem ezen van a hangsúly). majd elérkezett a várva-várt pillanat.a hátamon fekudtem, a srác nyalni kezdte a borotvált ánuszom, közben a párom szopott.nagyon élveztem.lassan a srác betolta 1 majd kicsit később 2 síkosított ujját. nagyon hozzáértő mozdulatokkal masszírozta a prosztatám,nemsok kellett,hogy elmenjek. mikor már kellőképpen kitágított, lassan belémtolta a kemény farkát. mivel már volt bennem méretesebb vibri és felcsatolható is, nem volt ismeretlen az érzés - gond nélkül becsusszant. először azért óvatosan kezdte, majd mikor látta, hogy azért jó a befogadóképességem, gyorsított.nagyon ügyesen csinálta. majdnem minden mozdulatommal a prosztatám ingerelte, közben a barátnőmm lassan szopogatta a farkam. nemsokára hangosan nyőgni kezdett a srác, és elkezdte pumpálni belém a forró spermát...éreztem minden lövést a popsimban...csodálatos volt,.olyannyira,hogy abban a pillanatban én is elélveztem. prosztata orgazmusom volt... életem legnagyobb orgazmusát éltem át.

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Aliszultan Aliszultan
Nyitás ideje: 2004. 09. 30. csütörtök
Üzenetek: 1196db
Utolsó üzenet: 2014. 07. 10. csütörtök

Hírek

2014. 07. 31. csütörtök 10:24
Mi is az a "Fagyi" verseny? :) Sziasztok versenyzők/versenyezni vágyók! Kaptunk pár visszajelzést az augusztusi verseny témájával kapcsolatban, ezért szeretnénk pontosítani a témával kapcsolatos elképzeléseket. A "fagyi" vagy "fagyiztatás" alatt azt a szlenget... Tovább
2014. 07. 24. csütörtök 10:15
Készüljetek a szeptemberi versenyre: nyaralásunk képei Itt a nyár, a jó idő: a nyaralások, és kirándulások időszaka! Örökítsétek meg legjobb erotikus vagy hard pillanataitokat, és őrizzétek meg őket szeptemberig! Ha több ilyen is lesz, akkor ne fogjátok vissza magatokat, hiszen több sorozattal is lehet... Tovább
2014. 07. 24. csütörtök 10:02
Fagyi, szopás, augusztus... :) Melyik férfi ne kedvelné, ha a nemi szervét kényeztetik? Úgy hallottuk, hogy néhány nő ennek igazi mestere... Lássuk! Havi témánk, hogy a képeken a hím nemi szervét izgassa a hölgy! Vajon ki nyer majd ebben a hónapban és viszi haza az 50 ezer forintos... Tovább

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!