Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#440   2023. 07. 19. szerda 23:52
Gabornagyonnagy Gabornagyonnagy
Mult Hónap 16 zavart2
#439   2023. 07. 19. szerda 12:21
Anna900 Anna900
16
#438   2021. 12. 20. hétfő 14:12
drody drody
Tegnap rácsaptam a kezemre kalapáccsal wow1
#437   2021. 12. 19. vasárnap 15:25
Bettina38 Bettina38
17 évesen.
#436   2021. 12. 19. vasárnap 14:46
Krumplisteszta Krumplisteszta
Nemileg hasonlo a mi tortenetunk is csak a helyszinek nem passzolnak. Mi is kesei teenagerek voltunk. Kb 6 honappal a megismerkedes utan melegdtunk ossze kelloen a testi kapcsolathoz, mi is kezdok voltunk es ugyetlenek. De megoldottuk es miutan rakaptunk a dologra ahol lehetett gyakoroltuk. vigyor2
(Ez egy válasz Alpaka üzenetére (2017. 10. 28. szombat 10:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 10. 28. szombat 10:37
17 éves korom végén történt az akkori, közel egyidős párommal, akivel már kb. fél éve együtt voltunk és vagy 1-1.5 éve ismertük egymást. Egy szilveszter éjszakáján történt, nem volt otthon senki, készen álltunk rá, hát megtörtént. Picit homályos a dolog így 12 év elteltével, de emlékszem, hogy nagyon jó volt.
Amire sokkal jobban emlékszem, ami szintén ezzel a párommal történt, az az első pettingnek nevezhető dolog. Miután összejöttünk, 1-2 hónapra rá elmentünk kettesben nyaralni a balatonra. Szerencsénk volt, hogy ilyen fiatalon mehettünk, hogy mindkettőnk szülei ennyire nyitottak voltak a dolgora.. Készültem az első együttlétre nagyon is , azt hittem már készen állok mindenre, de mint kiderült nem így volt - talán a túlzott izgatottság tette.
Este ott feküdtünk egymás mellett, szép lassan vetkőztettük egymást, emlékszem hogy annyira felizgult hogy a bugyija is tocsogott mikor levettem. Ügyetlenkedtünk egymással, de nekem végül nem ment a dolog, bár lelkileg még Ő sem állt rá készen ekkor.
Aztán a következő 4 évben amíg együtt voltunk hihetetleneket szexeltünk, megállás nélkül smile
#435   2021. 12. 19. vasárnap 14:04
Morzsa2003 Morzsa2003
Én még szűz vagyok. Sajnos.
#434   2021. 12. 15. szerda 03:52
STS011 STS011
én 17 évesen
#433   2017. 10. 28. szombat 10:37
Alpaka Alpaka
17 éves korom végén történt az akkori, közel egyidős párommal, akivel már kb. fél éve együtt voltunk és vagy 1-1.5 éve ismertük egymást. Egy szilveszter éjszakáján történt, nem volt otthon senki, készen álltunk rá, hát megtörtént. Picit homályos a dolog így 12 év elteltével, de emlékszem, hogy nagyon jó volt.
Amire sokkal jobban emlékszem, ami szintén ezzel a párommal történt, az az első pettingnek nevezhető dolog. Miután összejöttünk, 1-2 hónapra rá elmentünk kettesben nyaralni a balatonra. Szerencsénk volt, hogy ilyen fiatalon mehettünk, hogy mindkettőnk szülei ennyire nyitottak voltak a dolgora.. Készültem az első együttlétre nagyon is , azt hittem már készen állok mindenre, de mint kiderült nem így volt - talán a túlzott izgatottság tette.
Este ott feküdtünk egymás mellett, szép lassan vetkőztettük egymást, emlékszem hogy annyira felizgult hogy a bugyija is tocsogott mikor levettem. Ügyetlenkedtünk egymással, de nekem végül nem ment a dolog, bár lelkileg még Ő sem állt rá készen ekkor.
Aztán a következő 4 évben amíg együtt voltunk hihetetleneket szexeltünk, megállás nélkül smile
#432   2017. 10. 13. péntek 16:37
X Törölt felhasználó (3003662)
Kicsit megkésve ,de várva az alkalmat 19 évesen a nagy Ő ( pedig később egy 0 ) volt az életemben majd kapcsolatok jó-rossz végül az Ex pfújjjj és azóta lányok-nők és jó hapsik !!!!
#431   2017. 10. 11. szerda 05:22
F_Jimmy F_Jimmy
Igazából
Lélektanilag egy tőlem 12 évvel idősebb hölggyel vesztettem el a szüzességem. Én rendes egyetemi hallgató, ő doktori hallgató, aki hosszas gyermeknevelés után jött vissza, hogy befejezze a doktorit. Terepmunkán voltunk, a professzort visszahívatták az egyetemre ottmaradtunk a roppant a fontoskodó csajjal, akit nagyon utáltunk. Meghívott egy pohár borra, hogy beszéljük meg, miért nem tud együttműködni velünk. Szó, szót követett. Még ma sem tudom, hogy esett meg. Az ágyba voltunk. Mikor legelőször dugtam be, majdnem az előszobába durrantam el. Ő röhögött simogatott és csak arra emlékszem, hogy fél éjszakát csődörként használt. Ura lettem a testemnek és gyönyört tudtam gerjeszteni az övében.
#430   2017. 10. 11. szerda 05:21
F_Jimmy F_Jimmy
Először
17 múltam, majdnem 18 voltam és egy buliban, hajnal fele egy lány mellé feküdtem. Mindketten felöltözve és valamelyest ittasan. Egy takaró volt és eléggé hideg. A lány megosztotta a takarót és bújt, hogy melegedjen. Átöleltem, merészen megfogtam a mellét és a farkam már nekiágaskodott a fenekének. Nem húzódott el… sőt. Helyezkedni kezdett, hogy a merevedésem minél érzékenyebb helyen nyomja.
A részletek már összemosódnak (nyolcvanas évek első felében történt). Szuszogva toltuk a nadrágot és bugyit. Toltuk fel és félre a kellemetlenkedő blúzokat, pulcsikat. Közben próbáltuk magunkon tartani a szúrós pokrócot.
Bekerültem, valahogy a lába közé. Döfködtem, de nem találtam be. Aztán … részben rávezetett… részben rájöttem … vagy talán a gerjedelemnek betudhatóan ő is jobban kinyílt, de valahová becsúsztam. Nagyon kellemes érzés öntött el, de rögtön jött a pánik is, hogy mindjárt elsülők. Nem akartam, nem mertem mozdulni. Majdnem görcsösen merevedett meg az egész testem. Egy pár másodperc után a lány kezdett mocorogni, aprókat hullámozva mozogni alattam. De a befogadónak tűnő mozgások mellett az suttogta „Vedd ki! Vedd ki!”
Egy nagy nyögés és beleömlöttem a fiatal test és az élmény minden nedvgazdaságával. Sziszegve taszított le magáról.
Nos, ami a leginkább megmaradt az élményből, az volt, hogy pár hónapig attól féltem, hogy a csaj állapotos maradt.
Másodszor
19 voltam. A csaj idősebb volt és nagyon fiús, akár csúnyácska is. Nem jártunk együtt, de mindketten sokat olvasó emberkék voltunk és passzolt a szó. Sokat beszélgettünk. A lány kislakásán teát ittunk és szóba kerültek az olvasmányaink kedvenc erotikus részletei. És közösen lapoztuk fel és olvastunk hangosan az „Egy szélhámos vallomásai”-ból.
A kialakult hangulat hozta, hogy megcsókoljam. Nem hevültünk fel a csóktól, hanem, amiként tovább ringatod magad a hajnali álomban, csakhogy álmodd tovább a kellemes álmot úgy kóstolgattuk egymás száját. Közben lassan, szinte észrevétlenül lettünk meztelenek. Aztán nagyon kezdtem remegni. Nem tudom már mitől, csak arra emlékszem, hogy magához szorított én is megszorítottam.
Még mindig emlékszem a testének az illatára, és a nagyon piciny mellére, amelyet nem igazán mertem harapdálni.
Nem tudom mikor hatoltam be, de arra emlékszem, hogy a lábai eléggé össze voltak szorítva és csak a makkom hatolt neki a feszült puncijának. A nedvességet, amire nagyon vártam nem éreztem. Próbáltam nyomulni. Ő csendesítően suttogta: „Maradjunk így, mint az angyalok”.
Ott lent száraz volt. Bennebb, bennebb kerültem, de egy kellemetlen feszítő érzést éreztem és feszülő testén éreztem, hogy neki se valami jó. Egyszer csak súgja „Nyugodtan jöhetsz! Van tablettám.” Nem az ösztönök, inkább a gondolat tudat által irányítva élveztem el.
#429   2017. 07. 04. kedd 18:55
X Törölt felhasználó (69371)
Igazad van eljen , erre nem is gondoltam. Illetve, hogy mondtad eszembe jutott, hogy számos más dolog miatt is ajánlhatják.
(Ez egy válasz vukk101 üzenetére (2017. 07. 04. kedd 15:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 04. kedd 15:58
Vannak hölgyek akiknek a menszesze a tablettàtòl àll be, vagy a tabletta szedèsèvel csökkennek az menstruàciòs időszak kellemetlensègei. Van olyan eset, hogy ezt orvos javasolja.
#428   2017. 07. 04. kedd 15:58
vukk101 vukk101
Vannak hölgyek akiknek a menszesze a tablettàtòl àll be, vagy a tabletta szedèsèvel csökkennek az menstruàciòs időszak kellemetlensègei. Van olyan eset, hogy ezt orvos javasolja.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 07. 02. vasárnap 14:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2017. 07. 02. vasárnap 14:18
Már ne is haragudj, de kicsit sem életszerű az, hogy egy szűz csaj tabit szed.
Persze készülhettetek a dologra, és elkezdte szedni hamarabb, de nem életszerű. Ha pedig szűz a lány, akkor vagy a gumit erőlteti, vagy pont nem foglalkozik a védekezéssel. Miért kezdeni el tabit szedni, mikor nincs is kialakulva semmilyen szexuális kultúrája.
Sok nővel beszélgettem már ebben a témában is, de ilyet még nem hallottam. Páromnak is korábban több pasija volt, sosem szedett gyógyszert. Mellettem is csak azért kezdte el szedni, kb 2 hét együttlét után, mert zavart a gumi, csak a kínlódás volt vele, kiszakadt, lecsúszott, miközben alig tudtuk feltenni (mondjuk mindig ugyanazzal a márkával volt gond). És miattam képes volt erre, és hát azóta sok-sok éve együtt vagyunk.
#427   2017. 07. 04. kedd 12:12
réka38 réka38 VIP
én is 14 évesen, és mi is lészültünk rá, gumit még nem mertünk venni igy mensim elötti napon volt
#426   2017. 07. 04. kedd 09:20
kisjanko kisjanko
#425   2017. 07. 04. kedd 07:52
betalál betalál
14évesen hugom kereszt anyával dugtam jo volt
#424   2017. 07. 02. vasárnap 14:18
X Törölt felhasználó (69371)
Már ne is haragudj, de kicsit sem életszerű az, hogy egy szűz csaj tabit szed.
Persze készülhettetek a dologra, és elkezdte szedni hamarabb, de nem életszerű. Ha pedig szűz a lány, akkor vagy a gumit erőlteti, vagy pont nem foglalkozik a védekezéssel. Miért kezdeni el tabit szedni, mikor nincs is kialakulva semmilyen szexuális kultúrája.
Sok nővel beszélgettem már ebben a témában is, de ilyet még nem hallottam. Páromnak is korábban több pasija volt, sosem szedett gyógyszert. Mellettem is csak azért kezdte el szedni, kb 2 hét együttlét után, mert zavart a gumi, csak a kínlódás volt vele, kiszakadt, lecsúszott, miközben alig tudtuk feltenni (mondjuk mindig ugyanazzal a márkával volt gond). És miattam képes volt erre, és hát azóta sok-sok éve együtt vagyunk.
#423   2017. 06. 29. csütörtök 16:33
X Törölt felhasználó (1958892)
#422   2016. 08. 10. szerda 17:33
George V. Taylor George V. Taylor
26 évesen egy 42 éves nővel.
#421   2016. 08. 09. kedd 03:05
X Törölt felhasználó (1420182)
Én 15 évesen, a partnerem idősebb Lány volt (20); de nem volt jó élmény. smile
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2005. 10. 10. hétfő
Üzenetek: 440db
Utolsó üzenet: 2023. 07. 19. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!