Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#420   2016. 08. 06. szombat 06:52
X Törölt felhasználó (465100)
Ugye kedves olvtársam, a valódi élmények megszerzésének az a módja, hogy kilépünk az idealizált álomvilágunkból, és elfogadjuk, nem vagyunk tökéletesek, és csak a saját életünkben vagyunk főszereplők, valamint a bénázás szerves része a fejlődésnek.

Hogy is mondták a hajó építők? "Az a tengeralattjáró, amelyik a vízre bocsátáskor nem dől valamelyik oldalra, az biztos elsüllyed az első útján!"

Az elsőre minden ideális és tökéletes az nem természetszerű. Persze mi elhisszük! smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 08. 05. péntek 19:53), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2016. 08. 05. péntek 19:53
Úgy tűnik nem ment át, amit írtam. Nem a hitelességét firtattam. Sőt azt is leírtam neked, hogy ez romantikus, ha tényleg így volt, de akkor sem életszerű Magyarországon. Attól még lehet ilyen.
De általában külföldi ifjúsági filmekben látni ehhez hasonló történéseket.
Nagyon sok emberrel beszélgetek hasonló témákról, és nem sok hasonlóval találkoztam még, viszont filmekben, erotikus ifjúsági könyvekben igen. Könyveket nem nagyon olvastam, de sok tudom miről szól.
Az egész amolyan oktató jellegű cselekvés. Első alkalom, persze senki sem idősebb a másiknál (ahogy a tájékoztató könyvekben), egy korosztály. Otthon még nem lehet, akkor marad a motel, panzió, akármi. Talán ki sem szolgálnak két 18 év alatti "gyereket" szállás ügyben sem. De, ha otthon félnek megtenni, akkor besétál egy panzióba és kivesz egy éjszakára szobát? Aztán a figyelemfelhívás, hogy bármennyire is szeretik egymást, a védekezés a legfontosabb, és jó síkos legyen a nő, és óvatosan kell az első lépéseket. Persze mindketten rögtön a csúcsra jutnak, egymás karjaiban fonódva össze. valóban, ennek lehet tényleg így kellene történnie, csak a valóság nem ilyen.
Ha nálad valóban így történt, akkor le a kalappal.
#419   2016. 08. 05. péntek 19:53
X Törölt felhasználó (69371)
Úgy tűnik nem ment át, amit írtam. Nem a hitelességét firtattam. Sőt azt is leírtam neked, hogy ez romantikus, ha tényleg így volt, de akkor sem életszerű Magyarországon. Attól még lehet ilyen.
De általában külföldi ifjúsági filmekben látni ehhez hasonló történéseket.
Nagyon sok emberrel beszélgetek hasonló témákról, és nem sok hasonlóval találkoztam még, viszont filmekben, erotikus ifjúsági könyvekben igen. Könyveket nem nagyon olvastam, de sok tudom miről szól.
Az egész amolyan oktató jellegű cselekvés. Első alkalom, persze senki sem idősebb a másiknál (ahogy a tájékoztató könyvekben), egy korosztály. Otthon még nem lehet, akkor marad a motel, panzió, akármi. Talán ki sem szolgálnak két 18 év alatti "gyereket" szállás ügyben sem. De, ha otthon félnek megtenni, akkor besétál egy panzióba és kivesz egy éjszakára szobát? Aztán a figyelemfelhívás, hogy bármennyire is szeretik egymást, a védekezés a legfontosabb, és jó síkos legyen a nő, és óvatosan kell az első lépéseket. Persze mindketten rögtön a csúcsra jutnak, egymás karjaiban fonódva össze. valóban, ennek lehet tényleg így kellene történnie, csak a valóság nem ilyen.
Ha nálad valóban így történt, akkor le a kalappal.
(Ez egy válasz KedvesSrác üzenetére (2016. 08. 05. péntek 17:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 08. 05. péntek 17:17
Kedves Barátaim.
Nem értem, hogy mire jó ez a bizonygatás meg okfejtés, amit alább leirtatok a sztorimmal kapcsolatban. Sajnálom, hogy a történetemben nem szóismétlést alkalmaztam, azon meg egyenesen telesírtam a párnámat, hogy számotokra hihetetlen a szituáció és úgy gondoljátok, hogy valótlant állítok. Akkor lehetséges, hogy annak kell lennie a trendnek, hogy mindenkinek egy házibuliban részegen kell meghúznia egy csajt amikről nem maradnak emlékek!? Lehet, talán a következő életemben kipróbálom. Mindenesetre sajnálom, hogy nem mindenkinek adatik meg az, amit akkor sikerült átélnünk. Valóban szinte álomszerű volt, és az biztos, hogy életem tíz legnagyszerűbb dolga között előkelő helyen szerepel a szüzességem elvesztése. Kedves "Csernusdoktorok" ,azt javaslom, hogy kicsit pozitívabban szemléljétek a világot és sok hasonló élményt kívanok Nektek, mint ami nekem is megadatott. Üdvözlet és béke! wink
#418   2016. 08. 05. péntek 18:41
X Törölt felhasználó (465100)
Én mindent elhiszek! Még azt is, hogy így emlékszel.
(Ez egy válasz KedvesSrác üzenetére (2016. 08. 05. péntek 17:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 08. 05. péntek 17:17
Kedves Barátaim.
Nem értem, hogy mire jó ez a bizonygatás meg okfejtés, amit alább leirtatok a sztorimmal kapcsolatban. Sajnálom, hogy a történetemben nem szóismétlést alkalmaztam, azon meg egyenesen telesírtam a párnámat, hogy számotokra hihetetlen a szituáció és úgy gondoljátok, hogy valótlant állítok. Akkor lehetséges, hogy annak kell lennie a trendnek, hogy mindenkinek egy házibuliban részegen kell meghúznia egy csajt amikről nem maradnak emlékek!? Lehet, talán a következő életemben kipróbálom. Mindenesetre sajnálom, hogy nem mindenkinek adatik meg az, amit akkor sikerült átélnünk. Valóban szinte álomszerű volt, és az biztos, hogy életem tíz legnagyszerűbb dolga között előkelő helyen szerepel a szüzességem elvesztése. Kedves "Csernusdoktorok" ,azt javaslom, hogy kicsit pozitívabban szemléljétek a világot és sok hasonló élményt kívanok Nektek, mint ami nekem is megadatott. Üdvözlet és béke! wink
#417   2016. 08. 05. péntek 17:17
KedvesSrác KedvesSrác
Kedves Barátaim.
Nem értem, hogy mire jó ez a bizonygatás meg okfejtés, amit alább leirtatok a sztorimmal kapcsolatban. Sajnálom, hogy a történetemben nem szóismétlést alkalmaztam, azon meg egyenesen telesírtam a párnámat, hogy számotokra hihetetlen a szituáció és úgy gondoljátok, hogy valótlant állítok. Akkor lehetséges, hogy annak kell lennie a trendnek, hogy mindenkinek egy házibuliban részegen kell meghúznia egy csajt amikről nem maradnak emlékek!? Lehet, talán a következő életemben kipróbálom. Mindenesetre sajnálom, hogy nem mindenkinek adatik meg az, amit akkor sikerült átélnünk. Valóban szinte álomszerű volt, és az biztos, hogy életem tíz legnagyszerűbb dolga között előkelő helyen szerepel a szüzességem elvesztése. Kedves "Csernusdoktorok" ,azt javaslom, hogy kicsit pozitívabban szemléljétek a világot és sok hasonló élményt kívanok Nektek, mint ami nekem is megadatott. Üdvözlet és béke! wink
#416   2016. 08. 05. péntek 08:27
X Törölt felhasználó (465100)
Hogy finoman fogalmazzak, ha kurvának mész, ne rinyálj, ha basznak.

A kritika teljesen normális és elfogadott dolog. Ha valaki komolyan veszi a történet írást még segítség is. Különbséget kell tenni a jó és a rossz között.
Végül is, aki megnyilatkozik azért teszi, mert kíváncsi mit reagálnak a többiek.

A troll te vagy, nem az aki kifejti a véleményét. Te személyeskedsz, te támadsz. Ezen az se segít, hogy valami miatt úgy érzed jogos a támadás, mert sosem az.

Béke!
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 08. 05. péntek 06:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (777420)
2016. 08. 05. péntek 06:21
Ahogy látjuk dől belőled a negatív kritika, elèg szomorú, hogy ilyen arcok garázdalkodnak errefelé.
#415   2016. 08. 05. péntek 08:19
X Törölt felhasználó (465100)
A szóhasználat nem zavaró.

Egy történetnél a fantázia elsődlegessége, mondjuk úgy természetszerű. smile

A probléma az, hogy valós, átélt élethelyzetnek van beállítva. Az természetes, hogy mindenki ekkora mayernek szeretné látni magát, de nem reális, nem életszerű.
Lehet, hogy volt alapja a történetnek, mondjuk 36 évesen, és a lány annyira volt szűz, mint egy szexuálipari szolgáltató 10 év kemény munka után. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 08. 04. csütörtök 21:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2016. 08. 04. csütörtök 21:25
A végére elfogytak az ékezetek. Nekem fura, hogy a történetben lánynak említed, aztán párodnak, aztán megint lány, megint párod. Mintha két külön nőről beszélnél. Eléggé túl van színesítve, mint egy erotikus könyvben, csak úgy csapkodsz a jelzőkkel, hasonlatokkal. Talán a szóismétlés elkerülése miatt írtad így a lány, párod szavakat, de nem jól alkalmaztad stilisztikailag.
Sem 2002-ben, de most sem reális az, hogy két 16 éves panzióban vesz ki szobát. Attól beszaribbak. Illetve simán lenyomják a szabadban. Persze lehetsz te romantikus, aki megadja a módját, és ez valamilyen szinten jó volt így, de nekem nem életszerű Magyarországon.
Kicsit olyan, mintha pont egy 16 éves írta volna, és a vágyai, álmai keverednének a valósággal, vagyis szeretné, ha keverednének a valósággal. Így képzeli el az első aktust.

Ezzel nem a történet valódiságát akartam megkérdőjelezni, csupán ezek jutottak eszembe az olvasása közben.
#414   2016. 08. 05. péntek 06:21
X Törölt felhasználó (777420)
Ahogy látjuk dől belőled a negatív kritika, elèg szomorú, hogy ilyen arcok garázdalkodnak errefelé.
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 08. 04. csütörtök 21:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2016. 08. 04. csütörtök 21:25
A végére elfogytak az ékezetek. Nekem fura, hogy a történetben lánynak említed, aztán párodnak, aztán megint lány, megint párod. Mintha két külön nőről beszélnél. Eléggé túl van színesítve, mint egy erotikus könyvben, csak úgy csapkodsz a jelzőkkel, hasonlatokkal. Talán a szóismétlés elkerülése miatt írtad így a lány, párod szavakat, de nem jól alkalmaztad stilisztikailag.
Sem 2002-ben, de most sem reális az, hogy két 16 éves panzióban vesz ki szobát. Attól beszaribbak. Illetve simán lenyomják a szabadban. Persze lehetsz te romantikus, aki megadja a módját, és ez valamilyen szinten jó volt így, de nekem nem életszerű Magyarországon.
Kicsit olyan, mintha pont egy 16 éves írta volna, és a vágyai, álmai keverednének a valósággal, vagyis szeretné, ha keverednének a valósággal. Így képzeli el az első aktust.

Ezzel nem a történet valódiságát akartam megkérdőjelezni, csupán ezek jutottak eszembe az olvasása közben.
#413   2016. 08. 04. csütörtök 21:25
X Törölt felhasználó (69371)
A végére elfogytak az ékezetek. Nekem fura, hogy a történetben lánynak említed, aztán párodnak, aztán megint lány, megint párod. Mintha két külön nőről beszélnél. Eléggé túl van színesítve, mint egy erotikus könyvben, csak úgy csapkodsz a jelzőkkel, hasonlatokkal. Talán a szóismétlés elkerülése miatt írtad így a lány, párod szavakat, de nem jól alkalmaztad stilisztikailag.
Sem 2002-ben, de most sem reális az, hogy két 16 éves panzióban vesz ki szobát. Attól beszaribbak. Illetve simán lenyomják a szabadban. Persze lehetsz te romantikus, aki megadja a módját, és ez valamilyen szinten jó volt így, de nekem nem életszerű Magyarországon.
Kicsit olyan, mintha pont egy 16 éves írta volna, és a vágyai, álmai keverednének a valósággal, vagyis szeretné, ha keverednének a valósággal. Így képzeli el az első aktust.

Ezzel nem a történet valódiságát akartam megkérdőjelezni, csupán ezek jutottak eszembe az olvasása közben.
(Ez egy válasz KedvesSrác üzenetére (2016. 08. 03. szerda 23:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 08. 03. szerda 23:07
16 éves voltam, az akkori párom szintén annyi. Mindketten "érintetlenek" voltunk, eszméletlen izgalmas volt felfedezni egymás testét. Diákkent otthon nem tudtuk összehozni az első alkalmat, hogy egymásei legyünk, így egy nyíregyházi panzióban foglaltunk egy szobát. 2002-ben törtent, pentek este volt. Beengedett a recepciós és pimasz mosollyal az arcán megmutatta a szobánkat. Hamar nekiláttunk egymás örömszerzésének, gyorsan levettük egymásról a textilt. A lánynak gyönyörű, kemény mellei voltak es finom, puha bőre. Minden porcikàját vegignyaltam és lassan, már-már bocsánatkérően elindultam a puncija irányába. Alig szőrtelenitett, nedvességtől tocsogó punci látványa tárult elém. Érintetlen, illatos és gyönyörű volt, alig varta, hogy sűrű nyelvcsapásokkal felkészitsem az első együttlétre. Ahogy nyaltam a lány teljesen, ösztönösen széttárta a lábait, maximálisan átadta magát a testén elhatalmasodó kéjnek. Pár perc után mondta elcsukló hangon, hogy "Most"! Gyorsan felhúztam az akkor már kőkemeny ferfiasságomra a gondosan előkészített gumit és már toltam is a széttárt punci bejáratához. Lassan, csak milimétereket haladta juttattam egyre beljebb a lüktető farkamat a nedves punciba, amit mindkettőnk részéről heves sóhajok kísertek... Az izgalom miatt könnyen sikerült "bejutnom" és apró, finom csípőmozdulatokkal elkezdtem dolgozni. Ráborultam a paromra, teljesen összefonódtunk és élveztük a még egyikünk által sem tapasztalt gyönyört és jutottunk egyre közelebb az orgazmushoz. A lany ereztette, hogy közel van az orgazmushoz, mert elkezdte emelgetni a csípőjét, picit gyorsitva és erősítve a kíméletes lökéseimet. Tocsogtunk a fülledt ízzastságtól, lüktettünk odalent mindketten, haraptuk es markolásztuk egymás minden elérhető porcikáját, lihegtünk, mignem a párom hírtelen megfeszült és vékony hangon nyögdécselve adta át magát az orgazmus semmihez sem hasonlítható érzésének. Még én is döftem párat és rövidesen hírtelen kihúztam a dúzzadt farkamat a lány puncijából, szinte letéptem a gumit és hörögve fröcsköltem össze a hasát a páromnak, de jutott a cicijére és a nyakára is... Utana együtt letuhanyoztunk es orákat beszelgettünk és közben egymás mellett meztelenül fekve simogattuk a másikat.
Úgy erzem, hogy ennél jobb élményt nehéz lett volna összehoznunk a szüzességünk elvesztésére, remélem sokan hasonló élményekről számolhattok be. wink
#412   2016. 08. 03. szerda 23:07
KedvesSrác KedvesSrác
16 éves voltam, az akkori párom szintén annyi. Mindketten "érintetlenek" voltunk, eszméletlen izgalmas volt felfedezni egymás testét. Diákkent otthon nem tudtuk összehozni az első alkalmat, hogy egymásei legyünk, így egy nyíregyházi panzióban foglaltunk egy szobát. 2002-ben törtent, pentek este volt. Beengedett a recepciós és pimasz mosollyal az arcán megmutatta a szobánkat. Hamar nekiláttunk egymás örömszerzésének, gyorsan levettük egymásról a textilt. A lánynak gyönyörű, kemény mellei voltak es finom, puha bőre. Minden porcikàját vegignyaltam és lassan, már-már bocsánatkérően elindultam a puncija irányába. Alig szőrtelenitett, nedvességtől tocsogó punci látványa tárult elém. Érintetlen, illatos és gyönyörű volt, alig varta, hogy sűrű nyelvcsapásokkal felkészitsem az első együttlétre. Ahogy nyaltam a lány teljesen, ösztönösen széttárta a lábait, maximálisan átadta magát a testén elhatalmasodó kéjnek. Pár perc után mondta elcsukló hangon, hogy "Most"! Gyorsan felhúztam az akkor már kőkemeny ferfiasságomra a gondosan előkészített gumit és már toltam is a széttárt punci bejáratához. Lassan, csak milimétereket haladta juttattam egyre beljebb a lüktető farkamat a nedves punciba, amit mindkettőnk részéről heves sóhajok kísertek... Az izgalom miatt könnyen sikerült "bejutnom" és apró, finom csípőmozdulatokkal elkezdtem dolgozni. Ráborultam a paromra, teljesen összefonódtunk és élveztük a még egyikünk által sem tapasztalt gyönyört és jutottunk egyre közelebb az orgazmushoz. A lany ereztette, hogy közel van az orgazmushoz, mert elkezdte emelgetni a csípőjét, picit gyorsitva és erősítve a kíméletes lökéseimet. Tocsogtunk a fülledt ízzastságtól, lüktettünk odalent mindketten, haraptuk es markolásztuk egymás minden elérhető porcikáját, lihegtünk, mignem a párom hírtelen megfeszült és vékony hangon nyögdécselve adta át magát az orgazmus semmihez sem hasonlítható érzésének. Még én is döftem párat és rövidesen hírtelen kihúztam a dúzzadt farkamat a lány puncijából, szinte letéptem a gumit és hörögve fröcsköltem össze a hasát a páromnak, de jutott a cicijére és a nyakára is... Utana együtt letuhanyoztunk es orákat beszelgettünk és közben egymás mellett meztelenül fekve simogattuk a másikat.
Úgy erzem, hogy ennél jobb élményt nehéz lett volna összehoznunk a szüzességünk elvesztésére, remélem sokan hasonló élményekről számolhattok be. wink
#411   2016. 05. 09. hétfő 15:09
anna1998 anna1998
14 éves voltam amikor először csináltam, az akkori pasimmal. Őt csak az érdekelte, hogy megdugjon, más nem nem nagyon, nem figyelt rám. Kértem őt, hogy vigyázzon, de nem nagyon érdekelte, ezért nagyon fájt. Szerintem még külön élvezte is ahogy szenvedek. Közben többször is mondtam neki, hogy fáj, és hogy inkább hagyjuk abba picit, de csak azt mondta, hogy majd elmúlik. Szerelmes voltam ezért mindent elhittem neki. Utána még egy ideig együtt voltunk, de mindvégig önző volt.
#410   2016. 02. 23. kedd 17:27
X Törölt felhasználó (971622) VIP
14 voltam. Egy szőnyegen. Szilveszter éjjel.
#409   2016. 01. 02. szombat 17:08
X Törölt felhasználó (1194012)
Ágyban smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 01. 02. szombat 16:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (897692)
2016. 01. 02. szombat 16:50
a természet lágy ölén vagy ágyikóban?
#408   2016. 01. 02. szombat 16:50
X Törölt felhasználó (897692)
a természet lágy ölén vagy ágyikóban?
#407   2015. 12. 14. hétfő 10:24
X Törölt felhasználó (1194012)
20 évesen wink jól ráértem semmiről nem maradtam le bohoc
#406   2015. 12. 13. vasárnap 12:09
sebci11 sebci11
Jó korán kezdted az életet! eljen
(Ez egy válasz alma100 üzenetére (2015. 12. 08. kedd 10:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 12. 08. kedd 10:30
Nagyon régen. 13 évesen.
#405   2015. 12. 08. kedd 10:30
alma100 alma100
Nagyon régen. 13 évesen.
#404   2015. 11. 10. kedd 17:35
X Törölt felhasználó (1198542)
17 éves múltam...Szerelmesen nyes Mint kiderült csak én,,,Nem volt élmény,,,a fiú se figyelmes nem volt,,sem óvatos...Csak trófeagyűjtő...Fél év kellett a következő alkalomig addigra kihevertem...És sajnálom,hogy nem ez volt az első alkalom,,mert itt élhettem át igazán milyen is az igazi önzetlen odafigyelek a partnerre szex smile
#403   2015. 11. 02. hétfő 12:22
retzius retzius
16 évesen egy 39 éves zenész seggbedugott..Nem volt rossz,a végén le is szopott.Szerencsére nem lettem buzi))
De én igy vesztettem el..
#402   2015. 10. 15. csütörtök 10:50
X Törölt felhasználó (69371)
Annyiból van, hogy jó lenne, ha nem játszanád el ugyanazt, mint akkor.
Továbbra is azt mondom, hogy itt hiába sajnáltatod magad. Maximum valaki megunja, kiadja magát nőnek, találkoztok, ahol kiderül férfi és jól elveri a szádat.
Vagy továbbra is unatkozol, kiadva magad egy szerencsétlennek. Sokan meg idejüket vesztegetik rád, közben nem fogadsz meg semmit, csak értetlenkedsz. Ez rossz poén. Ha pedig valós az állapotod, akkor meg fogadj meg pár tanácsot, ne hátrálj.
(Ez egy válasz Magas Vekony üzenetére (2015. 10. 14. szerda 18:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 10. 14. szerda 18:14
Van jelentősége?
#401   2015. 10. 14. szerda 18:14
Magas Vekony Magas Vekony
Van jelentősége?
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 10. 14. szerda 11:58), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2015. 10. 14. szerda 11:58
Legalább beismered, hogy ugyanaz vagy.
/Egyébként ezt ajánlanám a kedves MOD figyelmébe, hogy ha azt írom, hogy... , akkor nem véletlen írom, nem vádaskodok, vagy kötekedem./
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2005. 10. 10. hétfő
Üzenetek: 440db
Utolsó üzenet: 2023. 07. 19. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!