Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"A férfiaknak a legnagyobb élvezet,sokan még sem merik kipróbálni."
"Azt mondják,hogy ők nem b...ik,hogy a feneküket macerálják."
"Aki kipróbálta az tudja,és ezzel,nem változik meg a szexuális beállítottsága"
"Akkorát élveztem, mint még soha!"
"Egyszer kipróbálnám, hogy milyen érzés lehet."
"Nehezen vettem rá magam,de úgy voltam vele, új dolog,meg lány csinálja"
"Egyre jobban élvezi a pasim! Semmi buzis nincs benne."

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#330   2014. 01. 18. szombat 19:07
pasi851 pasi851 VIP
a prosztata izgatók közül melyiket érdemes, milyet érdemes választani?
#329   2014. 01. 12. vasárnap 15:08
ludas matyi ludas matyi
A párommal egy hatalmasat szeretkeztünk nemrég.Egész nap becézgettem,cirógattam,mondtam neki,hogy mennyire szeretem,és hogy nagyon kívánom.Alig bírtam kivárni az estét,hogy magamhoz ölelhessem, érezhessem,csókolhassam.Nagyon felvoltam izgulva vele együtt,ahogy benyúltam a tanga alá,éreztem a forró nedves punciját.Elkezdtem csókolgatni a testét egyre lejjebb,majd nyalni kezdtem,erre nagyon begerjedt,és ilyenkor mindenre rávehető a drága.Nyaltam és ujjaztam egyszerre,közben meg-megnyaltam a popsiját.Megkérdeztem tőle,hogy izgatja-e,azt mondta,hogy igen,de csak nyaljam,ne ujjazzam meg a popsiját.Egy kis idő elteltével azonban a nyelvem beledugtam a fenekébe,és mivel nem tiltakozott az ujjam is becsusszant,fokozatosan tágítottam,majd a fülébe súgtam,hogy szeretném a fenekét megdugni.Egyre jobban tágult és egy kis punci dugás után lassan benyomtam neki.Azt mondta,hogy lassan mozogjak benne először,de elkapta a hév és már Ő kérte hogy gyorsabban dugjam,egyszerre szeretnék veled elélvezni mondta.Én meg azt szeretném ha Te elélveznél,és utána Te is dugd meg a fenekemet,mondtam neki,szeretném ha megmaszíroznád a prosztatámat.Ez annyira felizgatta,hogy szinte azonnal elélvezett két ujjal a puncijában,a farkammal a fenekében.Egy pár perc pihegés után láttam a vágytól csillogó szemében az izgalmat,most Te jössz mondta,és egy kis sikosítót tett az ujjára,közben harapdálta a mellbimbómat.Elkezdte verni a farkamat,közben simogatta az ánuszomat,mikor bedugta az ujját megremegtem a kéjtől.Imádom ahogy izgat mondta,közben szopta a farkamat,már érzem is ahogy keményedik a prosztatád.Egye gyorsabban mozgatta az ujját,és egy hatalmasat élveztem. smile
#328   2014. 01. 08. szerda 19:12
izgalmasan izgalmasan
Tegyünk különbséget két dolog között. Az is fantasztikus élvezet, ha szájjal kényeztetnek és közben izgatják a prosztatát, ez inkább a hagyományos orgazmus felturbózva. (El lehet érni így is a prosztata orgazmust. nem kizárt.) Az igazihoz azonban elég az ujjak játéka. Hihetetlen érzés, egy hatalmas löket. Utána pár percre ráadásul újra áll a farkam és kívánom, hogy megdugjam a párom és úgy is elélvezzek.
Egy apró tipp: Párom óvszert húz az ujjára, nehogy a körme megsértsen. Ja és síkosító! ..és azt szeretem, ha az ujjbegyét mozgatja finoman.
#327   2014. 01. 05. vasárnap 15:59
29dagi 29dagi
Aki akarja fiuk csak nyalnám a seggeteket és ugy ujaznám asztán élveznétek ez a prosztata masszás jelentkezzetek !!
#326   2014. 01. 04. szombat 13:29
fazonkirály fazonkirály
nemrég vettem egy kisebb méretű popsivibrit, maszti közben használom. még csak 6-8x próbálkoztam vele, de a farkam izgatása nélkül nem megyek el tőle. pedig volt már prosztata orgazmusom, amikor a volt barátnőm megujjazott. magamnak sajnos nem tudom megcsinálni
#325   2013. 12. 23. hétfő 09:42
dako84 dako84
Prosztatából kiürül minden? Ez nekem új.
(Ez egy válasz tibi_82 üzenetére (2013. 12. 21. szombat 21:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 12. 21. szombat 21:45
Sziasztok!

Ha ugye prosztata ingerlésével orgazmust érek el, akkor ugye prosztatából kiürül minden.
Mennyi időnek kell eltelni utána, hogy újból nekiálljak masszírozni és újból akkorát élvezhessek mint előtte? smile órák vagy napok kellemek ehhez?
vagy mondjuk az első orgazmus után várok egy 5 percet és nekiállok, akkor ismét termelődik annyi mint előtte?

Köszi a válaszokat!
#324   2013. 12. 21. szombat 21:45
tibi_82 tibi_82
Sziasztok!

Ha ugye prosztata ingerlésével orgazmust érek el, akkor ugye prosztatából kiürül minden.
Mennyi időnek kell eltelni utána, hogy újból nekiálljak masszírozni és újból akkorát élvezhessek mint előtte? smile órák vagy napok kellemek ehhez?
vagy mondjuk az első orgazmus után várok egy 5 percet és nekiállok, akkor ismét termelődik annyi mint előtte?

Köszi a válaszokat!
#323   2013. 12. 14. szombat 19:37
Csontika Csontika
Nem kell hozza segedeszkoz sem... Volt olyan h a farkamhoz hozzam se ert a Holgy es eldurrantam... Nem is kicsit!!!
#322   2013. 12. 14. szombat 17:51
punimini punimini
Ma este bevezetne valaki a proszt, orgazmus rejtelmeibe? smile heves megye .
#321   2013. 12. 12. csütörtök 12:17
X Törölt felhasználó (893602)
Minek vibri? Meg kell tanítani a párodat (ha van) hogyan csinálja és tökéletes élvezet. Nem mértem még, de nekem kétszer annyit is ki tud fejni a párom, mint amennyi simán jönne és szinte fáj a végéra, de semmiért nem adnám azt az érzést.
(Ez egy válasz fazonkirály üzenetére (2013. 12. 09. hétfő 13:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 12. 09. hétfő 13:47
most megyek venni egy vibrit magamnak wink
#320   2013. 12. 09. hétfő 13:47
fazonkirály fazonkirály
most megyek venni egy vibrit magamnak wink
#319   2013. 12. 06. péntek 23:35
husband35 husband35
Nekem nem volt benne részem,de nyitott vagyok rá,ha lenne egy pár,lány,hölgy bíz szívesen belemennék finom
#318   2013. 12. 06. péntek 23:34
punimini punimini
mindenki csak fényezi magát de senki nem mond és tesz semmit ,,, vagy csak mond? és a tettek?
#317   2013. 12. 06. péntek 23:32
punimini punimini
Sok a beszéd de kevés a tehetség gyermekeim ,,, csak besz van de semmi tevékenység

Ű
#316   2013. 12. 06. péntek 18:36
vazelinator vazelinator VIP Admin
próbálj ki segéd eszközt rá elég sok fajta van már, valószínű, hogy az arra koncentrálás hogy hogy is csináld elveszi az élvezeti értékét. Rezgési ritmust és sebességet is lehet álltani már egyeseknél.
(Ez egy válasz fazonkirály üzenetére (2013. 11. 22. péntek 13:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 11. 22. péntek 13:13
én ujjaztam már meg magamat számtalanszor, de magamnak sosem jött össze a prosztata orgazmus.régen eléggé ódzkodtam a szexnek ettől a területétől.aztán volt egy idősebb csajom, es cumi közben berakta az egyik ujját kérdezés nélkül... kellemes volt. nem is szóltam rá. akkor még nem is mentem el tőle. szex után kérdezte milyen volt, én mondtam, hogy tetszett. legközelebb mikor cumizott, én kértem h tegye be az ujját. akkor már síkosítóval. az sokkal jobban tetszett...nemsokára már két ujjával ujjazott. még nem tudtam annyira elengedni magam. utána néztem netem, és beszéltem vele is róla. nagyon rdekelt a téma. meg is kértem h ujjazzon meg simán. cumi nélkül. ő örömmel tette. ez volt az egyik perverziója. nagyon jól csinálta.kb 10 perc alatt el is élveztem. életem egyik legnagyobb orgazmusa volt...utána rá nemsokkal már a vibriét is belém rakta. csodás élmények voltak...
#315   2013. 12. 06. péntek 14:51
xy_pasi xy_pasi
imádom eljen
#314   2013. 11. 24. vasárnap 17:56
koko30 koko30
azt en is szeretem
#313   2013. 11. 22. péntek 13:13
fazonkirály fazonkirály
én ujjaztam már meg magamat számtalanszor, de magamnak sosem jött össze a prosztata orgazmus.régen eléggé ódzkodtam a szexnek ettől a területétől.aztán volt egy idősebb csajom, es cumi közben berakta az egyik ujját kérdezés nélkül... kellemes volt. nem is szóltam rá. akkor még nem is mentem el tőle. szex után kérdezte milyen volt, én mondtam, hogy tetszett. legközelebb mikor cumizott, én kértem h tegye be az ujját. akkor már síkosítóval. az sokkal jobban tetszett...nemsokára már két ujjával ujjazott. még nem tudtam annyira elengedni magam. utána néztem netem, és beszéltem vele is róla. nagyon rdekelt a téma. meg is kértem h ujjazzon meg simán. cumi nélkül. ő örömmel tette. ez volt az egyik perverziója. nagyon jól csinálta.kb 10 perc alatt el is élveztem. életem egyik legnagyobb orgazmusa volt...utána rá nemsokkal már a vibriét is belém rakta. csodás élmények voltak...
#312   2013. 11. 08. péntek 20:26
sanyika074 sanyika074
Hogyan kellene rá hangolni magam? Van valami ötleted?
#311   2013. 11. 08. péntek 08:54
MANO28 MANO28
szia szerintem nem vagy rá hangolva ! de ha csinálod magadnak kb galamb tojós nagyság a prosztata ! kb 3 _4 centire van ! szia ki tartás eljen

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Tixarka Tixarka
Nyitás ideje: 2005. 12. 31. szombat
Üzenetek: 330db
Utolsó üzenet: 2014. 01. 18. szombat

Hírek

2014. 10. 15. szerda 12:04
Itt a GoldenGate 3D mozi! Megnyitja kapuit a Goldengate3D mozi, ahol a többiekkel együtt nézheted a legjobb erotikus filmeket, mely jó alkalmat adhat az ismerkedésre. Lépj be te is, és éld át az internet új dimenzióját, találkozz a többiekkel 3D-ben! A mozit a GG utcán... Tovább
2014. 10. 14. kedd 15:19
Az erkölcstelen amatőr csajok akik imádják a faszt Basszál még! Ez lehet a jelmondata azoknak a dögös, gátlástalan kis magyar ribiknek, akik mindenkivel és mindenhol megdugatják magukat. Legyen az a Dunapart, egy lakótelepi fürdőszoba, vagy egy erdei pihenőhely. Attól sem riadnak vissza, hogy egy sörösüveget... Tovább
2014. 10. 09. csütörtök 10:47
Felkészülni! Novemberi versenytémánk: "Gruppen!" Kicsit előbb szólunk most, hogy fel tudjatok készülni! Ezúttal azokhoz fordulunk, akik kicsit bevállalósabbak, bátrabbak, szeretnek bevonni másokat is az intim pillanataikba, és meg is örökítenék számunkra egy hármast, négyest, vagy akár többest! Még... Tovább

Belépés -
Conchita belépett
Belépés -
DjBoller belépett
Profilmegtekintés -
Solitude megnézte valakinek a profilját.
Belépés -
Lius belépett
Belépés -
Zsolt belépett

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!