Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"A férfiaknak a legnagyobb élvezet,sokan még sem merik kipróbálni."
"Azt mondják,hogy ők nem b...ik,hogy a feneküket macerálják."
"Aki kipróbálta az tudja,és ezzel,nem változik meg a szexuális beállítottsága"
"Akkorát élveztem, mint még soha!"
"Egyszer kipróbálnám, hogy milyen érzés lehet."
"Nehezen vettem rá magam,de úgy voltam vele, új dolog,meg lány csinálja"
"Egyre jobban élvezi a pasim! Semmi buzis nincs benne."

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#486   2024. 02. 22. csütörtök 08:03
Gurul Gurul
Van itt olyan tag aki bélbetegség (Crohn, IBD, colitis) vagy aranyérproblémák mellett is hódol eme remek élvezetnek? Nem okoz problémát ezekben a betegségekben?
Kérem a kérdést komolyan kezelni hiszen egy facebook csoportban nyilván nem tud az ember ilyen kérdéseket feltenni viszont többeket érinthet!
#485   2024. 02. 11. vasárnap 17:31
érzéki pár érzéki pár
2-3 hetente én is megkapom a páromtól ezt az extrát, ugyanez a módszer mint nálatok.
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2024. 02. 06. kedd 21:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 06. kedd 21:44
Feleségemmel gyári játék ez, ha már veszi elő a sikosítót már tudom mi jön. Ő egyszerre orálozik miközben egy újjal a prodtatám masszírozza. Valami brutális kuelégülést okoz így, és nem csak egyszer hanem szinte folyamatosan élvezek és ahogy ő mondja folyamatosan csorgatom az anyagot a torkára. Régen tartottam tőle azt hittem ez okyan buzis, de egyáltalán nem az.
#484   2024. 02. 11. vasárnap 16:31
galamb1968 galamb1968
Sziasztok! Próbáltam már de nem igazán sikerült. Milyen eszközt javasoltok hozzá? Vásárlás előtt állok. Mit javasoltok?
#483   2024. 02. 06. kedd 21:44
Felhőék Felhőék
Feleségemmel gyári játék ez, ha már veszi elő a sikosítót már tudom mi jön. Ő egyszerre orálozik miközben egy újjal a prodtatám masszírozza. Valami brutális kuelégülést okoz így, és nem csak egyszer hanem szinte folyamatosan élvezek és ahogy ő mondja folyamatosan csorgatom az anyagot a torkára. Régen tartottam tőle azt hittem ez okyan buzis, de egyáltalán nem az.
#482   2024. 02. 06. kedd 21:29
Dolmans Dolmans
A csajom már többször célzot rá , hogy csinálná nekem.Engem is izgat de nem tudom hogy kezdjük el ,hogy ne süljön el rosszul.Ha van ötlet szìvesen olvasom.
#481   2024. 01. 13. szombat 12:29
merpan merpan
Én ujjal is megtalálom,nagyon át kell élni az efajta élvezeteket,de van több prosztata vibrátorom is,rá kell hangolódni,évek telnekel mire idáig tudtam az élvezeteket nyújtani,de megérte.
#480   2023. 11. 30. csütörtök 16:44
parbaniek parbaniek
Ez Így igaz!
Nekem is akkortól lett az igazi élvezet amikor a feleségem csinálta.Nekem csak irányítani kellet,hogy megtalálja a kis diónyi dülmirigyet.Onnantól már ő is megtalálta és minden alkalom csodás volt!
(Ez egy válasz steps955 üzenetére (2023. 11. 30. csütörtök 15:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 11. 30. csütörtök 15:08
Nem csodálom, hogy elfáradsz!
Kényelmetlen, nem férsz hozzá és a lényeg, mindeközben nem tudsz ellazulni, hogy át tudd adni magad az élvezetnek!
Találni kell valakit, aki ért is hozzá és el tud lazítani!!!!!
#479   2023. 11. 30. csütörtök 15:08
steps955 steps955
Nem csodálom, hogy elfáradsz!
Kényelmetlen, nem férsz hozzá és a lényeg, mindeközben nem tudsz ellazulni, hogy át tudd adni magad az élvezetnek!
Találni kell valakit, aki ért is hozzá és el tud lazítani!!!!!
(Ez egy válasz vakus üzenetére (2023. 08. 16. szerda 13:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 08. 16. szerda 13:53
Hány ujjal csinálta?
#478   2023. 11. 30. csütörtök 15:00
steps955 steps955
A hólyagodba ürült...
(Ez egy válasz Dx87911 üzenetére (2023. 09. 16. szombat 12:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 09. 16. szombat 12:19
Nekem sajnos eddig még csak egyszer volt prosztata orgazmusom.
Akkor egy szexpartnerem dugott.
Misszionárius pózban feküdtem a hátamon de felhúzott lábakkal.
Eddig még csak abban az egy pózban sikerült összehozni.
Segédeszközökkel még sajnos nem sikerült sem natúr vibrátorokkal sem G pont vibrátorokkal.
Már nem is igazán tudom hogy mit próbálhatnék még?
Valakinek valami ötlete aki már tapasztaltabb ezen a téren?
#477   2023. 11. 30. csütörtök 05:20
GirlforFoursome GirlforFoursome
Egy nő mondta nekem, hogy nem mindenki befogadó análisan. Lehet, akinek nem megy a prosztata masszazs annak análisan kifelé jönnek dolgok, befelé nem.
#476   2023. 11. 29. szerda 20:08
kecskemetbi kecskemetbi
Ha előbb magadnak sikerül, utána könnyebb lesz partnerrel is. Érdemes rá időt szánni.
(Ez egy válasz Hans Regenkurt üzenetére (2023. 08. 20. vasárnap 09:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 08. 20. vasárnap 09:04
Nem tudom, ki, hogy van vele. De én még saját magamtól nem jutottam el addig, hogy onnan élvezzek.
Eljutok egy pontig, ahonnan már nincs "erőm" tovább izgatni / ingerelni magam... Kb. olyan lehet mint a hölgyeknél mikor orgazmus közelben vannak, de még hiányzik az a pici......
Szerintetek van erre valami megoldás, technika?
#475   2023. 11. 28. kedd 07:23
viking1988 viking1988
Amikor megujjaz a párom, nem sokkal több sperma jön,mint egy sima orgazmusnál. Pedig akkor sem kevés wink az első 8-10 adag kirobbanva spriccel, aztán egy baromi nagy adag ömlik ki belőle
(Ez egy válasz Oroshazipasi üzenetére (2023. 11. 22. szerda 13:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 11. 22. szerda 13:32
Közelmúltban volt szerencsém hogy egy hölgy az ujjával próbálta elerni nálam ezt a prosztata orgazmust. Én meg soha nem próbáltam de érdekel a dolog. Nos egy kézzel a farkamon ugykodott a másikkal a prosztatamon és egyszer csak elelveztem de szinte semmi nem jött a farkambol..... meg is voltam lepodve mert elég sok spermam van szerintem. A hölgy is meg volt lepodve neki sem volt még ilyen tapasztalata hogy semmi nem jön.... kérdésem hogy ez most mi lehet? Másnak milyen tapasztalata van? Ja és kb 2 percel az eset után újra harckesz voltam pedig máskor azért több idő kell....
#474   2023. 11. 22. szerda 13:43
X Törölt felhasználó (4709800)
...nekem volt hasonló... egyszer valaki nagyon eltalált valamit nálam és vagy 20 percig tartó csúcson voltam magömlés nélkül... egy másik dimenzióba kerültem... de azután nem sikerült ugyanez... engedd el, csak élvezd!
(Ez egy válasz Oroshazipasi üzenetére (2023. 11. 22. szerda 13:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 11. 22. szerda 13:32
Közelmúltban volt szerencsém hogy egy hölgy az ujjával próbálta elerni nálam ezt a prosztata orgazmust. Én meg soha nem próbáltam de érdekel a dolog. Nos egy kézzel a farkamon ugykodott a másikkal a prosztatamon és egyszer csak elelveztem de szinte semmi nem jött a farkambol..... meg is voltam lepodve mert elég sok spermam van szerintem. A hölgy is meg volt lepodve neki sem volt még ilyen tapasztalata hogy semmi nem jön.... kérdésem hogy ez most mi lehet? Másnak milyen tapasztalata van? Ja és kb 2 percel az eset után újra harckesz voltam pedig máskor azért több idő kell....
#473   2023. 11. 22. szerda 13:32
Oroshazipasi Oroshazipasi
Közelmúltban volt szerencsém hogy egy hölgy az ujjával próbálta elerni nálam ezt a prosztata orgazmust. Én meg soha nem próbáltam de érdekel a dolog. Nos egy kézzel a farkamon ugykodott a másikkal a prosztatamon és egyszer csak elelveztem de szinte semmi nem jött a farkambol..... meg is voltam lepodve mert elég sok spermam van szerintem. A hölgy is meg volt lepodve neki sem volt még ilyen tapasztalata hogy semmi nem jön.... kérdésem hogy ez most mi lehet? Másnak milyen tapasztalata van? Ja és kb 2 percel az eset után újra harckesz voltam pedig máskor azért több idő kell....
#472   2023. 09. 16. szombat 12:19
Dx87911 Dx87911
Nekem sajnos eddig még csak egyszer volt prosztata orgazmusom.
Akkor egy szexpartnerem dugott.
Misszionárius pózban feküdtem a hátamon de felhúzott lábakkal.
Eddig még csak abban az egy pózban sikerült összehozni.
Segédeszközökkel még sajnos nem sikerült sem natúr vibrátorokkal sem G pont vibrátorokkal.
Már nem is igazán tudom hogy mit próbálhatnék még?
Valakinek valami ötlete aki már tapasztaltabb ezen a téren?
#471   2023. 08. 21. hétfő 10:08
viking1988 viking1988
Most épp kettővel
(Ez egy válasz vakus üzenetére (2023. 08. 16. szerda 13:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 08. 16. szerda 13:53
Hány ujjal csinálta?
#470   2023. 08. 20. vasárnap 12:28
69Laci 69Laci
Igen, ha más csinálja neked
(Ez egy válasz Hans Regenkurt üzenetére (2023. 08. 20. vasárnap 09:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 08. 20. vasárnap 09:04
Nem tudom, ki, hogy van vele. De én még saját magamtól nem jutottam el addig, hogy onnan élvezzek.
Eljutok egy pontig, ahonnan már nincs "erőm" tovább izgatni / ingerelni magam... Kb. olyan lehet mint a hölgyeknél mikor orgazmus közelben vannak, de még hiányzik az a pici......
Szerintetek van erre valami megoldás, technika?
#469   2023. 08. 20. vasárnap 09:04
Hans Regenkurt Hans Regenkurt
Nem tudom, ki, hogy van vele. De én még saját magamtól nem jutottam el addig, hogy onnan élvezzek.
Eljutok egy pontig, ahonnan már nincs "erőm" tovább izgatni / ingerelni magam... Kb. olyan lehet mint a hölgyeknél mikor orgazmus közelben vannak, de még hiányzik az a pici......
Szerintetek van erre valami megoldás, technika?
#468   2023. 08. 16. szerda 13:53
vakus vakus
Hány ujjal csinálta?
(Ez egy válasz viking1988 üzenetére (2023. 08. 12. szombat 08:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 08. 12. szombat 08:40
Ismét kaptam egy érzéki ujjazást... Isteni volt. Először finoman szopott közben, de kértem hogy nagyon lassan csinálja. Ez így is történt,baromi lassan, gyengéden szopott, közben egyre erőteljesebben ujjazott. Betonkemény voltam... Meg is jegyezte, hogy most mennyire feláll. Nagyon finoman csinálta. Éreztem hogy nemsokára elélvezek, ezért megkértem, hogy ne szopjon tovább, csak tartsa a farkamat a szájában, és ujjazon jól meg. Hát nem kellett sok,kb egy fél perc múlva olyan prosztataorgazmusom volt, hogy majdnem elájultam. Eleinte csak ömlött a szájába a rengeteg spermám,majd rákezdett közben a szopasra is ismét, akkor prosztata orgazmus közben lett egy sima orgazmusom, amitől olyan adagot spricceltem a szájába, hogy kénytelen volt nyelni belőle (fogtam a fejét, és tövig belehúztam a farkamba), pedig nyelni sajnos nem szokott. Fantasztikus volt
#467   2023. 08. 16. szerda 04:23
mindigmegy mindigmegy
Sajnos nem volt még részem benne de szívesen kipróbálnám
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Tixarka Tixarka
Nyitás ideje: 2005. 12. 31. szombat
Üzenetek: 486db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 22. csütörtök
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!