2017. november 17.

GoldenGate díjátadó
par4fun : Par4fu különdíjat kapott a júniusi "Csajok a csúcson" versenyen!

GG: Köszönjük a nevezést és gratulálunk a különdíjhoz!

A sorozat kategóriái: magyar lányok , szőke haj , hosszú haj , igen nagy mell (D+ kosár) , kopasz pina , fehérneműs , lányok , szoft , nyertesek , szilikonos mellek
Képek száma: 47 Értékelés: 4.68/5 (566db)

2017. november 07.

ördögihármas : Ördögihármas 1. helyezést ért el a júliusi "Bikini szezon" versenyen!

GG: Köszönjük a nevezést és gratulálunk a helyezéshez!

2017. október 27.

SexTonight : SexTonight 2. helyezést ért el az áprilisi "Legszebb popsi" versenyünkön

A sorozat kategóriái: magyar lányok , fekete haj , hosszú haj , harisnyás , fehérneműs , lányok , szoft , nyertesek , bomba popsi
Képek száma: 50 Értékelés: 4.87/5 (572db)

2017. október 20.

suisil : Suisil 1. helyezést ért el az augusztusi "Kedvenc fagyim"és a márciusi "A főnöknő" versenyen, 2. helyezést a májusi "Spriccelj rám"versenyen!

A sorozat kategóriái: magyar párok , vörös haj , félhosszú haj , fazon pina , arcra élvezés , fehérneműs , orál , párok , hardcore , nyertesek , kutya póz , fél-kanál póz , lovagló pozíció
Képek száma: 85 Értékelés: 4.86/5 (820db)

2017. október 11.

Catchelle : Catchelle különdíjat nyert az áprilisi "Legjobb popsi" versenyen

A sorozat kategóriái: magyar lányok , fekete haj , hosszú haj , fazon pina , fehérneműs , lányok , szoft , nyertesek , bomba popsi
Képek száma: 30 Értékelés: 4.83/5 (635db)

2017. szeptember 29.

MRSwinger : MRSwinger 2. helyezést ért el az augusztusi "Kedvenc fagyim" és különdíjat kapott a júniusi "Csajok a csúcson" versenyen!

A sorozat kategóriái: magyar lányok , vörös haj , rövid haj , kopasz pina , harisnyás , fehérneműs , lányok , szoft , nyertesek
Képek száma: 69 Értékelés: 4.82/5 (705db)

2017. szeptember 07.

rengie : Rengie3. helyezést ért el a júniusi "Csajok a csúcson" versenyen!

A sorozat kategóriái: magyar lányok , szőke haj , hosszú haj , sportos alkat , kopasz pina , fehérneműs , lányok , szoft , nyertesek
Képek száma: 32 Értékelés: 4.81/5 (638db)

2017. augusztus 11.

ördögihármas : Ördögihármas 1. helyezést ért el a májusi "Spriccelj rám" és különdíjat kapott az áprilisi "Legszebb popsi" versenyen!

A sorozat kategóriái: magyar lányok , barna haj , hosszú haj , kopasz pina , fehérneműs , lányok , szoft , nyertesek
Képek száma: 53 Értékelés: 4.82/5 (780db)

2017. augusztus 03.

YoloPár : Yolopár 1. helyezést ért el az áprilisi "Legszebb popsi" és 3. helyezést a májusi "Spriccelj rám" versenyen!

Képek száma: 63 Értékelés: 4.86/5 (945db)

2017. július 20.

Ezohed : Ezohed első helyezést ért el a decemberi "Csábíts csipkében", második helyezést a februári "Kedvenc játékszerem", harmadik helyezést a márciusi "Főnöknő" versenyeken és különdíjat az áprilisi "Legjobb popsi" versenyen

A sorozat kategóriái: magyar lányok , szőke haj , hosszú haj , nagy mell , kopasz pina , lányok , szoft , nyertesek , tetovált
Képek száma: 35 Értékelés: 4.74/5 (683db)

2017. június 15.

SexyLady : Sexylady 1. helyezést ért el a januári "Konyhatündér" 3. helyezést a februári "Kedvenc vibrimmel" és 2. helyezést a márciusi "A főnöknő" versenyen!

A sorozat kategóriái: magyar párok , testre élvezés , fehérneműs , orál , párok , hardcore , nyertesek , kutya póz , misszionárius póz , lovagló pozíció
Képek száma: 84 Értékelés: 4.78/5 (711db)

2017. április 24.

littlegirl21 : Littlegirl21 1. helyezést ért el a februári "Kedvenc vibrimmel" versenyen!

A sorozat kategóriái: magyar lányok , tini , barna haj , félhosszú haj , kopasz pina , harisnyás , fehérneműs , lányok , puncis/maszti , nyertesek
Képek száma: 58 Értékelés: 4.82/5 (759db)

2017. április 05.

Lizzybitch : Lizzybitch és Abbie 1. helyezést ért el a novemberi "Sikamlós élvezet" és 2. helyezést a januári "Konyhatündér" versenyen!

A sorozat kategóriái: magyar lányok , szőke haj , fekete haj , hosszú haj , fazon pina , kopasz pina , fehérneműs , lányok , szoft , nyertesek
Képek száma: 41 Értékelés: 4.73/5 (926db)

2017. március 31.

csinike211 : Csinike211-ék 1. helyezést értek el a 2016 októberi "Nekem egy férfi kell" 2. helyezést a 2016 decemberi "Csábíts csipkében" és 3. helyezést a 2016 júliusi "Bikinit le" versenyeinken.

A sorozat kategóriái: magyar lányok , fekete haj , hosszú haj , kopasz pina , harisnyás , fehérneműs , lányok , szoft , nyertesek
Képek száma: 74 Értékelés: 4.78/5 (856db)

2017. február 21.

Fulltutipár : Fulltutipár 3. helyezést ért el a decemberi "Csábíts csipkében" és az augusztusi "Autós kaland" versenyen!

A sorozat kategóriái: magyar lányok , fekete haj , hosszú haj , fazon pina , fehérneműs , vibrátoros , lányok , puncis/maszti , nyertesek
Képek száma: 47 Értékelés: 4.77/5 (680db)

Töltsd le egyben!

Itt lehetőséged van, az utóbbi három (lezárt) nap amatőr sorozatainak nagy méretű képeinek egyben letöltésére.
2017. 11. 21. (92 MB, .zip)
2017. 11. 20. (63 MB, .zip)
2017. 11. 19. (245 MB, .zip)

Hírek

2017. 11. 20. hétfő 15:59
Fucking under influence Amikor nem tudsz magadon uralkodni, mert mindig győznek a vad állatias ösztönök amikor meglátod. Esélyed sincs vele egy normális kapcsolatra, mert mindig csak azon jár az eszed hogy megbaszd. Azt hogy valamiről beszélgettek felejtsd el. a testét kívánod, mindig... Tovább
2017. 11. 17. péntek 15:30
Par4fun a díjátadón! Par4fun először járt nálunk, de reméljük nem utoljára, és látjuk még őket versenyezni. A szőke ciklonnal, egy igazán ütős fotósorozatot sikerült összehoznunk. Reméljük, hogy ti is így látjátok! Akik nagy cicik kedvelői biztosan nem fognak benne... Tovább
2017. 11. 14. kedd 12:48
Hófehérke - A mostoha bosszúja Amikor Hófehérke életre kelt és a herceggel megtartották a lakodalmat, úgy tűnt boldogan élnek amíg meg nem halnak. A gonosz mostoha azonban nem adta fel tervét, hogy Hófehérkét holtan lássa. Ezúttal a herceget vette célba. Magát gyönyörű szőke nővé... Tovább
Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
beszamolok.com, a szexpartner kereső
Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!