
Volt már ebben is szerencsém. Valamikor, réges régenn....
Erdoben, folyó partjánn, tó partjánn - természet lágy olében. Kolcsonos volt a dolog.
Erdoben, folyó partjánn, tó partjánn - természet lágy olében. Kolcsonos volt a dolog.

Legjobb az amikor szembol csinálja a párom. Akkor igazi az élvezet. Olyan mintha pornofilm foszereploi volnánk. Volt már az is hogy a szájjábo élveztem, de nemtartok rá igént.
OOOOOOOO istenem. Hova fojamodnak az emberek. Mi jon ezutánn?
Nagyon nagyon joooooooooooooooo. Szép punci, szép akcioval.
Biztos megkoszoni majd neked, ha ezt megtudja. Jo haver vagy, mit mondjak.
Érdekes de nekem is tobbnyire a vasárnap reggel jon be. Nincs is attol jobb mint szexel kezdeni a na.

Eggyet értek a tobbséggel. Tehát borotválni, de persze mértékkel. Izgató és kényelmes érzés mindkét nem számáro.

Uff. Koszi az otleteket. Van mit tanulni beloluk. Szuper ez a oldal és a fórum.

Teljesen eggyetértek a coco72vel. Én is úgy vettem észre hogy tobbet lehet veluk kezdeni mint a karcsú gidákkal. Tisztelet a kivételeknek. Elmúltak azok a idok amaikor a karcsúság volt a szex simboluma.
Nagyon jo. De te hol vagy? Szegény csaj , csak a uveg jutott neki? Vagy a fojtatást inkább nem vettétek fel, mi? Kár....
Kezdok vattok, látni. De ez csak jo. Szuperok voltatok. Orulok nektek.
Jo a csaj. De hogy te hogy tudtad kibírni csak kamerázással. Hát én adtam volna neki, az tuti.
Jol foltaláltad magad. Nem volt kevés aza banán? Oda három is befért volna.
Szupeeeeeeeeeeeer. Nagyon jol elcsipted oket. Csak igy tovább. Legyen nálod mindig a géped.
Jo a csaj, birja az iramot. A hang nekem is hiánzik belole, kár.
De szuper videot csináltatok . Gratulálok.
De szuper videot csináltatok . Gratulálok.
Nekem nagyon bejott. Én imádom a nedves puncikat.
Látod még szerencse hogy nem orosz zenére csinálto neked. Kitudja hogy végezett volna a dolog. Lehet hogy farok nélkul maradtál volna.

Tágíttani nem rossz dolog, de jo betartani a határt. Aztánn mi értelme neki. Imádom ha érzem a feszulo puncit a farkam korul.

Sajnos még nekem sem volt benne részem. De nagyon szeretném végignézni , esetleg be is segéthetnék ha kellene. Fordított gardeban sem volna kifogásom. A szex jo, a szex egésséges.
Szuper felvétel. Nincs is attol jobb mint szoros punciba mártogatni ujjaimot. Hmm. Imádom.
Iggggggggggen szuper felvétel. Csak gratulálhatok neked hogy ilyen csajod van.
Telibe szembe találto. Jól céloz a srác. De a csaj miért nem védte ki. Hmm.Kis butuska.

Mire lenne ez jo? Mire vannak a nok nekunk? Amugy meg fizikailag lehetetlennek tartom.

A legextrémebb hely az fényes nappal a erdoben, vagy a strandonn. Nem érdekelt hogy néz e valaki. A természet megszólított és mink szót fogadtunk. Szép volt, jo volt, csak kár hogy nagyon rég volt.

Zene szex kozben nem a legjobb segítoeszkoz. Nezopont kérdése. Van akinek bejon, de nekem nem. Oszpontosíttani a zenére is meg a csajra is eggyszerre nem lehet 100%.

Nagy igasság hogy a nok jobban szeretnek szeretkezni este es a férfiak reggel. De szukséges hozzá a nyugott kornyezet. Amugy a férfiaknak mindeggy mikor, csak legyen minel tobbszor. Én igy gondolom saját tapasztalatokbol itélek.
Jo is. Néha ha rajon az emberekre, akkor mindeggy hogy hol csak legyen. Le a kalappal a fiatal pár elott. Taetszik.
fo hogy mindketten szorakoznak. es nezni is jo.
Hogyha tudtam volna hogy ez van a fosulinn, tutira jelentkeztem volna.
Erdekes video, amatork de ertik a dolgukat. Elismerésem a csajnak.
Nekem is kellene ilyen. Ha lehetne rendolnek kettot.
Melegen hutott sor. Baby oda más valo. Hogy senki nem tanította meg vele.
Nagyon nehéz volna választani. De vinném a csajt. Azt hiszem.
Elkotoráznák a szoknyája alatt szivesen. Uff. Bátor csaj.

Gyonyoru csajszi, csak azt nemértem hogy a kamerás hogy birta ki nézni olyan sokáig es semmit sem tett.

Tanga az szép dolog, csak azt mondják hogy nem egésséges. Hmm. De vannak szexi alsónemuk más változatban is.

Hát kedvtol fuggoen 10 perctol 1 oráig is lehet. Tovább nem látom értelmét.
esze ugyan nincs látszolag de az nem is kell ide
vannak más elonyei
vannak más elonyei

Nagyon sok mindenre meg lehet találni a váloszt a kérdéseinkre. Legjobb oldal amivel eddig találkoztam. Le a kalappal.
Van eggy pár jo sikerult ilyen jellegu film.
De viszont láttom már ojant is ami nemnevezheto profi filmnek - nevetséges dolgokat megengedtek benne.
De viszont láttom már ojant is ami nemnevezheto profi filmnek - nevetséges dolgokat megengedtek benne.
akárhol akármikor , foleg az hogy legyen kivel
csak kár hogy hama vége lett a klippnek
kezdo a csaj de lessz belole meg valami
csak tovig babe, tovig
leborotvákozhatna, amugy hejes csajszi
Szivesen kiprobálnám a csajt, leszoktatnám a babázásrol!!!
természeti dolgok természetesen
debil
hát
szornyu
szornyu
pihentek