Jó,csak kár ,hogy hantás vagy!
Lindzi nem okoz csalódást, hozza a formáját. 5-ös
Lindzi nem okoz csalódást, hozza a formáját. 5-ös
Neked bitang jó tested van baby!
Azt látjuk,hogy nem adod fel!!
Egyet viszont nem értek,hogy lehet 3.15 az értékelésed,ha mindenki csak hányózacsival meri megnézni a videóidat?!
Egyet viszont nem értek,hogy lehet 3.15 az értékelésed,ha mindenki csak hányózacsival meri megnézni a videóidat?!
Mi a túrót csináltál vele,hogy ilyen lett?
Le a kalappal! Izgi!
Csak gyakorolj,majd belejössz!
Elképesztő!!!!De legalább a hozzászólásokon jót szórakoztam.
Jó képek ,guszta punci!
A szokásos minőség,és tartalom!!!
Tud valamit a csaj!
Golyósgyerek, azért mert más néven küldözgeted a hulladék videóidat,attól nem lesz jobb!
Jó videó!Kár hogy már volt!
Szép homlokos muffja van a huginak!
Nem hiányzik valaki a csapatból?!
Legközelebb kapcsod ki a tv-t,és fel a lámpát! Így mindenki jól jár- az asszony rád figyel, és mi is látunk valamit! Cső!
Hát,izé....nem tudom!
Vállalta az arcát,azért ez dicséretes! Rosszat nem akarok mondani,szerintem már kapott eleget!
Jó-jó,de már volt!
Ezt elmaszatoltad!
"iagano" igazat szól! Már volt!!!
Szupi vagy! Folyt.köv.?
A zokni ténleg nem kellett volna!
A zokni ténleg nem kellett volna!
Ez felér egy merénylettel!
Szép punci,nem látszik megviseltnek!
Szép punci,nem látszik megviseltnek!
Eddig jó,kiváncsian várjuk a bővebb változatot!
Ezt inkább hagyjuk!
Jó! Jöhet a többi!
VAN ISTEN!!!!!






Magyarország




Carol
