Irigylésre méltó a srác helyzete
Tényleg nem rossz
Jöhetne egy jobb felbontású kamera
Ha megfigyeled a vidéken élők csak azoknak az állataiknak adnak nevet akiket nem a húsukért tartanak, nevelnek. Én elméletileg a "sohanemsírunkmertférfiaknemcsinálnakilyet" kategóriába tartozom, de mikor a legjobb barátom megvásárolta a lovamat, nem mertem otthon maradni amikor kivezette otthonról.Szerintem ha valamit-valakit elnevezünk akkor azt úgymond a saját "hordánk" tagjának tartjuk. Közeli hozzátartozót pedig csak bizonyos és ritka népcsoportok esznek. ( Bár a föld utolsó kreténjéből talán 10dkg bevállalnék)


Magyarország




Donna Marie





