Minimum arcra :D
:D na igen ez nagy kérdés Igod :D
eléggé fogpiszka de az arca szép
egy 4 es ke aranyos
2 sok pia és talán talán
1 valaki erre mondja hoygizlések és pofonok bár igazat adok az allatam szólónak:)
3 as de már felülröl nagyon is
lehet szigoru vagyok de szerintem 3 as oylan se ilyen se olyan
hát szerintem 2 es bár szerintem a pia ide kevés
Sandra iron után a kedvencem
az de mégis ettől jó esöben szabadtéren viszont felezödik az esély és jobb hangulat is


Magyarország




