/ 20 oldal
Hozzászólások
Szia Charlotte, szép délutánt neked is. Üres lesz nélküled a nappali:(
Lehet, hoyg a szél csak álca, és a kapu alatt cidrizve írogatjuk ezt a sok hülyeséget neked, hátha beengedsz végre minket, ugye srácok :):):)
Ne szomorkodj:) Szerintem csak egy szavadba kerül és a nappali pasijainak tömege fog az ajtódon dörömbölve rád törni:)
Egyedül?
Ha igen akkor van is mit szégyellned :):):)
Én is hasonlóan, bár munka miatt én nem is aludhatok, te pedig ha jól sejtem, bármikor bebújhatsz a jó meleg ágyikóba :)
Helllóóó BB! hogy vagy?
Mindenki mehet? Vagy kettesben akartok lenni Szilvával?
Jó reggelt koránkelők :)
Szerintem cseppet se normális ez, nem azt mondom, ha teszem azt egy áruházban van olyan pelenkázó helység, ahol az anyucinak van gusztusa szoptatni tegye bátran, de ne mindenki szeme láttára.

A multkor tök ciki volt utaztam haza vonattal, és velem szemben keresztben a vagon másik oldalán ült egy anyuci két gyerekkel. Természetesen a kissebbik megéhezett, úgyhogy anyu elkezdte szoptatni, én meg nem tudtam hova nézni.
Persze ha anyucit nézem akkor idegesen néz rám, de ha zavarja minek ott szoptat? Olvasnivalóm nem lévén kifelé nézelődtem az ablakon a legnagyobb szakadó esőben, mintha legalábbis először járnék arra.
nah én mentem haza, szép estét mindenkinek.
Itt mindent szabad:) Legfeljebb Szilva majd moderálja:)
Mondanám, hogy kifütyüli, de azt nehézkes lenne, így majd megoldja :):)
Nem túl bőbeszédű a banda ma. Talán ha jössz délután, akkor jobb lesz :)
Ne haragudj, nem megbántani akartalak. Csak szerintem az se normális, hogy ha két ember nem ért egyet valamiben, akkor az egyik artikulálatlan modorban elküldi a levelét 10-en x szer a másiknak priviben.

És ezellen is kellene valamit tenni. LEhet ez a megoldás :)
Kedves Erika-vagyok!

Ha elolvasod miről van szó, megérted, hogy miért tette ki a levelet.

Ha nem olvasod el, akkor pedig felesleges beleszólni, hacsak nincs közöd yomiboy-hoz és nem érzed úgy, hogy meg kell védened.

De bocsi én se szólok bele inkább.
Érthető, de végül válaszoltam erre, vagy nem?
Amúgy estére gyakran én is fáradt vagyok már, de reggel meg melózni kell menni. Na akkor most mit lehet tenni. Ördögi kör :)
Nem jól tetted fel a kérdést, mert ugye ha lenne valaki, aki valamikor is nem szereti, az nem lenne itt ezen a fórumon. Na persze az már megint más kérdés, hogy ki mikor szereti csinálni. De szerintem erre is az a válasz, hogy mindig.

Viszont, hogy milyen időpontban vagy inkább intervallumban szeretem a legjobban?

Na erre nehéz lenne válaszolni, mindegyiknek megvan a maga varázsa :):):) Szóval maradjunk a mindignél :)
Időközben ráébredtem, hogy csak azért nem írtad, mert ez evidens volt:)
Már azt hittem, hogy a reggel tipusú emberke megfogalmazásnál másra gondolsz, nem a korai kelésre.
Én amúgy utálok korán kelni, inkább éjjeli bagoly típus vagyok.
És téged mi tart vissza? Lányzó nem hagyna?

Nekem dolgozni kellene, vagyis mégha nem is kellene, hogy néz ki az irodában aludni :):):)
Szép jó reggelt mindenkinek. Én már reggeliztem, inkább aludnék mégegyet .... :)
Szép jó napot mindenkinek.
Mi ez a pangás ma itt? megvan a 20000 nem is kell már a fórum?
Na én ellépek.

Kellemes, szexben gazdag hétvégét kívánok mindenkinek.
Gratulálok Szilva, akkor ezek szerint minden sikerült?
Gondolom megünnepled a dologt :)
Szia Charlotte. Jó sétálgatást. wave
Úgylátom Surdi te nagylelkűbb vagy mint amennyire Charlotte ráér :)
Nincs gond, és köszi, hoyg kijavítottál. Én ezért kértem előre elnézést:)

Nekem nem akarod elvenni a szüzességem? :):):)
Oké, akkor így történt. Minden esetre hálásak vagyunk érte mindenkinek, aki részt vesz a fenntartásban:)
Addig mi azért csak igyunk már meg egy sört:) milyet kérsz?
Te Surdi az a kérdés, hogy ha már így dűlőre jutunk vele, akkor ivászatra hívjuk meg, vagy megbeszéljük a csajokkal és inkább ívászatra :)
Felriadt, mert ráijesztett Gennyzsákszem :)
Na egész emberivé varázsoltuk a topicot. Látod Home ebben igazad van, ettől vagyunk emberek.

És ez tök jó :)
Legyünk hálásak Istennek és a Sorsnak, hogy megalkotta a fórumot, na persze meg Tom-nak, aki előhalászta a sülyesztőből, legalábbis asszem. Szóval ha nem teljesen így történt senki se haragudjon meg érte. Minden esetre örülünk, hogy meglátogat minket és hogy megdícséri a szobát.
worship worship worship worship

Köszönjük
A nagyrészével egyetértek abból amit mondasz. Bár az, hogy nem találnak rá ugye az orvosok választ, mármint, hoyg miért nem lehet gyerek, az nem azt jelenti, hogy ninc sis. Több tényezős azért ennél a dolog, minthogy rögtön arról beszéljünk hogy a gének nem illenek össze. Igazából valahol értem amire gondolsz és egyet is értek veled abban, hogy ha nem jöhet létre a baba, akkor azt nem kell erőltetni. De maga a megfogalmazás szerintem igencsak hibás.
És itt Surdára hivatkoznék, asszem ő írta, hogy pl egy petevezető elzáródás még nem olyan hiba amit ne szabadna orvosolni.

Az állatokról pedig az a véleményem, hogy meg kell menteni őket. Hogy miért? ont amiatt amit te mondasz, mert a legtöbb miattunk pusztult ki. És ha mnásért nem is kell megtenni, pont mert érző lények vagyunk és meg akarjuk mutatni a gyerekeinknek milyen volt a világ.

Ez olyan mint a könyvek. Azért mert van számítógép, még nem égetjük el a könyveket, és remélem sose jön el az a nap, amikor valami helyettesítheti végleg a nyomtatott irodalmat.

Lenne még mit ragozni ezen, de szerintem felesleges.
Köszönöm a kávét elfogadom. Bár már ébren vagyok jó ideje, de nem eléggé:)
Hát ez tény, mármint sokszor szélsőséges vagy, és szerintem tényleg nem érted miről beszélsz. Különbséget kellene tudni tenni a dolgok között.

Mármint, ha a te elméleted szerint megyünk a dologban, akkor ugye van természetes szelekció, márpedig, ha ez így van, akkor ugye sztálint ki kellett volna szelektálnia a természetnek de nem tette. Sőt mondok valamit, nem tudom jártál e már szellemi fogyatékosokkal foglalkozó bentlakásos intézetben? Ha nem elárulom, hogy a születési adatok az ilyen intézetekbven kiemelkedőbbek mint máshol. Sajnos itt sincs meg a te általad oly nagyra tartott természetes szelekció. Jó persze itt biztos jön az elméleted, hogy igen de művi termékenyítés miatt alakult ez ki. Hát nem ezek az emberek gyakran 30-40 évesek, akkoriban még hasonló se volt.

Ha áttérünk a Beethoweni témához. Mindenkinek a saját joga, hogy eldönts, neki az emberi kultúra mennyit ér. Van akinek egy üveg sör, vagy épp az ótvar reggeli olcsó feles ezerszer többet ér mint egy könyv vagy épp Beethowen zenéje. Hogy a nagybetűs élet szempontjából mit ér Ő azt nem tudom. Bár mondjuk itt kiváncsi lennék, hogy te mire gondolsz. Mármint a nagybetűs élet a fajfenntartás? Mert ha igen, akkor azért nem lenne gond szerintem, ha a biológiához, illetve a genetikához picit is értenél, de végső soron nem lényeg.

Bár kicsit csapongva de azért itt térnék vissza a művi termékenyítésről írt mondatodhoz, ami szerint ugye létrehoz az ember egy kissebb népcsoportot. Persze, márha ugye egészséges lesz az utód. Mert ha beteg az utód, akkor valószinüleg ő se lesz képes utódokat nemzeni, így ugye nincs semekkora népcsoport. Arról meg ugye nem is beszélve, hogy az orvosok a mesterséges termékenyítésnél még jobban odafigyelnek a magzatokra mint különben. Számos születési rendellenességet és betegséget szűrnek már és hajtanak végre terhességmegszakítást, ha szükséges.

De tudom ezekkel se tudlak meggyőzni. Lehet nem is kell, van egyfajta felfogásod a dologról és nekünk van egy másik véleményünk, nem kell, hogy egyezen az. Csak sajnos ha valaki gyereket szeretne, akkor az tényleg sok mindenre képes azért.

És itt még valamit azért megjegyzek. Szóval olyan, mármint amit sokszor emlegetsz, hogy a genetikai kód nem illik össze, hát olyan nincs. Ha valakinek a DNS-e, a génjei oly mértékben hibásak, hogy más emberével nem kompatibilisek, akkor az nem is ember. Vegyük példának az állatvilágból a lovat meg a szamarat. Két különböző faj, és mégis képesek utódot nemzeni. Amelyet öszvérnek hívnak. Az öszvér ugyan már nem képes szaporodni, de a két különböző genetikai állomány a két faj tudott egymás közt utódot nemzeni.

Ennyi:)
Nekem is.

És most, hogy lássa Szilva, hogy be jön mindenkinek, mindenki számoljon be erről egyesével :)
Viccek néha nekem is jutnak eszembe, de azoknak van poén a végén.

Nekem hál istennek nem jut rólad vicc az eszembe.

Kedves Szilva, itt az a kérdés, hogy kit tekintünk normálisnak :)

De lehet nem érdemes erre szót fecsérelni :)
Megfogadtam magamnak, hogy nem válaszolok.
De tény korlátolt vagyok, igen. Sőt tudod mit, egyszerűen hülye. Tanulatlan, és bunkó is.

Elnézést kell kérnem tőled azért amit írtam, sőt mindenkitől elnézést kell kérnem a kirohanásomért.

De azthiszem, ettől függetlenül minden szavadat értettem.
Hát ez nem igaz, basszus, ennyi sületlenséget összehordani.

Mi vagy te genetikus? Nem hiszem, mert a hozzászólásaidból, a biosz hármast is nehezen tudnám elképzelni. Az mondjuk tény, hogy te egy állat vagy, de én biztos nem vagyok a fajtársad.

Sőt ilyenkor szégyellem azt is, hogy ember vagyok. Egyetértek surrdapapával. Ez a beavatkozás nem különbözik a legtöbb betegség gyógyításától.

De én inkább ha kívánni lehet, azt kívánnám neked, hogy egy olyan világban élj, ahol a számítógépeid mellett még nem találták fel az antibiotikumot se. Íszogassál dióteát, verd a billentyűzetet, jah és halj bele nyugodtan egy szar kis megfázásba, vagy influenzába:)

Na én innen léptem, nem vagyok hajlandó tovább olvasni ezt, semmi köze nincs az egésznek a témához már.

Sziasztok
hát remélem a fagyasztóból húztad el a poharakkal együtt, úgyhogy természetesen jäg nélkül :)
Nekem most jöhet egy dupla jäger.

Majdnem én is lealacsonyodtam a szintre és írtam valami csúnyát de nincs értelme belefolyni a vitába a másik topicban.
akkor szép álmokat neked:)

Mondjuk bár elférne a kamion, biztos nem annyira élvezné :)
Bár nem engem kérdeztél a képről. De ha szabad véleményezem én is:) Szerintem helyes a csaj, nagyon jó az alakja és szép a teste. De valahogy engem a mellei ahogy a bimbók az ég felé merednek, egy kancsal kidülledt szemű aranyhalra emlékeztetnek :)

De attól eltenkintve szép nő :)
nem mondod, hogy ennyire elzákózol a dologtól?

Hát nem semmi, de te tudod:)
BB erre csak annyit tudok mondani, csak kijelentő módban, amit Surdi. Mert még igazán jól nem csinálták! :):):)
Látom papa ez neked is felkeltette az érdeklődésedet :) nemhiába, ahogy BB mondaná, Pasik vagyunk :)
Miért nem BB? Mi bajod azzal?
Sziasztok mindenki.

Mi a helyzet a szobában? Behavazódott már a táj a ház körül? Vagy ott is csak hideg van mint nálunk?
Hát mit mondjak, én is megijedtem, hogy a céges tűzfalon állítottak valamit, és azért nem férek hozzá a GG-hez, de most megnyugodtam.

Sajnos annak ellenére, hogy délelőtt így tudtam dolgozni, most is kell még, így további szép napot mindenkinek.
/ 20 oldal
/ oldal   Összesen: 954 hozzászólás, Listázva: 401-450

CPT

Nem: férfi

Beállítottság: heteroszexuális

Regisztrálás ideje: 2006. október 02.

Ország: Magyarország

Eddigi beküldései

 

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2 985 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6 766 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
11 542 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
16 716 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
6 hónap
* 398 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!