Biztos Braziliában tanult!?
Csillagos ötös!
Nem látok szabad helyet!
Bevállalnám bármikor!
Az elejét még most sem értem
Irigy vagyok
Hagy legyek második!!!
Kár hogy rövid
Nem rossz?
Ez az igen!!!
Talán igen, talán nem??
Azért cseréltem volna a mű pénisszel
Jó kis punci!
Nem is rossz, kár hogy kicsit sötét.
Ki vásárolt be jobban?
Megoszthatnád velem is!
Nagy csöcsök között elélvezni VAÚ
Tényleg az első??
Mi volt benne az ügyes?
Hát nem ügyetlen
Nem is olyan kicsi!
A kis irigy, azért valaki megkapta a végét nemde?
A világításon lehetne javítani, de elmegy
Nocsak, nocsak
Tényleg tudják!
nem egy kapkodós típus
Ezek legalább helyesek
Ezek legalább helyesek
Betartotta a taktikai utasításokat
Azért célozni megtanulhatna
Hát a képminőség?
és ki ért el mit?
Az igazi önzés
Tényleg, kinek is?
Hoztam is meg nem is, mutattam is meg nem is...
Jó torka van, ügyes nyelve, tényleg mit mondhatnék??
A képminőség azért nem a legjobb!
Semmi extra
A farkammal is menne!
Hát mit ne mondjak a partok tényleg nagyok voltak!
Nekem is jólenne
Nem sok minden változott, csak a puncik voltak srőrösebbek
Nagy a torka!!!
Gyors!
Ez is ládagyár?
A férjével beszél?
Ügyes!
Igazuk van
Lennék ott!
Legalább élvezi




Magyarország










