35év akkor már nem férfi hanem locsolócső
a Férfi az 20tól indul
Ragaszkodom hozzá
Na viszont mára off
megyek plázamacinak
na tov szép estét
a Férfi az 20tól indul
Ragaszkodom hozzá
Na viszont mára off
megyek plázamacinak
na tov szép estét
hát igen megesik ez a baleset
engem valahogy a tudatlan plázacicák nemhoznak lázba
Hát én néha rosszul érzem magam a kis 110kg-ommal de többnyire jól érzem magam igy ahogy vagyok ugyanolyan ember vagyok mint mindenki más.
De sajnos nem olyan egyszerü olyan lányt találni aki nem a pénzért nem a külső miatt szeret hanem azért aki vagyok.
Lefogyni nemtudom hogy érdemese de szerintem érdemesebb mondjuk kicsit átedzeni magamat hogy ugyanilyen masziv embernek érezzem magam
Hozzáteszem voltam kissebb koromban vékony hát mit mondjak akkor nem éreztem magam úgy hogy megtudom védeni magamat
de most valahogy máshogy érzem ezt
nemis nagyon mernek velem kötözködni
diabolical_girl te hány éves vagy ha szabad érdeklődni
De sajnos nem olyan egyszerü olyan lányt találni aki nem a pénzért nem a külső miatt szeret hanem azért aki vagyok.
Lefogyni nemtudom hogy érdemese de szerintem érdemesebb mondjuk kicsit átedzeni magamat hogy ugyanilyen masziv embernek érezzem magam
Hozzáteszem voltam kissebb koromban vékony hát mit mondjak akkor nem éreztem magam úgy hogy megtudom védeni magamat
de most valahogy máshogy érzem ezt
nemis nagyon mernek velem kötözködni
diabolical_girl te hány éves vagy ha szabad érdeklődni
Van faja kis üvegem nem jönnél el felavatni? :)
am jó kis videó :)
am jó kis videó :)
Hát sajnos a mostani lányoknak a gizda pasi a divat akit elfúj a szél
csajok ha valaki akar ismerkedni nyugodtan írjon
msnem ha szabad ide kiirni hco@freemail.hu
ha nem akkor modi pls töröld
ja és még 1 kérdés itt ki hány éves?
én 21
csajok ha valaki akar ismerkedni nyugodtan írjon
msnem ha szabad ide kiirni hco@freemail.hu
ha nem akkor modi pls töröld
ja és még 1 kérdés itt ki hány éves?
én 21
Üdv.
Igazat adok sok előttem szólónak hogy nagy hiba hogy a divat miatt utálják ki a mackós pasikat....
De sebaj a "jó pasi"kategória az alkalmat kihasználva akit tud kihasznál... szal az okos nőkről enynit
Igazat adok sok előttem szólónak hogy nagy hiba hogy a divat miatt utálják ki a mackós pasikat....
De sebaj a "jó pasi"kategória az alkalmat kihasználva akit tud kihasznál... szal az okos nőkről enynit
szerintetek mért van rajta sapka? me feka a tag azok buknak ilyen szarságokra azoknak tök mind1 undoritó szarháziak ilyet ne töltsetek fel mert ez elég ferdehajlam -.-
undoritó
undoritó
szerintetek mért van rajta sapka? me feka a tag azok buknak ilyen szarságokra azoknak tök mind1 undoritó szarháziak ilyet ne töltsetek fel mert ez elég ferdehajlam -.-
undoritó
undoritó
Szivesen mgismerkednék vele :)
video neve: én és a párom
Hang: angol.... :D na most akkor ki akar kit átverni? :D
Hang: angol.... :D na most akkor ki akar kit átverni? :D
Helló :D szivesen megismerkednék vele :D


Magyarország




