Most is igényes. Jöhet egy kicsit vadabb is:D
szivesen belenyalnék ezekbe a pillangókba:D
mletten is tetszetős:D
nekem tetszik:)
várunk több fotót is:)
Minden elsimerésem:)
szép kis pamacs.:)
jó ötlet a retro.
Szép sorozat. Bővebben is lehet ...:)
MIre nem jó a kád?
Csak így tovább
Gyönyörű táj, gyönyörű modell
A bátorságért mindenféleképpen megérdemel egy gratulációt.
Jó kis húsos punci:)
Gratula:D
várjuk a részletesebb beszámolót
Remekbe szabott akció. csak így tovább
Kezdetnek nem rossz. Csak így tvább
Egy kis fhérje pakolás a szépség érdekében
látszik, hogy kezd jó idő lenni.
legközelebb ugye kapunk részletesebb beszámolót?
szuper sorozat
Ez a sorozat még akár szárazon is megállná a helyét.
Az akció részleteire is kiváncsiak lennénk.
várjuk a többiképet is. nincs mit szégyellni.:)
mindenki a szabadba vágyik? HELYES!
mik nem termenek a természet lágy ölén.
nekem kimondottan tetszik.
Nekem is tetszene:)
további képeket is küldhettek
Nekem tetszett a sorozat
Jutott anyag rendesen. De ha megérdemli akkor miért is ne.
Ha a minőség is jobb lenneakkor tényleg minden ok. de nem elkeseredni. Inkább szerezni egy jobb gépet:)
Jó a természetben.....
Gondolom ezek után lenne bőven jelentkező:)
A természet lágy öle úgy látom mást is megitlet. Vagy nem is a természeté?
Szépen kitárulkozott... Várjuk a többit is.
nagyon szépek. nekem tetszik:)
Aranyosak a pillangók:)
ha lehetne legközelebb még többet:):)
Várjuk a folytatást:)
Várunk esetleg hosszabb sorozatot is. biztosan megy az :)
Csinos párosítás
Tökéletes. Várjuk a többit is:D
Aranyos pillangók:D
tökéletes sorozat
tetszik
alakul a dolog
Egy kis fazonigazítással még joobb lehet:)
Várjuk a folytatást:)






Magyarország




