Szép sorozat. Várom a következőket:)
Szép darab piroska.:)
jó sorozat. gratula:)
Gyönyörű ajkak:)
Praktikus viselet.
Aki a dúshúst szereti annak remekbe szabott falat lehet. Bátorság azért becsülendő.
Igazán ennivaló.
Nekem nagyon tetszik:) Gratulálok.
kELLEMES KÉZIMUNKA LEHETETT.
Jól sikerült . A vége ki s csorgott:)
Látszik azért a fejlődés a sorozatokok. Csak így tovább:)
Jó kis töltet ment az arcára . Szegénykém:)
Nagyon jó képek. Csak így a továbbiakban is . Remélem mihamarabb látunk újabbakat tőletek.
Tökéletes! Várom én is a következőket.
Minden elismerés. A fotó is jó, és a "téma" is kiváló.
Érdekes beállítás.
Itt aztán mehet a dszungelharc. De akinek ez tetszik.
Hát az utolsó sorozatban a piros száj eléggé furcsa lett. Bár nem vagyunk egyformák
Egyszerűen gyönyörű
Mind a komnpoizíció mind pedig a téma tökéletes.
Kellemes végkifejlet.:)
Ez a retro mindig bejön:)
Gyönyörű egy sorozat.
Csak gratulálni lehet. Csak így tovább!
Nagyon jó kis móka lehetett. Gratulálok. Csak így tovább
Jó ötlet ez a fürdőkádas sorozat. Csak így tovább.
Kezdetnek nem rossz. Csak így tovább
Szép sorozat annyi szent. Kívánnivaló:)
Isteni egy alak. Főleg az első képen.
remek!
remek!
Szép pár. Gratulálok!
Szép fotósorozat.
Nagyon szép sorozat. Minden elismerésem .
Nagyon jó sorozat. Gratula.
Nagyon jó ez a retro stílus.
Fő a biztonság. Még az uborkától is félni kell?
Van étvágya néninek.
Lennék a gyöngy helyébe:)
Akinek a vágott szeműek a kedcencei:)
Szép alakú, csinos néni:)
Szép kisajkak. Szájba valóak.
Tényleg minden szempontból tökéletes egy munka.
Remekült fotografált sorozat.
Abból a pohárból sok mindenkinek kedve támadt inni:)
Nagyon szép fényképek. Minden elismerésem.
Gyönyörű válogatás.






Magyarország




Babeta





