Szép és jó a kicsike!!!!!!!!!!
Nagyon jó képek,várjuk a folytatást.
Már alig várom a folytatást. Jó képek, csak így tovább.
Jó képek, tuti alak, kár hogy nem én fotóztam!!!!!!
Jó az áru,tuti.
Szép,és jó!
Jó,és szép!
Nagyon jó, a makrózást még gyakorolni kell egy kicsit és akkor tuti 100%.További sok szép képeket.


Magyarország




Theo





