most akkor hogy áll a macska szája?
a pöcök az nem semmi babszemjankó
pinburger fiúk..egy hari?
ez biztos csipkerózsika,de jól áll neki,meg nekem is
hát nem semmi egy vertyogó van a csaj alatt
Úgy áll a pöcsöm mint a fagyott kutyáé...
kimosnám a puncit előtte,és utána is
a kis vadmacsek..megsimogatnám
csokis,vagy tépőzáras,mindegy.mehet neki.
ezt a puncit csak hátulról szabad nézni...csodi..
jó a csaj,,vagy jó lenne
tükröm,tükröm mond meg nékem...
ez jó,meg lehetne dugni..
ez már tele van mint a déli busz
milyen jó kis szoros lehet...ne
a kék talán jobb egy kevéssel.....
akármelyiket kipróbálnám
az a kis drága hogy ágaskodik...hm----
mehetnék neki de izibe
akkor itt most ki kivel van?
harmadiknak beugranék ha lehet.....
kipróbálnám mit tud a drága....
ezt lehet élvezni...
Igazán guszti a csaj.
jó a punci ...
nem rossz!!!!




Beállítottság: heteroszexuális
Magyarország




Alisa
